שיקום הפה

מחירון אבטחה

כמה עולה שירותי אבטחה ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון שירותי אבטחה מעודכן לשנת 2019.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות אבטחה בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לשירותי אבטחה מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה שירותי אבטחה?

טווחי מחירים לשעה עבור שירותי אבטחה

מאבטח אישיים עם נשק - 150-300 ש"ח

מאבטח אירועים - 50-100 ש"ח

סדרני חניה לאירועים - 50-70 ש"ח

טווחי מחירים לשעה עבור שירותי שמירה

שומר ללובי בניין ללא נשק - 40-55 ש"ח

שומר ללובי בניין עם נשק - 45-65 ש"ח

שומר למוסד חינוכי עם נשק - 50-65 ש"ח

תוספת שבת - עד 50 %

תוספת לילה - עד 25 %

 

טווחי מחירים ליום עבור שירותי אבטחת טיולים

מאבטח לטיול עם נשק - 400-800 ש"ח

מאבטח לטיול המגיש עזרה ראשונה עם נשק - 500-1,000 ש"ח

חובש לטיול - 550-800 ש"ח

*מחירון עודכן בתאריך 27.5.19

ט.ל.ח

 

חברות אבטחה

שירותי אבטחה הם אחד מהשירותים הנפוצים והמבוקשים ביותר על ידי חברות וארגונים בישראל. הצורך בשירותי חברות אבטחה עולה לעיתים קרובות בצורך לאבטחת אישית, מקומות, אירועים וכדומה. הסוגים השונים של שירותים הניתנים על ידי חברות אבטחה בישראל כוללים בנוסף לשירותי האבטחה המסורתיים גם שירותים שמטרתם לשמור על הסדר. מהם כל השירותים הניתנים על ידי חברות אבטחה בישראל וכיצד לבחור בחברת אבטחה? כל התשובות בכתבה הבאה.


שמירה על הסדר

אחד השירותים המסופקים על ידי חברות אבטחה בישראל והנפוצים ביותר הם שירותי סדרנות. בשירותים אלו מספקת חברת האבטחה סדרנים שמטרתם לסייע בשמירה על הסדר. לרוב שירותי הסדרנות יהיו נדרשים באירועים גדולים בהם משתתפים רבים. תפקיד הסדרנים באירועים אלה הוא לוודא ישיבה מסודרת, לסדר את החנייה, לסייע לתהליך הכניסה של מוזמנים בלבד וכדומה.


שומרים

שירות נוסף המסופק על ידי חברות אבטחה בישראל הוא שירות שמירה. שירות השמירה מבוקש על ידי חברות וארגונים רבים המעוניינים להגביר את הביטחון במתחם הארגון ולשמירה על המתחם. השומרים יכולים לשאת נשק או לא לשאת נשק תלוי בסוג השמירה הנדרשת, בסביבה ובפוטנציאל הסכנה שבאזור. לרוב תפקיד השומר יהיה לוודא שאין כניסה או יציאה של גורמים לא רצויים למתחם, לערוך סיורים שוטפים במתחם ולזהות סכנות במידה וישנן.


שירותי ביטחון

שירותי האבטחה המסורתיים ביותר המסופקים על ידי חברות אבטחה בישראל הם שירותי אבטחה שונים הניתנים לארגונים או לאישים פרטיים. במסגרת שירותי האבטחה יסופקו מאבטחים מיומנים במטרה לשמור על ביטחונם של הלקוחות או המבנים. לאור המצב הביטחוני העדין בישראל, גורמים רבים זוכים לשירותי אבטחה צמודים כמו דיפלומטיים, חברי כנסת, שרים וכדומה. בנוסף, תפקידו של המאבטח הוא לשמור על הסביבה הבטיחותית של האדם או המבנה על ידי ביצוע סריקות, בדיקות של חפצים חשודים באזור ועוד.

את המאבטחים השונים הפועלים בארץ ניתן למצוא במגוון רחב של מיקומים. מפעלים וארגונים ישכרו את שירותיהם של חברות אבטחה מקצועיות המעניקות כוח אדם מיומן ואילו במוסדות הממשלתיים והציבוריים ניתן למצוא מאבטחים העובדים במסגרת ממשלתית ומעניקים שירותי אבטחה מקצועיים במסגרת אבטחת אישים או מוסדות ציבוריים.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא אבטחה ולהבין את טווחי המחירים.

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.