×


תפריט נגישות

פניות אחרונות מהאתר

שיקום שיער

15-06-2024 10:47

הדמיית שיער

מחפש לקנות לידים אורגניים להדמיות שיער
29-06-2024 01:33

החלקת שיער

אשמח בבקשה לקבל הצעת מחיר על החלקה אני מאשקלון לא בעיה להגיע לבאר שבע..
03-07-2024 10:16

צביעת שיער

05-07-2024 11:56

צביעת שיער

whatsapp
11-07-2024 16:27

מחירון תסרוקות

כמה עולה תסרוקת במספרה?

כמה עולה

 

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון תסרוקות מעודכן לשנת 2023 ולאחריו מדריך טיפים בשם : "אז מה התסרוקת שלכם אומרת עליכם?."

 

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מעצבי שיער בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

ייעוץ והצעת מחיר לתסרוקות במספרה, ללא עלות וללא התחייבות!

 

חוסכים לך זמן וכסף!

 

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש מספרה מקצועית לתסרוקות, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 מעצבי שיער יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

כמה עולה תסרוקות?


תסרוקות מעוצבות לפי אורך שיער

 

תסרוקת לשיער קצר

550-300 ₪

 

תסרוקת לשיער ארוך

1,200-700 ₪

 

תסרוקת לשיער גלי

1,200-700 ₪

 

תסרוקת סלסול

1,200-700 ₪

 

תסרוקת לשיער דליל

1,000-500 ₪

 

תסרוקות לאירועים


תסרוקת כלה

1,200-800 ₪

 

תסרוקת לבת מצווה

700-400 ₪

 

תסרוקת לחתונה

800-400 ₪

 

תסרוקת לחינה

550-300 ₪

 

תסרוקת ליום הולדת

550-300 ₪

 

תסרוקת ערב

800-400 ₪

 

תסרוקת למסיבת סיום

550-300 ₪

 

תסרוקת לטלוויזיה

550-300 ₪

 

תסרוקת עם זר

700-400 ₪

 

תסרוקת יפנית

700-400 ₪

 

**מחירון עודכן בתאריך 12.07.23

ט.ל.ח

 

 

אז מה התסרוקת שלכם אומרת עליכם?


האדם הוא יצור סקרן שאוהב להכליל אנשים אחרים. חלקנו מנסים שלא ליפול למלכודת ההכללות וטוב שכך, אך מה לעשות – גם הכללות משקפות משהו והרבה פעמים כן ניתן ללמוד מהאדם באמצעות קישור לקבוצת אנשים מסוימת שמתאפיינת בסממנים ספציפיים. אחד הסממנים הללו יכול להיות, בין היתר, התסרוקת של האדם. במאמר זה ננסה לבחון את הקשר בין התסרוקת של גברים ונשים ובין האופי שלהם.

 

אם אתם רווקים ורווקות שמחפשים בני זוג, אולי תוכלו ללמוד קצת על הקשרים בין התסרוקת של האדם ובין אופיו. יכול להיות שהמאמר יסייע לכם לבחור בתסרוקת שתגרום לכם לשדר את מה שאתם מעוניינים לשדר לבני הזוג הפוטנציאליים ומהצד השני – יסייע לכם ללמוד מעט על האדם שיושב מולכם במהלך הדייט.

 

אם אתם מעסיקים שמחפשים עובדים חדשים, תוכלו להתרשם גם אתם מהתסרוקת של העובדים הפוטנציאליים שלכם וללמוד מעט על המרואיינים. אם אתם מכירים אנשים חדשים באוניברסיטה, תוכלו ללמוד עליהם מעט באמצעות בחינת התסרוקת שהם בחרו ואם אתם נשות או אנשי עסקים, סביר להניח שתוכלו להיעזר במידע. בקיצור, יש הרבה מצבים בהם המראה החיצוני כן משקף צדדים מסוימים באדם, אבל כמובן שהוא לא משקף את כל אופיו.

 

תסרוקות של נשים


מה התסרוקת שלהן אומרת עליהן?

 

12 התסרוקות הבאות יוכלו לגלות לכם מידע על אופייה של האשה שעומדת מולכם.

