מחירון אדריכלים

כמה עולה שירותי אדריכל ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור תחום האדריכלות.

לא משנה איזה עבודת אריכל אתם מחפשים... יש לנו הכל מהכל , אדריכל בתים פרטיים, עיצוב וילות יוקרתיות, תכנון אדריכלי והנדסי, פיקוח בניה, חריגות בנייה, תכנון דירה פונקציונלי ועוד.

מלבד מחירון האדריכלים המומלץ תמצאו גם דילים שווים וקופונים עבור מגוון שירותים נוספים.

 

איך לבחור אדריכל מתאים בעידן האינטרנט?

איך מתחילים את התהליך?

אם אתם מעוניינים לתכנן לעצמכם בית חדש או לשפץ את ביתכם תזדקקו לסיועו של אדריכל מקצועי. אדריכל מנוסה אשר מתפקד גם בתור אדריכל פנים יוכל ללוות אתכם לאורך כל הדרך הארוכה אשר כוללת קבלת החלטות חשובות בנוגע לתכנון המבנה, קבלת היתרים מתאימים מהרשות המקומית, הקפדה על תקנות הבטיחות ותקנות הבנייה, תיאום בין בעלי המקצוע ובין גורמי הבנייה ועיצוב פנים הבית.

סביר להניח שיהיו לכם רעיונות משלכם ופרטים עליהם תרצו לשים דגש אך במרבית המקרים הרעיונות מעורפלים משום שמשימת השיפוץ והעיצוב גדולה ביותר וקשה לדעת אפילו איך להתחיל אותה.

באמצעות אדריכל איכותי אשר מכיר מגוון סגנונות אדריכלות ועיצוב כמו למשל: אדריכלות מודרנית, אדריכלות ישראלית וכו', יודע כיצד לבצע תכנון אדריכלי והנדסי ועוד, תוכלו לעשות סדר במחשבות וברעיונות, לקבל מענה עבור שאלות רבות, לעצב את ביתכם בהתאם לאורח חייכם, טעמכם האישי וסגנונכם וליצור הרמוניה בין חומרים עכשוויים, תכנון דירה פונקציונלי, הקפדה על כל הפרטים- מהגדולים ביותר ועד הקטנים ביותר ועוד, כל זאת מבלי לחרוג מהתקציב שהצבתם לעצמכם עוד לפני תחילת העבודה.


עם מעצבת פנים מומלצת אשר עוסקת גם באדריכלות תוכלו להיות רגועים

עיצוב פנים הינו עולם ומלואו- בעזרת אדריכלים שהם גם מעצבי פנים וצברו ניסיון בעיצוב מגוון מבנים כמו למשל: עיצוב וילות יוקרתיות, עיצוב דירות קטנות, עיצוב דירות גדולות ומרווחות, עיצוב בתים פרטיים, עיצוב קליניקות, עיצוב משרדים, ליוו לקוחות בשלבי בניית וילה או בית מודרני וכו' ומבינים בתחום שיפוץ דירה לרבות פיקוח בניה, חריגות בנייה, בניין ודיור, עיצוב גינות ועוד תוכלו להיות רגועים. אך כיצד ניתן למצוא את אותם אדריכלים אשר משלבים בין התחומים- אדריכלות ועיצוב פנים? ישנן כמה דרכים לאתר את האדריכל המתאים וחשוב מאוד לשים לב לכל הפרמטרים.

 

איך בוחרים אדריכל? באילו גורמים יש להתחשב?

6 גורמים חשובים לבחירת האדריכל המתאים לכם

עולם האדריכלות והעיצוב אינו נח לרגע ותמיד ישנן התפתחויות ושינויים מרתקים שכן האופנה משתנה כל הזמן. בשל הביקוש הרב עבור אדריכלים ומעצבים מקצועיים ובשל יוקרת המקצוע החלו אנשים רבים להירשם ללימודי אדריכלות ועיצוב פנים. מגוון בעלי המקצוע הקיימים בשוק עשוי לבלבל כל אדם אשר מעוניין לשפץ דירה, לעצב גן או לבנות בית חדש. כדי לעשות סדר בדברים ועל מנת למצוא את האדריכל המתאים ביותר ניתן לפנות אל חברים ומכרים אשר סיימו לעבוד עם אדריכל ולקבל מהם המלצות וחוות דעת. מומלץ לשאול כמה חברים על אותו האדריכל ולא להסתפק בחוות דעת אחת. באמצעות חוות הדעת תוכלו למצוא את האדריכל המתאים ומעבר לזאת, תוכלו לקבל חוות דעת שליליות או לחילופין ניטרליות אשר יבהירו לכם כי בעל המקצוע אינו מקצועי דיו.

