הצעת מחיר בקליק לבדק בית

בדק בית דירות חדשות

מחפש לדעת כמה עולה שירותי בדק בית לדירה חדשה?

 

 

כמה עולה בדק בית לדירות חדשות?

כמה עולה

 

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון בדק בית דירות חדשות מעודכן לשנת 2020 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : "בדק בית עבור פרויקטים חדשים ודירות חדשות"

 

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות בדק בית בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

 

ייעוץ והצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

 

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש חברת בדק בית, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 חברות בדק בית יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים לשירותי בדק בית.

 

 

 

בדק בית עבור פרויקטים חדשים ודירות חדשות

 

מתי עושים בדק בית לדירה חדשה מקבלן?

 

ישראלים רבים תוהים מדוע יש לבצע בדק בית או במילים אחרות בדיקת דירה חדשה מקבלן  במהלך הפרויקט לבניית בית פרטי או בניין מגורים.

 

חשוב לדעת כי פיקוח מקצועי על ידי מהנדס בנייה אזרחי מטעם חברת בדקת הבית יבטיח עבורכם שקט נפשי, חיסכון בזמני התרוצצות וביקורים באתר הבנייה וביקורת מבנים ובנייה שיבטיחו לכם נכס איכותי עם שימוש בחומרים איכותיים כמובטח בתוכנית ובמפרט.

 

לפני כניסה לדירה החדשה בה השקעתם ממון רב יש לערוך בדיקה מקצועית לאיתור ליקויי בנייה וכך תוכלו להכין רשימת ליקויים לקבלן המחויב על פי חוק לתקן את הליקויים במקצועיות.

 

חשוב לדעת כי על פי חוק המכר ניתן לתבוע פיצויים מהקבלן או לדרוש את תיקון הליקויים והנזקים בגלל בניה רשלנית שלא בהתאם לתוכנית הבנייה או שלא לפי המפרט המובטח ואיכות הבנייה המתחייבת בתקנות הבניה והבטיחות השונים.

 

מה כוללת בדיקת בדק בית?

 

בדיקת בדק בית נערכת על ידי צוות מקצועי ומנוסה הכולל מהנדס בניה אזרחי בעל הכשרות וידע רב. במהלך הבדיקות עורכי בדיקות מקיפות לבעיות קיימות כמו ליקויי בנייה, ליקויים בתשתיות הדירה או המבנה, בדיקות מערכות חירום, בדיקות חשמל ואיתור פגמים וליקויים העלולים להיווצר בעתיד בגלל איכות הבנייה, שימוש בחומרים שאינם איכותיים וכדומה.

 

כידוע לכם, בשוק הנדל"ן הישראלי יש חברות בניה וקבלני שיפוצים אשר אינן מבצעים את מלאכתם כהלכה ואכן איכות הבנייה בארץ נחשבת ירודה בגלל שיטות בניה ישנות, חוסר מקצועיות ואיכות ירודה של חומרי גלם המשמים כתחליף לחומרים איכותיים ויקרים יותר וזאת על מנת להוזיל עלויות ולהגדיל את הרווחיות של הקבלן.

 

מהנדס בניה אזרחי מטעם חברת בדק בית יודע דיוק היכן וכיצד לחפש ולאתר ליקויי בניה.

 

לעיתים הליקויים נראים לעין אך ברוב המקרים נדרש ידע מקצועי וניסיון רב שנים על מנת לאתר את הליקויים הקיימים או המפגעים והליקויים העלולים להיווצר תוך זמן קצר, יותר או ארוך. מהנדס הבניה וצוות הבדיקה מאתרים ליקויים גם באמצעות מכשור מתקדם לבדיקת התשתיות כגון תשתית החשמל, צנרת המים, אינסטלציה ועוד.

 

הבדיקה כוללת את התחומים הבאים

 

הבדיקות המקצועיות כוללות את תיעוד הליקויים המתגלים בבדיקה באמצעות הכנת דוח מפורט, השוואה לתקנים הנדרשים לאיכות בנייה ותוך השוואה למפרט הטכני ולתוכניות הבניה, ונהוג לצלם את הליקויים על מנת לתעד אותם ולהציגם לקבלן או כראיה לבית המשפט.

 

בדיקת שלד ובניה – קורות, קירות, רצפה, תקרה, מרפסות, אריחים וכד'.

בדיקת תוכניות הדירה לעומת הביצוע בפועל.

בדיקת עבודות איטום ובידוד.

בדיקת איכות עבודות נגרות.

בדיקת הקבלן המבצע במקרים של רכישת דירה או בית חדש ועוד.

בדיקת עבודות חיפוי פנים וחוץ, כולל ריצוף.

בדיקת עבודות גימור.

בדיקת תשתית ומתקני חשמל ותקשורת.

בדיקת תשתית אינסטלציה.

בדיקת עבודות טיח וצבע.

 

מטרת הבדיקה הינה לספק סקירה מקיפה ומפורטת ללקוח אודות ליקויים המתגלים בנכס ובדיקה זו חשובה ונדרשת הן ברכישת דירה יד שנייה והן לפני קבלת מפתח מקבלן בקניית דירה חדשה.

 

איתור ליקויי בנייה מאפשר ללקוח להחליט האם לרכוש את הנכס או להכין רשימת ליקויים לקבלן על מנת שזה יעביר את הנכס כהלכה והלקוח אינו יצטרך להתמודד עם בעיות מורכבות ועם הוצאות כספיות גבוהות בעתיד לתיקון הליקויים.

 

יתרונות בדיקת בדק בית

 

חברות בדק בית מקצועיות מציעות שירות מקיף הכולל ליווי וביקרות לכל אורך שלבי התקדמות הפרויקט או בניית הבית.

 

הליווי המקצועי מתחיל כבר משלב התכנון והרישוי ובמהלכו בודק המהנדס את הליכי הרישוי, המפרט הטכני, חוזה העבודה, תוכנית אדריכלית וכדומה.

 

צוות חברת בדק בית מגיע לשטח בכל שלבי הקמת המבנה ומפקח על העבודה הנעשית במקום. בדיקות אלו חשובות והן תורמות לאיכות בניה ולעבודה מקצועית של הקבלן המבצע וקבלני המשנה השונים, לרבות כל העובדים הפועלים בשטח, לעיתים במקביל.

 

צוות הפיקוח של חברת בדק בית בודק את החומרים המגיעים להקמת המבנה ובחן האם הם עומדים בתקנים ובהתאם למפרט הטכני של תכנון המבנה.

 

למעשה, הלקוח זוכה לביקורת ופיקוח צמודים וחשובים והוא חוסך זמן ניכר בהתרוצצויות בשטח במהלך הקמת הפרויקט, חוסך במשאבים וזוכה לשקט נפשי תוך ידיעה כי מפקח מנוסה ומקצועי מייצג אותו בשטח, דואג לפתרונות מקצועיים ומוו הוא נושא ניהול התקציב.

 

לצוות החברה ניסיון רב בניהול תקציב בניית פרויקטים ופיקוח מקצועי ימנע מהלקוח לגלוש מעבר לתקציב המוגדר וכך נחסכות עלויות רבות ומיוצרות והלקוח אינו מוצא עצמו בבעיה תזרימית במהלך הפרויקט.

 

דא כי כל הקבלנים מבצעים את מלאכתם נאמנה. בנוסף, בסיום הפרויקט מבצע המהנדס ביקורת מקיפה על מנת לאתר ליקויי בנייה במידה וישנם, מכיוון דוח מפורט ללקוח כולל צילומים ותיעוד ומתפקידו לדרוש מהקבלן המבצע לתקן את כל הליקויים.

 

במידה ומתעוררת בעיה זוכה הלקוח לייעוץ ולהכנת דוח מפורט המשמש כראיה קבילה בבית המשפט.

 

פיקוח צמוד בשטח על ידי חברת בדק בית מבטיח בניה איכותית ובהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר של הבנייה.

 

כיום, בתחומי רשויות מקומיות רבות ניתן לבנות פרויקטים רק בבנייה ירוקה ופיקוח צמוד יבטיח ללקוח כי אכן הבניה נעשית בהתאם להנחיות ולתקנות על מנת שהפרויקט יקבל את האישור של בניה ירוקה וכמובן ליהנות מבנייה איכותית ומתקדמת יותר התורמת לחיסכון במשאבים לאורך השנים.

 

יתרון נוסף לפיקוח וליווי מקצועי על ידי חברת בדק בית הוא נושא ניהול התקציב.

 

לצוות החברה ניסיון רב בניהול תקציב בניית פרויקטים ופיקוח מקצועי ימנע מהלקוח לגלוש מעבר לתקציב המוגדר וכך נחסכות עלויות רבות ומיוצרות והלקוח אינו מוצא עצמו בבעיה תזרימית במהלך הפרויקט.

 

 

איך מתבצע התהליך?

 

תהליך בדיקת בדק בית לפרויקטים חדשים ודירות חדשות מתחיל כבר משלב התכנון והרישוי. חברת בדק בית ממנה מטעמה מהנדס אזרחי בעל כל ההכשרות הנדרשות וניסיון מקצועי רב בביקורת מבנים ובאיתור ליקויי בניה.

 

המהנדס וצוות חברת בדק הבית מלווים את הפרויקט מתחילתו ועד לסיומו. במהלך הבניה מפקח המהנדס בשטח על העבודות המתבצעות ומורה לקבלנים המבצעים כיצד לפעול במידה והוא מוצא ליקויים.

