עו"ד פלילי - מתייעצים וחוסכים

עבירות קטינים

 

 

מחפש ייעוץ בנושא עבירות קטינים?

כמה עולה

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון עורך דין פלילי בנושא עבירות קטינים מעודכן לשנת 2020 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : "הכל על עבירות קטינים"

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של עורכי דין פליליים בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

ייעוץ והצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

 

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש עורך דין פלילי המטפל בעבירות קטינים, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 עורכי דין יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

סוגי שירות עורך דין פלילי וטווחי מחירים

מחירון מומלץ

מחירון עורך דין פלילי עודכן בתאריך 21.04.20

ט.ל.ח

 

כמה עולה שירות של עורך דין פלילי?

 

מחיר פגישה ראשונה
500-1,000 ₪

 

מחיר פגישה שנייה ומעלה
600-800 ₪

 

מחיר הכנת חוות דעת משפטית
900 ₪ ומעלה

 

מחיר ניסוח כתב הרשאה
400 ₪ ומעלה

 

מחירי ייצוג בבית משפט השלום


מחיר ייצוג בבית משפט השלום
1,600 ומעלה

 

מחיר דיון נוסף בבית משפט השלום
430 ₪ ומעלה

 

לכל דיון מחיר שחרור בערבות בבית משפט השלום
630 ₪ ומעלה

 

הכל על עבירות קטינים במשפט הפלילי

 

מי נחשב לקטין?

 

לפי חוקי המשפט הפלילי בארץ, קטינים שעוד לא מלאו להם 12 שנים לא יהיו אחראיים למעשיהם ולכן אין המשטרה יכולה לעצור אותם או להעמיד אותם למשפט. (גיל הקטין לפי החוק הינו 12-18).

 

במידה והקטינים עברו את גיל 12 הם אחראיים למעשים שביצעו באופן מוגבל. ישנם סוגים שונים של הזמנת קטין לחקירה- במקרה ראשון יהיה מדובר על קטין שחשוד בביצוע עבירה, במקרה השני יכולה המשטרה  לבקש מהקטין להתלוות אליה אחרי שביצעה חיפוש בביתו ובמקרה השלישי יכולה המשטרה להזמין את הקטין לביצוע חקירה דרך שיחת טלפון. יש לציין כי כל חקירה תתבצע על ידי חוקרים אשר מתמחים בחקירות ילדים וכן עבירות נוער.

 

מה מעמדו וזכויותיו של הורה של קטין בבית המשפט?

 

לפי חוקי מדינת ישראל חייבים הורי הקטין להיות נוכחים בעת קיום החקירה במידה ואינו בן 14 ומעלה אך במידה והקטין מעוניין לבצע את החקירה ללא נוכחותם הוא רשאי לבקש זאת. במצבים בהם חוששים החוקרים כי הנחקר עלול לבצע פגיעה כלשהי כאשר ההורים נמצאים בחדר, הם יחקרו את הקטין ללא נוכחות ההורים. במידה והחקירה התבצעה זמן קצר לאחר שהקטין ביצע את העבירה יתכן והיא תתבצע ללא הוריו ובמידה והקטין בן 14 ומעלה לא חייבים החוקרים לאפשר לו להיחקר יחד עם הוריו.

 

ומה קורה לאחר החקירה?

 

מה העונשים ואמצעי הענישה הקיימים לקטינים אשר מורשעים בעבירות פליליות?

 

עם סיום החקירה קיימות מספר אפשרויות- האפשרות הראשונה היא לשחרר את הקטין לאחר שיחתום על טופס אזהרה. טופס האזהרה יצהיר כי הקטין מודה כי ביצע את העבירה אשר מיוחסת לו וכי הוא מתחייב שלא לבצעה שוב בהמשך. מעבר לזאת, במקרים של חתימה על טופס האזהרה, יהיה הקטין מודע לכך שהפרטים יעברו לשירות המבחן במידה ויהיה צורך בכך.

 

במקרה והעבירה אשר בוצעה הייתה חמורה יותר, ישוחרר הקטין לביתו אך הדבר יהיה מלווה בתנאים מגבילים כמו למשל- מעצר בית, צו הרחקה ועוד. בצורה זו יוכל בית הדין למנוע מהקטין מצב של שיבוש החקירה ויוכל להרחיק אותו מביצוע עבירות. לפעמים ידרוש בית המשפט לבצע הפקדת ערבות כנגד הופעתו לביצוע חקירה נוספת או לצורך דיון בבית המשפט. מעבר לזאת, רשאית המשטרה לעצור את הקטין עד שיישפט בפני שופט.