גורם שני בו יש להתחשב הינו תיק העבודות של האדריכל- כידוע, כל אדריכל ניחן בסגנון ייחודי משלו ולא כל סגנון עשוי להתאים לכולם. בשל כך חשוב לעיין בתיק העבודות של האדריכל, להגיע אל המקומות בו עבד ולהתרשם מעבודתו. נוסף על כך, יש לזכור כי האדריכל צריך לתווך בין אנשי מקצוע רבים. אדריכל מקצועי ובעל ניסיון יחזיק ברשת קשרים נרחבת וידע כיצד להתאים את הפרויקט לקבלן המתאים, כיצד לזרז את ההליך הבירוקרטי, איזה חשמלאי מתאים לעבודות ועוד. בצורה זו תוכלו לקבל שירות מאנשי המקצוע המתאימים ביותר לפרויקטים השונים ותחסכו זמן יקר אשר היה עלול להתבזבז על חיפוש בעלי המקצוע המתאימים.

אלמנט חשוב ביותר יהיה הכימיה שלכם עם האדריכל. הכימיה חשובה משום שמדובר על בעל מקצוע שעתיד ללוות אתכם למשך זמן רב ולכן עליכם לתקשר בצורה טובה ולהבין זה את זה- רק כך יהיה ניתן לבצע עבודה מקצועית ולעבוד בצורה יעילה. מכיוון שכימייה היא דבר אישי יהיה עליכם להקשיב לתחושות הבטן שלכם- בחירה נכונה תאפשר לכם להעלות רעיונות יחדיו, לשאול מגוון שאלות, לעבוד בצורה פרקטית וגם לצחוק לפעמים.

כמו כן חשוב שתבדקו האם האדריכל שלכם עובד באופן עצמאי או במשרד- אדריכל שעובד במשרד עשוי להעניק לכם פחות זמן מפני שלא תהיו הלקוחות היחידים שלו ויהיו לו עוד הרבה מקרים לטפל בהם. אדריכל עצמאי לעומת זאת, יוכל להעניק לכם בלעדיות ולהתמקד בפרויקט שלכם למשך תקופה מסוימת. גורם אחר שיש להתחשב בו הוא התקציב- במקרה זה יהיה עליכם לאתר אדריכל שגובה עלות אשר מתאימה לתקציב שלכם. מומלץ שלא להתפשר על אדריכל זול מידי שכן עבודתו עשויה שלא להיות מקצועית מספיק.


איך לאתר את האדריכל המתאים?

האדריכל המתאים לכם יוכל להימצא בדרכים שונות- אחת מהן- כפי שהזכרנו תהיה באמצעות פנייה אל מכרים וחברים אשר קיבלו שירות מאדריכל והיו מרוצים מעבודתו- במקרה זה תוכלו גם אתם להתרשם מביתם הפרטי או מדירתם ולהחליט האם השינוי שחל במבנה או האם בניית הבית החדש הייתה עונה על הציפיות שלכם. כמו כן, תוכלו לגלוש בפורומים אשר עוסקים בתחומים- בתים מעוצבים, אדריכל בתים פרטיים או תכנון אדריכלי ולקרוא דעות של גולשים מגוונים. בפורומים תוכלו לשאול שפע שאלות ולקבל תשובות רבות, בין היתר תוכלו לשאול כמה עולה שירותי אדריכל? כיצד ניתן למצוא אדריכל בעל סגנון כזה או אחר ועוד.

דרך נוספת למציאת אדריכל מומלץ תוכל להתבצע באמצעות האינטרנט. בעזרת האינטרנט תוכלו למצוא מגוון אדריכלים מומלצים מכל רחבי הארץ. תוכלו לגלוש באתרים שונים ולבחון את הוותק והניסיון של משרד אדריכלים מומלץ, תוכלו לקרוא חוות דעת על האדריכל, תוכלו לקב מידע על מקום לימודיו, פרויקטים שביצע בעבר ופרויקטים עליהם הוא עובד בהווה, תוכלו לעיין בגלריית התמונות ולבחון את תיק העבודות שלו ועוד. מעבר לזאת, תוכלו להשתמש באינטרנט על מנת לבצע השוואת מחירים בין אדריכלים- כל שיהיה עליכם לעשות הוא להקליד את המשפט: "אדריכלים השוואת מחירים" ויופיעו בפניכם מגוון הצעות ואפשרויות. מעבר לזאת תוכלו לאתר את האדריכל באמצעות מודעות, עיתונים או דפי זהב, אך ברור כי האינטרנט הוא הדרך הקלה והמהירה ביותר לאיתור האדריכל.