 

תסרוקת מספר 1: קוקו


(או בשפת הסבתות שלנו – "זנב סוס")

 

הקוקו משדר מראה צעיר ורענן ולכן הוא מאפיין נשים שעוסקות בפעילויות אנרגטיות ולא מעוניינות ששערן ( שלרוב בריא ומלא) יפריע להן להתמקד במטרותיהן. פעמים רבות, יעסקו נשות הקוקו בספורט והן לא יעטרו את פניהן באיפור כבד, ייתכן שהן כלל לא יתאפרו. אך יש לקוקו צד נוסף - במקרה שהקוקו של האשה גבוה ומלוטש – חלק ומסודר לגמרי ללא שום שוונצים סוררים, הרי שמדובר על גברת פרקטית, עניינית, מכוונת מטרה ובכושר מטורף ששמה את עצמה במרכז הבמה.

 

תסרוקת מספר 2: פקעת משוחררת


נשים אלו קמות בבוקר, לוקחות גומיה/ קליפס/ סיכה או אפילו עצם אם תרצו – העיקר שהשיער יישאר במקום ולא יפריע להן לעסוק במשימות. נשות הפקעת לוקחות אחריות על קשת של תחומים ומזניחות את הנשיות. ככלל, כל העיסוק בשיער ובמראה החיצוני נראה להם מוגזם ומיותר.

 

תסרוקת מספר 3: שיער מהודק


נשים אלו קפדניות במיוחד ושיערן משקף זאת לחלוטין. עם שיער משוך ומהודק לקרקפת שלא ינוע גם אם חלילה הוריקן יפתיע את העיר, משדרות הנשים שליטה עצמית גבוהה, ריסון ומשמעת עצמית של קצין קרבי. נשות השיער המהודק יחלפו במסדרון במהירות עם מבט קדימה – אל עבר המטרה, הן לא יתעכבו על עניינים שאינם חשובים (כל ההגדרה שלהן ל"מה חשוב ומה לא חשוב" היא בכלל עניין בפני עצמו) ולא יתנו לאף אחד להפריע להן – לא בחיים האישיים ולא בקריירה. יש לציין שלפעמים הנשים הללו מתגלות כמאוד מיניות, כך שהן יכולות להפתיע – אי שם מתחת לקסדה.

 

תסרוקת מספר 4: שיער נע - אילוף הסוררת


נשים אלו נותנות לשיערן הקופצני ומלא החיים לעשות מה שבא לו – לא משנה על איזה צד הוא קם בבוקר. השיער הנע משדר נשיות, אימפולסיבית, סקרנות, חיבה לדברים חדשים וניצול הזדמנויות. אם השיער פרוע ואפילו לא אחיד, ייתכן שאותה אשה חוותה התבגרות קשה – אבל היי! מי בכלל רוצה לזכור את תקופת ההתבגרות?

 

תסרוקת מספר 5: שיער קצר


שיער שקצר מקו התנוכים יכול להעיד על הקפדה על גבולות. ייתכן מאוד שהאשה תהיה עצורה ותתכנן כל פרט קטן מראש – עד הפרטים הקטנים ביותר. הדקדקנות הזו תאפיין גם את חיי האהבה שלה.

 

תסרוקת מספר 6: שיער קצוץ


אשה עם שיער קצוץ עשויה להיות שובבה, נערית, נוקשה ובעלת ערך עצמי גבוה. שיער ממש קצוץ יוכל לשדר שהאשה לא מתעסקת בעניינים נשיים, לא משחקת משחקים, אבל עדיין – בעניינים. ייתכן שאותה אשה תהיה אפילו דוקרנית ובוטה ולא תתחבר כל כך ללבבות ולדובוני אכפת לי. כמו כן, היא תהנה למשוך מבטים ולא תוותר על הרפתקאות.

 

תסרוקת מספר 7: תסרוקת מסובכת - דרמה קווין


חלק בלתי נפרד מסדר היום של האשה בעלת התסרוקת המסובכת, הוא להקדיש שעות לתסרוקת. ייתכן מאוד שמדובר על אשה ביקורתית שמבחינה בכל פרט ואפילו חרדה מעט, אך מנגד – יכול להיות שהיא פשוט דרמה קווין שנהנית לגרוף מבטים.

 

תסרוקת מספר 8: פוני


הפוני החמוד שלפעמים נופל על העיניים ויכול להיראות מקסים למאהב נלהב אך מטריד עבור הבחורה שחטפה שוונץ בעין, עשוי להעיד על פחד להיות חשופה. הפוני הוא כמו מסך שמספק תחושת הגנה ולכן ייתכן מאוד שאשה עם פוני מושקע תתגלה כמופנמת ותבחר בתסרוקת כי היא חוששת לחשוף את כל פניה.

