×


תפריט נגישות

מחירון אוטובוסים

כמה עולה הסעות אוטובוסים ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון הסעות אוטובוסים מעודכן לשנת 2019 ולאחריו מדריך טיפים בשם : "הכל על הסעות אוטובוסים בישראל, מחירון, טיפים ועצות זהב."

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות אוטובוסים בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

חוסכים לך זמן וכסף! באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש אוטובוס, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 חברות אוטובוסים יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

כמה עולה להשכיר אוטובוס?

(עד 51 + נוסעים)

השכרת אוטובוס ליום שלם  
1,500-3,500 ש"ח (מחיר ליום)
      
 עלות השכרת אוטובוס על פי מספר ק"מ 
    
השכרת אוטובוס עד 100 ק"מ
-  1,500-2,000 ש"ח
      
 השכרת אוטובוס עד 150 ק"מ
 - 2,000-2,500 ש"ח
      
 השכרת אוטובוס עד 200 ק"מ
 - 2,400-2,800 ש"ח
      
 השכרת אוטובוס עד 300 ק"מ
 - 2,700-3,900 ש"ח
      
 הסעות עובדים עד 20 ק"מ באוטובוס
 - 1,000-1,400 ש"ח (הסעה קבועה)
    
 הסעות תלמידים עד 20 ק"מ באוטובוס
 - 1,000-1,400 ש"ח (הסעה קבועה)
    
      
 עלות השכרת אוטובוס על פי מספר שעות   
      
 השכרת אוטובוס 4-8 שעות
-  1,500-2,000 ש"ח
      
 השכרת אוטובוס 8-12 שעות
 - 1,500-3,500 ש"ח (מחיר ליום)

**מחירון עודכן בתאריך 26.06.19

ט.ל.ח

 

הכל על הסעות אוטובוסים בישראל, מחירון, טיפים ועצות זהב

ישראל היא אמנם מדינה קטנה, אבל גם בה אנחנו נעזרים הרבה פעמים בשירותי הסעות. אלו יכולות להיות הסעות לחתונה או לאירוע דומה, באוטובוס כך שכל האורחים יוכלו להיאסף ממקום אחד בבת אחת, או הסעות מיניבוסים לשדה התעופה כדי לחסוך בהוצאות ולנסוע כל החברים ביחד. כשתרצו לארגן לכם או לאורחים שלכם הסעה, תגלו שפועלות בישראל חברות רבות שמספקות שירותים די דומים. חלקן ותיקות יותר וחלקן פחות, והמחיר הוא בעיקר ההבדל בין החברות האלו. אז איך תדעו באיזו מהן לבחור? קבלו כמה טיפים.


קודם כל – לבדוק שאנחנו עובדים מול עסק חוקי ולגיטימי

הסיבה שיש הרבה מאוד חברות הסעות בארץ, היא פשוט כי יש בכך צורך. לכן חברות רבות נבנות כדי לענות על הצורך ו"לרכב על הגל" אל רווחים גדולים. חלק מהחברות האלו הן חברות קטנטנות שמוכנות להציע מחירים זולים יחסית, בתמורה לשירות בינוני ורכבים מיושנים. עלינו לוודא שאנחנו עובדים מול עסק חוקי ולגיטימי. משמעות הדבר היא שלחברת ההסעות יש רשיון עסק, וכי כל הנהגים שלהם מוסמכים לנהוג ברכבים כבדים. בקשו לראות את המסמכים האלו, במיוחד אם אתם מתעניינים בחברה קטנה, חדשה ולא מאוד מוכרת.


האם לנהגים מותר מבחינה חוקית להסיע אתכם ואת כל שאר הנוסעים?

השכרת אוטובוסים נעשית פעמים רבות כדי להסיע ילדים. זו יכולה להיות הסעה פרטית לבית ספר מרוחק, שמארגנים ההורים ביחד, או הסעות לבת מצווה למשל, כדי לחסוך להורים את הנסיעה. חשוב לדעת שעל מנת להסיע מיניבוס או אוטובוס של ילדים, יש צורך ברישיון והסמכה מיוחדת. רכבים שמותר להסיע בהם ילדים מסומנים בהתאם וכך גם רשיונם של נהגים מוסמכים. אם זה המקרה שלכם, בקשו לראות את ההסמכות האלו. על הנהג לדעת איך להתמודד עם אוטובוס מלא בילדים קטנים, ואתם לא תרצו להסתכן בנהג בלתי מקצועי.


כולם כותבים "חדיש", אבל באילו כלי רכב מצוידת חברת ההסעות שלנו?

שירותי הסעות תמיד יציינו שהם מצוידים בכלי הרכב החדשים והמאובזרים ביותר. אבל כל אחד יכול לכתוב את המילים האלו באתר שלו. עליכם לבדוק שזה באמת נכון. בדקו את דגמי הרכב בהם החברה משתמשת. ציינו את הדרישות שלכם, למשל הסעת עובדים, ושאלו איזה אוטובוס או מיניבוס יישלח לאסוף אותם. יכול להיות שלחברה שבה אתם מתעניינים יש באמת את כלי הרכב הכי משוכללים, אבל להסעות קצרות או עם מעט אנשים, הם מוכנים לשלוח רק רכבים מיושנים, לא נוחים וזולים יותר עבורם. מנעו מעצמכם הפתעות.


וותק הוא יתרון משמעותי מאוד שיכול לעשות לכם את החיים הרבה יותר קלים

חברת הסעות מומלצת היא חברת הסעות עם ניסיון רב. זה נכון משתי בחינות. ראשית, חברה ותיקה מעסיקה נהגים מיומנים וותיקים, שמכירים את כלי הרכב טוב יותר וגם את הדרכים בארץ. זו ערובה לנסיעה חלקה ושקטה יותר, בלי הפתעות או עצירות בלתי מתוכננות באמצע הדרך. בנוסף, המשמעות של ותק בתחום ההסעות, הוא שהחברה מספקת שירותים מוצלחים במשך זמן רב, ולקוחות ממשיכים לחזור ולאפשר לה להמשיך להתקיים. ותק ארוך מבטיח לכם חברה שיודעת מה היא עושה, ועושה את זה בצורה טובה.


פריסה ארצית לא מתייחסת רק להגעה ליעד שלכם, היא יכולה להציל את היום

הרבה חברות מפרסמות שהן בפריסה ארצית. כלומר שגם אם תרצו הסעות לים המלח מתל אביב, או אפילו מבאר שבע, החברה תוכל לעזור לכם. מלבד היתרון שבאיסוף מכל עיר בארץ, המונח "פריסה ארצית" הוא רשת ביטחון טובה במקרה וקורה משהו לא מתוכנן. אין מה לעשות, לפעמים האוטובוסים יחליט לשבוק חיים דווקא באמצע הדרך, כשאתם באמצע המדבר או מטפסים על גבעה תלולה. חברה קטנה תיאלץ לקרוא לשירותי גרר, ותקלה כזו יכולה להרוס יום שלם. חברה גדולה פשוט תשלח אוטובוס חלופי במהירות.


לפני שחותמים, מבקשים לראות כמה קבלות מלקוחות קודמים של החברה

אז מצאתם חברה טובה שתשלח מיניבוס לחינה של בת דודתכם, ועכשיו אתם ממש לפני החתימה על החוזה. חכו שניה, ובקשו לראות הוכחות ליכולת ולשירות של החברה. פשוט בקשו רשימה קצרה של לקוחות מרוצים, שביקשו שירות דומה למה שאתם מבקשים כרגע. צרו איתם קשר ושאלו לגבי כלי הרכב ולגבי השירות. האם הנהג היה אדיב? האם התגלו עלויות נוספות שלא דובר עליהן במעמד החתימה? האם כלי הרכב שנשלח לאסוף את הנוסעים היה חדש ונוח כפי שפורט והובטח? כך תוכלו לחתום על כל חוזה בלב שקט ובבטחון.


האם פשוט עבורכם לבצע שינויים של הרגע האחרון מול החברה?

אחד היתרונות הגדולים ביותר של חברות אוטובוסים מומלצות, הוא שניתן להשיג אותן תוך רגע. לעומת חברות קטנות או לא מנוסות, שם תעברו מנציג לנציג, ותוכלו לחכות דקות ארוכות על הקו, חברות גדולות יכולות לספק מענה תוך רגע. זה מצוין כשצריך לעשות שינוי גודל בשניה האחרונה, כמו להוסיף או לגרוע נוסעים, לשנות את כלי הרכב בו אתם מעוניינים ואפילו להזיז את היעד. עבור חברה איכותית, זו לא תהיה בעיה וכל שינוי יכול להתבצע במהירות. בדקו אם יש לכם את האפשרות הזו לפני שתשתכנעו סופית.


מה ההבדל בין הסעה רגילה לבין הסעה שנחשבת "יוקרתית"?

בדרך כלל, הסעות VIP נרכשות לנסיעות קצרות מאוד. הסעות לחתונה בלימוזינה, הסעות משדה התעופה ברכב שרד מפואר וכולי. ההבדל הוא בעיקר בסוג הרכב. המחיר כמובן יכפיל את עצמו ואף יותר, אבל אתם תזכו לנסוע ברמה הגבוהה ביותר, ברכב חדש ויוקרתי, ועם נהג מקצועי ופרטי משלכם. לצד זאת, ישנם גם שירותי הסעות ואוטובוסים מפוארים לאילת, שמאפשרים לכם לצלוח את הנסיעה הארוכה בקלות, עם כלי רכב משוכללים עם מערכות בידור, כסאות שנפתחים למיטה ומושבי עור נוחים. את הכל אפשר לשדרג.


מה טווח המחירים הממוצע של הסעות בישראל?

על הסעות בארץ תשלמו על פי סוג הרכב, שייקבע על פי מספר האנשים שיש לקחת, ועל פי המרחק שאתם דורשים לנסוע וזמן ההמתנה של הנהג עד שתחזרו לנקודת ההורדה שלכם. עלות השכרת אוטובוס לטווח קצר יחסית של כ- 100 קילומטרים, אמורה לעלות לפחות 1,500 שקלים, ולא יותר מ- 2,500. לטווח רחוק מאוד של 300 קילומטרים, תשלמו החל מ- 2,600 שקלים. מיניבוסים עולים כמאתיים עד שלוש מאות שקלים פחות.

אין ספק שעבור נסיעה עירונית או בינעירונית למספר רב של נוסעים, אוטובוס הוא כלי התחבורה הטוב ביותר. אוטובוס הוא כלי תחבורה נוח, מהיר ובטיחותי, אשר מסוגל להכיל בתוכו מספר רב של אנשים. מאיפה הכי כדאי להזמין השכרת אוטובוס ? לאיזו חברת הסעות כדאי לפנות ? איך בוחרים אוטובוס מתאים ? ומיהו נהג אוטובוס ראוי ? הנה לכם מספר תשובות :

השכרת אוטובוס

סיבות עבור השכרת אוטובוס : הסעות תלמידים, הסעות עובדים, השכרת אוטובוס לטיולים, הסעות תיירים וכדומה. כאשר מזמינים השכרת אוטובוס יש לבחון איזה אוטובוס הוא המתאים עבור אותה נסיעה.

בדרך כלל בטיולים ארוכים אנו מבלים יותר זמן בתוך האוטובוס מאשר ביעד הטיול. לכן השכרת אוטובוס יכולה להשפיע מאוד על כל הטיול עצמו. השכרת אוטובוס חדש, מרווח וממוזג, עם ריפוד חדש ולא קרוע, מתאים עבור נסיעות ארוכות ולטיולים, חשוב מאוד על מנת ליהנות מהנסיעה כמה שיותר. לעומת זאת, בהזמנת הסעות תלמידים, יתכן ועדיף השכרת אוטובוס פחות חדש ומחיר השכרת אוטובוס יהיה בהתאם, תלמידי בית ספר קצת "מופרעים" וכנראה שהם לא ממש ישמרו על האוטובוס.

 

כיצד נבחר חברת הסעות אמינה ?

כאשר מבצעים "השכרת אוטובוס", יש לבחור חברת הסעות אמינה, מוכרת, בעלת שם טוב. אף אחד מאיתנו לא היה מעוניין לקום מוקדם בבוקר לטיול בארץ ולהתעכב כי הנהג אוטובוס לא הגיע בזמן, או להיתקע באמצע הדרך בגלל השכרת אוטובוס ישן.

יש לבחור חברת הסעות, אשר מאפשרת השכרת אוטובוסים חדישים, נוחים לנסיעה ארוכה. חברת הסעות בעלת נהגי אוטובוס מיומנים, ותיקים, אשר מכירים את הנסיעה היטב ועומדים בלוח זמנים.

 

השאלות שיש לשאול חברת הסעות בטרם נבחר אוטובוס

כמה זמן חברת ההסעות קיימת ?
כמה אוטובוסים יש בחברה וכמה נהגי אוטובוס ?
מה דגמי האוטובוסים ?
האם לאוטובוס שאני לוקח יש ביטוח בתוקף ?
האם יש אוטובוס גיבוי במקרה של תקלה ?
האם יש נהג מחליף במקרה שנהג האוטובוס לא מצליח להגיע כפי שנקבע ?
מה יש באוטובוס ? מזגן, DVD , שירותים וכדומה....
כמה אוטובוסים אני צריך במידה ויש לי X נוסעים ?
מי הלקוחות הקבועים של חברת האוטובוסים ?

כמובן שאנו נבצע עבורכם השוואת מחירים בין חברות אוטובוסים אמינות.

 

*** מחירי הסעות באוטובוסים משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות מחברות אוטובוסים מומלצות ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר וחברות אוטובוסים מובילות מאזור מגוריכם יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.