מחירון ביובית

כמה עולה ביובית ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון שירותי ביובית מעודכן לשנת 2019.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות המספקות שירותי ביובית בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לשירותי ביובית מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה ביובית?

סוגי שירות וטווחי מחירים

שאיבת ביוב - 650-1,100 ש"ח

שאיבת הצפת מקלט - 800-2,200 ש"ח

שאיבת בור שומן - 700-1,800 ש"ח

ט.ל.ח

 

הכל על עבודות ביוב – מהי ביובית?

הביובית הינה משאית ייחודית ומותקנים עליה כמה מכשירים- הראשון הינו מיכל קיבול אשר מיועד עבור נוזלים שונים ומי שופכין, השני הינו משאבות יניקה והשלישי הינו משאבות הסנקה. באמצעות הביובית ניתן לבצע מגוון פעולות הכרחיות, ביניהן: שחרור סתימות ביוב, שאיבת בור שומן ליד מפעלים או ליד מחסנים, שאיבת בורות ביוב בחצר הבית, שאיבת בורות רקב באזורים עסקיים, ציבוריים ופרטיים, פתיחת סתימות ביוב, שאיבה של מי תהום במקלטים, חניונים ופירי מעליות ועוד.


אוף.. שוב זה קורה? מדוע הביוב כל הזמן נסתם מחדש? מה גורם לסתימה בביוב?

רוב תקלות הביוב נגרמות בעקבות שימוש שגוי בצינורות הביוב ובמערכת הביוב. כל המערכות והצינורות יכולים להעביר פסולת גופנית, מימית ונייר טואלט אך אינן יכולות להעביר טיטולים, פדים, מגבונים לחים וכו'. במקרים בהם מושלכים אל האסלה פדים, מגבונים לחים וכו' עשויות להיווצר סתימות. כמו כן, עשויות הסתימות להיות תוצאה של צמיחת שורשים בביוב, הצנרת והקווים אשר מזרימים את המים מצויים באדמה בתוך מערות תת קרקעיות וצינורות, במקרים בהם הצנרת ישנה ואינה אטומה מספיק יכולים לחדור צמחים ושורשים ולחסום את הצינור. הצמיחה של השורשים והיתקעות המים יוצרת ריחות רעים באזור בו נמצאת החסימה.


איך פועלת הביובית? האם אפשר למנוע סתימות ביוב?

הביובית פועלת באופן פשוט ודומה מאוד לביצוע שאיבת ביוב אשר מתבצעת באמצעות פומפה. הטכניקה עובדת באמצעות ואקום, בצורה זו ניתן לשאוב את מי השופכין יחד עם הגורם שהוביל להיווצרות הסתימה. לאחר השאיבה הוברים מי השופכין יחד עם הגורם לסתימה אל מיכל הקיבול. נוסף על פתיחת מערכת ביוב סתומה עקב פסולת ולכלוך שלא התפרקו במים ושמירה על ניקיון מערכת ביוב ניתן להשתמש במשאבות אשר מבצעות פתיחת סתימות בלחץ גבוה, בצורה זו ניתן לפורר את הגורמים לסתימה.

השימוש בביובית הינו מהיר ויעיל, לכן, פונים לקוחות רבים אל חברת שאיבות או חברת אינסטלציה. הרשויות המקומיות מזמינות את השירותים כדי לפתוח סתימות בערים והלקוחות הפרטיים משתמשים בשירות כדי לפתוח סתימות בחצר, בשכונה או בבניין.

 

שירותי ביובית לשיפור איכות החיים

באמצעות הביובית ניתן לפתור מגוון בעיות אשר קשורות לצנרת הביוב. כמו כן, ניתן להשתמש בה כדי לתחזק את המערכות ולבצע שטיפה וניקוי קווי ביוב. הסתימות השונות מתרחשות באופן הדרגתי ובאמצעות שטיפה אחת לתקופה יהיה ניתן לשמור על הצנרת. ניתן לשטוף קווי ביוב ישנים, מסועפים וכו' ולבצע ניקיון יסודי אשר ימנע פגיעה באיכות החיים.

למרות שהביובית נראית קטנה יחסית ונראה כי אינה יכולה לשאוב כמות רבה של נוזלים, היא יכולה להתמודד עם מרבית המשימות ולסייע לנו לשמור על סביבתנו. היום, כבר אין סיבה לסבול ממזיקים וריחות שאינם נעימים. באמצעות חברה איכותית ניתן לנקות את הביוב בקלות ולשמור על הזרימה תקינה למשך זמן רב.

חברה איכותית אשר עובדת עם ביובית תעבוד עם ציוד איכותי, מתקדם ובטוח, תעסיק עובדים מקצועיים ובעלי ניסיון, תחזיק בכל הרישיונות הדרושים- ביניהם: רישיון להובלת השפכים, רישיונות להובלת חומרים מסוכנים והיתר רעלים, תספק שירותים למגוון לקוחות, ביניהם- עיריות, חברות, לקוחות פרטיים, רשויות מקומיות וכו', תבצע את העבודה באופן יעיל ומקצועי, תגבה מחיר הוגן ועוד.


אני זקוק לחברה מקצועית כדי לטפל בבעיות בביוב, איך אוכל למצוא את החברה המתאימה?