 

תסרוקת מספר 9: קרחת


נשים עם קרחת עשויות לבחור במראה לתקופה קצרה לצורך אמירה בוטה וחד פעמית, משום שלא קל להישאר עם קרחת למשך תקופה ארוכה. בדרך כלל האשה תבחר בקרחת כדי למרוד במוסכמות שנוגעות לנשיות. כמו כן, ייתכן שמדובר על נשים רומנטיות במיוחד. לפי קריאת הפנים הסינית, נשים שבוחרות בקרחת מתאפיינות בלב ענק, אישיות מהפנטת והרבה נכונות לאהוב.

 

תסרוקת מספר 10: שיער גולש


איך אפשר בלי השיער הגולש? אז זהו, שאי אפשר! נשים עם שיער גולש וקלאסי נהנות להניע אותו בנונשלנטיות. השיער הגולש משדר נשיות ופעילות בלתי נגמרת – בתנועה אחת הפנים מוסתרות ובתנועה נוספת הן נגלות לכל, יש כאן מסתורין, רומנטיקה ופלירטוט קבוע.

 

תסרוקת מספר 11: צמה


הצמה היא תסרוקת וותיקה ואפילו מיושנת. ברוב המקרים יבחרו בה נשים ששערן ארוך ומכיוון שכך, הן עשויות להתאפיין בסבלנות (אחרת איך הן ישבו כל יום ויקלעו את שיערן?). כשהאשה מתעסקת הרבה בצמה – פורמת וקולעת מחדש מספר פעמים, ייתכן מאוד שהיא שמרנית ודקדקנית משום שהיא חייבת שהצמה תראה "מושלמת".

 

תסרוקת מספר 12: תסרוקת לא שגרתית


תסרוקת לא שגרתית תשדר חשיבה מחוץ לקופסה ולא מעט תעוזה. נשים שבוחרות בתסרוקת כזו עשויות להיות פעלתניות והשגיות, במקרים רבים יהיה ממש כיף איתן כי הן כל הזמן מפתיעות מחדש ולא משעממות לרגע.

 

תסרוקות של גברים


מה התסרוקת שלהם אומרת עליהם?

 

ונעבור לצד הגברי. נראה שגם הגברים משקיעים לא מעט זמן בשיערם. כן, גם אם נראה שממש לא אכפת להם ממנו ושהם לא מחביאים מסרק במגירה הקטנה שנמצאת ליד המושב הקדמי. אז מה התסרוקת שלהם אומרת עליהם?

 

12 התסרוקות הבאות יוכלו לגלות לכם מידע על אופיו של הגבר שעומד מולכם.

 

תסרוקת מספר 1: שיער קצר עם עורף, מגולח בצדדים


תסרוקת כזו מאפיינת גברים עם גישה חיובית. נכון, הרבה מאוד גברים בוחרים בה כך שהיא לא ממש מיוחדת, אבל היא נחשבת לגברית – מה שככל הנראה גורם לה להית פופולארית. יש הסבורים שמי שבוחר בתסרוקת הזו הוא גבר מאוד קנאי (אז מה זה אומר? שכל הגברים קנאים בטירוף?), בכל אופן, בדרך כלל יהיה לגבר חוש הומור או שהוא לפחות... ינסה להצחיק.

 

תסרוקת מספר 2: גלאח


התסרוקת מתאימה לגברים שאוהבים את המראה הטבעי ואם אפשר – ישמחו לחסוך כסף ולגלח את הראש בבית. כמו כן, הגלאח מתאים לגברים שמתחילים להקריח והשלימו עם העובדה שלא יעזור להם להעביר את השיער הדקיק מצד אחד לצד האחר.

 

הגלאח יכול להתבצע עם מכונת גילוח, מכונת תספורת (דרגה 0) או סכין. גברים עם קרחת חלקה לגמרי מתחזקים אותה כל שלושה ימים. אם הקרחת לא מעטרת את ראשם באופן טבעי, הרי שאפשר להסיק מכך שהם משקיעים בעצמם ושחשוב להם להיראות טוב. מסקנה נוספת שאפשר להסיק מהגלאח היא שהגברים לא סובלים מקור בחורף או שהם לפחות מצליחים להתמודד עם הרוחות שמקפיאות להם את הקרקפת (היי, בשביל זה יש כובע, לא?)


