עו"ד מקרקעין - מתייעצים וחוסכים

עורך דין מקרקעין

 

 

רוצים לדעת מה עושה עורך דין מקרקעין?


ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, כאן ניתן לקרוא מדריכים, לקבל ייעוץ מקצועי, המלצות והצעות מחיר ללא התחייבות מעורכי דין לדיני מקרקעין מומלצים בישראל.

 

ייעוץ והצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות!

כמה עולה

חוסכים לך זמן וכסף!

 

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש עורך דין מקרקעין, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 עורכי דין יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

 

איך לבחור עורך דין מקרקעין?

 

רבים שואלים כמה עולה עורך דין מקרקעין ומהו המחיר המקובל בענף. על מנת להשוות מחירים ניתן לגלוש באינטרנט לאינדקסים מקצועיים ולאתרי השוואת המחירים או לאתרים העוסקים בתחום המשפט ובחירת עורכי דין.

 

בבחירת עו"ד נדל"ן יש להתחשב לא רק במחיר שהוא דורש אלא לבחור על פי המקצועיות, הידע והניסיון שהוא מציע. כל עורך דין העוסק בתחום המקרקעין יודע כי עסקאות נדל"ן ומקרקעין הן מהמורכבות ביותר ולכן חשוב לבחור רק בעו"ד מקצועי המתמחה בנושא.

 

בכל עסקת מקרקעין נעזרים שני הצדדים, המוכר והקונה, בשירותיו של עורך דין מקצועי וחשוב לדעת כי תפקידו דורש מקצועיות, בקיאות רבה בדיני מקרקעין, הבנת התחום לעומק ומעקב אחרי התקדימים כמו גם ייצוג בפני הרשויות השונות.

 

עורך דין מומחה מקרקעין מלווה את עסקה המקרקעין מתחילתה ועד סופה תוך ליווי הלקוח וביצוע בדיקות שונות ומקיפות מול הרשויות השונות כדי לוודא שהעסקה חוקית ותוכל להתקיים ללא טעויות העלולות להסב נזק כלכלי כבד ללקוח.

 

ניסוח חוזים, חתימה ורישום בטאבו

 

לאחר בדיקת חוקיות עסקת המקרקעין ובדיקת הסוגיות השונות יכין עורך הדין את החוזה בו עליו לרדת לפרטי פרטים תוך התחשבות ודאגה לייצוג האינטרסים של הלקוח שלו, וכמובן מתוך דאגה לשמור על לזכויותיו.

 

ישנם עוד" מקרקעין לייצוג קבלנים ואז יש לקרוא היטב את החוזה ולערוך בו תיקונים קלים לאחר מו"מ ודיונים עם הקבלן ועורכי הדין שלו, למרות שלרוב כמעט ולא ניתן לבצע שינויים בחוזה הקשיח יחסית.

 

יש מגוון רחב של עסקאות מקרקעין כגון: עסקאות קומבינציה, חוזה קניית דירה יד שנייה, בדיקת חוזה קניית דירה מקבלן, עסקאות שכירות לעסקים, עסקאות תמ"א 38 ועוד. לכן, בבחירת עורך הדין יש לוודא כי הוא מתמחה בנושא הספציפי של עסקת המקרקעין כי יש הבדלים רבים בין סוגי העסקאות וכל נושא דורש התמחות, ניסיון וידע רב.

 

כך לדוגמה חשוב לפנות רק לשירות עו"ד תמ"א 38 המנוסה בעסקאות מורכבות אלה ואילו בעסקות של נכסי מקרקעין עבור קבוצות רכישה או עסקאות מקרקעין בקרקעות לא מופשרות יש לפנות לעורך דין הבקי בנושאים אלה.

 

לאחר ההסכמה בין הצדדים המעורבים בעסקת המקרקעין המסוימת חשוב כי המוכר והקונה יחתמו על החוזה רק בנוכחות עורך דין מומחה מקרקעין שתפקידו לאמת חתימות ופרטים אישיים.

 

לאחר החתימה, ובהתאם לסוג העסקה, ירשום עורך הדין אזהרה בטאבו על מנת להבטיח את זכויות הקונה ובנוסף עליו להעביר את המסמכים הנדרשים ללשכת רשם המקרקעין כדי לשנות בעלות.

 

מקצועיות וניסיון בעסקאות מקרקעין

 

כל עו"ד נדל"ן יודע כי אין עסקה פשוטה בתחום הנדל"ן ולכן חשוב לקחת עורך דין מקצועי ומנוסה בלבד. ברוב עסקאות הנדל"ן עולות סוגיות משפטיות וחוקיות שונות ויש השלכות רבות לתחומים רבים נוספים עליהם חייב עורך הדין לתת את הדעת כמו סוגיות מס.

 

בעלות על הקרקע או הנכס, לקויות בנדל"ן ועוד. בבחירת עורך הדין יש לבדוק כי הוא אכן מתמחה בעסקאות מקרקעין ויש לוודא כי הוא מתמחה גם בעסקת המקרקעין בה אתם מעורבים. לכן, מומלץ לקרוא אודות עורך הדין באינטרנט ולהתרשם מהמקצועיות שלו לפי תכני האתר, לקרוא חוות דעת במידה ויש על עורך הדין באינדקסים מקצועיים, לבקש ממנו רשימת ממליצים ולשוחח עם כמה לקוחות וכמובן יש להשוות מחירים.

 

עורך דין מומחה מקרקעין יפעל במשנה זהירות ויבצע את כל הבדיקות הנדרשות לעסקת המקרקעין, לדוגמה בדיקת רישום אזהרות בטאבו לפני קניית דירה יד שנייה, ותפקידו ללוות את הלקוח לכל אורך תהליך עסקת הנדל"ן תוך מתן ייעוץ מקצועי, ללא טעויות ותוך ייצוג הלקוח במקצועיות הגבוהה ביותר.

 

תפקידו של עורך דין מומחה מקרקעין ללוות ולייצג את הלקוח לכל אורך ושלבי עסקת הנדל"ן.

 

תפקידו של עורך הדין לייעץ ללקוח,לבדוק את חוקיות העסקה ולמצוא פתרונות מהירים ויצירתיים במידה ומתעוררת בעיה או עולים מכשולים לביצוע ולמימוש העסקה.

 

לפני בחירת עורך הדין יש לוודא כי הוא מתמחה בעסקה בה מעורב הלקוח, לדוגמה עסקאות פינוי בינוי, תמ"א 38, רכישת מקרקעין מכונס נכסים, בדיקת זכויות בניה ועוד. לכן, בעסקאות פינוי בינוי מומלץ לפנות לשירותי עורך דין עבור פינוי בינוי בעוד שבעסקאות קומבינציה או עסקאות של קבוצות רכישה יש לפנות לשירותי עורכי דין המתמחים בנושא זה.

 

בנוסף, במקרה של תביעות מקרקעין יש לוודא כי עורך הדין מנוסה בתביעות המורכבות וכי הוא בקי בדיני מקרקעין על היבטיו השונים.

 

בפגישה ראשונית עם עו"ד יש להתרשם ממדית בקיאותו בנושאים כגון מיסוי מקרקעין, לרבות מס שבח, מס רכישה ומס רכוש ולבדוק האם אכן הכתובת המתאימה הנדרשת ללקוח על מנת לבצע את עסקת הנדל"ן ללא חשש וללא טעויות.

 

השוואת מחירים

 

כמו בכל תחום בחיים חשוב גם בבחירת עו"ד נדל"ן להשוות מחירים ולקבל מספר הצעות לפני שמחליטים על בחירת עורך דין זה או אחר. עסקאות מקרקעין כרוכות בכסף רב, ועבור רוב האנשים קניית דירה מקבלן או קניית דירה יד שנייה היא ההוצאה הכספית הגבוהה ביותר והמורכבת ביותר שאי פעם יעמדו בה. לכן, כל טעות עלולה להסב נזק כלכלי כבד ולמרות שכביכול ניסוח חוזה לקניית דירה היא משימה פשוטה עמה יכול להתמודד גם עו"ד מתחיל המציאות בישראל מוכיחה אחרת וידוע כי רוב עסקאות הנדל"ן הינן מורכבות.

 

כאמור, חשוב להקפיד בבחירת עו"ד מקצועי ומנוסה ואין ללכת שבי אחרי מחיר נמוך מדי וחשוב שלא לקחת סיכון מיותר עם הכסף.

 

יחד עם זאת השוואת מחירים נדרשת וחשובה וניתן להיעזר באתרי השוואת המחירים באינטרנט ובאינדקסים המקצועיים ויש לבקש הצעות מחיר ממספר עורכי דין על מנת להשוות בין החלופות ולנסות להוזיל את העלויות, ללא פגיעה בטיב ואיכות השירות.

 

אז כמה עולה עורך דין מקרקעין? ובכן, אין תשובה אחת וכל עורך דין יכול לגבות בהתאם לניסיונו וכישוריו אך ניתן לאמוד את ההוצאה מראש על ידי השוואת מחירים ועריכת סקר שוק בה ניתן לגלות מהו הממוצע של עלויות עורכי הדין בתחום.

 

אגב, יש שיטות שונות לגביית תשלום עבור עסקאות מקרקעין ולעיתם גובים את התשלום על ידי קביעת אחוז משווי העסקה ולעיתים גובים תשלום קבוע עבור ניסוח חוזים כמו בערכית חוזה קניית דירה יד שנייה או בחוזים אחרים.

 

השוואת מחירים עמוקה תעזור לכם להוזיל עלויות וכדאי לבצע אותה באינטרנט וללוות אותה בשיחות טלפון לעורכי דין שונים ולבחור בעורך הדין הנכון והמתאים עבורכם רק לאחר פגישת ייעוץ והתרשמות כללית ומקצועית.

 

מחירון עורך דין מקרקעין

 

פניות אחרונות
עורך דין מקרקעין
עורך דין לפינוי ביוני תמא
רמת גן - גבעתיים
21/10/2021 13:08:32
עורך דין מקרקעין
תביעה כספית מאוד גבוההה וצו הרחקה לשכן
נתניה והסביבה
16/10/2021 17:51:03
עורך דין מקרקעין
פינוי דירה בראשון לציון
ראשון לציון והסביבה
13/10/2021 17:53:49
עורך דין מקרקעין
עורך דין להליך לפינוי מזורז
אזור המרכז
13/10/2021 14:18:28
עורך דין מקרקעין
חלוקת,כספים,שיפוץ,ביוון,לפישתח,דירא,ר,חדרים,
בת-ים
12/10/2021 12:39:48
עורך דין מקרקעין
סכסוכי שכנים.שמי שרה מתגוררת בדירה
בנין משותף קומה 2 ( אחרונה)
מחורף שעבר דליפות מים מהגג לתוך הבית נוצר עובש
דיברנו עם השכן
וכתבתי לו הודעות בווצאפ
אך הייתה תגובה מצידו
שהוא לא רוצה להשקיע בדירה הזאת יותר

יש לציין שהוא משכיר את הדירה
בקעת אונו
10/10/2021 17:29:04