קבלי הצעת מחיר לאיחוי קרום הבתולין

מחירון איחוי קרום הבתולין

כמה עולה ניתוח איחוי קרום הבתולין ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור ניתוח איחוי קרום הבתולין.

כיצד מתבצע ניתוח איחוי קרום הבתולין? האיחוי נעשה בתפירה עדינה אשר מאפשרת ביתוק מחדש בעת קיום יחסי מין מותרים. תוכלו למצוא מנתחים פלסטיים מקצועיים ואמינים מאיזור מגוריכם.

מלבד המחירון המומלץ לניתוח איחוי קרום הבתולין תמצאו גם טיפים, המלצות ודילים שווים למגוון טיפולי יופי.

 

ניתוח איחוי קרום הבתולין

קרום הבתולין הוא ריקמה דקיקה טבעית החוסמת את פתח הנרתיק. תפקידו הפיזיולוגי לא ידוע אך משערים כי תפקידו להגן על איברי המין הפנימיים של הנשים בתקופת הילדות.

לקרום הבתולין יש משמעות רבה בהקשר חברתי דתי שעל פי סוגיה זו האישה צנועה ואינה קיימה יחסי מין. עם קיום יחסי המין הראשונים קרום הבתולין נקרע בהחדרת הפין לנרתיק וכך הוא נקרע ונוצר דימום קל.

הקרום נשאר מחובר לדופן הנרתיק ומחולק לפיסות קטנות. נערות, בעיקר נערות דתיות אשר קרום בתוליהן נקרע, מעוניינות לבצע שיחזור קרום הבתולין בעיקר לפני החתונה על מנת שיצעדו לחופה צנועות וחסודות.


מהו איחוי קרום הבתולין ?

קרום הבתולין הוא קרום דק ועדין, רקמת עור דקה ועדינה וכן גם אלסטית אשר מכסה את פתח הנרתיק. יש האומרים כי קרום הבתולין הוא ריקמה ואגינלית שנשארה מזמן התפתחות העובר.

אצל נשים צעירות קרום הבתולין עשיר בכלי דם ולכן בעת ביקוע הקרום, בקיום יחסי מין לראשונה, הוא נוטה לדמם. גם החדרת חפץ זר יכולה לבקע את קרום הבתולין. לקרום הבתולין יש פתח צר להחדרת טמפון אך אם רוצים לשמר את שלמות הקרום מומלץ לבצע זאת בעדינות.

 

ביתוק קרום הבתולין

קיימים מקרים בהן לא מודעים על ביתוק קרום הבתולין. ביתוק קרום הבתולין מתרחש בדרך כלל בעת קיום יחסי מין בפעם הראשונה, לעיתים הוא עלול להיקרע גם מרכיבה על אופניים, רכיבה על סוסים, החדרת חפץ זר או טמפון. במקרים אלה הקרום נקרע בחלקו האחורי או האחורי צדדי, בד"כ עד שלושה מקומות.

ישנן נשים אשר קרום הבתולין שלהן עבה יחסית ביחס לנורמה ועשיר בכלי דם ולעיתים בעת ביקועו מופיע דימום קשה אשר מצריך פעולה כירורגית כדי לעצור את הדימום. במקרה כזה רק רופא מוסמך רשאי לבצע פעולה כירורגית אשר תעצור את הדימום. קיימים מקרים בהם הנשים אינן מדממות כלל משום שבקרום אין הרבה כלי דם. קיים מיתוס שאומר שאם הנערה אינה דיממה, ייתכן כי איננה בתולה.

ישנן נשים אשר מגיעות לחדר הלידה ומגלות שהן "בתולות" וקרום הבתולים שלהן אינו נקרע. דבר זה נוצר משום שככל הנראה קרום בתוליהן דק ואלסטי ביחס לאחרות ולכן לא נבקע במהלך החדירה. במקרה הפוך, ישנן נשים אשר נולדות בלי קרום בתולין בכלל. במקרה זה יש פיתרון, תפירת קרום ביולוגי סינטתי (ALLOPLANT).

 

ניתוח לשחזור הקרום

את הניתוח רצוי לבצע כשבוע עד שבועיים לפני מועד החתונה או האירוע המיוחל, על מנת לתת לקרום להתאחות ולהתרפא.

שחזור קרום הבתולין מבוצע כדי להחזיר את כבוד האישה. הליך זה הינו אסתטי. בישראל ובעולם בפרט קיימות אוכלוסיות שונות אשר החשיבות לקרום גדולה בעת קיום יחסי המין הראשונים.

את השחזור ניתן לבצע על ידי תפירת חלקי הקרום, ההליך נעשה בהרדמה מלאה ואורך כ-30 דקות.

ניתן לבצע את הניתוח גם בהרדמה מקומית, הדבר פחות מועדף משום שקיים חשש שהמטופלת תזוז במהלך הניתוח וכך תוכל לפגום בתפירה. האיחוי נעשה בתפירה עדינה אשר מאפשרת ביתוק מחדש בעת קיום יחסי מין מותרים. בסיום הניתוח מחדירים חומרי הרדמה לאיזור וכך נמנע כאב בסיום הניתוח.

הניתוח אינו מומלץ לנערות צעירות מאוד.

 

לאחר הניתוח

לאחר הניתוח המטופלת נשארת כשעה עד שעתיים להתאוששות ולאחר מכן היא יכולה לחזור לפעילות שיגרתית מלאה. התפרים מתנמסים מעצמם כעבור שבועיים ואין צורך להוציאם.

 

סיכונים ותופעות לוואי

לא קיימות תופעות לוואי וניתן לחזור לשגרה מלאה תוך כמה שעות. במידה ויש כאב או אי נוחות ניתן לצרוך משככי כאבים. 

 

כמה עולה ניתוח איחוי קרום בתולין?

איחוי קרום בתולין - 5,000-8,000 ש"ח

ט.ל.ח

 

מחירון ניתוחים פלסטיים