בדק בית דירות יד 2

מחפש לדעת כמה עולה שירותי בדק בית לדירה יד 2?

 

 

כמה עולה בדק בית לדירות יד 2?

כמה עולה

 

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון בדק בית דירות יד שנייה מעודכן לשנת 2020 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : "בדק בית עבור דירות יד 2"

 

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות בדק בית בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

 

ייעוץ והצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

 

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש חברת בדק בית, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 חברות בדק בית יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים לשירותי בדק בית.

 

 

 

למה בכלל צריך בדק בית?

 

מתי עושים בדק בית?

 

רכשתם דירה חדשה או בית קרקע מקבלן? מתכננים לקנות דירה ישנה? כל הסיבות למה צריך לעשות בדק בית אבל לפני הפירוט הרחב והמקיף כדאי לדעת שמדובר בעשרות אלפי שקלים חסכון או החזר כספי מזומן.

 

כאשר רוכשים דירה חדשה מקבלן מקובל לחשוב שחדש זה חדש, מה כבר יכול לקרות עם דירה חדשה…? "אין מצב לליקויים" או תקלות אבל מתשאול שערכנו אצל מספר חברות בדק בית מובילות בישראל נמצא כי תמיד מוצאים ליקויי בניה ולרוב הקבלן מעדיף לשלם כסף מזומן מאשר לתקן את הנזק או לתת אחריות מקיפה, כאשר רוכשים דירה מיד שניה ורוצים להוריד את מחיר הקנייה כדאי להביא בודק דירות מוסמך שיבצע תמחור מקיף לתיקון כל הליקויים, זו דרך מעולה לדעת באמת מה היקף השיפוץ שצריך לבצע בדירה וקלף חזק במיקוח על המחיר הסופי.

 

 

בדק בית המלצות

 

מומלץ לעשות בדק בית לא רק בגלל החסכון הכספי הרב אלא גם עבור השקט הנפשי, כאשר רוכשים רכב יד 2 ואפילו אחד כזה שעדיין נמצא באחריות יצרן אנו תמיד לוקחים את הרכב לבדיקה אף על פי שזה עולה לנו כ 500 ש"ח אז על אחת כמה וכמה כאשר רוכשים דירה חדשה מקבלן שעולה פי כמה עשרות מרכב ושלא לדבר שבאופן יחסי מחיר בדק בית ודוח ליקויי הבנייה שמקבלים בסיום הוא זול ביחס לכל פרמטר, הן בהשוואה למחיר בדיקת רכב והן לתוצאה הסופית, אז תאמצו את אותה גישה ולא תצטערו, באחריות!

 

 

אילו בדיקות עושה חברת בדק בית?

 

חברת בדק בית מקצועית מספקת מעטפת שירותים רחבה וחשובה הנדרשת לפני רכישת דירה והיא מספקת שירותים רבים כגון:

 

 בדיקה הנדסית של הנכס והמבנה.

 בדיקת רטיבות ואיכות מערכת האינסטלציה.

 בדיקת מערכת החשמל בנכס, איתור סדקים ו/או ליקויי בנייה.

 בדיקת בעיות קרינה ובדיקת הרישום בטאבו, בדיקת חובות על הנכס.

 בדיקת הקבלן המבצע במקרים של רכישת דירה או בית חדש ועוד.

מטרת הבדיקה הינה לספק סקירה מקיפה ומפורטת ללקוח אודות ליקויים המתגלים בנכס ובדיקה זו חשובה ונדרשת הן ברכישת דירה יד שנייה והן לפני קבלת מפתח מקבלן בקניית דירה חדשה.

איתור ליקויי בנייה מאפשר ללקוח להחליט האם לרכוש את הנכס או להכין רשימת ליקויים לקבלן על מנת שזה יעביר את הנכס כהלכה והלקוח אינו יצטרך להתמודד עם בעיות מורכבות ועם הוצאות כספיות גבוהות בעתיד לתיקון הליקויים.

 

 

ליווי חברה מקצועית לאורך שלבי הבנייה

 

חברות בדק בית מציעות שירות חשוב וכדאי לשכור את שירותי החברה המקצועית בשלב מוקדם ככל הניתן. ליווי מקצועי של מהנדסים מומחים מחברת בדק הבית וליקויי הבנייה יאפשר ללקוח לדרוש תיקון במקום של ליקויי הבנייה שמתגלים כבר בשלבי השלד ובכל השלבים האחרים.

 

במידת האפשר, חשוב לפנות לחברה מקצועית וליהנות משירות ברמה גבוהה הכולל בדיקת שלב אחר שלב כגון בדיקת ליקויים בשלב התקנת תשתיות האינסטלציה והחשמל וכך ניתן להימנע מגילוי הליקויים במועד מאוחר יותר העלולים לגרום למפגע ולסכנה בטיחותית, לדחייה בכניסה לבית, להוצאות גבוהות ולאי נעימויות כמו שיפוצים נרחבים כאשר הקירות מכוסים וצבועים ויש ריצוף מוכן ולהימנע מפגיעה באיכות החיים.

