×


תפריט נגישות

מחירון אטרקציות לחתונה

כמה עולה אטרקציות לחתונה ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור מגוון אטרקציות לחתונה.

לא משנה איזה אטרקציה אתם מחפשים...? יש לנו הכל מהכל , בר אקטיבי, מפל שוקולד, זיקוקים, פירוטכניקה, הפרחת יונים, הפרחת פרפרים, מייצגים לאירועים, כנריות לאירועים ועוד.

מלבד המחירון המומלץ עבור אטרקציות לחתונה תמצאו גם דילים שווים וקופונים עבור מגוון רחב של אטרקציות.

 

מדריך אטרקציות לאירועים בלתי נשכחים

כל אחד מאתנו רוצה שהאירוע שלו יהיה בלתי נשכח. כזה שאנשים ידברו עליו עוד זמן רב מאד אחרי שהכל יגמר, כאשר המוזיקה תתנגן רק בתוך ראשינו ותלווה אותם שבועות מספר, בדיוק כמו שהיא מלווה אותנו. אין ספק גם, שמדובר על אפקט שקשה מאד להשיג. אחרי הכל, אף אחד לא יתרגש מהאירוע שלכם כמו שאתם מתרגשים ממנו- בכך אין ספק- אבל אולי, אם תבחרו את האטרקציות הנכונות לחתונה שלכם, תוכלו להיחרט בזיכרון האורחים שלכם כחתונה מיוחדת מספיק מבין שלל האירועים והחתונות שהם חווים- כדי להיזכר עוד שבועות מספר.

רב הזוגות מעדיפים להשקיע עוד קצת ולהביא אטרקציות למתחתנים. את האטרקציות אפשר לחלק לשניים: אטרקציות הכוללות אנשים, כגון מיצגים לאירועים, מתופפים, רקדנים או מופעים עדתיים מרתקים (הכוללים כלי נגינה, תלבושות וריקודים מסורתיים) ואטרקציות שאינן כוללות אנשים כגון: זיקוקין, מגנטים לאירועים, בר אקטיבי או בר אוכל לאירועים מיוחד.


להתעלות

על כל מדריך אטרקציות לאירועים חובה להזהירכם- יותר מדי אטרקציות רק יפגעו באירוע שלכם, שהרי אתם לא רוצים שיזכרו את חתונתכם בגלל חוסר טעם או סיבות שליליות אחרות. לכן, אתם חייבים לבחור את הדבר שאתם מעוניינים בו, אטרקציה אחת או שתיים, ולעשות אותה הטוב ביותר שאפשר. בעידן שלנו, בו נעשה כבר כמעט הכל וקשה מאד להפתיע את האורחים- חשוב ללכת על איכות, גם אם לא הצלחתם לחשוב על שום דבר מקורי באמת. אפילו דברים קטנים חייבים להיות פשוט מושלמים.


מספר אחד

אטרקציה מספר אחד בחתונה הינה הרב. כן, תתפלאו. ההוא שאמור לחתן אתכם? הוא שיכול להיות בין האטרקציות המרשימות ביותר באירוע שלכם. יש היום רבנים מזמרים, שמעבירים את כל החופה בשירה- מה שמשרה חוויה מיוחדת על האירוע כיוון שכל האורחים שרים בצוותא כל הטקס. ישנם גם רבנים שמספרים בדיחות או מנגנים בגיטרה- ובכלל- הם ברי כישרונות רבים ממש ככל אומן או מופיע אחר. חשוב מאד בעת בחירת רב לראות אותו "בפעולה" ולכן, התעקשו לראות חופה שעשה. רק אם אתם מתחברים – לכו על זה. הסיבה לכך פשוטה: מה שיראה לזוג אחד מקסים, יכול לעצבן את האחר וחבל שתתחילו את הערב ותעבירו את הטקס החשוב ביותר שלכם ככה. פשוט חבל.


מובן מאליו

כאשר מדברים על אטרקציות לחתונה בד"כ לא מתכוונים אל לבוש הכלה או החתן ואוכל. על אף, שכל הדברים הללו יכולים בהחלט להיחשב גם הם לסוג של מוקד משיכה. תחת זאת, אוכל לא חייב להיות משעמם כלל וכלל. כיום ישנן שלל אטרקציות העוסקות במזון ומשקאות- בר אקטיבי, בר ממתקים הכולל מפל שוקולד, עגלות גלידה ויוגורטים ועוד. מדובר על אטרקציות העובדות על הבסיס של האדם: הבטן. ואין ספק כי את הבסיס זוכרים טוב יותר. לכן, אם מטרתכם היא שיזכרו אתכם, תהיו חייבים להכניס לפחות שעשוע אוכל אחד.


נוצץ ומדליק

עוד אטרקציות לאירועים הן אטרקציות שזוהרות והולכות לגובה. לדוגמא זיקוקים ופירוטכניקה המקשטים את הרגעים המרגשים של ריקוד חתן כלה, הפרחת יונים, בלונים ובועות סבון. אלה נועדו לתת לאירוע שלכם נופף חלומי משהו ברגעים המרגשים ביותר: בחופה, בריקוד חתן כלה או בעת כניסת החתן והכלה אל האולם. הם נותנים הדגש ומגבירים רגעים דרמטיים ולמרות כל ההתרגשות, חייבים לציין כי פרט לגרנדיוזי ביותר מעטים האנשים שזוכרים את האפקטים האלה פרט לכם. הסיבה לכך פשוטה: כולם עושים את זה וכולם גם עושים את זה די דומה.


מוזיקה לאירועים

עוד ענף אטרקציות פופולארי הוא מופע של מוזיקה ורקדנים. בין אטרקציות לאירועים מחירים שונים, בהתאם לסוג וטיב המוזיקה והריקוד. הפופולאריים ביותר כיום הנן כנריות לאירועים המנעימות לרב את קבלת הפנים, מעגל מתופפים המלווה את החתן-כלה בדרכם לחופה, רקדנים סמויים שעוזרים לעורר את האירוע ולמלא את רחבת הריקודים וכמובן מייצגים לאירועים שמקשטים את האולם ומבדרים את העין בין הריקודים- בארוחות. הרבה מהשירותים הנ"ל נשכרים יחד- בלהקה אחת. אחרים צריך לרכוש גם וגם.


היינו פה

למרות המחיר הנמוך משמעותית של האטרקציה האחרונה- אין ספק כי דווקא היא שעושה את הזיכרון של האדם באשר לאירוע שלכם ארוך טווח יותר: מזכרות לאורחים. בין אם מדובר על מגנטים לאירועים או מתנות קטנות, אין ספק כי מזכרות לאירוע הם שיזכירו לקהלכם על האירוע שלכם הרבה אחרי שילכו, גם כאשר מדובר על חתונה וגם כאשר מדובר על בחירת אטרקציות לאירועים לילדים, כולל אטרקציות לבר מצווה. עדיף לדאוג למתנה כלשהי שימושית, כזו שתולים על המקרר בדומה למגנט- ככה שתמיד תהיו מול העיניים, על המקרר.