תסרוקת מספר 3: שיער ארוך


תגידו מה שתגידו על בעלי השיער הארוך - הם חושבים שהם גלדיאטורים, וויקינגים, רוקיסטים משנות ה-80 או אמנים מיוסרים מסוג אחר, מה שבטוח זה שהם גונבים לבנות הזוג שלהם את הפן באופן קבוע. למרות שהם יכולים להתאפיין בנטייה לחיות בסרט, הם סקסיים וממש קשה שלא לרצות ללטף את השיער שלהם.

 

תסרוקת מספר 4: קרחים לגמרי – הקרחת ממש נוצצת!


הגברים הקרחים מסוג זה שונים מסוג הגברים הקרחים שהזכרנו מקודם. לגברים האלו כבר אין מספיק שיער כדי להזיז אותו מצד לצד. השיערות המעטות שמקשטות את ראשם כבר בכלל לא מורגשות, ולכן, כגברים אמיתיים שמקבלים את המעמד הנוכחי, הם מנפנפים את השיער העדין לשלום ומהלכים להם עם קרחת בוהקת בשיא הביטחון. בקיצור, הגברים האלו משלימים עם המציאות באופן מלא, לא מתעניינים ב"שטויות" ומשדרים ביטחון עצמי.

 

תסרוקת מספר 5: קצוץ בסגנון בריטי


גברים אלו מתאפיינים במראה לונדוני וצעיר על גבול החנוני, כך שהמתבונן יכול לחוש חשק בלתי מוסבר להניח להם מחבט קריקט ביד. התספורת שקצוצה בצדדים ומתחילה להפוך למלאה לכיוון הקרקפת עד שהיא מגיעה לשני סנטימטרים ניתנת למשחק והיא אופנתית ביותר. אפשר למשל למרוח ג'ל ולקבל מראה רענן או למרוח ווקס יבש ולקבל מראה מת.

 

אפשר גם ליצור בלאגן אם רק רוצים. אם הגבר שמתהדר בתסרוקת בעל קומה נמוכה, ייתכן שהוא מנסה להראות גבוה יותר. מה שבטוח – מי שבוחר בתסרוקת הזו נהנה להתעסק עם עצמו משום שלא פשוט לתחזק אותה ויש להשתמש בחומרים שונים, לחפוף כל הזמן ולהסתפר בתדירות גבוהה.

 

כאן יש לשלוח אזהרה – ייתכן מאוד שמתחת לבחור שנראה מעט בריטי מסתתר בכלל ערס שרוצה להראות צפוני. ברוב המקרים, אם מדובר על ערס, יהיה קל מאוד להבחין בכך, אבל בנוגע לבחור עצמו - הרי ידוע לנו שערס לא יודע שהוא ערס ומי שיגלה לו את האמת המרה עלול למצוא את עצמו במקום לא רצוי.

 

תסרוקת מספר 6: פוני לצד


הגברים האלו הגיעו הישר מאחד המחזות של שייקספיר והרומנטיקה שנשפכת מהם מקשה מאוד על בנות המין הנשי שבמבט אחד מתחילות לפנטז על שקיעות, ורדים וחתונות. למרות זאת, גברי הפוני מכירים בכוחה של התסרוקת ולא יחששו לשבור לנסיכה הזמנית את הלב.

 

תסרוקת מספר 7: קצוץ דק


כמעט לכל הגברים שרוצים להראות כמו שחקני כדורגל יש את התסרוקת הזו, תסרוקת שמתקבלת באופן הבא: בצדדים משתמשים במכונה ובחלק העליון משתמשים במכונה או מספריים אך מקצרים פחות מאשר בצדדים, את השיער למעלה קוצצים היטב ומסרקים קדימה. חלק מהגברים שבוחרים בתסרוקת הזו מוסיפים סמלים או "ברקים" כדי להיראות קשוחים וגבריים יותר. אז מה אפשר להבין מכך? שמדובר על גברים שרוצים להראות גבריים, ספורטיבים ועשירים (כדורגלנים), אך לא מעוניינים להשקיע יותר מדי זמן בתסרוקת. מה שכן, הם לא ממש מקוריים.

