בקש הצעת מחיר לקידום אתר אינטרנט

כמה עולה קידום אתרים באינטרנט

 

מה עולה קידום אתר אינטרנט?

 

 

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור קידום אתרים.

 

לא משנה איזה סוג קידום אתר אתם צריכים...? יש לנו הכל מהכל , קידום אתרי תדמית, קידום אתרי חנות אלקטרונית,  קידום אתרים בקוד פתוח וכל זאת מחברות לקידום אתרים מקצועיות ואמינות מאיזור מגוריכם.

 

מלבד המחירון המומלץ לסוגי קידום האתרים השונים תמצאו גם דילים שווים, מבצעים וקופונים משתלמים.

 

 

כמה עולה לקדם אתר באינטרנט?


אחת השאלות החשובות שעולות בשלבים מקדמיים של מו"מ עם לקוחות המעוניינים בקידום אתר באינטרנט היא שאלת המחיר...? כמה עולה....?

 

אחת השאלות החשובות שעולות בשלבים מקדמיים של מו"מ עם לקוחות המעוניינים בקידום אתרים באינטרנט היא שאלת המחיר. לשאלה זו יש תשובה די פשוטה אולם עבור רבים היא תשובה מורכבת. עלות של קידום אתרים באינטרנט היא עלות הנגזרת מביצוע של עבודה. מובא לפניכם החישוב של כמה עולה לקדם אתר כאשר ישנן מספר הנחות לכך.

 

חשוב להבין כי התמחור עבור קידום אתר נגזר מזמן עבודה המשתנה מאתר לאתר כתלות במספר פרמטרים שהעיקרים שבהם הם:


1. סוג מילות המפתח בהם מעוניינים

2. כמות הדפים באתר

3. האם האתר בנוי בתבניות או שלא

4. באיזה אזור גיאוגרפי רוצים לקדם את האתר באינטרנט

5. מספר המתחרים בתחום אותו רוצים לקדם

6. התחום בו עוסק האתר

7. מומחיות מקדם האתר והוותק במקצוע

 

כיצד נקבעת העלותת של קידום אתרים?


תמחור של עבודת קידום אתרים באינטרנט נעשה על פי התאמה לתחום האתר, מבנה האתר ומרכיבים שונים אחרים. ישנן חברות קידום אתרים שגובות סכום מסוים ואילו חברות אחרות גובות סכומים משולשים מכך. ראשית חשוב להדגיש כי שאלת המחיר שתידון במאמר זה תתבסס על הנחה שחברת הקידום מהן תבחר לקבל הצעת מחיר תהיה ברמה טובה שכן לכך יש חשיבות קריטית.

 

מעבר לסכום אותו ידרשו, עליכם לתת דגש ולשים לב היטב אצל מי אתם מפקידים את מלאכת קידום האתר שכן לבחירה שגויה יש השפעות מרחיקות לכת על המשך קיומו של האתר בכלל בתוצאות החיפוש (ראה מאמר על בחירת חברת קידום אתרים טובה או מומחה קידום אתרים). בחירה לא נכונה (אין זה מתחייב מהסכום אותו דורשת חברת הקידום, אני נתקל רבות במהלך עבודתי בלקוחות שנדרשו לשלם סכומים משמעותיים ואשר העבודה שבוצעה הייתה רשלנית וגובלת בפשע, אבל מצד שני חשוב לשים לב גם להצעות נמוכות ממחיר השוק שכן ברוב המקרים הללו, לא תבוצע עבודה כלל או גרוע מכך, האדם אשר הפקדתם את אתרכם אצלו יפגע באתר אנושות) ברוב המקרים תזיק לאתר בצורה כזו שלא יהיה ניתן לטפל באתר אחר כך, ולמעשה תגרום לנזקים בלתי הפיכים מעבר לאובדן הסכום אותו שילמתם לחברת קידום אתרים.

 

כדי לא להתחמק מהשאלה כמה באמת עולה קידום אתר אנסה לפרט ממה מורכבת הצעת מחיר וכמה זמן נדרש מבחינת שעות עבודה להשקיע באתר וזאת ללא התחשבות בהוצאות עקיפות בהן שכירות, טלפונים, תוכנות, מזכירות, שיווק ועוד הרבה הוצאות אחרות שקצרה היריעה מלפרט על המוצר (שעות עבודה בפועל). כהנחת עבודה והרי הסברנו כי מחיר קידום אתר מסוג אחד עולה X ואחר Y נניח שאנו רוצים לקדם אתר בינוני קטן (עד מאה דפים נניח) בתחום לא תחרותי בישראל בשתי מילות מפתח עליהן אין תחרות גדולה.

 

לפניכם פירוט זמני עבודה מינימאליים הנדרשים ממומחה קידום אתרים מקצועי:

 

קבלת האתר 10 שעות

עריכת ניתוח ביטויים 50 שעות

ביצוע אופטימיזציה מבנה 15 שעות

ביצוע אופטימיזציה תוכן 80 שעות

תחזוקה חודשית שוטפת 20 שעות

 

על פי פירוט שעות העבודה הנדרשות לקידום האתר ניתן לראות כי הזמן הראשוני שיושקע באתר מהסוג שאותו הנחנו הוא כ- 155 שעות עבודה חד פעמיות ו-20 שעות חודשיות לתקופה שאינה פחותה משנה (בהן דואגים לבניית פרופיל קישורים, הכנסה של תוכן חדש לאתר וביצוע אופטימיזציה לתוכן ועוד פעולות רבות אחרות).

 

עכשיו באה לידי ביטוי מומחיות מקדם אתרים, השכר המקובל של מומחה קידום אתרים באינטרנט נע בין 100 ₪ לשעת עבודה עד ל-150 ₪. על פי השעות שצריך להשקיע בקידום האתר ניתן לראות כי ישנה השקעה חד פעמית (עלות שקועה) של מינימום 15,500 ₪ ואילו השקעה חודשית שוטפת של 2,000 ₪.

 

נעמיס את ההוצאה הקבועה על ההוצאה החודשית (ע"י חילוק ההוצאה בשנים עשר חודשים) ונקבל עלות חודשית של כ-3,300 ₪ לחודש למשך שנה, אכן קידום אתרים הוא סכום לא מבוטל וראוי שנפקיד אותו בידיים מיומנות.

 

פניות אחרונות
קידום אתרים
מחפש קידום אתרים
אזור הצפון
25/09/2021 22:37:04
קידום אתרים
הצעת מחיר זולה
כל הארץ
17/04/2019 07:44:03
קידום אתרים
הצעת מחיר או בירור נושא הקידום בענף הצעצועים
כל הארץ
07/02/2019 14:19:06
קידום אתרים
קידום אתרים
חיפה וחוף הכרמל
31/01/2019 13:15:46
קידום אתרים
קידום אתרים
כל הארץ
31/01/2019 12:49:40
קידום אתרים
קידום אתר תיירות
אזור המרכז
22/12/2018 22:33:48