×


תפריט נגישות

מחירון אינסטלטור

מחפש לדעת כמה עולה שירותי אינסטלטור?

כמה עולה אינסטלטור?

כמה עולה

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון אינסטלטור מעודכן לשנת 2019 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : איך לבחור אינסטלטור בעידן האינטרנט?

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של אינסטלטורים בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

ייעוץ והצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש אינסטלטור, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 אינסטלטורים יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

סוגי עבודות אינסטלטור

מחירון מומלץ

מחירון אינסטלטור עודכן בתאריך 02.07.19

ט.ל.ח

 

טווחי מחירים

 

ביקור אינסטלטור - 180-250 ש"ח
   
פתיחת סתימות  
   
פתיחת סתימה בכיור מטבח - 200-400 ש"ח

פתיחת סתימה בכיור שירותים - 200-330 ש"ח

פתיחת סתימה במקלחון - 200-300 ש"ח

פתיחת סתימה בצנרת חיצונית - 300-450 ש"ח
   
פתיחת סתימות בביוב ראשי בביניינים
400-650 ש"ח
   
   
בעיות צנרת  
   
פתיחת סתימה בצינור ראשי - 250-500 ש"ח

תיקון נזילה בצינור - 200-400 ש"ח

תיקון נזילה בצינור אסלה - 250-380 ש"ח

איטום צינורות - 200-350 ש"ח

תיקון נזילה בצינור כיור המטבח
250-380 ש"ח
   
   
נזילות  
   
החלפת גומיה באסלה - 200-300 ש"ח

איטום נזילה באסלה - 200-350 ש"ח

החלפת גומיה בניאגרה - 250-500 ש"ח

תיקון נזילה מתחת לכיור - 200-300 ש"ח

תיקון נזילה במקלחון - 300-450 ש"ח
   
   
בעיות בביוב  
   
פתיחת סתימה בביוב ראשי - 250-500 ש"ח

פתיחת סתימה בביוב בחצר - 250-500 ש"ח

פתיחת סתימה בקו ביוב - 250-350 ש"ח

   
החלפות והתקנות של מוצרי אינסטלצייה
   
החלפת ברז ללא חלקים - 200-300 ש"ח

תיקון לחצי מים קריםחמים - 600-1,500 ש"ח

החלפת אמבטיה - 1,450-2,500 ש"ח

החלפת אסלה - 300-450 ש"ח

החלפת כיור - 300-450 ש"ח

החלפת ניאגרה - 200-300 ש"ח

החלפת סיפון - 200-300 ש"ח

הפרדת שעון מים - 850-1,000 ש"ח

התקנת אסלה - 300-400 ש"ח

תיקון פיצוץ בצנרת - 1,000-2,000 ש"ח

 

איך לבחור אינסטלטור בעידן האינטרנט?


מחפש אינסטלטור מומלץ? הבית מוצף בגלל סתימה או פיצוץ בצנרת? הכיור נסתם או אתה מעוניין לשפץ את חדר הרחצה? אם כן, כדאי לבחור אינסטלטורים מומלצים באמצעות חיפוש באינטרנט.

על מנת לבחור אינסטלטור מקצועי ומנוסה כדאי לקרוא חוות דעת והמלצות על אינסטלטורים באינדקס אנשי מקצוע וניתן להיעזר במידע על אינסטלטורים יצאת צדיק. כמו כן, בעידן האינטרנט בו אנו חיים קל לאתר מידע על שרברבים מקצועיים בלחיצת כפתור, לבקש הצעת מחיר במהירות וליהנות מאפשרויות סינון מתקדמות כמו חיפוש אינסטלטורים בירושלים, חיפוש אינסטלטורים בתל אביב, ברעננה ובכל אזור מגורים אחר בישראל. בנוסף, ניתן לקרוא מידע כמו מהם המחירים הממוצעים לשירותי השרברבות השונים ואף לקבל מידע כיצד לבצע מספר תיקונים או עבודות תחזוקה למניעת סתימות ובעיות אינסטלציה שונות בבית.

 

שירות מסביב לשעון

 

אם חזרת הבית וגילית כי הבית מוצף בגלל סתימה או פיצוץ בצנרת המים או הביוב הרי עליך למהר ולהזמין שרברב. חשוב לדעת כי יש מספר פעולות חשובות הנדרשות עוד לפני הגעת האינסטלטור, לכן, מומלץ בשיחת הטלפון לבקש מהשרברב הנחיות מה ניתן לעשות באופן עצמאי כדי להקטין את הנזק.

כך לדוגמה ניתן לסגור את ברז המים הראשי, לנתק את מפסק החשמל המרכזי בארון החשמל למניעת סכנת התחשמלות, להרים חפצים על שולחנות ולגובה כדי למנוע רטיבות שיוצרת מפגעים כמו עובש וקורוזיה. אגב, כאשר אתם מחפש אינסטלטור באינטרנט כדאי לבדוק מראש כי הוא מציע שירות 24 שעות ביממה, כלומר שירות מסביב לשעון. כמו כן, אם גילית את הבעיה בסוף השבוע יש לוודא מראש כי הנך פונה לשרברב המציע שירות זמין 24 שעות גם בשבתות וחגים.

 

אינסטלטורים לפי מיקום

 

מומלץ לחפש באינטרנט אינסטלטור זמין המציע שירות באזור המגורים שלך. לכן, כבר בחיפוש הראשוני באתר יש לבצע סינון בין התוצאות על פי ערים או אזורי מגורים. כך, ניתן לשכלל את החיפוש ולאתר אינסטלטורים בבאר שבע, אינסטלטורים ברעננה וכיוצא בזה. אין טעם לחפש אינסטלטור בחיפה אם אתה תושב אחד מיישובי גוש דן.

עליך לזכור כי לרוב מזמינים אינסטלטור במקרים דחופים כמו תיקון נזילה או פיצוץ בצנרת המים או הביוב אך גם כאשר אתה מחפש קבלן אינסטלציה לעבודה גדולה ומקיפה כמו שיפוץ חדר הרחצה או שיפוץ המטבח יש להעדיף אינסטלטור קרוב וכך תחסוך לרוב בעלות העבודה מכיוון שהאינסטלטור מחשב במחיר גם את מרחק הנסיעה והשעות בדרכים במידה ועליו להגיע מרחוק.

 

מקצועיות וניסיון


בבחירת אינסטלטור יש לתת דגש רב על נושא המקצועיות והניסיון. תחום האינסטלציה כולל עבודות שונות ומגוונות כמו תכנון והתקנת צנרת מים, תיקון נזילות ורטיבות, תיקון פיצוצי צנרת, תיקון סתימות בכיורים, בשירותים, במקלחות ובצינורות המים והביוב, החלפת כלים סניטריים, שיפוץ מקלחות, חדרי רחצה ומטבחים ועוד.

יש אינסטלטורים מומלצים ומקצועיים המתמחים בכל עבודות האינסטלציה וברשותם ציוד מקצועי ומתקדם כמו איתור סתימות ונזילות באמצעות מצלמה תרמית, פתיחת סתימות באמצעות מכשיר לחץ מים ועוד. עליך לזכור כי אינסטלטור מקצועי עם ציוד מתקדם חוסך כאב ראש ונזקים לתשתיות ולרכוש מאחר והוא יכול לאתר את הבעיה במדויק וכך נמנע הצורך בקידוחים בקירות או ברצפה וחפירות ברחבי הבית או החצר על מנת לאתר את הנזילה, הסתימה בצינור או הפיצוץ בצנרת.

 

המלצות על אינסטלטור מומלץ


אם אתה מחפש אינסטלטור מומלץ הרי באינטרנט קל לאתר שרב רב מומלץ מאחר ובאינדקס אנשי המקצוע תוכל לעיין בחוות דעת ולקרוא המלצות אובייקטיביות של גולשים שנעזרו בשירותי השרברב עליו אתה קורא. כמו כן, באתרים רבים באינטרנט יש דירוג לאנשי המקצוע וכך מראש תוכל להתרשם ולבדוק איזה אינסטלטור נחשב לבעל מקצוע אמין ומנוסה המספק שירות ברמה הגבוהה ביותר ומציע מחירים הוגנים ומשתלמים.

