הסרת שיער בלייזר השוואת מחירים

כמה עולה להסיר שיער בלייזר?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מדריך ומחירון מלא ומקיף עבור הסרת שיער בלייזר.

לא משנה איזה סוג הסרת שיער אתם צריכים...? יש לנו הכל מהכל , הסרת שיער בלייזר לנשים וגברים, הסרת שיער בלייזר בחזה, הסרת שיער בלייזר בגב, הסרת שיער בלייזר בידיים ועוד.. ברשותינו מגוון מכונים אמינים להסרת שיער מאיזור מגוריכם.

מלבד המחירון המומלץ להסרת שיער בלייזר תמצאו גם טיפים, המלצות ודילים שווים למגוון טיפולי יופי.

טיפים עבור הסרת שיער בלייזר

כמעט כולנו – כל האנשים אשר מודעים לגופם, לצו האופנה ומטפחים את עצמם חפצים ליהנות מגוף חלק ונקי משיערות מיותרות. המראה החלק והנקי אשר היה פופולרי בקרב נשים בלבד חלחל גם אל עולם הגברים וכיום מחליטים גברים רבים להסיר שיער מיותר באמצעות לייזר. בין המקומות העיקריים בהם מסירים הגברים את השיער ניתן למנות את אזור החזה, הגב והעורף. המראה החלק נחשב למושך ונעים למגע וכתוצאה מהביקוש הרב עבור מכוני הסרת שיער בלייזר נפתחו מגוון מרפאות אשר עוסקות בתחום והתחרות ביניהן רבה.

 

למה דווקא לייזר?

רבים בוחרים בטכנולוגיית הלייזר משום שמדובר על הסרת שיער לצמיתות- זאת בניגוד לשיטות אחרות להסרת שיער- שיטות אשר יכולות להתבצע באופן עצמאי או אצל קוסמטיקאית. מרבית השיטות, ביניהן- הסרת שיער באמצעות גילוח, הסרת שיער באמצעות משחות וקרמים, הסרת שיער באמצעות שעווה או הסרת שיער באמצעות מכשירי חשמל ייעודיים גורמות לשעבוד ולכל אחת מהן יש חסרונות משלה- הגילוח למשל, גורם לשיער להיות עבה וקוצני, השעווה כואבת וגורמת ללכלוך והופעת ורידים ברגליים ועוד.

 

הסרת שיער בלייזר – האם זה מסוכן?

בכל הליך רפואי הדורש התערבות חיצונית קיימים סיכונים. כאשר מדובר על הסרת שיער בלייזר סיכונים הם חלק מהתהליך וכדי להפחית את הסיכונים חשוב לבצע את הטיפולים אצל רופא או אחות מקצועית אשר הוסמכו לעסוק בתחום ויש לוודא כי ישנה התאמה מלאה של העור והשיער להליך. הסרת שיער בלייזר אידיאלית לבעלי שיער כהה וגוון עור בהיר. כמו כן, חשוב לוודא כי כין רגישות של העור לקרני הלייזר, יש לוודא כי המכשיר עמו משתמש המכון מתוחזק כהלכה וכי המקום נמצא תחת פיקוח של משרד הבריאות.

 

אז מהם הסיכונים? לא עניתם לי

להסרת שיער באמצעות לייזר יש תופעות לוואי שאינן חמורות אך ישנן תופעות לוואי חמורות אשר מהוות סיכון משמעותי. תופעות הלוואי הפחות מדאיגות הינן: גירוד, נפיחות, כאבים קלים או אדמומיות. תחושת הגירוד ותחושת העקצוץ עשויות להופיע כבר במהלך הטיפול, נפיחות או גירויים נעלמים תוך שלושה ימים לכל היותר וכאבים קלים עשויים להופיע כבר במהלך הטיפול כך שמטופלים מסוימים מרגישים תחושה של עקצוץ, את התחושות הללו ניתן להפחית באמצעות שימוש במכונות אשר מקררות את האזור ובאמצעות משחות שונות כמו אמלה. במידה ומופיעה אדמומיות היא נעלמת לאחר שלושה ימים מהיום בו בוצע הטיפול.

סיכונים משמעותיים יותר עשויים להיות: דימום, זיהום, כוויות, חבורות או שינויים בפיגמנטציה. דימומים יופיעו לעיתים רחוקות והם יווצרו במצבים בהם הרופא ביצע טיפול בעוצמה רבה מידי או במקרים בהם האזור טופל יותר מידי. זיהומים יופיעו רק במידה והאזורים בהם התבצע הטיפול לא נוקו כפי שצריך. כוויות עלולות להופיע במידה והמכשיר אינו תקין או במידה והרופא המטפל השתמש במכשיר בצורה לא טובה או על גבי סוג שיער או סוג עור שאינם מתאימים לטיפול. חבורות עלולות להיווצר בקרב מטופלים שיש להם עור רגיש ופיגמנטציה עלולה להופיע במקרים בהם המכשירים לא תקינים או במקרים בהם הרופא לא השתמש בהם בצורה נכונה. הפיגמנטציה עלולה להופיע בעיקר בקרב אנשים שעורם כהה.

 

הסרת שיער בפנים

נשים רבות חשות (ובצדק) כי אין דבר מביך יותר משיעור ייתר בפנים. הסרת שיער בלייזר היא דרך קלה ומהירה להיפטר מן השיער המיותר בפנים. לעיתים עשויות השיטות האחרות של הסרת השיער להשאיר צלקות וסימנים מביכים. הלייזר לעומת זאת הוא הדרך האידיאלית להעלים את שיעור היתר באזור הפנים.

 

לבדוק את מכון הלייזר מכל הכיוונים

את מכון הלייזר יש לבחור בקפידה. חשוב מאוד לבדוק האם המכון מורשה לעסוק בתחום, נמצא בפיקוח קפדני של משרד הבריאות, מעסיק רופאים מנוסים אשר הוכשרו כהלכה והורשו לעבוד עם מכונת הלייזר ועוד. כמו כן, יש לבחון את המוניטין של המכון ולבדוק האם קיים מידע שלילי אודותיו- ניתן לבדוק זאת על ידי הקלדת שמו של המכון בתוספת המילים- "חוות דעת" או "ביקורת שלילית".

מעבר לזאת, יש לבדוק כמה עולה הסרת שיער במכון, כיצד ניתן לשלם והאם ניתן לפרוס את התשלומים, יש לבדוק היכן מכון הלייזר נמצא שכן רצוי לבחור במכון לייזר אשר נמצא בעיר שלכם כדי להקל על עצמכם להגיע למקום (בעיקר אם אתם אנשים עסוקים), יש לבדוק מהו המחיר שיש לשלם עבור טיפולים נוספים, האם המטופלים נמצאים במעקב גם לאחר סיום סדרת הטיפולים, יש לבדוק האם כל מטופל עובר בדיקה קפדנית אשר בוחנת האם הוא מתאים לטיפולים מבחינת צבע העור, סוג השיער, גיל וצבע השיער, האם הרופא מבצע תיאום ציפיות ועוד.

 

קבלו המלצות רבות – אך לא יותר מידי

מכיוון שהסרת שיער בלייזר נחשבת לנושא חם בימינו וכמעט כל אחד שמע, ביצע או מכיר אנשים אשר בצעו הסרת שיער בלייזר, יהיה לכם קל לקבל המלצות. תוכלו לפנות אל חברים קרובים, בני משפחה וכו'- מומלץ כמובן לפנות אל אנשים שניחנו בצבע שיער וצבע עור דומה לשלכם משום שסביר להניח כי קרני הלייזר יעבדו עליכם באופן דומה. מעבר לזאת, מומלץ לקחת אדם קרוב לפגישת ייעוץ משום שתמיד טוב שיש מישהו נוסף בחדרו של הרופא. לפעמים כאשר אנו נרגשים או חוששים אנו עשויים לפספס תכנים מהותיים והנחיות חשובות- במידה ויהיה אדם נוסף בחדר הוא יוכל להזכיר לכם חלק מהדברים שנאמרו במהלך הפגישה.

