בקש הצעת מחיר בקליק לביטוח עסק

מחירון ביטוח עסק

כמה עולה ביטוח עסק ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור ביטוח עסק.

תוכלו לקבל הצעות מחיר עבור ביטוח עסק וכל זאת מחברות ביטוח מקצועיות ואמינות מאיזור מגוריכם.

מלבד המחירון המומלץ לביטוח עסק תמצאו גם דילים שווים, מבצעים וקופונים משתלמים.
.

 

מחירון ביטוח עסק

מחירון ביטוח עסק באדיבות אתר ביטוחים בקליק !

כמה עולה ביטוח עסק? כל מה שצריך לדעת לפני שעושים ביטוח עסק

 

מהו ביטוח עסק ?

ביטוח עסק או ביטוח עסקים הוא הערובה והביטחון הכלכלי לכל נזק שיכול להיגרם לעסק, לעובדיו, או למלאי קיים. ברכישת ביטוח עסק המבטח מבטח בדרך כלל רק את המבנה והתכולה – ביטוח עסק נפוץ אשר מהווה מגן כלכלי מפני שריפה, גניבות, פריצות, רשלנות או תביעות צד ג' עקב פגיעה ברכוש או בגוף בתוך בית העסק.

מטרתו של ביטוח עסק היא הגנה על המבוטח במקרה של נזק לרכוש או אובדן הנקוב בפוליסת ביטוח עסק.

בשונה מסוגים רבים של פוליסות ביטוח שהן במהותן פוליסות מוגדרות, הרי ,ביטוח עסק הוא אישי ומותאם לפי סוג העסק, רמת הסיכון והכנסותיו.ביטוח עסק נתפר לפי החליפה של העסק ומותאם באופן שונה בין כל עסק ועסק. אפשר להבחין כי המורכבות של ביטוח עסק והתאמתו למבוטח מקבלת ביטוי באפשרויות הכיסוי הביטוחי הרחבות המצויות בו לדוגמא חבות מעבידים,אחריות מנהלים,ביטוח אובדן הכנסה,ביטוח כספים,ביטוח לעסקים על אובדן רווחים,ביטוח מכונות ביטוח צד ג' המבטח את העסק פרטני מפני תביעות גוף כתוצאה מעיסוקו של העסק השונה בכל עסק במהות וכדומה.


מהם הצרכים כאשר נבצע ביטוח עסק?

כאשר נבטח את העסק באמצעות ביטוח עסק יש לבחון מה הם בדיוק הצרכים, כיצד ביטוח לעסק מותאם עבורנו ואיך נוכל לשמור על העסק ותפקודו בצורה הטובה והחלקה ביותר. כדאי לבחון מה מציעה חברת הביטוח לתת דגש על איכות שירות הלקוחות שלה, האם חברת הביטוח מבטחת באמצעות סוכן ביטוח האם היא משתמשת בשירותי שמאי בלעדי. רצוי לקבל תמונה לגבי הדרישות הביטחוניות שלה (ישנן חברות ביטוח שיעמדו על כך שנרכיב מערכת אזעקה מיוחדת).


פרימיית תשלום עבור ביטוח עסק

פרמיית התשלום עבור ביטוח עסק שונה בין עסק לעסק כיוון שפוליסת ביטוח עסקי נעשית ע"פ צורכי המבוטח,מיקום העסק,מספר העובדים בעסק,מחזור ההכנסות בעסק,אופי הפעילות בעסק וכדומה.כאשר נרכוש פוליסת ביטוח עסק חשוב כי הפרטים והכיסויים אותם בחרנו יהיו מפורטים בצורה דקדקנית כדי למנוע בכי עתידי והפסד כספי אשר לא אחת יכול לחסל את העסק.

ההמלצה היא לתאר בצורה המפורטת ביותר ולהגדיר את תחומי הפעילות בהם פועל העסק, המלאי והסחורה בבעלות העסק וחוזים המתייחסים לאחריות העסק ולעדכנה בהתאם כל שנה מחדש.