 

מעצר יתבצע בהתאם לנסיבות המקרה. להלן כללי המעצר:

 

במידה והקטין קטן מגיל 12 לא ניתן לעצור אותו

 

מעצר הקטין יתבצע רק בתור אמצעי אחרון והוא יהיה קצר ביותר. ההחלטה על המעצר תינתן בהתאם לגילו והשפעה של המעצר על שלומו הנפשי והגופני.

 

הקטין לא ייעצר בגן ילדים, בבית הספר או בקייטנה אלא אם בלתי אפשרי לדחות את קיומו של המעצר. במידה ואכן יתבצע מעצר יש לתאם זאת עם המנהל של המקום. כמו כן, יש להתייעץ עם עובדי חינוך אשר מכירים את הקטין ולוודא כי יקבל הסבר מלא (בשפתו) על המטרה של המעצר.

 

חל איסור על כבילת קטין במקום ציבורי. הדבר יתבצע רק במקרה ולא ניתן לבצע את ההליך בצורה פחות פוגעת והכבילה תמשך זמן קצר ביותר.

 

בעת המעצר יקבלו הוריו של הקטין הודעה על המעצר. במידה ואי אפשר לאתר אותם תימסר הודעה על מעצר קטין לאדם אשר קרוב לקטין.

 

איסור פרסום פרטי הקטינים וזהותם

 

איסור פרסום תמונת הקטין, מקום מגוריו וכל פרט אשר יכול להביא לידי זיהויו

 

חשוב לציין כי בסעיף לחוק בני הנוער, סעיף אשר עוסק בשיפוטם, בעונשים ובדרכי הטיפול במקרים השונים, נקבע כי חייב בית המשפט לנוער לדון בנושאים בדלתיים סגורות כאשר אנשים מסוימים יכולים להיות נוכחים בדיון או בחלקו. במידה ואדם יפרסם את שמו של הקטין או יפרסם מידע אחר אשר עשוי לגלות מי הוא וליידע את הציבור על העבירה שביצע הוא יקבל כשנה בכלא.

 

מטרת האיסור היא להגן על הקטין ולאפשר לו לשקם את עצמו בלי שיפגע בהתפתחותו ובלי ששמו יוכתם. במקרים מסוימים ניתן לפרסם את שמו של הקטין. לפי חוק הנוער אשר אחראי על הטיפול וההשגחה  ניתן לפרסם את שמו של הקטין או פרטים אשר עשויים לזהותו במידה ובית המשפט הרשה לפרסם זאת או אם הפרסום התבצע על ידי המשטרה.

 

האם יש צורך בעורך דין אשר יהיה נוכח בחקירה?

 

כאשר מדובר על נחקרים בגירים לא חייב עורך הדין להיות נוכח במשך החקירה אך הקטין רשאי לבקש זאת והחוקרים יכולים לאשר את בקשתו. חשוב לציין כי משטרת ישראל חייבת לאפשר לקטין לקבל ייעוץ מעורך דין פלילי לפני שימסור את עדותו במשטרה- עדות זו הינה חשובה ביותר ומומלץ להשתמש בה בחוכמה, לפנות אל עורך דין פלילי מומלץ בתחום עבירות קטינים ולקבל סיוע שכן במידה ויפתח תיק פלילי כנגד הקטין או במידה ולא ימחק הרישום הפלילי, במקרים של הרשעה, עלול הקטין לפגוע בכל המשך חייו. כתב אישום פלילי לקטין ישפיע של שירותו הצבאי, על הקשרים החברתיים שלו, על השתלבותו במעגל התעסוקה,על בטחונו העצמי ועל הדימוי העצמי שלו.

 

בחר עו"ד פלילי מנוסה אשר מתמחה בתחום פסקי דין עבירות קטינים

 

משרד עורכי דין פלילי מומחים לעבירות קטינים אשר טיפל במגוון מקרי עבירות קטינים במסגרת משפט פלילי כמו למשל: ייצוג קטין החשוד בסחר במטעני חבלה ושימוש בנשק, ייצוג קטין בעבירות סחר ושימוש בסמים, ייצוג קטין בעבירות מין, ביצע שחרור ממעצר, סיפק שירות במצבים של עבירות אלימות, עבריינות נוער ונוער בסיכון, מכיר מגוון גזרי דין של  ענישת קטינים, הצליח להביא קטינים לידי שחרור ממעצר והליכים שלפני המשפט, מכיר את חוק התיישנות עבירות של קטינים ומחיקת הרשעות יכיר את חוק העונשין היטב וידע בדיוק מהן זכויות של הקטין בחוק?

