עו"ד תעבורה - מתייעצים וחוסכים

נהיגה בשכרות

מחפשים שירותי עורך דין תעבורה

רוצים לדעת מה עושה עורך דין תעבורה

 

במיקרים של נהיגה בשכרות?


ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, כאן ניתן לקרוא מדריך בנושא נהיגה בשכרות, לקבל ייעוץ מקצועי, המלצות והצעות מחיר ללא התחייבות מעורכי דין תעבורה מומלצים בישראל.

ייעוץ והצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות!

כמה עולה

חוסכים לך זמן וכסף!

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש עורך דין תעבורה, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 עורכי דין יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

מה לעשות אם נרשם לך דוח נהיגה בשכרות?

 

ייעוץ משפטי נהיגה בשכרות הוא אולי הייעוץ המשפטי החשוב ביותר שתקבל בכל הנוגע אל עבירות תעבורה.

כאחת מהעבירות החמורות ביותר, אין ספק כלל ספק כי אם נתפסת על נהיגה בגילופין, עליך לפנות מיידית אל עו"ד נהיגה בשכרות- בעיקר אם עברת על חוק שתיית אלכוהול ונהיגה וגרמת לתאונה (וחמור מכך- עם נפגעים).

פסקי דין נהיגה בשכרות מראים מגמה ברורה: עו"ד לענייני תעבורה איכותי ואמין יכול להועיל לך מאד, בעוד עו"ד לא מומחה או ללא הניסיון הרלוונטי רק יחמיר את מצבך. אבל איך מוצאים עורך דין נהיגה בשכרות איכותי? מה הצעדים הראשונים שעליך לעשות אם הסתבכת בעניין שתייה ונהיגה? להלן מדריך לנהג אשר נתפס נוהג בשכרות.

הרחבת ההשכלה האישית

 

הדבר הראשון שעליך לעשות עם הסתבכת עם משפט תעבורה בגין שכרות בנהיגה הוא להרחיב את ההשכלה שלך על הנושא.

שאלות נפוצות כגון מתי ניתן לבטל דוח נהיגה בשכרות, מהם העונשים הצפויים ומהו התהליך שעליך לעבור אפשר למצוא בשלל אתרים, החל מאתרי פורום נהיגה בשכרות ועד לאתרים מקצועיים של עורך דין לענייני תעבורה כזה או אחר.

שאלות ותשובות לנתפס נוהג בהשפעת אלכוהול כלליות, אפשר למצוא גם באתרי מידע של אגודות שונות. אחרי שלב הבירורים הראשון של קריאת מידע כללי, כדאי להתקדם לשאלות ספציפיות ולפנות אל עורך דין תעבורה בר הסמכה, בין אם ברשת או פנים מול פנים, כדי להתייעץ על המקרה הספציפי שלך.

כל מקרה של אלכוהול בנהיגה הוא מקרה אינדיווידואלי, כך למשל נהיגה במהירות מופרזת תחת השפעת אלכוהול, שונה מאשר עצירה שגרתית של שוטר וגילוי על נהיגה בהשפעת אלכוהול ללא עבירה נלווית נוספת.

למצוא ייצוג הולם

 

בין אם התייעצת עם עו"ד תעבורה באתר כלשהו על נהיגה בשכרות או לא, בשלב הבא יהיה עליך למצוא עורך דין לתעבורה שייצג אותך ולהיפגש עמו.

אחרי חיפוש, המלצות וצמצום רשימות, עליך להגיע אל רשימה של עורכי דין תעבורה מומחים במיוחד בהתמודדות עם מקרי אלכוהול ונהיגה ולנסות להגיע להחלטה מי מהם ייצג אותך. תקפיד להתרשם ממקצועיותו, סבלנותו ואמינותו של עו"ד לתעבורה בו אתה מעוניין- שהרי אתה מפקיד בידיו את חייך במידה מסוימת.

עליך לוודא מול עו"ד דיני תעבורה כי המידע שקיבלת עד כה מדויק ואמין, לשמוע את נכונותו להילחם עבורך ואל תתבייש לשאול אותו על ניסיון עברו במקרים דומים בהם טיפל- כולל סיפוק של נהיגה בשכרות פסקי דין קודמים אותם הצליח עו"ד להשיג ללקוחותיו.

עליך להתייעץ איתו בכלליות על המקרה שלך ולהבין מהן הציפיות שלך והיכולות שלו במקרה זה.

האם עליך לצפות שלילת רישיון נהיגה על שעברת את כמות אלכוהול מותרת בדם בעת הנהיגה או שישנן אופציות נהיגה בשכרות עונש קל יותר בנסיבות המקרה וכו'.

הפגישה האישית

 

לאחר שבחרת עורך דין דיני תעבורה מומחה חוק אלכוהול ונהיגה, ועם רקורד של נהיגה בשכרות זיכוי עבור לקוחותיו שאתה סומך עליו- מתחילה העבודה האמיתית.