טיפים עבור בר אקטיבי - החתונה הכפית ביותר

בכל שיחה על חתונה מתחיל הוויכוח הנושן- מהי החתונה המהנה יותר? זו הכוללת את כל שכבות המשפחה, הקרובה, הרחוקה וגם הרחוקה יותר- שלושה או ארבעה דורות אחורה ובה ישנם צעירים, ילדים, מבוגרים וקשישים כאחד או חתונה של צעירים, בה הרב המכריע של המוזמנים הם חברים צעירים של הזוג המאוהב. לכאורה התשובה תמיד מוכרעת מראש- צעירים יש להם כח רב יותר, הם עומדים על הרחבה זמן רב יותר ובאים בטענות פחות. אבל המציאות מורכבת הרבה יותר.


להתאים את התנאים

מעט מאד דברים יגרמו לצעירים בחתונה לשבת בחיבוק ידיים ולא לעלות על רחבת הריקודים. למשל אור חזק על רחבת הריקודים. תתפלאו לדעת, אבל רב האנשים לא אוהבים שרואים אותם רוקדים והאור על הרחבה עושה מיקוד שאינו מעודד היפתחות ומרתיע מפני הריקוד. מזל, שכל שיש לעשות הוא לעמעם מעט את האורות ולהכריז על שתייה חופשית באותו בר אקטיבי לאירועים שהחלטתם על הזמנתו. מעבר לכך, כמעט ואין לצעירים דרישות- כאמור- המוזיקה לא צריכה להיות חלשה או חזקה, מעניינת במיוחד או עכשיו- כל עוד יש קצב, רב הצעירים יקפצו על הרחבה ברצון רב.


גיל הביניים

נכון שלגילאים של ההורים שלכם יש הרבה יותר דרישות, אבל גם הפרגונים שתקבלו מהם הרבה יותר גדולים- והכוונה היא לא רק במרשרשים שתקבלו במעטפת המתנות בסוף האירוע. הזמנת בר אקטיבי לאירועים הפעם צריכה לכלול משקאות איכות ולא רק תוצרת הארץ, אלא יינות מובחרים, ייגרים ומשקאות אלכוהוליים טובים נוספים מחו"ל. בגיל הזה יעריכו מאד גם ברמן מקצוען הצמוד לאותו בר אקטיבי לאירועים שהוא יותר מאשר בחור שסיים זה עתה צבא ויודע לפתוח בקבוקים ולמזוג את תכולתם לכוסות. נשים בגיל הזה מתענגות על קוקטיילים ססגוניים ויודעות את שמותיהם- כך שערבוב אקראי של משקאות שונים פשוט לא יעשה את זה יותר.


הקשר הבדוק

הדרך הבטוחה לוודא כי גיל ההורים שלך מחובר לרחבה הוא למצוא מוזיקה הולמת: לכו על רטרו, מיקס של קלאסיקות של שנות ה-60 כגון ג'רי לי לואיס, ביטלס, ג'ימס בראון ודומיהם- כך תוכלו להפיק אירוע מקפיץ ומהנה וההשתתפות, באחריות, תהיה נלהבת ביותר.


טיפים עבור זיקוקים ופירוטכניקה לאירועים - מושלם מושלם מושלם

כל זוג מתחתן מעוניין כי החתונה שלו תהיה המקורית, המדהימה, הבלתי נשכחת והמרגשת ביותר. עבור כך זוגות רבים משקיעים זמן, כסף וסבלנות רבים כדי להפוך את האירוע שלהם ליחיד ומיוחד, שיגע בכל אחד ואחד מהאורחים שלו. היום נדבר על אחד מעזרי החגיגה מקסימים ביותר, שיעשו לכם שמח במצבים קריטיים בהם זה נחוץ- זיקוקים לחתונה.


בהתחלה

על אף שאין צורך להפציץ בזיקוקים בכל פעם שרק אפשר, אכן אפשר לעשות כניסה מרשימה לאולם. באופן מסורתי- החתן אמור להיכנס קודם, מלווה באביו וחמו, והכלה בעקבותיו- מלווה בחמות ואמה. אבל, לא כולם שומרים על הלך רוח מסורתי ואם החלטתם שאתם רוצים להיכנס יחד כזוג, הרי שכניסה עם מוזיקת צפייה קולנועית, מלווה במופע זיקוקים לחתונה או אפקטים לחתונה אחרים- יכולה להיות מרשימה ומרגשת.


באמצע ובסוף

השלב הבא, אחרי כניסת החתן והכלה- הנה הסיבה לשמה התכנסנו כמובן- החופה. רגע ארוך ומרגש של דיבורים, תפילות ומעט שירה משתלט על האירוע. רגע ששוברים באחת עם שבירת הכוס. שבירה שיכולה להשתלב באופן מרהיב ביותר במופע זיקוקים לחופה. עוד מקום נפוץ לשימוש בשירותי הניצוצות של זיקוקים לחתונההינו הסלואו הראשון. כדרך לגוון את הריקוד, שיכול להפוך מונוטוני לעיתים- אפשר להכניס בנקודות השיא של השיר מופע קצר של זיקוקים לאירועים ולהוסיף אטרקציות אחרות ממגוון אופציות זיקוקים ופירוטכניקההקיימים. עדיף לא להגזים ולבחור זמן מסוים, אחד, בו הזיקוקים ילוו אתכם: בכניסה, בחופה, בעת הריקוד הראשון או בסיום האירוע.


על בטיחות ואש

לכאורה השילוב של ניצוצות הזיקוק, שיער הכלה ושמלתה הארוכה יכול להיות מרתיע- ובצדק. באש לא משחקים- אלא אם כן אתם מקצוענים. לכן, חשוב לפנות אל מומחה פירוטכניקה לחתונה בעל ניסיון רב בהתקנת והפעלת זיקוקים. חשוב גם שתעדכנו אותו בפרטים. חשוב גם שתוודאו כי מומחה זיקוקים ופירוטכניקהאותו הזמנתם מודע לתנאי השטח של החופה, רחבת הריקודים או כל מקום אחר בו החלטתם להציב את הזיקוקים. הוא צריך לוודא כי הזיקוקים יהיו במרחק סביר מכם- לשיבוש הפעולה של זיקוקים לחתונה מחיר כבד שאינכם מוכנים לשלם.


טיפים עבור ריקוד חתן כלה - רומנטי או קיטשי?

לחתונה רגעי שיא רבים כאירוע, אין ספק כי אחד הבולטים שבהם הוא ריקוד החתן כלה. הוא והיא, מוזיקה מרגשת אוחזת את הקהל ממש בלב ו... זהו? שלוש דקות שלמות של חיבוק והזזת רגליים שמאלה ימינה? זוגות רבים הבינו כבר מזמן שמדובר על בעיה לא קלה. רגע הרומנטיקה הגדול, שמצטלם נהדר, מלווה לא אחת בפנים מובכות של חתן וכלה, שרק מייחלים שידעו לרקוד טוב יותר. כאן התחילו השדרוגים: להוסיף בועות באוויר, קצף, אולי קצת זיקוקים. ולמרות שכל האטרקציות הללו נהדרות- זוגות רבים מבינים כי צריך להשקיע ברקוד עצמו.


