בקש הצעת מחיר בקליק מעורך דין צבאי

מחירון עורך דין צבאי

כמה עולה עמלת עורך דין צבאי ? כמה עולה שעת ייעוץ של עורך דין צבאי ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור שירותי עריכת דין.

לא משנה איזה סוג שירות מעורך דין צבאי אתם מחפשים ? יש לנו הכל מהכל , נפקדות, גניבת נשק, בדיקות סמים, מחיקת רישום פלילי צבאי, הטרדה מינית, זיוף גימלים, פסקי דין צבאיים ועוד. 

מלבד מחירון עורכי דין צבאי תמצאו גם מדריך מלא ומקיף ואף לשאול שאלות ממומחים בתחומים השונים.

 

מחירון עורך דין צבאי


מחירון עורך דין צבאי באדיבות אתר עורכי דין בקליק !

כמה עולה עורך דין צבאי? כמה עולה שעת יעוץ של עורך דין צבאי?

 

איך לבחור עורך דין צבאי

לא הרבה אנשים יודעים את זה, אבל מערכת המשפט בישראל לא מתייחסת אליך כשאתה חייל בצה"ל. למעשה, לצה"ל יש מערכת משפט משלו, שאחראית על כל החיילים בשירות חובה ובקבע. השופטים הם קצינים וכך גם הפרקליטים לרוב. עורכי הדין המייצגים את הנאשמים יכולים להיות גם אזרחים, אך מלבדם זוהי מערכת צבאית סגורה. מי שכן מודע להבדל המשמעותי הזה, הוא מי שעומד לעמוד בפני משפט צבאי בזמן הקרוב ומחפש עורך דין מתאים. גם כאן יש הבדלים רבים שיש לשים לב אליהם, ואנחנו כאן כדי לעזור לכם.


לא כל עורך דין פלילי יכול לשמש גם בתור עורך דין צבאי

אז כאמור, לא כל עורך דין שרשום אצל לשכת עורכי הדין יכול לעמוד לצדכם בבית משפט צבאי. הליך פלילי צבאי פתוח רק לעורכי דין צבאיים. זהו עורך דין שבבעלותו רישיון מיוחד. עליכם לדעת מראש האם לעורך הדין יש רשות להופיע בבית משפט צבאי, אם יש לו יכולת להסתכל בתיקים ובפרטי המקרה והאם הוא מוסמך לעזור ולייעץ לכם, בזמן חקירת מצ"ח (משטרה צבאית חוקרת) פעילה. זה הסינון הראשון שלכם. עורכי דין אחרים, מוסמכים ומקצועיים ככל שיהיו, פשוט לא יוכלו להיכנס אתכם אל בית המשפט ולעזור לכם בדבר.


מה ההבדל בין עורך דין פלילי לעורך דין צבאי?

מלבד הרישיון המיוחד שעל עורך דין להוציא דרך מחלקת הייעוץ והחקיקה של הפרקליטות הצבאית, ההבדל המשמעותי הוא ברקע ובידע שיש לעורך הדין שלכם. אם העפתם מבט בתיק שהוגש נגדכם, תשימו לב להרבה ראשי תיבות לא מוכרים, לקודים ומספרים שמציינים עבירות או זכויות ולפרטים נוספים שיכולים לבלבל מאוד. עבור עו"ד פלילי "רגיל", הפרטים האלו לא אומרים יותר מאשר לכם. ההכשרה והרקע הנכון נותן לעורך הדין הצבאי הרבה יותר כוח בבית המשפט. רשימה של עורכי דין צבאיים מורשים מוחזקת גם במשטרה הצבאית.


את מי יכול לייצג עורך דין צבאי ובאילו עבירות?

בעיקרון, עורך דין לענייני צבא יכול לייעץ ולייצג כל חייל ובכל מקרה. בין אם מדובר על חייל בשירות סדיר שעבר עבירות סמים או קצין בדרגה גבוהה שביצע שימוש בלתי חוקי בנשק, מקרים שכבר קרו בצה"ל. עם זאת, כדאי לשים לב שגם בתוך תחום עריכת הדין הצבאי, ישנן התמחויות. מומלץ לשאול את עורך הדין האם התמודד עם מקרה דומה לשלכם בעבר. השאלה הזו צריכה להתייחס גם לאופי העבירה, גם לדרגה ולאופי השירות שלכם וגם לרקע שלכם מול צה"ל בעבר. עורך דין מנוסה יותר יוכל לעזור לכם הרבה יותר.


עדיף לבחור בעורך דין שמכיר את המערכת הצבאית מקרוב

בבחירת עורך דין צבאי מומלץ שיהיה מסוגל להציג רקע כלשהו כקצין בצה"ל. למעשה, רוב עורכי הדין הצבאיים שימשו בעבר סניגורים צבאיים או קצינים בדרגה גבוהה. זה מהווה יתרון מכיוון שכך ניתן להכיר מקרוב את המערכת הצבאית, לזכור מקרים קודמים ותקדימים חשובים ולהבין טוב יותר את הרקע שגרם לעבירה ואפשרויות שיכולות להציל אתכם מכליאה ממושכת או מעונש כלשהו. הליך פלילי צבאי הוא עסק סבוך במערכת גדולה ומורכבת, ומי שמכיר אותה מקרוב, יכול לנצל אותה לטובתו בקלות לעומת מי שלא.