אם אתם זקוקים לשירותי ביובית כדי לבצע עבודות ביוב שונות- כמו למשל: לבצע שאיבת הצפות, שטיפה בלחץ מים גבוה, הרקת בור ספיגה, ניקוי שומנים בביוב וכו' יהיה עליכם למצוא חברת ביובית מקצועית ובעלת ניסיון.

קבלו המלצות מהסובבים אתכם- פנו אל חברים, בני משפחה, מכרים, חברים בפייסבוק וכו'

מכיוון שבעיות ביוב הינן תופעה נפוצה ומגוון בתים פרטיים, בניינים וכו' סובלים משפע בעיות ביוב, סביר להניח כי תוכלו לקבל המלצות ממעגל החברים שלכם או מבני המשפחה. באמצעות קבלת ההמלצות תוכלו למצוא חברות ביובית בתל אביב, חברות ביובית חיפה, חברות ביובית באר שבע, חברות ביובית ירושלים או חברות ביובית בכל עיר אחרת. קבלת המלצות מבעלי ניסיון היא אחת הדרכים הטובות והיעילות ביותר למציאת בעל המקצוע הדרוש.

תוכלו להגדיל את מאגר החברים שלכם על ידי פנייה לחברים ברשת החברתית- הפייסבוק. תוכלו לרשום על ה"וול" שלכם שאתם מחפשים קבלן ביוב או חברה אשר עובדת עם ביובית ובמידה וחבריכם יכירו חברה שכזו (וסביר להניח שלפחות כמה מהם יכירו) הם יוכלו להמליץ לכם. כמו כן, תוכלו לחפש דפי עסק של חברות אשר עובדות עם ביובית. במידה ותמצאו דפי עסק של החברות הללו תוכלו לבדוק כמה לייקים קיבלה כל חברה, באילו אזורים החברה מספקת שירותים והאם מופיעות בדף חוות דעת של לקוחות. במידה ותתקלו בחוות דעת שאינן חיוביות אל תפנו אל החברה.

 

שיטוטים באתרי האינטרנט ובחינה קפדנית של החברות הקיימות

כמו כן, תוכלו לערוך חיפוש באתרי אינטרנט שונים ולמצוא מגוון תוצאות רלוונטיות. כל מה שתצטרכו לעשות יהיה להקליד את המשפטים: "ביובית המלצות", "קבלן ביוב מומלץ" או " קבלני ביוב אשר עובדים עם ביובית" ותמצאו מגוון אתרים של חברות. חשוב מאוד לבחון כל חברה כדי לוודא שהיא איכותית ואמינה ולכן זכרו לבדוק האם החברה מנוסה ובעלת וותק, האם החברה מעסיקה עובדים מקצועיים, האם החברה משתמשת בציוד איכותי, האם החברה מחזיקה ברישיונות הדרושים, האם האתר מכיל המלצות של לקוחות, מהו המחיר שהחברה גובה עבור השירותים, לאילו לקוחות היא מספקת שירות, אילו שירותי ביוב מספקת החברה (האם העובדים מבצעים תיקון צנרת ביוב, האם הצוות פותח סתימות וכו') האם החברה עובדת עם ביובית 24 שעות ביממה (מומלץ לפנות אל חברה כזו משום שתוכלו לפנות אליה בכל שעה במהלך היממה, הדבר מתאים באופן מיוחד לאנשים עסוקים) ועוד.


מה אתם אומרים? מכירים חברה איכותית אשר מספקת שירותים בתחום הביוב?

אופציה נוספת לחיפוש אחר אינסטלטור מקצועי או חברה אשר עובדת עם ביובית תוכל להתבצע באמצעות גלישה בפורומים. תוכלו להקליד בשורת החיפוש את המשפטים: "פורומים של משאיות ביובית המלצות", "פורום של מניעת זיהום מים באמצעות ביובית", "פורומים של שירותי אינסטלציה מומלצים" ועוד ולמצוא מגוון פורומים אשר עוסקים בתחום. גולשי הפורומים יוכלו להמליץ לכם על מגוון חברות אשר מטפלות בבעיות ביוב ועובדות עם ביובית ויוכלו להשיב לכם על שאלות רבות כמו למשל: "האם כדאי לבצע צילום קווי ביוב או צילום צנרת ביוב במידה וישנה תקלה? ", "האם עדיף לפנות אל חברה אשר מספקת שירות בתחום הביוב או לרכוש חומר לפתיחת סתימות ביוב ולנסות לטפל בדבר באופן עצמאי?", "כיצד לבחור ביובית מתאימה?", "אל אילו חברות לא כדאי לפנות?", "מהו המחיר הממוצע שגובה החברה עבור שירותיה?" ועוד.


להפסיק את הסירחון הזה

לאחר שתבחנו כמה חברות, תקבל המלצות מהסובבים אתכם, תבדקו אילו שירותים מספקת כל חברה, באילו אזורים היא מעניקה שירותים, האם היא מחזיקה בכל הרישיונות הדרושים, האם היא משתמשת בציוד איכותי וחדיש, האם היא שומרת על כל כללי הבטיחות, האם היא גובה מחירים הוגנים וכו' תוכלו לבצע את הבחירה הנכונה.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא שירותי ביובית ולהבין את טווחי המחירים לפי סוגי השירותים.

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.