ביטוח עסק רצוי שיעשה בצורה נבונה בשילוב אנשי מקצוע ראויים אשר נבחרו בקפידה ומחיר ביטוח עסק אסור שיהיה בבחינת הרג בל יעבור בבואנו לקבל החלטה מי יבטח את העסק!


ביטוח משרדים - הוצאה טובה

אפשר לאומר בכנות כי כמחצית המשק הישראלי מבוסס על פעילותם של עסקים קטנים ובינוניים. אותם עסקים שזוכים לכל כך מעט עזרה ממשלתית, בעיקר מבחינת הכספים, הנם עמודי תווך רציניים בכלכלה ובמרקם החברתי הישראלי. כיום, כאשר הביטחונות לעצמאי כה קטנים והסיכונים כה גדולים- חייב כל בעל עסק לחשוב על ביטוחים פרטיים שיגנו עליו במקרה של התמוטטות העסק.


לא רואה - לא קיים

בדומה להסכם ממון, גם ביטוח משרדים מעורר רגשות מעורבים בקרב אלה שצריכים לעשות אותו. אחרי הכל, לחשוב היום על הרע שעלול להביא המחר הינה מחשבה מדכאה, יש יגידו- מנבאה רעות. אבל רעות קורות בעולמנו, אין מנוס מכך, בעיקר כאשר מעורבת הכלכלה העולמית בסיפור. לכן, כל בעל עסק חייב לבטח את עצמו- דבר שחשוב יותר אפילו לעסקים הקטנים והבינוניים.


על מה ולמה

ביטוח משרדים הינו שם רחב לשלל פוליסות לעסקים המציעים כיסוים שונים, שיכולים להגן על העסק שלך בשעתו הקריטית. לדוגמא: ביטוח מפני גניבה, שריפה, נזק ועוד. בעצם, ביטוח משרדים מאגד עבור העצמאים כיסוים שונים במחירים אטרקטיביים יותר מאשר ביטוח תכולת דירה או ביטוח מפני רעידות אדמה ושיטפונות בלבד, המוצעים לסקטור הפרטי.


הסנדלר הולך יחף

באופן פרדוכסלי, דווקא האנשים שנוטים לפתוח עסקים קטנים, הנם אופורטוניסטים ואמיצים בד"כ. אמיצות זו באה לעיתים קרובות עם פזיזות, ואפילו אם יש להם כישרון עסקי אדיר, רבים מהם נוטים שלא לראות את היום השחור שעלול לבוא ולא לבטח את עצמם. אלה משקיעים לרב את כל כולם בעבודה ואם העסק קורס- קורסים גם הם. מדיניות הממשל אף נוטה לראות בהם אחראים ולעכל את נכסיהם, שאינם קשורים לעסק, ברגע שישנו חדלות פירעון, למשל.


קטן אבל גדול

כל הענקיים של היום התחילו גם הם בקטן, אבל ההבדל הגדול בין בעל המכולת השכונתית (שפתח אותה בשנות השלושים לחיו ויושאר בה עד שיצא לפנסיה או ימות) לבין היזם שפתח רשת שלמה בשלל ערים ומדינות הוא ברור: היכולת לראות את הנולד. היכולת להבין שהפורטונה לא תמיד פועלת לטובתך ויש 50% שכל זה יכשל. לכן חשוב לבטח את עצמך.


ביטוח לצימרים - להעצים את העסק

רבים מאתנו חולמים על התרחקות מהאבק, הרעש והזוהמה של העיר אל הירוק הפסטורלי של הצפון או אל הצבעים המשגעים של חולות הדרום. אז למה הם לא עושים את זה? כיוון שלמרות הפרסומות המלבבות וההבטחות לעזרה בישוב הנגב והגליל- עדיין מדובר על מקומות דלי עבודה ופרנסה. מקורות מסוימים טוענים כי 80% מכל המשרות בארץ מרוכזות באזור תל אביב אז עם כל הרצון הטוב לפסטורליות- לעבור למקום ללא פרנסה זו לא ברירה אמיתית.