כמו כן, תוכלו לקבל מענה עבור מגוון שאלות אשר קשורות לטיפולים באמצעות גלישה בפורומים שונים. גולשי הפורומים יוכלו לספר לכם האם הטיפול כאב, כמה טיפולים היה עליהם לבצע, האם הם מרוצים מהתוצאות, היכן ביצעו את הטיפול, איך הם מרגישים היום ועוד. נוסף על כך, יוכלו הגולשים לספר לכם על מכונים שאינם מומלצים ולמנוע מכם תסכול מיותר.

אופציה נוספת תהיה לערוך בדיקה באינטרנט- כדי למצוא את המכונים המתאימים לכם חשוב שתבדקו את כל הפרטים שהוזכרו- כמו למשל: המוניטין של המכון, איכות הרופאים, הניסיון של הרופאים, איכות המכשור הרפואי, האם הרופאים מבצעים אבחון מקיף לפני שהם מחליטים על אופן הטיפול, האם במהלך הפגישה מבצע הרופא המטפל תאום ציפיות אשר מכין את המטופל לבאות, כמה עולה הסרת השיער, האם ישנה הנחה במידה ומסירים שיער בעוד אזור או במידה ומגיעים עם אדם נוסף ועוד.

מומלץ ביותר לקבל המלצות בכל הדרכים שהוזכרו אך רצוי שלא לקבל יותר מידי המלצות משום שמרוב האפשרויות אתם עלולים להתבלבל ולהישאר במקום. כדי לשמור על הסדר, בדקו מספר מכונים- בדקו כמות שנראית לכם סבירה ומאפשרת לכם לבצע השוואה על גבי דף בו תרשמו את הקריטריונים השונים. תוכלו לערוך את ההשוואה באמצעות חבר או בן משפחה קרוב. לאחר מניית היתרונות והחסרונות של כל מכון תוכלו לקבל את ההחלטה המתאימה לכם ביותר ולהיות שלמים עימה.

 

כמה עולה הסרת שיער בלייזר?

מכוני הקוסמטיקה השונים מאפשרים ללקוחותיהם לבצע הסרת שיער בלייזר באזורים שונים בגוף כמו למשל: רגליים, ידיים, מפשעות, בית שחי, חזה, גב ואיברים אינטימיים. כאשר מדובר על הסרת שיער בלייזר מחירים נעים בין עשרות למאות שקלים עבור כל טיפול. בדרך כלל נדרשים בין עשרה לעשרים טיפולים עד להיעלמות מלאה של השיער (כלומר הסרה לצמיתות אשר נחשבת להסרה של כ- 70% ומעלה מהשיער המיותר) ויש לבצע את הטיפולים בתדירות של חודש עד חודשיים.

יש לציין מחירי הסרת השיער בלייזר נקבעים לפי גודלו של האזור ולא לפי כמות השיער. מומלץ ביותר לערוך מחקר קצר באינטרנט ולקבל מושג על המחירים הקיימים בשוק ועל ההבדלים בין המכונים השונים, תוכלו לקבל מענה עבור השאלה: "כמה עולה הסרת שיער בלייזר?" על ידי הקלדת המילים: "הסרת שיער בלייזר השוואת מחירים" במנוע החיפוש ותמצאו מגוון תוצאות רלוונטיות.

 

טווחי מחירים הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר כל הגוף – 10,000-15,000 ש"ח

הסרת שיער בלייזר בבית השחי – 700-800 ש"ח

הסרת שיער בלייזר במפשעה – 700-900 ש"ח

הסרת שיער בלייזר ברגליים – 4,200-4,800 ש"ח

הסרת שיער בלייזר בידיים – 2,700-3,000 ש"ח

הסרת שיער בלייזר בעורף – 700-800 ש"ח לטיפול

הסרת שיער בלייזר בפנים – 2,400-2,600 ש"ח

הסרת שיער בלייזר בשפם – 700-800 ש"ח לטיפול

הסרת שיער בלייזר בפטמות – 700-800 ש"ח לטיפול

הסרת שיער בלייזר בפאות – 700-800 ש"ח לטיפול

הסרת שיער בלייזר בפס בטן – 700-800 ש"ח לטיפול

הסרת שיער בלייזר קו בקיני – 700-900 ש"ח לטיפול

ט.ל.ח

 

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !