×


תפריט נגישות

פניות אחרונות מהאתר

עורך דין חברות ועסקים

חריש
19-06-2024 00:16

עורך דין חברות

 

מחפש עורך דין חברות ועסקים? רוצה לדעת מה עושה עורך דין לייצוג חברות?

 

 

עורך דין ייצוג חברות

 

 

בעידן שלנו, בו עסקים קמים ונופלים מדי יום, חשוב מאוד לדעת כיצד להתנהל בצורה נכונה, או במילים אחרות - איך להפוך את החלומות למציאות ולשמור על קרקע יציבה מתחת לרגליים.

 

ישראלים רבים ניחנים במוטיבציה וכישורים מרשימים ושואפים להקים חברות, ואכן, רבים מהם עושים זאת, אך לא תמיד בהצלחה רבה.

 

הקמת חברה דורשת ביצוע של פעולות רבות, לא די בכך שיהיה לבעל החברה רצון ומוטיבציה להגיע להצלחה או רעיון מקורי שעשוי להצליח, במקרה של הקמת חברה ישנם עניינים משפטיים שיש להסדיר ורבים מבעלי החברות אינם מבינים בתחומים אלו, אשר דורשים הבנה מעמיקה בחוק, או במילים אחרות - הבנה בדיני חברות.

 

 

מהם דיני חברות?

 

 

דיני חברות הינו תת תחום הקשור להסדרה המשפטית של עסקים, ומכיוון שכל עסק או חברה מקיימים תהליכים עסקיים עם חברות ועסקים אחרים, לרבות תהליכים עסקיים עם לקוחות ורשויות, עליהם להיעזר בעורך דין לייצוג חברות.

 

במאמר זה נעסוק בתפקידיו של עורך דין ייצוג חברות בעת מתן סיוע לחברות שהוא מייצג ונסביר מדוע כל כך חשוב להיעזר בעורך דין לאורך כל תקופת פעילותה של החברה.
 

 

מדוע חשוב לקבל סיוע מעורך דין המתמחה בייצוג חברות כבר בתחילת הדרך?

 

 

במידה שהקמתם חברה, החלטתם להפוך את החברה שלכם לחברה בע"מ או נכנסתם לשותפות עם חברה בע"מ, חשוב שתפנו אל עורך דין המתמחה בייצוג חברות.

 

עורך דין המתמחה בתחום יסייע לכם בראש ובראשונה לבצע את תהליך של רישום חברה, מדובר על תהליך משפטי הדורש ידע וניסיון ועורך דין המתמחה בייצוג חברות יוכל לבצעו בצורה מסודרת ונכונה, ידאג להימצאותם של כל המסמכים הרלוונטיים ויוודא שכל הפרטים קיימים ומפורטים בצורה ברורה.

 

על ידי רישום מדויק של כל הפרטים יהיה ניתן בין היתר למנוע אי הבנות הנוגעות למשל לבעלי המניות או למנהל החברה.


חשוב מאוד להיעזר בשירותיו של עורך הדין כבר בתחילת הדרך ולקבל ממנו הנחיות להתנהלות נכונה בהמשך.
 

 

עמידה בדרישות של חברה בע"מ

 

 

כאשר מקימים חברה בע"מ עולות כל מיני סוגיות עימן יש להתמודד. כמו כן, עשויים להתעורר לא מעט קונפליקטים בין הגורמים השונים. עורך דין המתמחה בייצוג חברות יהיה בעל מקצוע ניטרלי אשר ידע לכוון ולייעץ לבעל החברה, בצורה זו יוכל עורך הדין למנוע מבעל החברה לבצע טעויות שעלולות לפגוע קשות בעסק.עורך הדין יוודא שבעל החברה יפעל בהתאם לחוק ויבצע את החובות החלות עליו בצורה טובה, בצורה זו יוכל בעל החברה להימנע ממצב בו הוא אינו מודע לדרישות מסוימות, ועל כן, אינו מבצע פעולות הכרחיות ומקבל עונשים וקנסות.

 

 

באילו תחומים נוספים מטפל עורך דין ייצוג חברות?

 

 

נוסף על קבלת השירותים השונים בתחילת הדרך - סיוע בהקמת החברה, ביצוע כל הפעולות הנדרשות מול העובדים והרשויות, יסוד התקנון של החברה, חתימה על חוזי עסקה וחוזי עבודה, יסייע עורך הדין בהגשת דו"חות שנתיים ותשלום אגרות שנתיות לרשם החברות.

 

מעבר לכך, יוכל עורך הדין לסייע במקרים בהם התקבלו צ'קים שחזרו וכדי לקבלם יש לבצע הליכי הוצאה לפועל.


עורך הדין ילווה עסקאות, ינהל משא ומתן מול בעלי מניות, רשויות מס, בנקים, עובדים, שותפים עסקיים וקבלני משנה, ינסח הסכמי עסקאות, ינסח חוזי אופציות, הסכמי שיתופי פעולה, הסכמי סודיות, הסכמי עבודה, חוזה שכירות,  יכתוב תקנון לאתר האינטרנט, מדיניות שימוש ופרטיות, ידאג לכל נושא הקניין הרוחני של החברה וינסח הסכמי הפצה.

 

כמו כן, יספק עורך הדין ייעוץ במקרה של סכסוכים עסקיים וייצג את החברה במקרים של סכסוכים תוך כדי מציאת פתרונות במקרים של אי הסכמות בין הצדדים.