האם עורך הדין מסוגל לקבוע איזה שופט יופי למשפט?

כמובן שלעורך הדין שלכם אין שליטה ישירה על הקצין שישמש כשופט במשפט שלכם. לעומת זאת, לעתים עורכי דין עם ניסיון וותק רב, יכולים לנסות להתאים את השופט לעבירה, כך שתקבלו שופט סלחן יותר לעבירה שביצעתם. בררו מראש מול עורך הדין שלכם אם הוא חושב שיצליח לעשות משהו דומה. עבור גניבה בצבא או בתביעה של חייל עריק למשל, חשוב להציב שופט שגילה בעבר סלחנות למקרים דומים. עו"ד מומחה לענייני משפט צבאי יכול להבטיח הרבה דברים – וודאו שהצליח בעבר ליצור מצבים כאלו לפני שתחתמו על חוזה.


עורך הדין אמר שפעם היה שופט צבאי? לא כל כך מהר

ישנם הרבה בתי דין צבאיים בצה"ל, ולכן גם הרבה שופטים. עם זאת, אין הרבה שופטים צבאיים שיוצאים לאזרחות והופכים להיות עורכי דין צבאיים שאינם חיילים בקבע. אם עורך הדין שלכם מספר בגאווה כי היה שופט צבאי, קבלו את המידע בזהירות ובקשו לראות הוכחות כלשהן. לפעמים, קצינים שפסקו בעניין פנימי קטן, מרשים לעצמם להציג את עצמם בתור שופטים בדימוס, מה שמעלה את קרנם מאוד. לצד זאת, בפועל אין הרבה מקרים כאלו ולא סביר שתיתקלו באחד בקלות.

 

דווקא עכשיו – דרגות הן לא הכל בחיים


עוד דבר שעורך דין צבאי יכול לנפנף בפניכם כדי להרשים אתכם, הוא הדרגות שלו. כלומר, הדרגות שהיו לו לפני שהשתחרר. עורך או עורך דין צבאי מומלצת לא בהכרח מגיעים עם ותק ארוך שנים בצה"ל. להיפך, ותק גדול בצבא לא עדיף יותר בהכרח על ותק משמעותי יותר בתור עורך דין. דרגה גבוהה "מדי", יכולה להעיד כי עורך הדין בילה זמן רב בצבא (חשוב לבדוק באיזה תפקיד) ולא צבר הרבה ניסיון בייצוג נאשמים או בעבודה מול מערכת המשפט הצבאית. למרות העיסוק בצבא, העדיפו ותק מקצועי על פני דרגות שנשמעות מרשימות.


אל תפחדו להיפגש עם מספר עורכי דין במקביל

עורך דין הוא סוג של מוצר. בדומה לביטוח חיים, אתם לא מעוניינים להגיע למצב בו צריך להשתמש במוצר הזה, אבל עדיף שיהיה אחד טוב למקרה הצורך. משום כך, בדיוק כפי שלא תבחרו ביטוח על פי המלצה יחידה או התרשמות בודדת, עליכם לערוך מעין סקר שוק. היפגשו עם מספר עורכי דין צבאיים מומלצים וקבלו רושם מהם על פי ההנחיות שציינו כאן. אל תפחדו לציין בפניהם כי אתם נפגשים עם עורכי דין אחרים, תוכלו לקבל כך "עסקה" טובה יותר. אתם מנסים לבטל עונש מאסר בכלא צבאי, עשו את מירב המאמצים בשביל הטוב ביותר.


אין בעיה לבקש לראות הצלחות בתיקים קודמים

התייעצו עם לקוחות קודמים של עורך הדין ובדקו האם גם הם היו במצב דומה לשלכם. בנוסף, בקשו לראות הצלחות של עורך הדין בתיקים דומים. הצלחה בודדת עליה יכול להצביע עורך הדין לא משנה לכם, אם התמונה הכללית עגומה יותר. בחרו בעורך דין שיכול להציג מגמה של נצחונות בבית המשפט הצבאי, בתיקים דומים לזה שלכם מכמה שיותר בחינות.

 

כמה עולה עורך דין צבאי ? מחיר :

טווחי מחירים ועמלות

שירות הפרקליטות הצבאית ללא תשלום לחיילים בחובה, קבע או מילואים.

שעת ייעוץ עורך דין צבאי
ללא תשלום לחיילים בחובה, קבע או מילואים

הכנת חוות דעת של עורך דין צבאי
ללא תשלום לחיילים בחובה

הכנת תצהיר של עורך דין צבאי
ללא תשלום לחיילים בחובה

הכנת ערעור עורך דין צבאי
ללא תשלום לחיילים בחובה

הגשת ערעור עורך דין צבאי
ללא תשלום לחיילים בחובה

 

שירות עורך דין צבאי פרטי

שעת ייעוץ ראשונה
500-600 ש"ח

פגישת ייעוץ שנייה
800-950 ש"ח

פגישת ייעוץ שלישית ומעלה
600-950 ש"ח

הכנת חוות דעת משפטית
900-1,000 ש"ח

הכנת תצהיר
400-600 ש"ח

ניסוח כתב הרשאה
400-600 ש"ח

הכנת ערעור
800-950 ש"ח

הגשת ערעור וייצוג בבית משפט
5,000 ומעלה

עמלת עורך דין צבאי
10-15% מערך התביעה

ט.ל.ח

 

מחירון עורכי דין

 

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !