×


תפריט נגישות

מחירון ביטוח חיים

 

כמה עולה ביטוח חיים?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון ביטוח חיים מעודכן לשנת 2021 ולאחריו מדריך טיפים בשם : "מה זה ביטוח חיים?"

 

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות ביטוח בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

 

ייעוץ והצעת מחיר לביטוח חיים, ללא עלות וללא התחייבות!

 

חוסכים לך זמן וכסף!

 

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש ביטוח חיים, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 חברות ביטוח יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

 

מחירון ביטוח חיים

 

חישוב ביטוח חיים
-  10% מההחזר החודשי מהמשכנתא
   
   

עלות ביטוח מנהלים 


   
עובד מפריש לחיסכון חודשי
- 5% -7% הפרשה מהשכר
   
מעביד מפריש לחיסכון חודשי
-  5% -7% הפרשה מתגמולים
   
מעביד מפריש לחיסכון חודשי
- 8.33% לפיצויים
   

   
עלות ביטוח משכנתא  


   
טווח מחירים חודשי לביטוח משכנתא
-  60-180 ₪ בחודש

**מחירון עודכן בתאריך 09.02.21

ט.ל.ח

 

מה זה ביטוח חיים?

 

כל סוגי הביטוחים מעניקים הגנה מפני גורמים חיצוניים. אדם שמבצע ביטוח כלשהו ודאג לביטוח אשר מכסה על הנזק הספציפי יקבל פיצוי מהגורם המבטח. במקרה של ביטוח חיים יסייע הפיצוי לו ולבני ביתו לשמור על רמת החיים כך שמדובר גם על ביטוח חיים למשפחה.

 

ביטוח חיים הינו הסכם שנערך בין המבוטח והמבטח. ביטוח זה מבטיח כי במידה והמבוטח יפגע או ימות תתקבל הטבה כספית- במקרי מוות יקבלו המוטבים את הפיצוי הכספי. נוסף על כך, מכסה הביטוח על הגעתו של המבוטח לגיל שקבע בפוליסה. ההטבה הכספית יכולה להינתן כקצבה חודשית או באופן חד פעמי. תמורת ביטוח החיים משלם המבוטח סכום חד פעמי, חודשי או תקופתי.

 

איפה עושים ביטוח חיים?

 

את ביטוח החיים ניתן לעשות במגוון חברות ביטוח, ביניהן: AIG, הראל, כלל ביטוח, הפניקס, מגדל ועוד. עצם העובדה שקיימות הרבה חברות ביטוח גורמת לתחרות- דבר שמיטיב עם הצרכן. אם אתם מעוניינים לעשות ביטוח חיים במחיר משתלם מומלץ עבורכם להחליט מהי התקופה הדרושה לכם- כלומר לבדוק לכמה זמן אתם צריכים את הביטוח ולאחר מכן לקבל הצעות מחיר מסוכני ביטוח רבים (לא מנציגי מכירות)- משום שנציגי המכירות מייצגים את החברה שלהם.

 

לאחר קבלת הצעות המחיר תוכלו להשוות בין המחירים ולבחור בביטוח המשתלם ביותר מבחינת המחיר והכיסוי.  במידה ופניתם לנציג מכירות נסו שלא להתפתות ולרכוש כיסויים נוספים שאינם נחוצים לכם- במרבית המקרים ינסו סוכני המכירות לגרום לכם לרכוש כיסויים נוספים. נוסף על כך, מומלץ לרכוש ביטוח חיים שעולה סכום קבוע- הדבר ישתלם בהמשך ורצוי להתחשב בהתפתחות של הפרמיה.

 

אילו סוגי ביטוח חיים קיימים?

 

ישנם כמה סוגי ביטוחים שניתן לרכוש במסגרת ביטוח חיים, להלן סוגי הביטוחים:

 

*ביטוח ריסק - ביטוח למקרה מוות בלבד- ביטוח ריסק מכסה על מקרי מוות. במידה והמבוטח נפטר מקבלים המוטבים סכום חד פעמי או קצבה חודשית. אם המבוטח לא ציין מי המוטבים יועבר הכסף אל בן או בת הזוג ואל הילדים. מבוטח שהגיע לגיל הפרישה לא יכול לקבל כיסוי במקרה של מוות מוקדם או מצב של איבוד כושר עבודה.

