בקש הצעת מחיר בקליק לשילוח אווירי

מחירון שילוח אווירי

כמה עולה שילוח אווירי ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון הובלת טלוויזיה מעודכן לשנת 2019 ולאחריו מדריך טיפים בשם : "אז כמה עולה שילוח אווירי, ואיך מוזילים אותו?."

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות לשילוח בינלאומי בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

חוסכים לך זמן וכסף! באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש שילוח אווירי, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 חברות לשילוח בינלאומי יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

כמה עולה שילוח אווירי?

סוג שילוח אווירי וטווחי מחירים
    
הובלה אווירית   
    
הובלה אווירית למזרח הרחוק עד 1 קוב (D2D)  
1,300-2,000 $
    
הובלה אווירית לסין עד 1 קוב (D2D)  
1,300-2,000 $
    
הובלה אווירית לאירופה עד 1 קוב (D2D)  
300-900 $
    
הובלה אווירית למזרח אירופה עד 1 קוב (D2D)
  700-1,300 $
    
הובלה אווירית לארצות הברית עד 1 קוב (D2D.9)
800-1,400 $
    
הובלה אווירית לאפריקה עד 1 קוב  (D2D)  
1,300-1,800 $
    
הובלה אווירית בקירור (תוספת תשלום)
500-900 $
    
    
משלוח אקספרס אווירי   
    
משלוח אקספרס אווירי עד חצי קילו (0.5 ק"ג)
-  50-250 ש"ח
    
משלוח אקספרס אווירי עד קילו (1 ק"ג)  
- 70-270 ש"ח
    
משלוח אקספרס אווירי עד 5 קילו (5 ק"ג)
-  150-650 ש"ח
    
משלוח אקספרס אווירי עד 10 קילו (10 ק"ג)
 - 300-1,000 ש"ח
    
משלוח אקספרס אווירי עד 20 קילו (20 ק"ג)
 -  500-1,700 ש"ח
    
משלוח אקספרס אווירי עד 30 קילו (30 ק"ג)  
-  1,000-2,500 ש"ח
    
    
משלוח דואר אווירי   
    
דואר אוויר עד משקל של 100 גרם
 - 4-10 ש"ח
    
דואר אוויר עד משקל של 250 גרם
 - 5-20 ש"ח
    
דואר אוויר עד משקל של 500 גרם
 - 10-50 ש"ח
    
דואר אוויר עד משקל של 750 גרם
 - 15-70 ש"ח
    
דואר אוויר עד משקל של 1,000 גרם
-  20-100 ש"ח
    
דואר אוויר עד משקל של 1,500 גרם
-  25-140 ש"ח
    
דואר אוויר עד משקל של 2,000 גרם
-  30-180 ש"ח
    
    
משלוח דואר אווירי באמצעות שיטת EMS (דואר מהיר)   
    
משלוח פריט אחד באמצעות EMS
עד 0.5 קילו (0.5 ק"ג)  - 70-150 ש"ח
    
משלוח מעל 20 פריטים באמצעות EMS
עד 0.5 קילו (0.5 ק"ג) -  50-150 ש"ח
    
משלוח פריט אחד באמצעות EMS
עד 1 קילו (1 ק"ג)  - 90-170 ש"ח
    
משלוח מעל 20 פריטים באמצעות EMS
עד 1 קילו (1 ק"ג)  - 60-170 ש"ח

**מחירון עודכן בתאריך 27.06.19

ט.ל.ח

 

אז כמה עולה שילוח אווירי, ואיך מוזילים אותו?

כולם יודעים ששילוח אווירי הוא מהיר ובטוח יותר משילוח ימי. זה עוזר לנו לתכנן את עצמנו מבחינה עסקית ואפשר לסמוך על כך שהמשלוח יגיע בתוך ימים ספורים או אפילו בתוך 24 שעות (אם זה ממש חשוב לכם). יש רק חיסרון אחד, המחיר. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על שילוח אווירי.


1. התעריף נקבע ביחס של 1:6

כשמדובר על הובלה ימית נקבע התעריף על פי יחס של 1:1, המשמעות היא שטון אחד שווה מטר קוב אחד. בהובלה אווירית נקבע היחס בתעריף של 1:6, המשמעות היא שטון אחד שווה 6 מטר קוב. או במילים אחרות, החישוב הוא כזה:

1 טון = 6 מטר קוב
1 מטר קוב = 167 ק"ג


2. לא מתחשבים רק במשקל, אלא גם בנפח!

תעריף ההובלה האווירית אינו נקבע רק על פי המשקל (כפי שמקובל בהובלה ימית או הובלה קרקעית) אלא גם על פי הנפח שתופס המטען. כך שכשאתם מתכננים את השילוח לגודל האריזה יש משמעות, היא חייבת להתאים בדיוק לתכולה, אחרת מחיר ההובלה יתייקר באופן משמעותי וללא כל סיבה מוצדקת

בעוד שבהובלה ימית המחיר נקבע רק על פי המשקל, בהובלה אווירית יש להתחשב גם במשקל האמיתי וגם בנפח. מחיר השילוח הסופי ייקבע על פי הגבוה מבין השניים (משקל אמיתי/משקל נפחי)


איך נדע מה נפח המשלוח?

הדרך הפשוטה לחישוב משקל נפחי היא בשיטה זו:

1. אורך X רוחב X גובה (במטרים)
2. מתקבל נפח במטר קוב
3. את הנפח במטר קוב מכפילים ב - 167 ומתקבל המשקל הנפחי.

לדוגמא: אם מידות ארגז הן 100סנטימטר אורך, 100סנטימטר רוחב ו - 100סנטימטר גובה.
והמשקל הפיזי של הארגז הוא 130 ק"ג.
נחשב את הנפח בצורה שכזו:
1x1x1 = 1cubic meter
167121.7
המשקל הנפחי הוא 167 ק"ג, המשקל הפיזי הוא 130 ק"ג
המשקל הנפחי גבוה יותר מהמשקל הפיזי, לכן המשקל לחיוב הטסה יחושב לפי המשקל הנפחי.


הקטינו את המשקל הנפחי!

כאמור, לא כדאי שנפח המשלוח יהיה גדול מהמשקל הפיזי, כי זה מייקר את עלויות ההובלה ולעיתים ללא כל סיבה. לכן כדאי לחסוך במקום ולהיות בטוחים שנפח המשלוח אינו עובר את יחס המשקל הפיזי, על פי החישובים שראיתם לעיל.

כדי להוזיל את ההובלה כדאי לנסות למצוא דרך להוריד את המשקל הנפחי על ידי הקטנת נפח המטען. ניתן לעשות זאת באמצעות אחת מהדרכים הבאות:

1. אריזות חכמות כדוגמת אריזות ואקום: אלו יסייעו להקטין את נפח המשלוח במיוחד אם מדובר על משלוח טקסטיל. אם אתם מייצאים שמיכות או ציוד הנוטה לתפוס נפח רב כדאי להקטין את הנפח באמצעות אריזות ואקום.

2. ודאו שקופסאות האריזה מתאימות באופן מדויק למשלוח עצמו: במשלוח אווירי לקופסא יש משמעות רבה. אל תתנו לאיש האריזה להסתפק בקופסאות שיש במחסן, חשבו את כמויות המשלוח וודאו ששטחה של כל קופסה וקופסה מנוצל בצורה מיטבית. שימו לב שאין קופסאות שנותרות ריקות ובמידה ואתם אורזים הכל במשטחים, ודאו כי המשלוח צורך את הנפח הנמוך ביותר.

3. תכננו את האריזה מראש: הפתגם "סוף מעשה במחשבה תחילה" מאוד מתאים לנושא השילוח האווירי. אריזה שאינה מתוכננת מראש עלולה לטמון בחובה עלויות מיותרות שניתן לחסוך בקלות על ידי תכנון מקדים ושימוש מושכל באריזות מתאימות. חשבו את המשקל הפיזי ושימו לב כי נפח האריזה מותאם באופן מלא ליחס.

4. אל תשתמשו ביותר מדי חומר ריפוד: יש נטייה לרפד את המשלוחים ולהוסיף אריזות ניילון פצפצים, ניירות, קלקר, או חומרים מרפדים אחרים. קחו בחשבון כי במידה ואינכם משלחים מוצר שביר אין צורך לכלול חומרים שכאלו באריזה. ובמידה והמשלוח שביר חשוב לשמור על המידה. לעיתים גם שימוש מופחת בחומר מרפד יעניק שכבת הגנה למשלוח מפני שבירה, הובלת סחורה שבירה בדרך כלל יקרה יותר, אל תוסיפו עלויות מיותרות על ידי הגדלת המשקל הפיזי.


רוצים להוזיל עלויות?רכזו את המשלוח למקום אחד:

אם אתם צריכים להעביר את החבילות לכמה מוקדים בחו"ל, יכול להיות שיהיה לכם זול יותר לבצע את כל המשלוח האווירי למקום אחד ומשם למצוא דרכים אחרות להמשך השילוח. כך תעשו זאת נכון וחכם:

1. הובילו את כלל המשלוח לנקודה ידועה ומוכרת: במידה ועליכם להוביל את אותו משלוח ליעדים קרובים לצרפת, בלגיה ואמסטרדם, לא בטוח שתצטרכו לשלח את המטען בשלושה מטוסים נפרדים. יכול להיות שיהיה לכם זול יותר להוביל את המשלוח לאחת המדינות ומשם להעביר את המטען בדרך קרקעית על ידי רכבת מטען או אפילו משאית.

2. אל תשלחו בכל פעם חבילה אחת: אם אתם יודעים שבקרוב (בשבועות הקרובים) תצטרכו להוציא בדיוק את אותו המשלוח שאתם מוציאים עכשיו ליעד סמוך, אולי שווה לכם לעכב את המשלוח או להקדים את המשלוח הבא בכמה ימים. ודאו שאתם מבצעים את המשלוח בצורה מושכלת וחכמה. שילוח מיותר או חד פעמי מבלי להתחשב בפרויקטים העתידיים עלול להוביל להפסדים מיותרים. זאת הסיבה שבגללה כדאי לתכנן את הדברים

3. חפשו חברות שליחויות בחו"ל: במקרים רבים חברות שליחויות מחו"ל יהיו זולות ומהירות יותר מחברות שילוח אווירי מהארץ. אם יש לכם משלוח גדול לכמה מדינות יכול להיות שהדרך הזולה והמהירה להביא את המשלוח אל יעדו היא פשוט להיעזר בחברות השילוח הבינלאומיות. כמובן שתוכלו להתייעץ עם הנציגים מהארץ, אך אם יש לכם אנשי קשר בחו"ל אל תהססו לפנות אליהם לעזרה, יתכן שהם יוכלו להשיג הצעה זולה יותר

4. השוו מחירים: שילוח מתבסס על תחרות השוק. זה אומר שלעולם אין לקבל כמובן מאליו את המחיר שנקבע ותמיד כדאי להשוות את המחיר. לעיתים הזמן של הבדיקה הנוספת יוכל להוזיל את המשלוח במאות, אלפי ואפילו עשרות אלפי שקלים. אל תהססו לבדוק פעם נוספת בכדי להיות בטוחים שבחרתם בדרך המהירה והזולה עבורכם.

5. יש מקום להתמקח על העלויות: יש לכם כמה עלויות עם הפרש משמעותי? נהדר! אתם יכולים לחזור אל החברות היקרות יותר ולבקש מהן לשפר את הצעת המחיר שלהן. ברוב המקרים הן בהחלט ישמחו להשוות את ההצעה ואפילו להציע הצעה אטרקטיבית מזו שקיבלתם. זכרו שהשוק הוא תחרות, אין טעם לעבוד רק עם החברות הזולות או אלו המוכרות בשל הרגלים. כדאי לנצל את המצה לטובתכם.

 

*** מחירי שילוח אווירי משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות מחברות שילוח בינלאומי מומלצות ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר וחברות שילוח בינלאומי מובילות מאזור מגוריכם יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.

 

מחירון הובלות

עדכונים אחרונים