כמו סינדרלה

כאשר מדובר על ריקוד חתן כלההרוב המכריע של האנשים שמבינים יש צורך בשדרוג היכולות הממוצעות שלנו עבור ריקוד חד פעמי, שמתועד במצלמות, פונה אל מקצוענים. השאלה היא איזה מקצוענים. כיום, כבר ברור מאליו שתפנה דווקא אל מדריך ואלס, אך אין ספק כי הריקודים הקלאסיים הם גם העדינים והמרגשים ביותר. לימוד ריקוד לחתונה אצל מורה מומחה, בסטודיו, אינו לוקסוס- רק שתדעו- ובד"כ מדובר על מורים ומדריכים שמבינים שאינכם רקדנים מקצועיים וגם לא דורשים מכם להיות. אגב הלימוד, יצא לכם גם לבלות כמה רגעים ביחד, בלימוד משותף ומהנה- אז מה רע?


סגנונות שונים

אבל לא חייבים ללכת על המאופק, הסולידי והקלאסי- שלא נאמר הנדוש. היום אפשר ללמוד גם ריקוד פסדובלה מלא תשוקה או טנגו מעורר חושים, אפשר אפילו ללמוד ריקוד לחתונה חתן כלה בסגנון אחר, מטורף ומקפיץ, כגון ברייקדאנס או סטריט סלסה. אין ספק כי האורחים שלהם יהיו נדהמים, מולהבים ומופתעים. אגב, מרגש לא פחות- באחריות. שיעורי ריקוד לחתונה טובים לוקחים אצל מומחים, אז תלכו למורה לריקוד הספציפי בו אתם מעוניינים כדי שילמד אתכם את הצעדים ויבנה לכם את הכוריאוגרפיה.


לא לבד

אם אתם לא חזקים בריקוד במיוחד, אבל עדיין לא רוצים לוותר על ריקוד חתן כלהאו אם אתם מאלה שאוהבים לתת שואו של ממש, אפשר להפוך את הרגע האינטימי למופע של ממש ולהוסיף רקדנים לאירועים חתן כלה- שילוו אתכם כרקדני רקע. כמובן לכל ריקוד חתן כלה מחיר משלו, וגם את זה יש לקחת בשיקולים.


טיפים עבור הפרחת יונים - רגע של תקווה

גם אם עשיתם רשימות כל חתונה שהייתם, מהרגע שהחלטתם להתחתן, עדיין יש סיכוי סביר שתתקשו לעקוב אחרי אין סוף הטרנדים והאופציות להעסקת האורחים שלכם ע"י אטרקציות לאירועים שונות ומשונות. כדי לעשות לפשט את העניין קצת, נחלק את האטרקציות לשלוש קטגוריות: אטרקציות שאמורות להנעים את זמן האורחים בעת המתנה, אטרקציות שאמורות להדגיש את הרגעים החשובים ואטרקציות שאמורות להמשך אירוע שלם או מציעות גם וגם.


זמנים מתים

בתוך החתונה יש לא מעט זמני המתנה: בעת קבלת הפנים (שהרי כולה המתנה אחת גדולה), בין ריקודים (בעת חלוקת המנות) וגם בהמתנה לכניסת החתן והכלה. זמנים אלה הם זמנים בהם בד"כ מוגש אוכל, אך אפשר ורצוי ל בדר את האורחים באטרקציות נוספות. כאן אפשר להכניס מופעים שונים- רקדנים אתניים, מתופפים, כנריות, מייצגים שונים או להקרין את קליפ החתונה. כל דבר כדי שהאורחים שלכם לא ישתעממו. חלק מהאטרקציות מציעות גם שירותים כאלה וגם שירותי הדגשה לרגעים וכוללים גם דברים נוספים- למשל להקות רקדנים, המתחילות כמיצגים בעת המתנה, ממשיכים כרקדני רקע לסלואו החתן והכלה ומרקידים את הקהל גם בזמן הריקודים.


להדגיש רגע

עיקר העיסוק של האטרקציות בחתונה הוא הקדשת רגעים מרכזיים- למשל זיקוקין בריקוד הראשון או הפרחת יונים בתום החופה. רגעים כאלה, בהם עזרים ויזואליים נוסח הפרחת יונים מופיעים, הם רגעים מרגשים גם בלעדיהם- כמובן- אך השימוש בטכניקות הבלטה כאלה הופך אותם לרגעים אפים. הרי מה יכול להיות מרגש יותר מלהק של יונים המתרומם לאוויר בסיום שבירת הכוס? הפרחת יונים מסמלת תקווה, ריגוש, טוהר, אושר והתחלה חדשה- לכן, מקומם במערך האטרקציות של החתונה היה ודאי. הרי אין רגע טהור ומרגש כמו הפרחת יונים בחופה.


לא רק חתונה

אבל הפרחת יונים לחתונה אינה בלעדית וגם באירועים אחרים אפשר להפריח יונים- אירוע שחרור מעול ההורים, או בשפת העם- בר ובת מצווה- גם יכול להרוויח משירותי הפרחת יונים באירועים והמשמעות הופכת שונה, של גוזל הפורש כנפיו לעולם.


טיפים עבור מייצגים לאירועים - בעושר ובאושר

אחת הדרכים להפוך את האירוע שלכם למיוחד, עשיר בחוויות ומרשים- הינה לחשוב עליו כעל ערב בידורי, המגרה את כל החושים של האורחים שלכם. חמשת החושים שלנו עובדים בסנכרון נפלא ובעת גירויים יחדיו- קורה אפקט מדהים של הנאה. זו גם הסיבה כי זוגות משקיעים ממיטב כפסם באטרקציות שונות לחתונתם, כדי להביא את האורחים אל הנאה גדולה וערב של בידור מלא ומרתק.


אנשים

כל אם יודעת כי בחודשים הראשונים הדבר שמרתק תינוקות יותר מכל זה אנשים. זה לא עובר לנו לעולם. לכן, גם בחתונה, האטרקציות הטובות ביותר שתמצאו יכללו אנשים- גם כאלה שלא ממש זזים כגון פסלים חיים לאירועים. מיצגים לאירועים, בין אם הם זזים או לא, הם דרך נהדרת לבדר את העין בזמן ההמתנה שיכולים להתיש את האורחים שלכם- שהרי האירוע שלכם מורכב מכמות נכבדה של המתנות. למשל, בעת קבלת הפנים, ההמתנה לכלל האורחים לעיתים תופסת את המקדימים או המגיעים בזמן במצב בו הם חייבים בהמתנה ממושכת. מיצגים לאירועים יכולים להנעים את זמנם- בתוספת מוזיקה מקסימה- בעזרת חוויה אור קולית מרתקת.


איזה מן אירוע

אולם נראה כי גימיקים לאירועים נוסח פסלים אנושיים או מיצגים יכולים להתאים בעיקר ל"אירועים של גדולים", אך אין הדבר כך כלל. נכון שקיימים מייצגים לחתונה אך גם מייצגים לבר מצווההנם בעלי פופולאריות גואה, בעיקר כאלה שכוללים גם שירותים של רקדניות לאירועים המקפיצות את הקהל לאחר סיום ההמתנות השונות. רקדניות באירועי בר או בת מצווה הם כורח המציאות- כאשר המוזיקה זרה לדור המבוגר והצעירים מתביישים לחלוש על הרחבה, עלול להווצר מצב בו הרחבה ריקה- מה שיעכיר מאד את האירוע. רקדנים נוטים למנוע את זה ע"י הרקדה פעילה של האורחים, התססה כללית ונתינת קצב המתאים גם לילדים וגם למבוגרים.


