×


תפריט נגישות

לנצח את הזעת יתר בבית השחי

כמה עולה טיפול להזעת יתר בבית השחי?

כמה עולה

 

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון טיפולים נגד הזעת יתר בבית השחי מעודכן לשנת 2023 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : "לא עוד הזעת יתר בבית השחי".

 

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מרפאות יופי בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

ייעוץ והצעת מחיר לטיפול בהזעת יתר בבית השחי, ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

 

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש קליניקות לטיפולי הזעת יתר בבית השחי, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 קליניקות יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

 

סוגי טיפולי הזעת יתר וטווחי מחירים

מחירון מומלץ

 

מחירון טיפולי הזעת יתר בבית השחי עודכן בתאריך 25.08.23

ט.ל.ח

 

הזעת יתר בית שחי באמצעות הזרקת חומרי מילוי
מחיר : 2,500-4,000 ₪

 

ניתוח הזעת יתר בבית השחי
מחיר : 1,200-5,000 ₪

 

 

לא עוד הזעת יתר בבית השחי


האם אתם סובלים מהזעת יתר בבית השחי? אם כן, כדאי לדעת כי התופעה מוכרת בעולם הרפואי ועל פי מחקרים שנעשו בשנים האחרונות כ- 5-10% מכלל האוכלוסייה בעולם סובלים מהתופעה. בשנים האחרונות ניתן למצוא מגוון טיפולים חדשים ואפקטיביים כמו טיפול לייזר חדשני, תרופות חדשות וטיפולים אלטרנטיביים. בנוסף, ניתן לרכוש בשוק פריטי ביגוד מונעי ומנדפי זיעה התורמים להקלה משמעותית ולפתרון יחסית זול להתמודדות עם הזעת היתר.

 

אחד הטיפולים הפופולאריים בתופעה הוא ניתוח לכריתת בלוטות הזיעה בבית השחי אך יש החוששים מהניתוח הכירורגי ולעיתים הזעת היתר תתפרץ במקומות אחרים בגוף.

 

טיפול יחסית חדש הינו שאיבת בלוטות הזיעה בבית השחי כאשר בטיפול זה ממיסים את בלוטות הזיעה באמצעות מכשיר אולטרסאונד ושואבים אותם החוצה. בנוסף, יש המעדיפים טיפול בעזרת הזרקת חומרי מילוי לבית השחי אך החומר נמס בגוף ולכן מדי כמה חודשים יש לחזור על הטיפול.

 

אם כן, יש מגוון פתרונות וטיפולים כיום להזעת יתר בבית השחי וניתן להעלים לחלוטין את התופעה או לטפל בה באופן קבוע וליהנות משיפור עצום באיכות החיים.

 

מהי הזעת יתר?


הזעת יתר בבית השחי נגרמת לרוב בגלל מנגנון לקוי של בלוטות ההזעה בגוף ולכן האדם מזיע ללא תלות בפעילות גופנית או בתנאי הטמפרטורה או הלחות. התופעה מעיקה על חיי צעירים ומבוגרים רבים והיא אינה נעימה ובמקרים מסוימים גם גורמת לריחות לא נעימים ולמטרד נפשי ולדימוי עצמי נמוך. לכן, כדאי להתעדכן בשיטות הטיפול הקיימות בשוק וליהנות משיפור משמעותי בחיים.

 

אם כן, הזעת יתר היא תופעה מטרידה שגורמת לאי נוחיות רבה ואנשים חוששים להיראות בציבור עם עיגולי הזיעה בחולצות ובמקרים של הפרשת ריח רע בגלל הזעת יתר או הצטברות חיידקים ופטריות בגלל הקושי לשמור על היגיינה מדובר במטרד לעיתים קשה מנשוא העלול להוביל ללחץ נפשי ולהצטברות מתחים וחרדות.

 

סוגי טיפולי בתופעת הזעת יתר בבית השחי


כאמור, יש מגוון שיטות טיפול בתופעת הזעת יתר בבית השחי. אחת השיטות הוותיקות בענף היא התערבות כירורגית וניתוח להסרת בלוטות ההזעה בית השחי. במהלך הניתוח מנתקים מבלוטות ההזעה את החיבורים והקשרים העצביים וכך למעשה מפחיתים את פעילותן.

 

ניתוח זה עולה כמה אלפי שקלים אך במידה ויש לכם שב"ן תוכלו ליהנות ממימון מלא או חלקי של עלות הניתוח מאחר והתופעה ידועה ונחשבת למטרד בו חשוב לטפל. יחד עם זאת, ניתוח לסימפטומי נחשב לפתרון פחות מומלץ כיום לעומת סוגי הטיפולים האחרים מאחר ומדובר בניתוח תחת הרדמה מלאה, השארת צלקות וסיכונים כמו בכל ניתוח והתערבות כירורגית.

 

בנוסף, הגוף עלול לפצות את עצמו (נקרא בעולם הרפואי- הזעה מפצה בגוף) ולהגביר את ההזעה ממקומות אחרים בגוף וכך למעשה לא פותרים את התופעה אלא רק משנים את מיקומה בגוף. בנוסף, יש הסובלים אחרי הניתוח מתופעות לוואי כמו הופעת אדמומיות על הפנים, צניחת עפעפיים עליונים, היחלשות שרירים ואדמומיות בחלקים אחרים בגוף.

 

ניתוח נוסף הנחשב ליעיל ועם שיעור הצלחה של 90% הוא ניתוח לשאיבת בלוטות ההזעה מבית השחי. הניתוח נעשה למעלה מעשר שנים ברחבי העולם וגם בארץ יש רופאים הממליצים עליו כפתרון יעיל ולא מסוכן. למעשה, בניתוח זה חותכים חתך זעיר בבית השחי דרכו מחדירים צינורית ובעזרתה חותכים את הבלוטות ושואבים אותן החוצה.

 

ניתוח זה מהיר ונחשב ליעיל ביותר וגם תקופת ההחלמה קצרה יחסית. חשוב לדעת כי שיטת טיפול זו נועדה להגביל את רמת ההזעה בבית השחי ולא למנוע אותה לחלוטין. הניתוח מביא לפרופורציות נורמליות של הזעה בבית השחי. עלות הניתוח היא לרוב כמה אלפי שקלים ויש מקרים בהם ניתן לקבל מימון דרך שירותי השב"ן.

 

פתרון חדש יחסית בארץ הנעשה רק על ידי רופאים מומחים נעשה בעזרת מכשיר לייזר. טיפול זה מספק פתרון קבוע לתופעה הזעת היתר בבית השחי אך עלות הטיפול גבוהה ומגיעה ל- 20 אלף שקל. על פי הנתונים בענף טיפול זה אפקטיבי ב- 80% מהמקרים.באמצעות הלייזר הורסים את בלוטות ההזעה ולעתים יש לחזור על הטיפול מספר פעמים עד לפתרון בעיית הזעת היתר.

 

טיפול יעיל נוסף נעשה בעזרת הזרקת חומרי מילוי אשר חוסמים את קצות העצבים המחוברים לבלוטות ההזעה בבית השחי.

 

השיטה יעילה מאוד ומונעת את הזעת היתר אך החיסרון בשיטה זו הוא שיש לחזור על הטיפול מדי כמה חודשים מאחר חומר המילוי מתמוסס בגוף. חשוב לדעת כי טיפול זה יחסית יקר מכיוון שעלות החומר יחסית יקרה ולכן יש הטוענים כי טיפול זה פחות מומלץ משתי סיבות עיקריות- עלויות גבוהות, אפקטיביות הטיפול הינה לחצי שנה בלבד.

 

אגב, ניתן לבחור בטיפול זול באמצעות זרם חשמלי. טיפול זה נקרא איונטופורזיס ובמכוני טיפול קוסמטיים ובמרפאות אסתטיקה ניתן לקבל טיפול זה הנחשב ליעיל ומהיר אך יש לחזור על הטיפול לעתים קרובות ולכן מבחינה כלכלית טיפול זה אינו נחשב לאלטרנטיבה מובילה.

 

תרופות למניעת הזעת יתר


לעומת הטיפולים הנפוצים בשוק ניתן לבחור בטיפול תרופתי יחסית זול ויעיל. התרופות פועלות על קצות העצבים של בלוטות ההזעה ויש לקחת אותן באופן קבוע. הסיכון בטיפול התרופתי נובע מתופעות הלוואי כמו טשטוש, תחושת יובש בפה ועוד. אגב, טיפול תרופתי לרוב אינו יעיל במקרים של הזעת יתר גבוהה ואז יש לפנות לשיטות טיפול אחרות.

 

פתרונות נוספים


ניתן למצוא פתרונות נוספים כמו טיפולים אלטרנטיביים ושינוי תזונה מאפשר להפחית את הזעת היתר. הימנעות מעישון, צריכת משקאות אלכוהוליים והימנעות מקפה תורמת להפחתת תופעת הזעת היתר. בנוסף, יש בשוק דאודורנטים חדשים עם אלומיניום כלוריד הנחשב כיעיל במניעת הזעה אך דאודורנטים אינם מטפלים בתופעה אלא רק עוזרים לשמור על היגיינה ועל מניעת כתמי זיעה בחולצות.

 

ביגוד מתקדם


בשנים האחרונות ניתן למצוא פתרונות חדשים לבעיית הזעת היתר בבית השחי. ניתן לרכוש חולצות למניעת כתמי זיעה וחולצות מנדפות זיעה. את החולצות למניעת כתמי זיעה יש ללבוש מתחת לחולצה הרגילה ויש בהם חומרים מיוחדים אשר חוסמים את הופעת כתמי הזיעה וכן הם משולבים בטכנולוגיה המאושרת על ידי ה- FDA לנידוף הזיעה מהגוף.

 

אגב, חולצות אלה פופולאריות גם בקרב ספורטאים. הפתרון השני הוא מגני זיעה בעלי כושר ספיגה גבוה. יש להדביק את המגן לבגד והמגן סופג את הזיעה לאורך היום. פתרון זה אמנם יעיל ושימושי אך הוא אינו מונע את תופעת הזעת היתר בבית השחי. עלות החולצות יחסית זולה וניתן לרכוש חולצות מעוצבות בכמה עשרות שקלים בלבד.

 

 

הבהרה חשובה


*** מחירי טיפולים נגד הזעת יתר בבית השחי משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות ממרפאות לטיפולי הזעת יתר בבית השחי מומלצות ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר ומרפאות מובילות מאזור מגוריכם יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.

מחירון אסתטיקה

הצעת מחיר לטיפולי הזעת יתר בבית השחי

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.