מחירון אסטרולוגיה

 

כמה עולה חוג אסטרולוגיה?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג אסטרולוגיה מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגי אסטרולוגיה בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג אסטרולוגיה מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג אסטרולוגיה?

(מחיר לחודש)

 

חוג אסטרולוגיה: 150-250 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוג אסטרולוגיה

 

גם בעידן המדעי גרידא בו אנו נמצאים, מדהים כמה אנשים- משכילים, מבינים, כמוני וכמוך- נוהרים אחרי תורות הנסתר. גם אלה מאיתנו שלא מתעמקים ממש בתורות אלה, קוראים תחזיות אסטרולוגיה בשבועון המקומי ומתייעצים עם מומחי גילוי עתיד של עידן חדש לפני החלטות חשובות. מה יש בעולם הנסתר שמושך אותנו כל כך?

 

אם המדעים

 

ראשית, חייבים לציין כי אסטרולוגיה הינה האם הקדומה של האסטרונומיה- אותו מדע שבזכותו הגיע האדם אל הירח. תורות רוחניות כגון אסטרולוגיה היוו השראה לרב התשתית המדעית של היום- בין אם בהתנגדות אליהן ובין אם בניסיון לחזק אותן. הפעלות והרצאות שונות של אסטרונומיה דווקא, מתייחסים גם לעיתים גם לשורשיה בעולם האסטרולוגי.

 

ענווה אישית

 

לעולם עולם המדע הגורס כי האדם יכול להבין הכל, עולם של רוחניות עידן חדש ענווה יותר- וטוענת כי ישנם דברים שאיננו מצליחים או לא נצליח להסביר לעולם. גם עולם המדע מתקשה להסביר ברמה מספקת למה לאנשים הנולדים בעונה מסוימת בשנה או בחודש מסוים יש תכונות דומות- לעומת תורות עידן חדש שמנסות לפענח זאת. בנוסף, המדע גרם לאדם לשלם מחיר לא קל על התקדמותו: מחיר אותו מרכך העולם הרוחני. זהו מחיר של אמיתות מוחלטות, קרות, המשאירות לעיתים את האדם בודד ואחראי על הכל- מחיר שלעיתים קשה לשאתו.

 

אל תוך הכוכבים

 

כדי להבין יותר את העולם האסטרולוגי, אין צורך להירשם אל קורסים או סדנאות ארוכות טווח. גם הפעלות או חוג ערב לימודי יכולים להספיק בהחלט. זאת בתנאי שתהיה מעוניין רק ללמוד את הכללי ולא להתעמק בבניית מפה אסטרולוגית אמיתית. לימודי בניית מפה אסטרולוגית בהחלט מצריכים קורסים או סדנאות רציניים יותר וארוכי טווח. ישנם גם ספרי קורסים או סדנאות המאפשרים ללמוד את הבנייה בבית- אם כי רובם מסורבלים ואינם יעילים ועדיף, אם זהו באמת רצונכם, להשקיע וללכת אל לימודי אסטרולוגיה של הפעלות או חוגים מסודרים.

 

 

לא צוללים

 

לא רק אנשים המעוניינים להתמחות באסטרולוגיה נרשמים אל חוגים של עולם נסתר זה. הרשמה אל חוג אסטרולוגיה יכול להיות רענון למח ומשב רוח רענן לנפש. חוגים באסטרולוגיה יכולים להיות דרך נהדרת ללמוד משהו על העולם- גם אם אתה אדם מדעי ביסודו.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג אסטרולוגיה ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.