על כסף והנאה

ברור לכל כי אם קיימים סוגים שונים של מיצגים לאירועים מחירים שונים להם, בהתאם. לכך צריכה להיות השפעה על ההחלטה שלכם בעת העסקת המיצגים- האם תרצו שיבדרו את האורחים שלכם רק כפסלים אנושיים בכניסה לאירוע? בהמתנות בין הארוחות? או שאתם מעוניינים לכלול גם שירותי ריקוד? התשובה טמונה בקהל שלכם ובהיכרותכם עמו.


טיפים עבור רקדנים סמויים לאירועים - יאללה שמח

לילה. חושך. צלילי העיר מבחוץ בקושי חודרים אל חדר השינה שלך- אבל את חסרת מנוחה. זיעה קרה ניגרת על הכר ואת מתהפכת בשנתך- הסיוט הכי גרוע שלך מוקרן. החתונה שלך, זו שכל חייך חלמת עליה- הולכת ומתקרבת- ובחלום הבלהות את רואה את הרחבה ריקה, רק את והוא... ואף אחד לא מצטרף. אין ספק כי מדובר על חוויה שהיית עושה הכל כדי להימנע ממנה. אבל הפתרון פשוט הרבה יותר ממה שנדמה לך.


אפקט העדר

הכירי מושג: אפקט העדר. אפקט זה אומר שאנשים נוטים לעשות מה שאחרים עושים לפניהם. כך שאם יהיו שניים-שלושה אנשים נאמנים על רחבת הריקודים- בעיקר כאלה שיתפסו אחרים בידיים ויסחבו אותם אל רחבת הריקודים- אז אין סיכוי שתישארי לבד על הרחבה. אבל למה להסתמך על המזל או על טובות של חברים (שאולי ואולי לא יתחשק להם ברגע האמת?) אם אפשר להזמין מקצוענים? הפתרון הפשוט הוא הזמנת רקדנים סמויים אל האירוע שלך.


מה זה רקדנים סמויים?

רקדנים סמויים מגיעים אל האירוע שלך כאנשים מן השורה ומתערבבים בין האורחים שלך. הם בקלות יכולים להיות חברים שיודעים לרקוד אלא שהם באים לעבוד. ומה העבודה שלהם? להקפיץ את הקהל שלך מהכיסאות ולמלא את הרחבה. נכון שגם רקדנים רגילים, למשל רקדנים ורקדניות לבת מצווה בעלי שלל תלבושות מיוחדות, לעיתים יורדים אל הקהל ורוקדים יחד איתו ומרקידים אנשים- אך החוויה כאן היא שונה. רקדנים סמויים בחתונות נותנים הרגשה לאורחייך שגם הם יכולים לרקוד מבלי מבוכה ולעודד את המבוגרים יותר להשתחרר.


גם וגם

אגב, אין שום סיבה שבעולם שתוותרי על שירותי רקדניות למסיבות אם החלטת על כאלה- אבל חשוב להקפיד על הפרדה בין שני השירותים לפחות בהתחלה. אין שום ערך להזמין רקדנים שנותנים הופעה ואחר כך להלבישם כאורחים מן השורה ולהתייחס אליהם כאל רקדנים סמויים לחתונה. באירועים בהם ישנו ריכוז גבוהה של אנשים ביישנים או מודעים מדי לעצמם (את צריכה להכיר את אורחייך) הזמנת רקדנים סמויים לאירועים היא ממש חובה. בעיקר חשוב שהרקדנים ירקדו "כאחד האדם" ולא כמקצוענים- כדי לתת תחושה שכל אחד יכול.


טיפים עבור מזכרות לאורחים - משהו קטן וטוב

אין אדם שלא אוהב לקבל מתנות, גם אם מדובר על מזכרת קטנה ולא שימושית במיוחד. מתנות עושות למקבלים אותם טוב כל כך, שמאריכות את תחושת ההנאה לעוד זמן רב אחרי מועד הקבלה. יתרה מזאת, בכל פעם שמביט האדם על מתנה שנתנה לו מאדם אחר- הוא נזכר בו. ככה זה, בטבע שלנו. בדיוק לכן כדאי לשקול בחיוב רכישת מזכרות לאורחים לאירוע שלכם- כדי שיזכרו בו ובכם עוד זמן רב מאד אחרי סיומו ויחייכו- כי פינקתם מהלב.


אז מה זה מזכרות לאורחים?

זוכרים את ההפתעות הקטנות איתם יצאתם מהגן בימי הולדת? אותו רעיון. עדיף, אגב, ליישם אותו ממש באותו אופן: משהו מתוק או טעים ויחד איתו גם משהו שנשאר, בדיוק כמו הצעצוע של הילדים.לסגנונות שונים של אירועים מתאימות מזכרות שונות, ועליכם להכיר את הקהל שלכם. לא מדובר על המובן מאליו- למשל, ברור מאליו כי מזכרות לבר מצווהיהיו שונים מאותן מזכרות לאורחים בחינה או מזכרות לאורחים בברית. אבל גם בין סגנונות דומים של אירועים יש שוני בין המזכרות- גם העיקרון של משהו מתוק ומשהו מוחשי צריך להישמר.


ההבדלים הקטנים

כדי להבהיר את הדברים לעיל חשבו על שני סוגים של אותו אירוע, למשל חתונה: האחת חתונה סולידית, קלאסית, אליטיסטית אפילו בעוד האחרת חתונת חלפה מסורתית ושמחה. ברור במקרה כזה כי למרות שמדובר על חגיגה דומה, הרי שהיא שונה באופייה ושוני זה צריך לבוא לידי ביטוי גם בעניין מזכרות לאירועים. אולם ישנן מזכרות פופולריות שמתאימות לכל אירוע- למשל מזכרות לאורחים הכוללים מחזיקי מפתחות עם ספר תהילים, שוקולדים עם עטיפה "תודה שבאתם", אך מתנה אישית יותר תהיה מרשימה יותר.


גם בנים וגם בנות

לעיתים, מזכרות לאורחים בבת מצווה, מזכרות לאורחים בבר מצווהאו בכל אירוע אחר- קונים משני סוגים: עבורו ועבורה. הניסיון הנוסף הזה להפוך את המתנה לאישית ומותאמת מתקרב עוד צעד אחד לקראת מתנה אישית מהזוג אל אורח ספציפי ולא "מכתב שרשרת" בלתי אישי. אחרי הכל, לשלל מזכרות לאורחים מחירים דומים, בין אם הם מותאמים בול לאורחים שלכם או כלליים ובלתי אישיים.


טיפים עבור מגנטים לאירועים - אז הייתם בחתונה?

אחת הרצונות החזקים שלנו כאשר אנחנו עושים אירוע הוא כי יזכרו את האירוע שלנו. אנחנו רוצים שאנשים ידברו על שמלת הכלה, על עיצוב האולם, על שפע האוכל ועל המוזיקה הנהדרת. אבל האמת המרה היא שרב האנשים כלל לא זוכרים את האירועים אליהם הם הולכים כבר כמה שבועות אחרי סיומם. כדי שהאירוע ייזכר צריך שהוא יהיה מיוחד מאד במינו או טוב יותר- שיהיו ממנו מזכרות.


מיוחד ויקר

למרות שישנה תחושה כי הכל כבר נעשה, עדיין ישנן כמה וכמה הפתעות שאפשר להכניס באירוע שלכם כדי להפוך אותו לייחודי. אבל, מה לעשות, אלה עולים כסף ולעיתים לא קטן בכלל. ישנו פתרון פשוט יותר לגרום לאנשים לזכור את האירוע שלכם ולהעלות חיוך על פניהם בכל פעם שהם נזכרים בו. מגנטים לאירועים. כן, כזה פשוט. כאשר אתם מזמינים שירותי מגנטים לאירועים תחשבו על כך שמגנט של האירוע שלכם יקשט את מטבחי האורחים שלכם לזמן רב ובכל פעם שיעברו לידו- יחשבו עליכם.


לפני או תוך כדי

את ההחלטה לתת מגנטים לחתונה שלכם צריך לחלק לשניים- יש אנשים שמזמינים מגנטים במקום או יחד עם הזמנות החתונה. היתרון ברור: תמונה אחת, שלכם, שאתם בחרתם מופצת לכולם. החיסרון ברור גם הוא- מדובר על משהו לא אינטראקטיבי וגם לא כל מי שיקבל את ההזמנה יגיע לחתונה ויבלה בה. לכן, מומלץ יותר להשקיע בהזמנת מגנטים לאירועים עצמם. במהלך האירוע מסתובב צלם מגנטים לחתונה ומצלם תמונות ועד סיום האירוע יפותחו מגנטים ויהיו תלויים על לוח- ממנו יוכלו האורחים שלכם לבחור את תמונות על מגנטים שאהבו ביותר ולקחתו.


לא לקחת משכנתא

חשוב לציין שמדובר על אמצעי נפוץ, גאוני בפשטותו ולא כל כך יקר- בכל הנוגע לתזכורת עצמית. אולם צילום מגנטים לאירועים דורשת מיומנות כמו כל עבודת צילום איכותית, אפשר בהחלט להשיג מגנטים לאירועים זולים. חווית התמונה כפית בפני עצמה לאורחים שלכם, בטח ובטח כאשר מדובר על תמונה שנשמרת לשנים ועוד מול העיניים (בד"כ על המקרר או דלת הכניסה). מבין שלל האטרקציות של החתונה, זו תשרת אתכם הטוב ביותר מבחינת הישארות בתודעת האורחים אחרי האירוע.


טיפים עבור קליפ לחתונה

זוגות רבים משקיעים בחתונתם סכומים לא מבוטלים במחשבה כי מדובר על אירוע יחיד במינו, כזה שלא ישכח לעולם. אבל המציאות היא שונה במקצת- אחרי הכל, אף אחד לא זוכר ליותר מדי זמן חתונה שאינה שלו. אך גם חוסר השקעה מוחלט בחתונה לא יביא לכם את התוצאה הרצויה- שכן חתונה גרועה זוכרים גם זוכרים. לכן, חשוב למצוא את קו הביניים ולהשקיע בדברים החשובים באמת- כדי שלא תתחילו את חייכם המשותפים עם חובות גדולים בגלל ארבעת השעות הראשונות שלכם כזוג נשוי.


חשוב להשקיע

את ההשקעה הגדולה באירוע חשוב לחלק לשניים: הנאת האורחים ועריכת הזכרונות. באגף הנאה האורחים חשוב לא לחסוך על הבר, האוכל וכמובן המוזיקה. אבל אלה הם גם הדברים המובנים מאליו. מה שפחות מובן מאליו הינה ההשקעה בזיכרונות. חשיבות עליונה יש לצילום קליפ חתונה שלכם ולצילומי הסטילס המוקדמים, שירכיבו בסופו של דבר את די.וי.די החתונה ואת האלבום שלכם. למה קליפ חתונה ואלבום חשובים כל כך אתם שואלים- והרי מה יישאר לכם בסיום האירוע אם לא התמונות והדי.וי.די המהולל- אותו תוכלו לראות שוב ושוב עם המשפחה ולחוות את האירוע כמו מחדש.


דגשים לדרך

קודם כל חשוב שתדעו שלא כל הנוצץ זהב הוא- לא כל במאי קליפ חתונה יוקרתי יעשה לכם קליפ מדהים רק בגלל שמו היוקרתי. עליכם לבדוק, לחפש ולמצוא את הבמאי שיבין אתכם, את הצלם שירגיש את הזרמים המיוחדים ליחסים שלכם ויצליח להתחבר אליכם- כדי שיוכל ליצור קליפ חתונה אישי ומתאים לכם- ולא קליפ לחתונה סטנדרטי המתאים לכל זוג, ואינו מאפיין אתכם כלל. עצה זו מתחדדת עוד יותר כאשר מדובר על אוכלוסיות בעלות חוקיות שונה מהמיין סטרים- כמו למשל אוכלוסיות דתיות-  קליפ לחתונה דתית צריך להיות מצולם מתוך רגישות לחוקי המותר והאסור של הזוג ולכן סרט לחתונה צריך להתאים לזוג ולא לצלם.

בעת חיפוש מומחה צילום קליפ לחתונה הסתמכו על המלצות קודם כל, כאמור- מדובר בזיכרונות שלכם. עדיף לשלם עבור קליפ לחתונה מחיר גבוה ולהישאר עם זיכרונות יפים, מאשר לשלם בזול מבלי יכולת לתקן בדיעבד.


כמה עולה קליפ חתונה?

קליפ חתונה - 1,000-1,500 ש"ח


טיפים עבור אלבומים מעוצבים - ככלות הכל והתמונה

הרומן בין המצלמה לבין הזוג הצועד אל חופתו החל עוד אי אז, עם המצאת המצלמה. החוויה הויזואלית של הזיכרון האנושי הופכת את התמונות- סך הכל דפים עם דמויות מהעבר שלנו- למוחשיות עבורנו כמעט כמו שנחווה את החוויות דרכם שוב. לכן, עם המצאת המצלמה תועדו קודם כל רגעי המשפחה והאירועים המיוחדים- למען יזכרו כמה יפים נראיתם בחתונתכם.


קטן, איכותי ומהיר

את הקופסא הגדולה השחורה, עם הרגליים המסורבלות והעשן החליפה עד מהרה מצלמה מתוחכמת, שהוחלפה במתוחכמת ממנה ועוד ועוד- עד שהגענו אל מצלמות הסטילס. היתרון הגדול במצלמות הסטילס הינה היכולת לצלם רבבות רבות של תמונות. אך החיסרון הבולט של עולם הסטילס והמחשוב שהשתלט עלינו הינו המחסור בתמונות מפותחות- הכל הרי נמצא במחשב בימים אלו. מזלנו, שלאירועים- אנחנו עדיין מקפידים להזמין אלבומים מעוצבים- הכוללים תמונות מפותחות.


על אלבומים מעוצבים

ההבדל העיקרי בין האלבומים הישנים של ההורים שלכם ולאלבומים המעוצבים של היום הינה יד אומן. פעם הכל היה פשוט יותר- העיקר שהתמונות היו בתוך אלבום. כיום בעת פתיחת דוגמא של אלבומים מעוצבים אפשר לעיתים להיאנח מהיופי הנגלה לעיניים. נכון שהתמונות שלכם, איכות הצילום וגם האלבום עצמו עושים חלק גדול מהאפקט- אך יד אומן המסדרת אלבומים מעוצבים בעבודת יד, משלבת בהם יצירות אומנות או קישוטים שונים, היא שעושה את הטאץ' האחרון שגורם לאלבום שלכם להיות מזכרת נצחית ומדהימה על עברכם, באופן עטוף חולמניות.


כל הדרכים

עיצוב אלבומים זו אומנות לשמה, אך לא כל האלבומים מעוצבים ידנית. טרנד של אלבומים דיגיטליים מעוצבים גם הוא פופולארי למדי ולמרות שמדובר על אומנות טכנולוגית, אין ספק כלל שהתוצאה תדגיש את החן והיופי של הצילומים שלכם ושל החיים שלכם באופן מרהיב אף הוא. אין חוקיות מיוחדת באשר למתי אפשר לעשות אלבום מעוצב- אלבומים מעוצבים של טיולי, ימי הולדת, אלבומים מעוצבים לתינוקות, אלבומים מעוצבים לחתונה ואפילו אלבומים של מתכוני בישול- הכל כשר כל עוד תפנו אל המקום הנכון. לסוגים שונים של אלבומים מעוצבים מחירים שונים, בהתאם למידת מעורבותו של הגרפיקאי, הגודל וכמות העמודים.


כמה עולה אלבומים מעוצבים?

אלבום מעוצב - 700-1,000 ש"ח


טיפים עבור קישוט רכב לחתונה

מזל טוב! אתם מתחתנים. עד מהרה תגלו שהחתונה שלכם אינה אלא רשימה ארוכה ארוכה של מטלות שיש לבצע והמוני שירותים שיש לדאוג להם: סלון כלות, בית דפוס עבור ההזמנות, חנות פרחים ומה לא. הדרך הקלה פתוחה בפניכם אם רק מצויה הפרוטה בכיסכם וזו- לקחת מארגן אירועים פרטי. הלה ידאג להכל- מזר הכלה, עד להזמנות, קישוט רכב לחתונה, העוגה ועד לוידוא הגעת האורחים. השכרת מארגן פרטי לא אומר שאתם תהיו מודרים מהחלטות- רק אומר שלבד ההחלטות לא תעשו דבר.


הדרך הקשה

הדרך הקשה הינה לעשות את הדברים לבד לחלוטין- אומר הדבר את והוא תעברו, תטעמו, תשמעו, תחושו ותבחרו את כל הבחירות שלכם. בנוסף להיות הדרך הזו קשה בעיקר בגלל כיתות הרגליים וההחלטות המרובות, הסידורים הבלתי נגמרים והרדיפות אחרי ספקי שירותים רבים- בספק אם יצא לכם לעשות סקר שוק ובדיקת מחירים ושירותים בין קישוט רכב לחתונה פתח תקווה, קישוט רכב לחתונה בראשון לציון, קישוט רכב לחתונה הרצלייה, קישוט רכב לחתונה בחיפה, קישוט רכב לחתונה ירושלים, קישוט רכב לחתונה תל אביב, קישוט רכב לחתונה בכפר סבא או בשאר שירותים קטנים שתשכרו. זאת אומרת שעיקר המאמצים שלכם יכוונו לדברים החשובים והדברים הקטנים יהיו סוג של ברירת מחדל.


הדרך הקשה מאד

דרך נוספת לנסות להתגבר על קשיי ההתארגנות היא לשתף את ההורים משני הצדדים בהחלטות. שתי סיבות למה נעשה הדבר קשה ומסורבל יותר: האחת, שמדובר במרקם מיוחד ועדין של יחסי חמות- כלה וחתן- חם טרם החתונה שלעיתים לא מאפשרים להתווכח או לדרוש דברים. השנייה ואולי העיקרית היא שמדובר על אנשים שאינם אובייקטיבים ביחס לחתונה שעלולים לנצל את מעמדם. כך, אפילו לבחירת קישוט רכב לחתונה מחיר נפשי מכריע עבורכם אם תמצאו לימוזינה שחורה ולא לבנה, למרות שכלל לא רציתם כזו.


להקל בכל זאת

הדרך הטובה ביותר להקל על ארגון החתונה היא הסתמכות על שושבין ושושבינה שיארגנו את כל מה שאתם יכולים לוותר על ההתעסקות איתו. למשל קישוט רכב לחתונה הינה משימה מסורתית של שושבין ומסיבת הרווקות של השושבינה. בנוסף, כדאי לאחד שירותים- ולהזמין קישוט רכב אצל ספק הפרחים שלכם ועוד.


כמה עולה קישוט רכב לחתונה?

קישוט רכב קטן לחתונה - 150-300ש"ח

קישוט רכב גדול לחתונה - 200-400 ש"ח


טיפים עבור בלוני הליום

בהזמנת בלוני הליום עם הדפס עליהם, בדקו את האיכות של ההדפסה. מומלץ לבקש הדפסת משי.

במידה והזמנתם בלוני תודה שיתלו על המכוניות של האורחים שלכם, בקשו מצלם האירוע לצלם את הבלונים. כך גם תהיו בטוחים שאכן הבלונים נתלו וגם זו תמונה יפה ומזכרת נפלאה.

כדאי שהצבע של הבלונים יהיה תואם לצבעי האירוע


בלוני הליום – כדאי לדעת

האיכות של הבלונים יכולה מאוד להשפיע על איך שנראה האירוע כולו. הדקורציה היא דבר מאוד חשוב בסידור הבלונים ואיכותם יכולה להפוך אולם רגיל לאולם מדהים.

אם אתם מפריחים בלוני הליום באירוע, מומלץ להשתמש בבלונים בצבעים בהירים אם האירוע בלילה ובצבעים כהים אם האירוע ביום.

כמה בלוני הליום להזמין? לפי מספר האנשים והגודל של המקום.

 

10 טיפים אטרקציות לחתונה

נמאס לכם מחתונה סטנדרטית ומשוכפלת? רוצים להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח? אז שלבו אטרקציה מדהימה שכל האורחים לא יעזו לשכוח! לא יודעים מאיפה להתחיל לחפש? מחפשים רעיונות שיתאימו לחתונה? אז אנחנו פה בשבילכם!

ריכזנו 10 טיפים שיעזרו לכם לארגן את החתונה שתמיד חלמתם עליו!

1. מה התקציב שלי? - כשמתכננים אירוע, בייחוד חתונה, נוטים להיסחף ולבזבז מעל ומעבר ולכן למנוע מצב של מינוס בבנק אחרי אירוע גרנדיוזי כדאי שתשבו עם עצמכם ותסגרו תקציב לכל דבר ודבר! אפילו הוסיפו סעיפי חריגות לכל אטרקציה! אף אחד לא רוצה להתחרט שעשה אירוע רק בגלל כמה החלטות תקציביות לא נכונות!

2. אטרקציה שלא רק אתם תאהבו, אלא גם האורחים! - כשמתכננים אירוע עם אטרקציות צריך לא רק לחשוב מה אתם תאהבו אלא גם מה הקהל שיבוא יאהב! לדוגמא אם אתם מתכננים חתונה סביר להניח שקהל היעד שלכם הוא מבוגרים בין הגילאים 75-25 ולכן סביר להניח שתרצו אטרקציות שהם ייהנו מהם כמו דוכני מזון לאירועים! אם אתם מתכננים חתונה וקהל היעד שלכם הוא דתי ולא חילוני כדי שתשקלו שהאטרקציות יפנו גם אליהם כמו להקה עם פתיחות לביצוע שירים בעלי נופח דתי! ועוד ועוד, אז דאגו שכשאתם מזמינים אטרקציה שכולם ייהנו, גם אתם וגם האורחים!

3. גימיקים וטרנדים? פה זה בסדר! - תמיד יש קונוטציה שלילית לטרנדים וגימיקים, כל מה שעולה בראש זה המילים "חרוש" "לא חדשני" ו"מעפן" בשפת העם, אבל תדעו שבאירועים פה זה דווקא טוב! טרנד שחזר הרבה פעמים בכמה אירועים סימן שיש פה קהל שאוהב אותו! אנשים בנוסף גם מצפים למצוא את הטרנד כשהם באים לאירוע שלכם! למשל: טרנד המגנטים! מי מאתנו לא נכנס לאירוע ויצא עם מגנט עם התמונה שלו ושל המשפחה?, כמעט בכל אירוע היום יש צלם מגנטים מקצועי, אז למה שאצלכם לא יהיה? אל תפחדו מגימיקים וטרנדים כי בעצם האירוע בא להביא הנאה לכל הנמצאים, אז מה זה משנה אם זה טרנד או לא?!

4. אולי נבצע אטרקציה יצירתית בעצמנו? תלוי באירוע! - לחתונה למשל עדיף שתזמינו מחברה מסודרת אטרקציה אהובה במקום באמצע היום הכי חשוב בחייכם להתעסק עם בידור האורחים אך בחינות תמיד אפשר להיות יצירתיים ולשכור כמה תלבושות חינה לכם וגם לאורחים! הכל תלוי בכם ובשיקולים שפועלים אצלכם ביצירת אטרקציה לאירוע!

5. הכל במקום אחד! - בד"כ באירועים גדולים כמו חתונות יש כמה אטרקציות ולא אחת, למשל יש גם צלם מגנטים וגם בובות מתנפחות או רקדנים מקצועיים וכדומה ולכן עדיף שכשאתם בוחרים חברה לביצוע אטרקציות לאירועים שכל האטרקציות שתרצו לאירוע יהיו מאותו בית עסק ולא תצטרכו לדלג בארגון האירוע בין טלפון אחד למשנהו!

6. המלצות - המלצות מתחלקות לשניים: המלצות על חברה לביצוע אטרקציות והמלצות על האטרקציות עצמן.

המלצות על חברה: המלצות אלו הן מעולות! דרך המלצות אלו תוכלו לקבל את נקודת המבט של הלקוח! תוכלו לקבל מידע אמתי על השירות שניתן ללקוח, רמת האדיבות והסובלנות שננהגה כלפי הלקוח, רמת המקצועיות שהופעלה בכל ביצוע הפקת האטרקציות ועוד ועוד ולכן כל פעם שאתם מוצאים חברה כדאי שתחפשו עליה המלצות בין אם זה באינטרנט או מלקוחות קיימיםלשעבר!

המלצות על האטרקציות עצמן: המלצות על האטרקציות יכולות לתת לכם מדד עדכני לפופולאריות שלהם ולאהדה שלהם בקרב אורחים! רק הערה קטנה לגבי ההמלצות הללו - קחו אותן לצומת לבכם אבל אל תמהרו לשלב את האטרקציה ישר באירוע הקרוב שלכם, בדקו קודם כל האם היא מתאימה לאווירה ולקהל היעד שייהנה ממנה ורק אז שקלו לשלבה באירוע!

7. השוואות מחירים - כיום, אטרקציות באירועים הפכו לכמעט חובה בכל אירוע ולכן המון חברות נפתחו כדי לספק את הביקוש בשוק! יש מגוון גדול של חברות ולכן חשוב שתקבלו הצעות מחיר מכל חברה!. הצעות מחיר תוכלו לקבל בד"כ בטלפון אך יש חברות שמפרסמות מחירון באתר האינטרנט שלהן אז בתחקיר קצרצר תוכלו להשוות ואפילו לחסוך מאות שקלים!

8. אחריות וביטוח - אנחנו לא מתכוונים שצריך ביטוח אטרקציות אתגרי ברמה של טיפוס הרים בנפאל, כן? לפני שאתם שוכרים חברה כדאי שתבדקו שיש לה רישיון לביצוע כל האטרקציות שהיא מציעה לכם, שיש לה את המקצועיות והניסיון לבצע אותן ושיש לה מוניטין של חברה אחראית ויציבה! בנוסף, אמור להיות לכל חברה ביטוח תאונות על כל המתקנים שהיא מספקת!

חברה אחראית ויציבה תתייצב לצדכם בכל מקרה שלא תהיו מרוצים או שתקרה תקלה!

9. שירות ומקצועיות - כשאתם שוכרים חברה לארגון אטרקציות לחתונה ובכללי כל חברה שמספקת כל שירות צריך לשים דגש שכלקוחות תקבלו תמורה הולמת לכספכם - שירות אדיב, יעיל וסובלני כלול במחיר! ולכן אל תשכרו חברה בלי שקיבלתם עליה המלצות על טיב השירות שניתן! עדיף אפילו לקוחות שנוצרו אצלם בעיות במתן השירות כדי שתוכלו באמת לאמוד את טיב הטיפול בבעיה שנוצרה למקרה וייקרה אותו מצב אצלכם!.

בנוסף לשירות, אתם צריכים גם חברה שלא חאפרית וידועה במקצועיות שלה בייחוד באטרקציות עם רמת סיכון כמו זיקוקים וכדומה! מקצועיות מתבטאת בניסיונם ומקצועיותם של העובדים המבצעים את האטרקציה וזאת אפשר לגלות בסדרת שאלות על הניסיון והאסמכות של העובדים!

10. טיפים קטנים לאירוע מושלם - חוץ מהטיפים שמנינו החלטנו לרכז למענכם 3 טיפים קטנים שיעזרו לכם לעשות את האירוע שלכם מושלם עד הפרט האחרון!:

עזרה ראשונה - בכל אירוע שמונה הרבה אורחים כדאי להחזיק בהישג יד ערכת עזרה ראשונה ואפילו לעבור הדרכה קטנה לטיפול רפואי ראשוני. אין צורך להזעיק חובש אך חשוב שיהיה בידכם המידע לדעת לתת מענה במקרה של בעיה!

אל תשכחו ליהנות! - עם כל הארגונים, העיסוק במזומנים, הטלפונים הבלתי פוסקים והתעסקות בכל פרט קטן חשוב שתזכרו לנקות את הראש לפני האירוע ובאירוע עצמו! חבל שאחרי כל ההשקעה תשכחו ליהנות באירוע החשוב שלכם!

הנחות ומבצעים - אל תפחדו לבקש הנחות! אטרקציות לפעמים הן לא עסק זול בייחוד בחתונות ואירועים גדולים אחרים שישנן כמה אטרקציות ולכן חשוב שתבקשו הנחות, תבררו מבצעים ותנסו להוזיל עלויות כמה שאפשר!

 
סוג אטרקציה מחיר

עלות בר אקטיבי
 
השכרת בר אקטיבי
הכולל תפריט בסיסי
2,000-3,000 ש"ח (עד 3 ברמנים)
 
השכרת בר אקטיבי
הכולל תפריט לפי בחירה
2,500-4,500 ש"ח (עד 3 ברמנים)
 
השכרת בר אקטיבי נייד
כולל תפריט בסיסי בלבד
1,000-2,000 ש"ח
 
השכרת בר מתוקים
הכולל מפל שוקולד
2,000-3,000 ש"ח (עד 3 ברמנים)
 
השכרת בר אקטיבי לאירועים
2,000-4,500 ש"ח (עד 3 ברמנים
 
השכרת בר אקטיבי לחתונה
2,000-4,500 ש"ח (עד 3 ברמנים)
 
השכרת בר אקטיבי לבר בת מצווה
2,000-4,500 ש"ח (עד 3 ברמנים)
 
השכרת בר אקטיבי לאירועי חברה
2,000-4,5000 ש"ח (עד 3 ברמנים)
 
 
עלות השכרת לימוזינה
 
מחיר השכרת לימוזינה לחתונה
1,800-3,200 ש"ח
(מחיר לשעה ראשונה)
 
מחיר השכרת לימוזינה לחתונה
עד 10 מטר 2,400-2,600 ש"ח
(ליום שלם)
 
מחיר השכרת לימוזינה
עד 8 מטר 2,200-2,400 ש"ח
(ליום שלם)
 
מחיר השכרת ליזמונה לבר בת מצווה
800-1,200 ש"ח
(מחיר לשעה ראשונה)
 
מחיר השכרת לימוזינה
לנשף סיום תיכון
1,00-1,200 ש"ח
(מחיר לשעה ראשונה)
 
מחיר השכרת לימוזינה
למנהלים בכירים 1,000-3,200 ש"ח
(עד שלוש שעות)
 
מחיר לימוזינה ליום שלם
4,400-4,600 ש"ח
 
 
עלות זיקוקים ופירוטכניקה
 
מופע זיקוקים קטן
300-600 ש"ח
 
מופע זיקוקים גדול
600-2,000 ש"ח
 
מופע זיקוקים לחתונה
300-2,000 ש"ח
 
מופע זיקוקים לבר בת מצווה
300-2,000 ש"ח
 
מופע פירוטכניקה לשבירת הכוס
300-1,000 ש"ח
 
מופע פירוטכניקה לריקוד חתן כלה
600-2,000 ש"ח
 
מופע פירוטכניקה לכניסת חתן כלה
300-2,000 ש"ח
 
 
עלות ריקוד חתן כלה
 
שיעור פרטי לריקוד חתן כלה בבית
160-250 ש"ח (מחיר לשעה)
 
שיעור פרטי לריקוד חתן כלה בסטודיו
150-200 ש"ח (מחיר לשעה)
 
שיעור לריקוד סלואו חתן כלה
150-250 ש"ח (מחיר לשעה)
 
חבילת שש שיעורים לריקוד חתן כלה
800-1,000 ש"ח
 
חבילת שמונה שיעורים לריקוד חתן כלה
900-1,250 ש"ח
 
חבילת עשרה שיעורים לריקוד חתן כלה
1,000-1,500 ש"ח
 
 
עלות הפרחת יונים ופרפרים
 
הפרחת יונים בחופה
500-1,000 ש"ח
 
הפרחת יונים בר בת מצווה
500-1,000 ש"ח
 
הפרחת יונים באירוע ציבורי
500-1,000 ש"ח
 
הפרחת פרפרים בחתונה
600-1,100 ש"ח
 
הפרחת פרפרים בבר בת מצווה
600-1,100 ש"ח
 
הפרחת פרפרים באירוע
600-1,100 ש"ח
 
 
עלות מעגל מתופפים
 
מעגל מתופפים בחתונה
1,000-2,000 ש"ח
 
מעגל מתופפים בחינה
500-1,500 ש"ח
 
מעגל מתופפים בר בת מצווה
500-1,500 ש"ח
 
מעגל מתופפים לאירועים
500-1,200 ש"ח
 
מעגל מתופפים בימי הולדת
400-700 ש"ח
 
מעגלי מתופפים להפעלות גני ילדים
400-800 ש"ח
 
מעלי מתופפים לחינוך מיוחד
800-1,200 ש"ח
 
מעלי מתופפים לקטיינות
800-1,500 ש"ח
 
מעלי מתופפים לימי גיבוש
800-1,500 ש"ח
 
 
עלות מייצגים לאירועים
 
בובות ענק
1,000-2,000 ש"ח
 
כנריות לאירועים
2,500-3,000 ש"ח
 
מייצגים לבנים
1,000-1,500 ש"ח
 
מייצגים ונציאניים
1,500-4,500 ש"ח
 
מייצגים מהאגדות
1,500-5,500 ש"ח
 
מייצגים עם דמויות
1,500-5,500 ש"ח
 
מייצגים בסגנון כוכבי הוליווד
1,200-5,500 ש"ח
 
מייצגים בסגנון שנות העשרים
1,500-5,500 ש"ח
 
מייצגים בסגנון שנות השישים
1,500-5,500 ש"ח
 
מייצגים בסגנון שבנות השבעים
1,500-5,500 ש"ח
 
מייצגים אומנותיים
1,500-5,500 ש"ח
 
מייצגים לאירועים פרטיים
1,500-5,500 ש"ח
 
מייצגים לאירועי חברה
1,500-5,500 ש"ח
 
מייצגים לתחונה
1,500-5,500 ש"ח
 
מייצגים לחינה
1,500-5,500 ש"ח
 
מייצגים לקבלת פנים
1,500-6,500 ש"ח
 
 
עלות רקדנים סמויים
 
מחיר עבור רקדן סמוי אחד
600-700 ש"ח
 
מחיר עבור צוות רקדנים סמויים
500-600 ש"ח (פר רקדן)
 
מחיר עבור רקדנים סמויים
עבור חתונה 550-700 ש"ח
 
מחיר עבור רקדנים סמויים
לבר בת מצווה 500-700 ש"ח
 
מחיר עבור רקדנים סמויים
לאירועים 500-700 ש"ח
 
 
עלות מזכרות לאורחים
 
מוצרי בד (כיפה, מטפחות)
5-10 ש"ח (מחיר ליחידה)
 
מוצרי קרמיקה
10-30 ש"ח  (מחיר ליחידה)
 
מזכרת מתוקה עם הקדשה
4-15 ש"ח (מחיר ליחידה)
 
מזכרת ספר תהילים
2.5-5 ש"ח (מחיר ליחידה)
 
מזכרת מניפה יפנית
5-10 ש"ח (מחיר ליחידה)
 
מחזיק מפתחות בצורת חמסה עם ברכות
3-5 ש"ח (מחיר ליחידה)
 
מזכרת פשמינה עם הקדשה
20-80 ש"ח (מחיר ליחידה)
 
מזכרת חצאית לריקודי בטן
15-40 ש"ח (מחיר ליחידה)
 
כוס צ'ייסר עם הקדשה
10-20 ש"ח (מחיר ליחידה)
 
 
עלות מגנטים לאירועים
 
מגנטים לאירוע קטן
500-1,000 ש"ח
 
מגנטים לאירוע גדול
1,000-1,500 ש"ח
 
מגנטים לחתונה
500-1,500 ש"ח
 
מגנטים לבר בת מצווה
500-1,500 ש"ח
 
מגנטים לברית
500-1,500 ש"ח
 
מגנטים לבריתה
500-1,500 ש"ח

ט.ל.ח