בפגישה שתערוך עם עורכי דין לתעבורה עליך לספק את כל הפרטים החשובים, האמיתיים והרלוונטיים. עו"ד ינסה להוביל אותך ולמצוא את הנקודות החזקות בתיק התביעה עבורך כדי לחשוב יחד איתך כיצד ניתן לבטל קנס על דוח נהיגה בשכרות כליל או לכל הפחות לזכות באחד מאותם פסקי דין תעבורה המקלים יותר.

לעו"ד מנוסה שלל כלים כיצד להשיג אג'נדה זו: אולם אין ויכוח על כמות האלכוהול המותרת בספר חוקי נהיגה, אך רמת אלכוהול מותרת בדם נמדדת באמצעים שאפשר להוריד את אמינותם- למשל נשיפון לבדיקת אלכוהול שלא כוייל כיאות או בזמן, בתנאי שעו"ד מצליח להוכיח זאת, יכול להשפיע מאד על משפט נהיגה בשכרות, ענישה והשתלשלות האירועים הכללית. לכן, כל מידע שתוכל לתת למייצגים שלך, עורכי דין דיני תעבורה- יכול לעזור לכם להתמודד עם התביעה.

בניית תוכנית ההגנה

 

אחת התכונות הבולטות של עו"ד תעבורה טוב היא היכולת לשתף אותך ולתת לך תחושה של שליטה בתיק, אסור שתרגיש כי אתה "לא בעניינים" או מובל בעיוורון, בעיקר במקרים הקשים יותר של תאונות דרכים אלכוהול, וכאלה הנגמרות בנפגעים.

לאחר שנתת לעו"ד את כל הפרטים, עליו לבנות תוכנית כיצד להוציא עבורך מינימום עונש על נהיגה בשכרות ומקסימום זיכוי. התוכנית יכולה כאמור לכלול הוכחת אי כשירות של בדיקת אלכוהול ינשוף או בדיקה אחרת המראה אחוז אלכוהול בדם מעל רמת אלכוהול מותרת, הבאת נסיבות מקלות על שתיית אלכוהול ונהיגה (למשל אם מדובר על מקרה חירום ולא חשבת שתזדקק לנהוג כששתית), בדיקת עבירות תנועה קודמות (אם אין לך כאלה- הדבר פועל לטובתך כמובן) ועוד.

עו"ד ינסה לעשות הכל כדי להקל בעונש שעליך לקבל, תוך הבאת פסקי דין נהיגה בשכרות קודמים עם נסיבות דומות ופסקי דין רצויים.

הדבר האמיתי

 

מרגע תחילת המשפט תמצא את עצמך במצב בו אתה מיוצג- ועל כן פחות מעורב בעצמך בנעשה. אם בחרת עו"ד שאתה סומך עליו, זה הזמן שתרגיש את הדבר במלוא עוצמתו. מיומנות וניסיון עו"ד יבוא לידי ביטוי בערעורים על קריאות מכשיר לבדיקת אלכוהול, בין אם מכשיר הינשוף ובין אם מכשור אחר הבודק רמת אלכוהול בדם. נסיבות המקרה, השפעת אלכוהול על נהיגה במקרה שלך (אם נתפסת בעבירה או בדיקת אלכוהול שגרתית) ועוד- הנם המשפיעים המרכזיים על תהליך המשפט.

התקדמות עו"ד עבירות תנועה בתיק התביעה צריכים להגיע אליך במהירות, גם אם תחוש כי אין לך יכולת השפעה בשלב זה של השתלשלות האירועים. אחרי הכל, תרצה לוודא שענישה כזו או אחרת על עבירה של דיני תעבורה לא תבוא לך בהפתעה בסיום המשפט.

סוף דבר

 

לא משנה אם שכחת או לא הערכת נכונה כמה אלכוהול מותר לשתות ולנהוג, אין ספק כי נהיגה בשיכרות הינה עבירה קשה הדורשת ייצוג הולם ואיכותי. בעניין נהיגה בשכרות חוק ברור וענישה ברורה, אך עדיין מדובר על נסיבות של כל מקרה לגופו- שיכולים להקל על עונשים הקבועים בתוך חוק נהיגה בשכרות.

עו"ד טוב ידע לנצל לטובתך כל פרט ופרט בהתרחשות, גם אם עברת בהרבה את כמות האלכוהול המותרת בנהיגה, נהגת מהירות מופרזת תוך השפעות האלכוהול או חלילה מצאת את עצמך בתאונה בגלל נהיגה תחת השפעת אלכוהול- עו"ד טוב הוא זה שיגן עליך מפני מאסר ולכן בחירתו הנכונה היא קריטית עבורך.

כמה עולה ייעוץ ועמלת עורך דין תעבורה עבור נהיגה בשכרות?

 

עלויות, שכר טרחה וטווחי מחירים

מחיר יעוץ משפטי ראשוני לענייני נהיגה בשכרות
1,000-1,500 ש"ח

מחיר טיפול בתיקי נהיגה בשכרות
6,000-15,000 ש"ח

עורך דין תעבורה שכר טרחה
2,000-30,000 ש"ח

ט.ל.ח