 

בנוסף, הוא בודק את חומרי הגלם בהם נעשה שימוש בהתאם למפרט הטכני, לתוכנית ולתקנות הבנייה.

 

במידה ומתעוררות בעיות במהלך הבניה דואג מפקח הבניה להנחות את הקבלן המבצע וקבלני המשנהכיצד לפתור את הבעיה.

 

בסיום ההליך מוודא מפקח הבניה כי הדירה החדשה או הפרויקט החדש מתאימים לתוכנית וכי בוצעו הליכי הרישוי המתאימים מול הרשויות השונות.

 

לפני סיום מבצע המפקח ביקורת מבנים קפדנית ומכין דוח מפורט עבור הלקוח הכולל פירוט ליקויי בניה במידה ויש, עלות התיקון ולוח זמנים משוער לתיקון והמלצות שונות.

 

 

לסיכום

 

לחברת בדק בית מקצועית ניסיון רב בפיקוח על פרויקטים חדשים ודירות חדשות.

 

החברה מציעה ליווי מקצועי משלב התכנון לאורך כל שלבי הקמת הפרויקט וייצוג הלקוח מול הקבלן הראשי אשר מבצע את הפרויקט או בונה את הדירה.

 

החברה מפקחת בקפדנות ומקפידה על סטנדרטים של בניה ברמה גבוהה, מאתרים ליקויים כבר בשלב הבנייה ודואגת כי הקבלן יתקן אותם ובסיום הפרויקט עורכת ביקורת מבנים ובדק בית קפדני על מנת להכין דוח מפורט ללקוח.

 

 

איך לבחור חברות בדק בית? המלצות ותוצאות!

 

כמו כל החלטה צרכנית גם בנושא בחירת חברות בדק בית חשוב להפעיל שיקול דעת ולערוך סקר שוק.

 

מומלץ לנסות ולקבל המלצות מחברים ובני משפחה אך במידה ולא מצליחים יש לקרוא אודות חברת בדק בית המלצות באתר וכך ניתן להתרשם מרמת השירות, להתרשם ולקבל מושג כללי על מחיר בדק בית ולהבין מדוע עלות של בדק בית מול עלות של ליקויים בבנייה היא זניחה.

 

כאמור, בבחירה בין חברות בדק בית השוואת מחירים נדרשת והכרחית והיא תוזיל עלויות עבורכם. אם אתם מעוניינים לדעת כמה עולה בדק בית חשוב לדעת כי טווח המחירים רחב ויש הבדל בעלויות בדיקת בדק בית בדירה יד שניה, לבית או לדירה חדשה והמחיר משתנה על פי המוניטין והמקצועיות של החברה ולפי פרמטרים כמו גודל הדירה, מיקום ואזור גיאוגרפי, סך הבדיקות המבוצעות ופרמטרים נוספים.

 

 

כמה עולה לבצע בדק בית בדירות ובתים לפני קניה?

 

 

מחירון מומלץ בדק בית דירות חדשות

 

בדק בדירה עד 5 חדרים

1,300-1,600 ש"ח

בדק בית בדירה מעל 5 חדרים
1,500-1,800 ש"ח

בדק בית קרקע עד 150 מ"ר
1,800-2,000 ש"ח

בדק בית קרקע מעל 150 מ"ר
2,000-2,300 ש"ח

בדיקת רישוי וחוקיות המבנה
1,100-1,300 ש"ח

ט.ל.ח

 

 

פניות אחרונות
בדק בית דירות חדשות ויד 2
הנכס בגן יבנה, מבקשת חוו"ד של מהנדס לעניין מצב הנכס כולל עלויות שיפוץ , לפני רכישה . תודה רבה
אשדוד
10/09/2021 05:56:06
בדק בית דירות חדשות ויד 2
בדיקת רעש ממזגן
חולון
01/09/2021 11:34:57
בדק בית דירות חדשות ויד 2
שלום מתגוררת באשדוד דירת 4 חדרים קומה 7 מתוך 12. יש לי קירות מגבילים למקלחות שפעם אחר פעם הם מתקלפים והשנה השכן מתחתיי מתלונן על נזילה. אשמח לקבל הצעת מחיר לאיתור נזילות . תודה
אשדוד
30/08/2021 13:48:20
בדק בית דירות חדשות ויד 2
ישנה שמיעת רעשים מהדירה העליונה והתחתונה , מבקש ביצוע בדיקה לטובת תביעת הקבלן
פתח תקוה והסביבה
22/08/2021 08:40:47
בדק בית דירות חדשות ויד 2
מעפולה דירה חדשה כמה עולה לעשות הדק בית כדי לוודא שאין ליקויים
עפולה והסביבה
29/07/2021 17:49:19
בדק בית דירות חדשות ויד 2
אבקש בדק בית מקצועי ים תעודות של דירת 4 חדרים מהקבלן
רמת גן - גבעתיים
29/07/2021 14:37:41