הדרך אל הבית המושלם עוברת אצל האדריכל

באמצעות אדריכל מתאים תוכלו לבנות או לחילופין - לשפץ את בית החלומות שלכם. סביר להניח שהדבר ייקח זמן מפני שהמלאכה תהיה רבה אך עם האדריכל המתאים תוכלו להגיע לסוף היום, לשים רגל על רגל ולהתפעל מהעבודה שבוצעה.

 

יש לי כבר אדריכל, לשם מה אני צריך מעצב פנים?

אדריכל הוא איש מקצוע בעל הסמכה חוקית, אך לאו דווקא בעל יכולות העיצוב שיכולים לספק לכם מעצבי פנים.

אדריכל עוסק יותר בתמונה הכוללת, בעוד שמעצבת פנים עוסקת בכל הפרטים מן הגדול ועד הקטן. אדריכל יתמקד יותר במבנה עצמו, בקווי המתאר של המבנה, בעוד שמעצבת פנים תדאג לכל החלל הפנימי, תוספות הבנייה הפנימיות וסידור פריטי ריהוט, קירות, נישות, עבודות גבס וכדומה בתוך חלל המבנה.

עיצוב הוא אמנם עניין מאוד מקצועי, אך גם עניין של טעם, וייתכן שהאדריכל שלכם יודע היטב לתכנן בתים בהיבט הפונקציונלי, אך לוקה מעט בכל הקשור לעיצוב. מעצבת פנים תוכל להשלים את התמונה עבורכם ולספק לכם את העיצוב הפנימי המיטבי בהתאם לתכנית האדריכלית שבנה עבורכם האדריכל שלכם.

 

סוגי אדריכלים :

אדריכלי מבנים

אדריכלים מעצבי פנים

אדריכלי נוף


כמה עולה עבודות אדריכל?  מחירון אדריכלים מומלץ :

סוג עבודה וטווחי מחירים
    
עלות שעת עבודת אדריכל   
    
שעת עבודה של אדריכל
מחיר - 120-280 ש"ח
    
שעת עבודה של אדריכל מומחה
מחיר - 250-400 ש"ח
    
שעת פיקוח עבודה של אדריכל
מחיר - 120-320 ש"ח
    
שעת ייעוץ עם אדריכל בזמן תכנון
מחיר - 200-500 ש"ח
    
מתן חוות דעת שנייה של אדריכל
מחיר - 800-1,600 ש"ח
    
    
עלות תכנון אדריכלי   
    
הכנת תוכנית אדריכלית
מחיר - 4,000-8,500 ש"ח
    
תכנון מבני מגורים
מחיר - 2.5%-3.7% מעלות הפרויקט
    
תכנון וילות
מחיר - 4.5%-7.8% מעלות הפרויקט
    
תכנון מבני ציבור
מחיר - 3.5%-4.8% מעלות הפרויקט
    
תכנון מבני תעשייה
מחיר - 3.2%-4.8% מעלות הפרויקט
    
הדמיית תכנית אדריכלית
מחיר - 2,000-5,500 ש"ח
    
תכנית אדריכלית למדרגות
מחיר - 800-1,200 ש"ח
    
תכנית אדריכלית לתקשורת וחשמל
מחיר - 800-1,200 ש"ח
    
תכנית אינסטלציה אדריכלית
מחיר - 800-1,200 ש"ח
    
תכנית אדריכלית לתאורה ומיזוג אוויר
מחיר - 800-1,200 ש"ח
    
תכנית אדריכלית לחלונות ודלתות
מחיר -  2,500-3,000 ש"ח
    
    
עלות אדריכלות נוף   
    
שעת עבודה של אדריכל נוף
מחיר - 250-500 ש"ח
    
תכנון פרויקט מלא של אדריכל נוף
מחיר - 3.5%-7% מעלות הפרויקט
    
תכנון פרויקט בבית פרטי של אדריכל נוף
מחיר - 1,000-2,000 ש"ח
    
מתן חוות דעת של אדריכל נוף
מחיר - 700-1,500 ש"ח

ט.ל.ח

 

התחבר בקליק לקבוצת חיסכון
עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !