בקש הצעת מחיר לאחסנת דירה

מחירון אחסנת דירה

מחפש לדעת כמה עולה אחסנת דירה?

כמה עולה הובלת אחסנת דירה?

כמה עולה

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון אחסנת דירה מעודכן לשנת 2019 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : כל המידע על שירותי אחסנה.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות אחסנה בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

ייעוץ והצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש שירותי אחסנת דירה, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 חברות אחסנה יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

טווחי מחירים אחסנת דירה

מחירון מומלץ

מחירון אחסנת דירה עודכן בתאריך 26.06.19

ט.ל.ח

 

עלות אחסנת דירה

  

מחיר אחסנת תכולת דירה עד 2 חדרים
400-800 ש"ח

מחיר אחסנת תכולת דירה עד 3 חדרים
450-900 ש"ח

מחיר אחסנת תכולת דירה עד 4 חדרים
600-1,400 ש"ח

מחיר אחסנת תכולת דירה עד 5 חדרים
900-1,900 ש"ח

 

 

כל המידע על שירותי אחסנה


הצורך בשירותי אחסנה עולה בקרב אנשים פרטיים או ארגונים המעוניינים לאחסן חפצים אישיים או סחורות באופן מאובטח ויעיל מסיבות שונות כמו מעבר דירה, המתנה לפינוי מקום, המתנה לשינוע וכדומה. הצורות השונות של אחסנה בין אם לטווח ארוך ובין אם לטווח קצר מאפשרות למעוניינים לאחסן תכולה וציוד לבחור את הצורה הנכונה ביותר עבור צרכיהם והציוד שאותו הם מעוניינים לאחסן. מה הדרך הנכונה לביצוע אחסנה וכיצד ניתן למצוא את שירותי האחסנה על הצד הטוב ביותר? כל התשובות בהמשך.

 

מהם שירותי אחסנה ומתי הם נזקקים?

 

שירותי אחסנה מיועדים למי שמעוניין לשמור על תכולה של ציוד רב לאורך זמן. שירותי אחסנה מתאימים במקרים של מעבר דירה שבהם יש זמן המתנה בין מכירת הבית הישן ועד קבלת הבית החדש, מעבר לחו"ל שמצריך שמירה על תכולת הדירה שלא נלקחת, בעת שיפוץ דירה המצריך פינוי תכולת הדירה באופן זמני, בעלי מקצוע כמו יבואנים או אומנים המעוניינים לאחסן תכולה של מכולה או חפצים כבדים באופן זמני או קבוע.

 

בחירת מיקום לאחסנה

 

לאחר ביצוע האריזה, יש לבחור את המיקום בו יבוצע האחסון של התכולה המבוקשת. שירותי אחסנה מקצועיים כוללים מכולות של חברות אחסנה אשר מציעים בנוסף לשירותי האחסון גם שירותים משלימים כמו ניהול המלאי המאוחסן, שירותי שמירה, שירותי אריזה, שירותי פירוק והרכבה וכדומה. לאור השירותים הנרחבים הקיימים, חשוב ביותר לבדוק שאכן שירותי האחסנה מתאימים לתכולה המאוחסנת ולצרכים של הגורם המאחסן.

לסיכום:

אם נדע להקפיד על כל הפרטים כאשר אנו פונים אל חברות הובלות לקבלת הצעת מחיר, הרי שנמצא חברה בקלות ובמהירות.

 

אריזה נכונה


אחת הפרמטרים החשובים לביצוע אחסנה באופן הנכון והיעיל ביותר הוא ביצוע אריזה של התכונה המבוקשת לאחסנה באופן יעיל ואפקטיבי. לפני ביצוע האריזה חשוב להבין האם האריזה היא לזמן ארוך או קצר, האם המקום בו תאוחסן התכולה עלול להיפגע ממזג אוויר כמו שמש חזקה או גשמים, האם קיימים חפצים יקרי ערך בתכולה וכדומה. את האריזה יש לבצע בהתאם לאופי החפצים הנארזים וכך חפצים יקרי ערך ייארזו בקופסאות מאובטחות עם מנעולים, חפצים שבירים ייארזו באמצעות ניילונים מתפוצצים, ביגוד ונעליים ייארזו לשקיות ואקום על מנת למנוע עובש, מכשירים חשמליים ייארזו באמצעות חומרים מיוחדים להגנה וכדומה.

 

כמה עולה אריזה?


מחיר אריזת תכולת דירה עד 2 חדרים
750-1,300 ש"ח

מחיר אריזת תכולת דירה עד 3 חדרים
1,000-2,000 ש"ח

מחיר אריזת תכולת דירה עד 4 חדרים
1,400-2,600 ש"ח

מחיר אריזת תכולת דירה עד 5 חדרים
2,300-3,600 ש"ח

מחיר קרטון אריזה מרופד לציוד שביר
מחיר לקרטון בודד: 50-90 ש"ח

ט.ל.ח