בקש הצעת מחיר בקליק להובלה ימית

מחירון הובלה ימית

כמה עולה הובלה ימית ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון הובלה ימית מעודכן לשנת 2019 ולאחריו מדריך טיפים בשם : "טיפים עבור הובלה ימית."

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות לשילוח בינלאומי בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

חוסכים לך זמן וכסף! באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש הובלה ימית, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 חברות לשילוח בינלאומי יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

כמה עולה הובלה ימית?

הובלה ימית לארצות הברית במכולה 20/40 רגל – 1,400-2,000 $

הובלה ימית לארצות הברית עד 1 טון (1,000 ק"ג) – 1,200-2,600 $

הובלה ימית לאירופה במכולה 20/40 רגל – 500-1,200 $

הובלה ימית לאירופה עד 1 טון (1,000 ק"ג) – 500-900 $

הובלה ימית למזרח הרחוק במכולה 20/40 רגל – 1,200-3,000 $

הובלה ימית למזרח הרחוק עד 1 טון (1,000 ק"ג) – 1,000-2,000 $

הובלה ימית לסין במכולה 20/40 רגל – 1,200-3,000 $

הובלה ימית לסין עד 1 טון (1,000 ק"ג) – 1,000-2,300 $

הובלה ימית בקירור (תוספת תשלום) – 500-900 $

**מחירון עודכן בתאריך 27.06.19

ט.ל.ח

 

טיפים עבור הובלה ימית

נניח ולא חסר לכם כסף ותמיד רציתם להגשים חלום: רכב יוקרה אמיתי שישב אצלכם בחנייה מתחת לבית. נניח שאפילו רכב יוקרה ממוצע, "כמו של כולם", לא הולם אתכם ואתם רוצים להתפנק באמת. יש באפשרותכם להזמין רכב בעיצוב אישי ישירות מחברת הייצור של הרכב שתרצו. כך תוכלו לקשט באבנים יקרות את הפגוש שלכם, להטביע את חותם שמכם על הגג הנפתח ואפילו להמציא צבע על שמכם.


זמן וסבלנות

כדאי להגשים את החלום, בהנחה שתמיד הייתם עשירים, תצטרכו לא רק כסף. תצטרכו המון כסף. אבל חוץ מכסף תצטרכו גם סבלנות- שהרי מדובר במסע ארוך של הובלה ימית ממדינת הייצור של הרכב עד ארצנו הקטנה. צריך לזכור שבדרך כלל אין מדובר ברכב שלך בלבד המובל ארצה, אלה במספר רכבים נוסף, שלא כולם יעדם זהה. גם זה יאריך את ההובלה של הרכב שלך. כאשר מדברים על הובלה ימית יש לזכור שמדובר לא רק בשינוע הרכב אלא גם והעמסתו, סידור המס, הסדרי הנמלים ורישום הייצוא שלו ועדיין, המתנה ממושכת זו תשתלם לאותם לקוחות מיוחדים.


מס משתנה זה כן משנה

אבל גם אם אין לכם כסף לרכב יוקרה בהזמנה אישית, כדאי לדעת כי במדינות מסוימות המס הנלקח על ידי הרשויות בגין רכישת רכב חדש יכול להגיע לעשרות אחוזים, כמו במדינת ישראל. הובלה ימית יכולה להיות פיתרון מצוין לאלו שרוצים לרכוש את רכב חלומותיהם בחוץ לארץ ולשלם בארץ רק על הסדרי המכס ואז להימנע מאותם אחוזי מס גבוהים. לא אחת קורה שבעת רכישת רכב מחו"ל, אפילו רכב פשוט למדי ואפילו יד שנייה, יצא שקניתם טוב יותר ממה שיכולתם לעשות בארץ.


יומן מסע

במידה וכן החלטתם לרכוש רכב איכותי נאמר מתוצרת יפן או קוריאה הדרומית ולהשתמש בהובלה ימית, ייתכן מאוד שהרכב ישונע דרך הונג קונג, שם שדה הנמלים מהגדולים בעולם, יעשה עצירה או שתיים בנמלים נוספים כדי לחדש דלקים ואספה לצוות האוניה המובילה את האוצר שלכם- אח"כ יגיע הרכב אל אחד הנמלים שבארץ, שם ייאסף על ידכם או ע"י נציג מטעמכם- למשל חברת תיווך של הובלות רכב אישיות מחו"ל.

 

*** מחירי שילוח בינלאומי באמצעות הובלה ימית משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות מחברות שילוח בינלאומי מומלצות ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר וחברות שילוח בינלאומי מובילות מאזור מגוריכם יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.

 

עדכונים אחרונים