 

הפרמיות שמקבל המבוטח לא מצטברות כך שאי אפשר לפדות את הסכום. מבוטח שחותם על ביטוח ריסק צריך לספק לחברה המבטחת את כל הפרטים שעשויים להשפיע על סיכויי מותו לפני גיל פרישתו- מדובר על מידע רפואי, תחביבים מסוכנים, עבודה מסוכנת, עישון ועוד.

 

כמה עולה ביטוח ריסק?

 

מחיר ביטוח ריסק לגיל 30 לאדם לא מעשן
טווח כיסוי של 1,000,0000 ₪
עלות חודשית: 60-70 ₪ לחודש
עלות חודשית לאדם מעשן - 80-100 ₪


מחיר ביטוח ריסק לגיל 40 לאדם לא מעשן
טווח כיסוי של 1,000,0000 ₪
עלות חודשית: 80-100 ₪ לחודש
עלות חודשית לאדם מעשן - 140-160 ₪


מחיר ביטוח ריסק לגיל 50 לאדם לא מעשן
טווח כיסוי של 1,000,0000 ₪
עלות חודשית: 230-250 ₪ לחודש
עלות חודשית לאדם מעשן - 370-390 ₪

 

ניתן להרחיב את ביטוח החיים כך שיכסה גם על מצב בו המבוטח אינו יכול לעבוד. במידה והמבוטח הופך לנכה ולא יכול להתפרנס תרד רמת החיים שלו ושל משפחתו, לכן מחליטים אנשים רבים להוסיף את ביטוח איבוד כושר העבודה לביטוח ריסק. יש לציין כי ניתן להגדיר את איבוד כושר העבודה בדרכים שונות וברמות שונות- מומלץ להגדיר את המקצוע בו עובד המבוטח כדי להבטיח פיצוי הולם.

 

*ביטוח חיים סטנדרטי - ביטוח זה הינו ביטוח בסיסי אשר מפצה את המבוטח ומעניק לו קצבה במקרה של נכות ואובדן כושר עבודה. כמו כן, מספק הביטוח הכנסה אחרי פרישה וחסכון לשארים לאחר מוות.

 

*ביטוח לאובדן כושר עבודה - ביטוח זה מגיע כסעיף בביטוח החיים. הביטוח מספק הכנסה חודשית באופן קבוע במידה והמבוטח נפגע בתאונה או חלה כך שאינו יכול להמשיך לעבוד.

 

*ביטוח מעורב - ביטוח שמספק כיסוי למקרה מוות ומאפשר למבוטח לחסוך כספים. הביטוח משולם במצב בו המבוטח נפטר או במקרה והגיע לגיל מסוים.

 

*ביטוח מנהלים - ביטוח מנהלים הינו ביטוח חיים שמורכב מהפרשות המעביד והעובד. מחיר הביטוח משולם על ידי המעביד והמבוטח וחלק מהסכום מהווה קופה לתשלום במקרה והעובד מפוטר. תוכנית הביטוח מכסה על מקרה מוות. כמו כן, מדובר על ביטוח חיים למקרה של אובדן כושר עבודה, ביטוח חיים למקרה נכות, פיצוי פיטורים וחסכון לאחר הפרישה. במידה והמבוטח רוכש פוליסה חדשה הוא יכול להחליט על החלק של החיסכון ההוני ועל החלק של החיסכון הקצבתי.

 

*ביטוח חיים למשכנתא - ביטוח זה מספק כיסוי על הבנק למשכנתאות כך שבמקרה והמבוטח ימות יקבל הבנק החזר על ההלוואה של המשכנתא.

 

מתי כדאי לעשות ביטוח חיים?

 

אין ספק כי חשוב לבצע ביטוח חיים אך במקרה של ביטוח ריסק אין צורך לבצעו בשלב מוקדם משום שהוא לא נצבר, בשל כך רצוי לבצע את הביטוח כאשר המבוטח מתחיל לתמוך באדם אחר מבחינה כלכלית- חלק מהמקרים הללו הינם- חתונה, לקיחת משכנתא ולידה.

 

הבדלים בין חברות ביטוח

 

אין ספק כי בחירת חברת הביטוח הינה חשובה ומכיוון שיש הרבה חברות ביטוח הדבר עשוי להיות מבלבל. למרות שהן נראות דומות זו לזו מציעה כל אחת מהן תנאים שונים לכן יש לבדוק מהם ההבדלים- מה החברות מציעות, מהם המחירים והאם הפוליסות הקיימות משרתות את הלקוחות או את החברות.

 

בעבר היו מחירי הביטוח זהים פחות או יותר אך בימינו כל חברה קובעת את המחירים באופן עצמאי. מחירי הביטוחים תלויים בגיל המבוטח, במקום מגוריו, במצבו הבריאותי, בהרגליו, במקצועו ועוד. כמו כן, תלויים המחירים בעמלות שמשלמת החברה לסוכנים, בעלויות הפרסום, בדמי הניהול ועוד. נוסף על כך, ישנם הבדלים בהטבות, בהנחות, בגובה הכיסויים ובדמי ההשתתפות.

 

התבלבלתי לגמרי. איך אני אמור לבחור את חברת הביטוח?

 

בדקו - מהם הצרכים שלכם?

כדי לבצע את הבחירה הנכונה יהיה עליכם לבדוק מהם הכיסויים הדרושים לכם, לשם כך יש לשבת עם בן או בת הזוג ולהבין מהם הצרכים שלכם. כדי לדעת מהם הצרכים יש לבדוק האם אתם לוקחים סיכונים בחיי היום יום ואם כן- מה הם הסיכונים הללו, יש להתחשב במצבכם הבריאותי ובהיסטוריה הבריאותית שלכם ושל משפחתכם, יש להתחשב בעיסוק שלכם, באזור בו אתם מתגוררים- האם מדובר על אזור בו האוויר מזוהם יותר? וכו'- לאחר שתבדקו את הגורמים הללו תוכלו להיות ממוקדים יותר ולבחור בביטוח החיים המתאים אשר יכול להיות ביטוח סטנדרטי, ריסק, ריסק עם חיסכון, ביטוח מנהלים וכו'.

 

למה עדיף לבחור סוכן ביטוח ולא חברת ביטוח?

 

כדי לבצע את הבחירה הנכונה מומלץ להתייעץ עם סוכן ביטוח מקצועי ולא לפנות אל חברת ביטוח. סוכן ביטוח מקצועי ובעל ניסיון אשר סייע למגוון לקוחות לבחור בביטוח החיים המתאים ביותר יוכל לסייע מאוד. לקבלת סיוע מסוכן ביטוח מקצועי יש יתרונות רבים: ראשית, לסוכנים יש יכולת להפחית את העלויות ולמצוא פוליסות זולות יותר.

 

שנית, סוכני הביטוח מעניקים יחס אישי ומלווים את הלקוחות במשך כל התהליך כך שהלקוח לא נמצא במצב של חוסר וודאות ומבצע את כל השלבים הנחוצים, זאת בניגוד לחברות הביטוח שאינן מסייעות ללקוחות לאורך כל הדרך.

 

יתרון שלישי של קבלת שירות מסוכן הביטוח הוא שהוא אובייקטיבי, סוכן הביטוח בודק את הביטוחים הקיימים בשוק ובוחר בפוליסה המתאימה ביותר ללקוח. חברת ביטוח לעומת זאת לא תפעל באופן אובייקטיבי ותציע ללקוח רק את הפוליסות שלה.

 

לערוך בדיקות לפני בחירת סוכן הביטוח

 

כדי למצוא את סוכן הביטוח המתאים יש לערוך בדיקות מקיפות. ניתן לערוך את הבדיקות באמצעות האינטרנט- לגלוש באתרים מגוונים ולחפש ביטויים שונים כמו למשל: "ביטוח חיים המלצות", או "ביטוח חיים מומלץ". כמו כן, תוכלו לגלוש בפורומים שעוסקים בתחום- תוכלו למצוא פורומים שמנוהלים על ידי עורכי דין מנוסים ולקבל תשובות מקיפות. דרך נוספת ומוכרת לכל תהיה לפנות אל קרובים, בני משפחה וחברים שביצעו ביטוח חיים באמצעות סוכן ביטוח. דרך זו הינה מומלצת ביותר.

 

באמצעות ביטוח חיים תוכלו להגן על עצמכם ועל בני המשפחה שלכם ולאפשר לכם ולהם לשמור על רמת החיים גם במקרה של פגיעה. בחירה בסוכן הביטוח המתאים תסייע לכם לבחור בפוליסה המתאימה ביותר עבורכם- דבר שיקנה לכם שקט נפשי.

 

*** מחירי ביטוחי חיים משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות מחברות ביטוח מומלצות ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר וחברות ביטוח מובילות מאזור מגוריכם יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.