 

תסרוקת מספר 8: שיער עומד


השיער העומד מאפיין גברים חולמניים שנהנים להתרפק על העבר. הנוסטלגיים האלו יכולים לדבר במשך שעות על היום בו נפלה להם שן, על הדג הראשון שהם תפסו בחכה או על הפעם הראשונה שהם ראו את דארת' ויידר. לרוב, ייהנו בעלי השיער העומד להימצא במרכז הבמה ולהנעים את זמנם של הסובבים בעזרת חוש ההומור המפותח שלהם.

 

תסרוקת מספר 9: קשר עליון


הגברים האלו רק ממתינים למצוא עלמה במצוקה ולהפגין את יכולות הלחימה שלהם. אפשר לומר שהם מעניינים, בטוחים בעצמם ולא חוששים לקבל ביקורת.

 

תסרוקת מספר 10: יהודה לוי


כן, התסרוקת הפכה להיות כל כך מזוהה עם הבחור עד שהיא קיבלה את שמו. גברים שבוחרים בתספורת יהודה לוי מחוברים מאוד לעולם האופנה, יודעים בדיוק מה קורה באינסטגרם ולא חוששים להשקיע בשיערם ולטפח אותו מדי יום. תחזוקת השיער דורשת חומרי עיצוב, בהייה במראה וסידור הולם וביקור קבוע אצל הספר (כל 3 שבועות בערך).

 

תסרוקת מספר 11: קיסר


התסרוקת מתאפיינת במעיין בלורית בחלק העליון, גלאח בצדדים והיא די אופנתית (למרות שמה). התסרוקת משדרת ביטחון עצמי ולא פעם תופיע על גבר מזוקן, שרירי ולבוש חולצת משבצות.

 

תסרוקת מספר 12: שביל באמצע


ברוב המקרים יהיו לגברים שבוחרים בתסרוקת הזו שיער שמגיע עד מעט אחרי האוזניים. התסרוקת מאפיינת אנשים חרוצים ביותר - כאלו שממוקדים במטרות ולא מפסיקים לשאוף להצלחה. די קל לתחזק את התסרוקת ואפשר להסיק מכך שהמראה החיצוני הוא לא אחת המטרות המרכזיות של הגברים הללו – שזה די טוב לדעתנו.

 

לסיכום עולם התסרוקות


אלו היו 12 תסרוקות של נשים ו-12 תסרוקות של גברים שיכולות לתת לנו רמזים על האופי שמסתתר מאחורי האדם. חלק מהתסרוקות ניתן לעצב לבד וחלק רק אצל ספר מקצועי ובעל ניסיון.

 

בשורה התחתונה חשוב לנו להדגיש שהתסרוקת היא דבר חשוב שמשפיע בצורה רבה על המראה החיצוני ויכול לספר לסובבים משהו על מי שאנחנו, אך חשוב לזכור שאין להסתכל בתסרוקת בלבד אלא במה שיש בה.

 

חשוב שנזכור שיש לנו יכולת להשפיע על הרושם שאנו יוצרים על הסביבה, ובניגוד למרכיבים אחרים באופיינו שלפעמים לא קל לשנות – את התסרוקת ניתן לשנות ודי בקלות. בחירה ב"לוק" מסוים שגורם לנו להרגיש מלאי ביטחון, יכולה להשפיע על מגוון מישורים בחיינו, ולכן יש להתייחס לתסרוקת הנבחרת בכובד ראש.

 

*** מחירי תסרוקות משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות ממעצבי שיער מומלצים ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר ומעצבי שיער מובילים מאזור מגוריכם יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.

 

הצעת מחיר בקליק לתסרוקת

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
מספרת Heads באר שבע

שעות פעילות: ימי: א, ד, ה - 9:00 - 20:00 יום ב - 9:00 - 19:00 יום ג - 9:00 - 15:00 יום שישי : 9:00 - 15:00
טלפון: 072-2706375
מספרת Heads נס ציונה

שעות פעילות: ימי: א, ג, ד, ה - 8:30 - 19:00 יום שישי: 8:30 - 14:30 יום שני ושבת - הסניף סגור!
טלפון: 072-2773168
מספרת Heads ראשון לציון

שעות פעילות: ימי: א, ג, ד, ה - 9:30 - 20:00 יום שישי: 8:30 - 15:00 יום שני ושבת - הסניף סגור!
טלפון: 072-2773162