לעשות את השינוי

מי בכל זאת כן עובר אל אזורי הפריפריה הרחוקים וגם מתמיד בשינוי? מי הם אלה שמצליחים לחיות את החלום? אלה שמביאים את הפרנסה שלהם איתם. רב אזורי הפריפריה הרחוקים, אולי בגלל יופיים המהמם, מוקדשים לתיירות- ישראלית ולאו דווקא. כך שאמנים מכל הסוגים יכולים לשגשג שם ולהוות אטרקציה תיירותית. מובן שישנם גם מעטים העוסקים במקצועות חופשיים, שנותנים שירותים לישובים הקטנים- עו"ד, רואי חשבון וכו'- אבל הביקוש למשרות כאלו מצומצם.


ללכת על בטוח

אז אם את לא אומנית בישול עם יכולות קולינריות ייחודיות ברקיחת ריבות, אתה לא חקלאי או פסל בעל גלריה מדהימה, וגם לא עו"ד או תופרת ובכל זאת מתחשק לכם לגור בפריפריה- אתם תמיד יכולים לפתוח צימר. אחד הענפים המשגשגים בארץ הנו ענף הצימרים- המאפשרים רווח סביר בהשקעה סבירה. לא מדובר על מכרה זהב, שיהיה ברור- בעתות משבר ביטחוניות, יש קושי למשוך תיירים וחשוב לזכור כי רב העבודה היא בעונה- אבל עדיף משהו משום דבר.


להגן על ההשקעה

צימרים רבים מנסים להתבלט מעל אחרים ע"י ייחודיות זו או אחרת, אבל לכל הצימרים כאחד חשוב להשקיע בניהול עסקי נכון, הכולל בין השאר ביטוח לצימרים בחברה טובה ואמינה. ביטוח לצימרים נועד לעזור לבעלי העסק לשמור על ההשקעה שלהם בעתות מצוקה (כגון עונה חלשה או צורך בשיפוץ רציני), להחזיר חלק מההשקעה במקרה של איבודה (למשל ברעידת אדמה, פיגוע או שריפה) או לתת פיצוי לאורח שנפגע בעת השהות מסיבה כלשהי. מובן שכל ביטוח לצימרים שונה זה מזה ויש לעיין בפרוטרוט בפוליסה כדי לדעת האם אתם מכוסים כמו שצריך.


ביטוח גני ילדים -  לגדול עם הקטנים

בין אם החלטת להאריך את חופשת הלידה שלך או שהיית חייבת לצאת לעבודה כאן ועכשיו - ברור לך שאת האוצר הקטן שלך את לא משאירה בידיים של כל אחד. כשאת מתחילה את הבירורים בנוגע לגן, מעון, משפחתון או מטפלת ראויה- את מגלה שיש אין ספור ברירות, אין ספור אפשרויות ולכל אחת יש את היתרונות והחסרונות שלה. כמובן, זה גם תלוי את מי תשאלי. כדי להקל קצת על חייך- להלן תקציר קטן המאגד את האפשרויות שלך.


יחס אישי

משפחתון הינה דרך טובה לנסות לגמד את החסרונות של המטפלת אך להישאר עם היתרונות שלה. מדובר על מטפלת אחת בד"כ, על קבוצה של עד 5-6 ילדים. כך שיש יחס אישי מחד, אך גם חברת שווים מאידך. משפחתונים רציניים יבטחו את הילדים בביטוח הדומה בהרכבו לאותו ביטוח גני ילדים שמחייבת העירייה את הגנים העירוניים ובכך את יודעת שהילד שלך גם מכוסה. החיסרון הגדול הוא שמדובר במטפלת אחת, שאם חלילה היא מתעלפת או נדרשת לשירותים- הרי שאין מי שיחליף אותה.


פיקוח ושוב פיקוח

היתרונות הגדולים של גן הילדים או המעון הם כמובן הפיקוח שלו. גנים עירוניים מחויבים ע"י העירייה בכיסוי ביטוח גני ילדים כאמור, כך שהילד שלך יהיה מכוסה – דבר חשוב ביותר כאשר מדובר על שובב שבדיוק מתחיל ללכת או לרוץ. עם זאת, המעבר ממסגרת של אחד-על-אחד לגן עם 20-30 ילדים טראומטית לילדים רבים, גם אם היא אכן הכנה טובה לעתיד.

 

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !