הצעת מחיר בקליק לבניית אתרי וורדפרס

מחירון בניית אתרי וורדפרס

מחפש לדעת כמה עולה לבנות אתר וורדפרס (wordpres)?

כמה עולה לבנות אתר וורדפרס (wordpres)?

כמה עולה

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון בניית אתרי וורדפרס מעודכן לשנת 2019 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : טיפים עבור אתרי וורדפרס.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מקדמי אתרים בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

ייעוץ והצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש חברת לבניית אתרי וורדפרס, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 בוני אתרים יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

סוגי בניית אתרי וורדפרס

מחירון מומלץ

מחירון בניית אתרי וורדפרס עודכן בתאריך 01.07.19

ט.ל.ח

 

טווחי מחירים

 

אתר וורד פרס (wordpres) פשוט
מחיר - 2,000-5,000 ש"ח

אתר וורד פרס (wordpres) מתקדם
מחיר - 5,000-10,000 ש"ח

אתר וורד פרס (wordpres) מורכב
מחיר - 5,000-20,000 ש"ח

אתר וורד פרס (wordpres) חנות אלקטרונית
מחיר - 6,000-50,000 ש"ח

 

טיפים עבור אתרי וורדפרס


מדריך ההישרדות בג'ונגל העסקים המודרני

במוקדם או במאוחר, זה קורה לכל עסק- אז עדיף שלעסק שלך זה יקרה במוקדם.

אתה מבין כי הרוכלות של ימי העבר כבר לא מה שהייתה ואינך יכול להתקיים בשוק העסקי - לא משנה מה טיב העסק שלך - תוך הדרה עצמית מהמרחב הווירטואלי.

ההשקעה בממשקים הנכונים, בפרסום מקוון וכמובן באתר מקצועי לעסק שלך - הם ההבדל בין מי שנמצא למי שאינו נמצא בשרשרת המזון העסקית.

 

להכיר בצורך

 

כבר הבנת כי עליך להצטרף לעידן הטכנולוגי גם אם אתה "רק" מוכר פרחים או נותן שירותי אינסטלציה.

אז מה עכשיו? אחרי הכל, מחשבים, בניית אתרים ותחזוקם וכתיבת תוכן מקוון אינן בדיוק ההתמחויות שלך.

למען ההגינות חייבים לציין כי לא מדובר על דברים מסובכים למדי ושלל מערכות מאפשרות לך לבנות אתר עסקי בסיסי - ללא ידע ובהדרכה מכוונת מלאה.

אבל חשוב שתבין: השקעה נכונה בעולם המקוון תשתלם לך הרבה יותר ממה שאפשר לדמיין. לכן, כדאי למצוא את המשאבים ולהשקיע במקצוענים - בניית אתר אינטרנט מקצועי אינה דבר יקר במיוחד ותתקזז ממילא בהכנסות החדשות שתראה בעקבות זרימת לקוחות חדשים מהמרחב הווירטואלי.

מומלץ לפנות אל מומחים בתוך חברה ולא בונה אתרים עצמאי, אפילו כזה עם עבודות מרשימות, כיוון שלרב מדובר על מערך שלם שיש לדאוג לו מעבר לבנייה עצמה- מערך שחברה תדע לספק לך, בעוד העצמאי היחיד לאו דווקא.

 

קטן, גדול, צבעוני ואינטראקטיבי

 

חשוב שתבין כי בניית אתרים לעסקים הנעשית ע"י מקצוענים עונה על צורך נוסף שיש לך - הצורך בהחלטות. מומחים בבניית אתרים יתחקרו אותך על השירות שאתה מספק באופן מעמיק ויבנו את האתר שלך בהתאם לכך, כדי למקסם את הנגישות אל הלקוחות שלך ולהתאים אותו לעסק שלך בדיוק.

ההחלטה על טיב וסוג האתר שיש לבנות צריכה להיעשות באופן חכם, שכן יש לה חלק נכבד מאד במשיכת קהל הלקוחות שלך ועידוד העניין שלו בעסק שלך.

ישנם גם דברים בסיסיים שעליך להקפיד עליהם בדרישותך מול מומחי בניית אתרים מקצועיים: האתר חייב להיות נגיש, מופעל בקלות וידידותי מה שאפשר למשתמש.

אתרים מסובכים הם בעיה קשה בכל הקשור לעסק שלך ויכולים לעלות לך לא רק באיבוד לקוחות חדשים, אלא אפילו קיימים, שלא לדבר על כך שהוצאת המשאבים שלך על האתר לא תצדיק את עצמה.

 

תוכן, קידום ושיווק


בשלב הבא, עליך לדאוג לתוכן האתר. אחרי הכל, חשוב שהדברים שתעלה אל האתר יהיו עניניים מצד אחד, אך גם מעניינים מאידך.

אחרת - יראה האתר שלך חובבני ולא ימשוך את הקהל שאתה מעוניין בו. הדרך הטובה ביותר לדאוג כי הקמת אתר לעסק בה השקעת משאבים תעלה יפה היא עשייה של מה שנקרא קידום אתרים. שוב, גם כאן, ישנה האפשרות לעשות זאת באופן עצמאי - אך מדובר על ידע, יכולות וכמובן זמן - שלרב לא יהיו בידך.

לכן, כדאי לפנות אל חברת קידום מומחית או לבדוק, האם בתור שירות נלווה לבניית האתר - אפשר להשיג גם שירותי תחזוק, קידום האתר ועוד. חשוב שתבין כי קידום אתר זהו שם כולל למגוון רחב מאד של פעולות - שמטרתו הסופית להפוך את האתר שלך למה שיותר מפורסם ומקושר ברשת.

בתוך קידום אתרים אפשר למצוא שלל תתי נושאים ונושאים בהם מטפלות חברות קידום כגון שיווק באינטרנט, שיפורי דירוג בתוצאות החיפוש של גוגל ועוד.

 

אבל כמה זה עולה לי?


לאחר שתחליט ותזמין את כל השירותים שאתה מעוניין בהם - יגיע הזמן גם אל החשבון. חשוב שתבין - עצם העובדה כי בניית  אתרי וורדפרס באינטרנט עדיף להשאיר בידיים מקצועיות, לא דווקא אומר כי עליך לשלם על כך ביוקר.

כדי שתוכל לאפשר לעצמך שלל שירותים נלווים נוספים כגון קידום האתר וכו' - חשוב שתמצא חברה לבניית אתרי וורדפרס המספקת שירותים מקצועיים וברמה גבוהה - אך במחירים סבירים ומטה.

בעת חישוב העלות של הקמת אתר אינטרנט מסוג וורדפרס  - קח בחשבון גם שירותי עיצוב אתרים על כל רמותיו. כאשר מדובר על בניית אתרי וורדפרס לעסקים קטנים הפיתוי לפנות אל בניית אתרים בחינם דרך ממשקים חברתיים כאלה ואחרים הוא גדול.

אין ספק, שעדיף כמובן לפתוח דף בפייסבוק מאשר לא לפתוח שום דבר. אבל גם אתם תודו כי בעל עסק עם אתר רציני וחיצוני - עושה רושם טוב יותר.

אם אופציית בניית האתר יקרה לכם, בדקו אופציות של בניית אתרים מקצועיים בזול או בניית אתר תדמית בסיסי ולא אתרים מסועפים ומורכבים.

סקר שוק נרחב, דווקא אחרי שאתם כבר יודעים מהם השירותים שאתם מעוניינים בהם- יעשה את העבודה באופן הטוב ביותר.

 

על רצינות ואמינות


כאשר מדובר על הרשת ועל העסק שלך - אי אפשר לעגל פינות. בין אם מדובר על עיצוב אתר לעסק קטן או עסק גדול - המרחב הווירטואלי הוא המקום להיות בו מבחינת זירת העסקים של היום.

עסקים גדולים כקטנים אינם יכולים לשרוד מבלי להיות בתוך מאגר אינסופי זה של לקוחות ונגישות. עם זאת, חשוב שתדעו את הגבולות שלכם.

אם יש לכם עסק קטן, אין צורך של ממש לבדוק את חברת בניית האתרים הכי יוקרתית ולהזמין את האתר המסועף, המרשים והאיכותי ביותר שיש בשוק.

מחירי בניית אתרי וורדפרס בהחלט יתקזזו עם הרווחים שלכם, כל עוד הם פרופורציונאליים להכנסות כלליות שלכם ולהיגיון שעומד מאחורי הפרסום האינטרנטי.

 

השקעה מול רווח


כמה להשקיע, אתם שואלים את עצמכם? אדם המחפש אינסטלאטור יתרשם באותה המידה מעמוד עם סרטונים, פיצ'רים של תלת מימד ועמודים רבים של מידע - ומאתר בסיסי הרבה יותר, הכולל שניים שלושה עמודים בעלי ידע ענייני והמלצות של לקוחות.

בדיוק כמו בהשקעות אחרות בכל הנוגע לעסק שלך: חשוב להשקיע לא יותר מדי ולא פחות מדי, אלא בדיוק מספיק כדי לקבל את השירות האיכותי עבור האתר המתאים לעסק שלכם. עסקים מסוימים לא יכולים לאפשר לעצמם פנייה אל בניית אתרים לא איכותית. כל עסק, הכולל חנות וירטואלית למשל, מחויב בבניית אתר אינטראקטיבי, נגיש ומוגן מה שיותר עבור לקוחותיו.

 

מילות סיכום


על כל בעל עסק להבין כיום כי אם הוא רוצה להתקיים בזירה העסקית, עליו לצאת אל השטח. השקעה באתר עסקי מקצועי תשתלם לכל עסק באשר הוא, כל עוד בונים אותו נכון ומתאימים אותו לקהל הלקוחות וליכולות הפיננסיים של החברה. חוסר הגבולות הפיזיים המאפיין את הרשת, מקנה לכם הזדמנות ללקוחות מכל מקום- אז קדימה לעבודה.

 

הבהרה

 

מחירי בניית אתרי וורד פרס (wordpres) משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות מחברות לבניית אתרים מומלצות ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר וחברות מובילות יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.

פניות אחרונות
בניית אתרים
הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט
אזור המרכז
23/09/2021 09:05:26
בניית אתרים
הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט
גליל ועמקים
06/07/2021 09:42:43
בניית אתרים
לבנות אתר כמו כמה זה
אזור המרכז
18/05/2021 15:23:21
בניית אתרים
אתר חנות אלקטרונית עם סליקה
אזור המרכז
22/04/2021 18:57:55
בניית אתרים
אתר וגם אפליקציה
צפת
10/02/2021 16:34:17
בניית אתרים
בניית אתר ואפליקציה
אזור המרכז
30/09/2020 13:06:48