 

ייצוג קטין בבית משפט על ידי עו"ד פלילי מקצועי הינו חשוב ביותר ויעלה את סיכוייו  לקבל הקלה בעונש קטין. באמצעות עורך הדין יהיה ניתן להצליח לקבל זיכוי קטין בעבירה פלילית, לשלוח אותו לקחת חלק במסגרת תוכנית שיקום נוער עברייני ועוד.

 

כיצד ניתן למצוא את עורך הדין המתאים?

 

כפי שנאמר, אם אתם הורים לילד אשר קיבל אישום בגין עבירת קטין מומלץ עבורכם לפנות אל עורך דין מקצועי אשר מתמחה בתחום עבירות קטינים. תוכלו למצוא את עורך הדין המתאים בדרכים שונות. ראשית, תוכלו לפנות אל מכרים, חברים קרובים או אל בני משפחה ולבקש מהם להמליץ לכם על עורך דין מתאים.

 

במידה ואינכם מעוניינים לחשוף את המקרה ולשמור על פרטיותכם תוכלו להיעזר בפורומים שונים באינטרנט או בדפים עסקיים של עורכי דין בפייסבוק. אם תחליטו לגלוש בפורומים שונים אשר עוסקים במשפט פלילי לקטינים או בית משפט לנוער תוכלו לשאול את הגולשים מגוון שאלות.

 

בין השאלות השונות תוכלו לשאול את הגולשים:

 

מהי תקופת המעצר המרבית לקטין שטרם מלאו לו 14 שנים וקטין מעל גיל 14?

 

מתי ניתן לבצע חיפוש בגופו ובביתו של קטין?

 

מהו תסקיר שירות מבחן? (מדובר על דו"ח פסיכוסוציאלי" בו כתובה חוות דעתו של העובד הסוציאלי. התסקיר מספק מידע רב לבית המשפט),

 

מהו שירות מבחן לנוער? (שירות סוציאלי טיפולי- סמכותי וחינוכי שמטפל בקטינים. הטיפול מתבצע על ידי קצין מבחן. קצין מבחן הינו עובד סוציאלי),

 

תוכלו לשאול באיזה בית משפט תהיה העמדה של קטין יחד עם בגיר?, כמה עולה עו"ד פלילי? ועוד. (כמו כן, תוכלו להקליד בשורת החיפוש באינטרנט את המילים: "עורך דין פלילי מחירים" ולקבל תוצאות מגוונות.

 

דרך נוספת וטובה ביותר תהיה לגלוש באתרים שונים של עורכי דין פליליים.

 

כאשר תערכו את החיפוש חשוב שתבדקו מהו ניסיונו המקצועי של עורך הדין, באילו מקרים הוא טיפל, האם המשרד שלו גדול ויוקרתי או קטן וצנוע (לכל סוג של משרד יש יתרונות וחסרונות ולכן עליכם לבחור בסוג המשרד אשר מתאים לכם), תוכלו לבדוק האם האתר מכיל המלצות של לקוחות, האם עורך הדין מוכר בציבור, האם נאמרו עליו מילים רעות בעבר (מידע זה תוכלו למצוא על ידי רישום שמו של עורך הדין במנוע החיפוש), מהו המחיר שעורך הדין גובה עבור שירותיו ועוד.

 

לאחר שתאתרו עורך דין אשר נראה לכם מתאים חשוב שתפגשו איתו. באמצעות פגישת הייעוץ תוכלו להתרשם ממקצועיותו וניסיונו. מעבר לזאת, על עורך הדין להיות אדיב וסבלני. את- האם, תוכלי לשאול את עורך הדין כיצד מומלץ להתנהל מול  יועץ המשפטי לממשלה, אתה- האב, תוכל לשאול מתי דרושה הפניית הילד לפסיכולוג, שאל עורך דין שאלות על פומביות הדיון ועוד. עורך דין מקצועי אשר מתאים לתפקיד יענה על כל השאלות בסבלנות ויעניק לכם את מלא תשומת הלב.

 

הבהרה

 

מחירי שירות של עורך דין פלילי בעבירות קטינים משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות ממשרדי עורכי דין מומלצים ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר ועורכי דין פליליים מובילים מאזור מגוריכם יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.