כמובן שניתן לפנות לעזרת חברים, מכרים, קולגות בעבודה ובני משפחה על מנת לקבל המלצות על שרברבים מומלצים ומקצועיים אך לא תמיד יש את הזמן להתקשר לחברים וכל המידע הנדרש עבורכם לקבלת החלטה נכונה וטובה נמצא בהישג ידכם ומסביב לשעון באינטרנט.

 

חיפוש אינסטלטורים באינטרנט


לבטח כבר השתכנעת כי בעידן האינטרנט בו אנו חיים כדאי לאתר בעלי מקצוע, לרבות אינסטלטורים אך ורק באינטרנט. כדאי לדעת כי יש מספר שיטות לחיפוש באינטרנט וניתן לחפש במנועי החיפוש הפופולאריים ובעיקר במנוע החיפוש המוביל גוגל אך כדי לשכלל את החיפוש ולמצוא תוצאות איכותיות יותר ניתן לגלוש לאתרים של השוואת מחירים אך מומלץ לגלוש לאינדקס אנשי מקצוע המציע מערכת סינון מתקדמת, מידע אודות כל שרברב המופיע באתר כולל דרכים ליצירת קשר, טופס קצר להצעת מחיר ממספר אינסטלטורים ובאתרים המובילים ניתן לבדוק מהו המחיר הממוצע לשירות האינסטלציה השונים כמו גם מחיר עבור ביקור אינסטלטור בבית. כמו כן, ניתן לקרוא חוות דעת של גולשים ולקרוא המלצות חשובות על מנת לבחור בחוכמה ובזהירות אינסטלטור צדיק, מקצועי ומנוסה.

 

כמה עולה שירות אינסטלטור?

 

באתר תוכל להתרשם ממחירי אינסטלטורים מומלצים, מידע הנאסף מגולשים ומבעלי המקצוע, אך אינסטלטור מקצועי לרוב יגיע לבית הלקוח על מנת לאבחן את הבעיה או לבדוק לעמוק מהי העבודה הנדרשת על מנת לספק הצעת מחיר מדויקת. עלות העבודה משתנה בהתאם לציוד הנדרש, לכמות החומרים ואיכותם, לשעות העבודה ובהתאם לפרמטרים נוספים כמו מרחק הנסיעה לבית הלקוח, גישה נוחה ועוד. לכן, חשוב לפנות למספר אינסטלטורים מומלצים ולבקש הצעות מחיר כך שתוכל להשוות ולבחור בהתאם לראות עיניך ועל פי התרשמותך מאדיבות השרברב, ממקצועיותו ומניסיונו.

 

אינסטלטורים השוואת מחירים


עידן האינטרנט תורם לשיפור ניכר באיכות חיינו ומאפשר לנו להוזיל עלויות על ידי השוואת מחירים בקלות. על מנת לערוך סקר השוואת מחירים בין אינסטלטורים כל שעליך לעשות הוא למלא טופס קצר עם בקשה להצעת מחיר ובקליק אחד הטופס נשלח לאינסטלטורים מומלצים הרשומים באתר ובתוך זמן קצר אתה זוכה לפניות באמצעות המייל או בטלפון ויכול במהירות וביעילות לאסוף הצעות מחיר, להשוות בין החלופות, להתרשם מהפתרונות המוצעים, להתרשם מאיכות השירות ואדיבות האינסטלטור בטלפון או במייל וכך תוכל לקבל החלטה צרכנית וכלכלית החוסכת זמן ניכר ומאפשרת לך לחסוך עלויות.

בעידן האינטרנט קל לבחור אינסטלאטור וניתן לאתר אינסטלטורים מומלצים תוך שניות. בקליק אחד ניתן לבקש הצעת מחיר וליהנות משירות מעולה ומהיר, לקרוא חוות דעת והמלצות ולבחור באינסטלטור המציע לך שירות אמין ויעיל במחיר אטרקטיבי ומשתלם.

 

הבהרה

 

מחירי עבודות אינסטלטור משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות מאינסטלטורים מומלצים ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר ואינסטלטורים מובילים יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.