 

בנוסף, הנוכחות של מהנדס בניין מקצועי מחברת בדק בית בשלבי הבנייה השונים תמנע מהקבלן המבצע ומקבלני המשנה עבודה באיכות ירודה מאחר והם יודעים כי עליהם לפעול במקצועיות אחרת ייאלצו לבצע תיקונים עד להשלמת עבודתם ולשביעות רצונו של המהנדס המבצע פיקוח בנייה מטעם הלקוח.

 

 

בדיקה מקצועית לאיתור ליקויי בנייה בדירה יד 2

 

כאשר אדם או זוג מגיעים לדירה יד שנייה הם יכולים לרוב להתרשם מעיצוב הדירה, ממספר החדרים, מהריצוף והקרמיקה, מסגנון המטבח ומגוון הקירות. רושם ראשוני חשוב אך ללא בדקת בית על ידי מהנדס אזרחי וצוות מקצועי של חברת בדק בית עלולים לרכוש דירה יד 2 במצב רעוע או עם ליקויי בנייה רבים ולעמוד בהמשך בפני בעיה ובעיקר לשאת בנטל הוצאות כספיות גבוהות מאוד.

 

לכן, חשוב לגלות ולאתר מראש ליקויי בניה בדירה יד 2 וכן לאתר סדקים, לבצע בדיקת ליקויי חשמל, בדיקת רטיבות בקירות ובתקרות לבדוק את יציבות המבנה וכמובן לבדוק את נושא הרישום המשפטי של הדירה.

 

בדיקת דירה על ידי חברת בדק בית מקצועית תאפשר לאדם או לזוג המעוניין לרכוש את הדירה לגלות ליקויים בתשתיות ובמבנה מראש ולקבל החלטה נכונה, נבונה ואחראית. בנוסף, איתור הליקויים יאפשר קלף מיקוח בנושא המחיר של הדירה או לדרוש טרם החתימה על החוזה תיקון של כל הליקויים שנתגלו על ידי המוכר.

 

 

ניסיון וידע רב - בודק בית מוסמך לשירותך

 

חברות בדק בית מציעות ניסיון וידע רב באיתור ליקויים בתשתיות ובמבנים חדשים וישנים. במהלך הבדיקה מגיע מהנדס בניין וצוות מקצועי עם ציוד מתקדם כמו מצלמת אינפרה אדום לאיתור נזילות או איתור סדקים וציוד נוסף.

 

לא ניתן לשבור קירות במהלך הבדיקה לכן יש להיעזר בציוד טכנולוגי מתקדם הנמצא ברשות החברה המקצועית וחשוב לדעת כי ליקויי בנייה רבים אינם נראים לעין, לדוגמה, בדיקת יציבות מבנה יכולה להתבצע רק על ידי מהנדס מקצועי ומנוסה עם כלים מתאימים.

 

אגב, צוות הבדיקה מגיע עם מצלמה דיגיטלית על מנת לתעד בעיות וליקויים שונים כמו גגות רעפים שבורים או עקומים, מעקות רופפים, נזילות, רטיבות בקירות חיצוניים ופנימיים וליקויי בנייה נוספים.

 

בנוסף, נהוג לבצע מדידות שונות כמו מדידת קרינה ומדידת גז ראדון וכך יכול הלקוח לקבל החלטה אחראית ולשמוע פתרונות אפשריים והערכת מחיר לתיקון הליקויים במידה ויחליט על רכישת הנכס או על מנת להגיש לקבלן המבצע רשימת ליקויים לתיקון לפני השלמת התשלום וקבלת המפתח.

 

 

איך לבחור חברות בדק בית? המלצות ותוצאות!

 

 

כמו כל החלטה צרכנית גם בנושא בחירת חברות בדק בית חשוב להפעיל שיקול דעת ולערוך סקר שוק.

 

מומלץ לנסות ולקבל המלצות מחברים ובני משפחה אך במידה ולא מצליחים יש לקרוא אודות חברת בדק בית המלצות באתר וכך ניתן להתרשם מרמת השירות, להתרשם ולקבל מושג כללי על מחיר בדק בית ולהבין מדוע עלות של בדק בית מול עלות של ליקויים בבנייה היא זניחה.

 

כאמור, בבחירה בין חברות בדק בית השוואת מחירים נדרשת והכרחית והיא תוזיל עלויות עבורכם. אם אתם מעוניינים לדעת כמה עולה בדק בית חשוב לדעת כי טווח המחירים רחב ויש הבדל בעלויות בדיקת בדק בית בדירה יד שניה, לבית או לדירה חדשה והמחיר משתנה על פי המוניטין והמקצועיות של החברה ולפי פרמטרים כמו גודל הדירה, מיקום ואזור גיאוגרפי, סך הבדיקות המבוצעות ופרמטרים נוספים.

 

 

איך לפנות בצורה "חכמה" ויעילה לקבלן בטיפול בליקויי בנייה?

 

 

לאחר שהזמנתם חברת בדק בית לאיתור ליקויי בנייה ותשתיות בדירה החדשה מקבלן או בבית חדש שבניתם חשוב לזכור כי הקבלן המבצע לרוב יתנגד לרשימת הליקויים שעליו לתקן ולכן כדאי להתייעץ עם נציגי החברה הבודקת על מנת להבין איך לפנות בצורה חכמה ויעילה לקבלן על מנת שזה יבצע ויטפל בליקויי הבנייה שנתגלו וייצוג וליווי מקצועי יאפשר ללקוח להשיג את המגיע לו.

 

 

ביקורת ליקויים בטיחותיים

 

 

עליכם לזכור כי חברות בדק בית יעשו כל שביכולתן על מנת לאתר ליקויי בטיחות חמורים ולאתר כשלים חמורים פחות.

 

איתור ליקויי בנייה בטיחותיים הוא הנושא החשוב ביותר מאחר והוא מציל חיים. לכן, בבדיקה המקיפה יבצע הצוות של חברת בדק הבית בדיקות ביקרות מבנים לעומק בנושאים כגון גילוי פגמים במעקות בטיחות, איתור ליקויי בניית שלד, איתור פגמים וליקויים בתשתיות, לרבות מערכת החשמל והמים, בדיקת הממ"ד, בדיקת בניית סורגים (חוזק, עמידות, מרווחים), בדיקת עמידות וחוזק מרפסות ועוד.

 

לאחר השלמת הביקורת הנוגעת לתחום הבטיחותי עורכים בדיקות מקיפות נוספות כגון בדיקת ריצוף, בדיקת רטיבות, בדיקת איטום, בדיקת אקוסטיקה ועוד.

 

 

בדיקת שמאי מקרקעין

 

יש מקרים בהם חברות בדק בית מגלות הבדל בין תוכנית האדריכל לבין הדירה או הבית בפועל. במקרים מסוימים יש להזמין בדיקת שמאי מקרקעין על מנת לקבוע ירידת ערך לנכס, רישום חוקי ובדיקת חריגות בניה המאפשרות לקבוע האם ניתן להכשיר את המצב הקיים.

 

לבדיקה של שמאי יש תוקף משפטי והלקוח יכול לתבוע את הקבלן ובמקרים של דירה יד שניה להחליט האם להסתכן ולרכוש את הנכס או להימנע מבעיות ולחפש נכס אחר.

 

 

כמה עולה בדק בית? השוואת מחירים חכמה

 

לסיכום, חשוב לבצע בדיקת בדק בית לפני רכישת נכס ולהימנע מהוצאות מיותרות ומנכס העלול להוות סכנת חיים.

עלות הבדיקה זניחה לעומת עלות תיקון ליקויי הבנייה.

 

בעידן האינטנרט כדאי לבצע השוואת מחירים בין חברות בדק בית מומלצות, מחירים של דוח בדק בית משתנים בין דירה, וילה לבין עסק, חברה או תאגיד מסחרי ובדרך כלל מתחילים מ 1,200 ש"ח לצרכן הפרטי.

 

אנחנו ממליצים לא לקחת חברות בדק בית שנותנות את המחיר הכי זול אלא כאלה שיעשו עבורכם את הבדיקה המקיפה ביותר וירדו לרזולוציות הקטנות ביותר, כך תקבלו פיצוי כספי גדול יותר וכמובן תיקון ליקויי בניה מקיף יותר.

 

כאן באתר בדק בית בקליק, בטופס המופיע בצד שמאל ניתן לבקשת הצעת מחיר מהירה, הבקשה מועברת אוטומטית לעד 3 חברות בדק בית מומלצות שיצאו צדיקות בבדיקת שירות ואמינות שערכנו במשוב טלפוני ללקוחות שפנו דרך האתר, לאחר קבלת הצעות המחיר ושיחה אישית עם בודק בית מוסמך של כל חברה תוכלו לעשות השוואת מחירים ושירות יעילה, בהצלחה מבדק בית בקליק מבית רשת אתרי שירות 10.

 

 

פניות אחרונות
בדק בית דירות חדשות ויד 2
דירה 180 מטר
רעננה
09/11/2021 17:42:13
בדק בית דירות חדשות ויד 2
בדיקה לקראת קניה של דירת גג בקומה שניה
אזור המרכז
26/10/2021 17:33:34
בדק בית דירות חדשות ויד 2
אשמח בבקשה לeck הצעות מחיר עבור בדיקת אקוסטיקה לקיר מחבר בין 2 דירות.
תודה
מושבים באזור ירושלים
20/10/2021 13:04:04
בדק בית דירות חדשות ויד 2
מחיר רתכת אלקטרונית
ראשון לציון והסביבה
05/10/2021 18:07:48
בדק בית דירות חדשות ויד 2
איתור נזילה במצלמה טרמית
רמת גן - גבעתיים
19/09/2021 10:12:55
בדק בית דירות חדשות ויד 2
הנכס בגן יבנה, מבקשת חוו"ד של מהנדס לעניין מצב הנכס כולל עלויות שיפוץ , לפני רכישה . תודה רבה
אשדוד
10/09/2021 05:56:06