עורך הדין יוכל גם להכין חוות דעת, לסייע בטיפול בפניות של לקוחות וספקים ולספק ליווי במקרה של הליכי פירוק חברה או פשיטת רגל, וכן שיקום כלכלי וחדלות פירעון.

 

 

עורך דין ייצוג חברות - מלווה את החברה לאורך כל הדרך

 

 

ניתן להבין כי עורך דין ייצוג חברות מספק שירותים הנוגעים לייצוג חברות בעניינים עסקיים וכלכליים. עורך הדין, אשר בקיא בכל הדרישות החלות על חברה, יתחשב בהיבטים הרלוונטיים ויסייע לבעל החברה בהתנהלות השוטפת, על ידי כך, יוכל עורך הדין לסייע בהתמודדות עם מכשולים ובמניעת טעויות אשר עלולות לגרום לבעל החברה להסתבך עם החוק ולהביא לסיכון המשך פעילותה של החברה.

 

עורך דין המתמחה בייצוג חברות יבטיח שהחברה פועלת בהתאם לחוק ויסייע לבעל החברה לחסוך כספים וזמן. בנוסף, יסייע עורך הדין במניעת סכסוכים.

 

שירותיו של עורך הדין יעניקו לבעל החברה יתרונות רבים, יתרונות אלו עשויים לבוא לידי ביטוי בתחומים שונים, ביניהם תחומים אסטרטגיים ותפעוליים.

 

עורך דין ייצוג חברות ידאג לכל הצדדים - גם למעסיק וגם לעובדים וינסח חוזה הוגן אשר יגדיר את תנאי העבודה. במסגרת החוזה יירשמו כל הנקודות הרלוונטיות, ביניהן: מהות העבודה המתבצעת, תנאי העבודה, התנאים הסוציאליים להם זכאי העובד, תנאי סיום עבודה, משכורות ונושאים נוספים שצריכים להיות ברורים לכל הצדדים.


במקרים בהם מנהל החברה מנסח את חוזה העבודה, עלולות להופיע טעויות רבות שעשויות לפגוע בעסק. עורך דין מקצועי המתמחה בייצוג חברות ינסח את החוזה בצורה הוגנת, מדויקת ובהתאם לחוק, על ידי כך יוכל בעל החברה להימנע מביצוע הטעויות הללו.

 

 

ייצוג חברות במהלך תקופת הקורונה - מדוע חשוב לקבל שירות מעורך דין ייצוג חברות בתקופה זו?

 

 

עסקים וחברות רבות נפגעו ברמות שונות בעקבות הקורונה, חלק מהעסקים נסגרו לחלוטין.

 

בשל ההפסדים הכספיים שנגרמו בעקבות משבר הקורונה, זכאיות חלק מהחברות לקבלת פיצויים. כדי לקבל את הפיצויים על החברות לעמוד בתנאים מסוימים, לפי תנאים אלו על מחזור העסקאות לעלות על 18,000 שקלים אך לא להיות גבוה מסכום של 20 מיליון שקלים.

 

כדי שבעל החברה יצליח להוכיח שהוא זכאי לקבלת מענק, עליו להציג הוכחות לכך שירידת המחזור חלה בעקבות נגיף הקורונה ולא בשל סיבות אחרות, שהחברה הגישה דוחות מע"מ לרשות המיסים ולהציג הוכחות נוספות.

 

כדי להצליח למצות את המענק המגיע לחברה חשוב לקבל שירות מעורך דין ייצוג חברות ועסקים.

 

 

 

קבלת ייצוג מקצועי מעורך דין ייצוג חברות והגדלת סיכויי ההצלחה של החברה

 

 

הקמת חברה, מעבר מעוסק מורשה לחברה בע"מ, הפיכת חברה לחברה בע"מ או הפיכת החברה לשותפה עם חברה בע"מ הינן פעולות שדורשות תעוזה, אך גם ידע מקצועי ובקיאות בדיני חברות, בידע הנדרש לביצוע הפעולות השונות לא מחזיקים מרבית בעלי החברות וגם עורכי דין ללא ידע פרטי בתחום דיני החברות.כדי לגשר בין אינטרסים, להתנהל בצורה נכונה מול הגורמים השונים ולמנוע טעויות הרות גורל אשר עלולות לסכן את הצלחתה של החברה, ובנוסף, כדי להתנהל בצורה נכונה בתקופה קשה זו - תקופת הקורונה, חשוב מאוד לפנות אל עורך דין המתמחה בייצוג חברות, כך שבמידה שאתם עומדים בפני פעולה כה משמעותית - בין אם מדובר על הקמת חברה, הצטרפות לחברה בע"מ או הפיכת החברה שלכם לחברה בע"מ, חשוב שתפנו אל עורך דין המתמחה בתחום.

 


על ידי קבלת סיוע מקצועי  תוכלו להיות בטוחים שאתם מתנהלים בצורה נכונה מבחינה אסטרטגית ומשפטית, תקבלו את ההחלטות הנכונות ותגדילו את הסיכויים לכך שהחברה תצליח ותגדל, מצד שני תמנעו טעויות שיובילו לקנסות והפסדים כספיים.

 

 

ייעוץ והצעת מחיר מעורכי דין מומחים לייצוג חברות ועסקים, ללא עלות וללא התחייבות!

 

 

חוסכים לך זמן וכסף!

 

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש עורך דין ליצוג עסקים וחברות, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר, עד 3 עורכי דין לענייני ייצוג חברות יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

 

ייעוץ ראשוני בחינם מעורך דין ייצוג חברות ועסקים

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.