בקש הצעת מחיר בקליק מעורך דין עבודה

מחירון עורך דין עבודה

כמה עולה עמלת עורך דין המתמחה בדיני עבודה ? כמה עולה שעת ייעוץ של עורך דין עבודה ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור שירותי עריכת דין.

לא משנה איזה סוג שירות מעורך דין עבודה אתם מחפשים ? יש לנו הכל מהכל , עבודת נשים , פיצויי פיטורים , התפטרות , חופשה שנתית, הלנות שכר ועוד.

מלבד מחירון עורכי דין לדיני עבודה תמצאו גם מדריך מלא ומקיף ואף לשאול שאלות ממומחים בתחומים השונים.

הכל על עורך דין עבודה

באמצעות דיני העבודה אשר נחקקו בחוק ניתן להגן על העובדים מבחינה משפטית ולשמור על הזכויות הבסיסיות שלהם. העובדים זקוקים להגנה משום שמערך הכוחות בין המעביד ובין העובד אינו שוויוני והמטרה של החוק היא למנוע מצבים של הפרת זכויות עובדים כמו למשל: הרעה לאחר חופשת לידה, שמירה על חופש ההתאגדות, מתן פיצוי פיטורין ועוד. החוק מגדיר יחסי עובד מעביד, זכויות וחובות של העובד, חופש העיסוק, פרישה לגמלאות וכו'. יש לציין כי ההגדרות של העובד מגוונות- ניתן להגדיר את האדם כקבלן, עצמאי וכו'.

 

2 מסלולי ההגנה

קיימים שני מסלולים שתפקידם להגן על העובד- המסלול הראשון הינו המסלול הישיר. מסלול זה קובע את "חוקי המגן". חוקים אלו קובעים את החובות והזכויות הבסיסיות, כלומר הזכויות והחובות שאינן קשורות אל חוזה עבודה אישי של כל אחד מהעובדים. בין "חוקי המגן" כלולים חוק שכר המינימום, חוק שעות עבודה ומנוחה, חוק הלנת שכר ועוד.

המסלול השני הינו המסלול העקיף, מסלול זה קובע מהם האמצעים בהם יכול העובד להשתמש כדי להגן על עצמו ועל זכויותיו. מסלול זה מתבסס על הסכמים קיבוציים, זכות השביתה וההתאגדות. במרבית המקרים מקבלים העובדים זכויות רבות יותר מהזכויות הכלולות במסגרת חוקי המגן ואנשים שנמצאים תחת קטגוריית ההסכם הקיבוצי מקבלים זכויות רבות אשר אינן כלולות בו.

לצערנו, למרות שדיני העבודה קבועים בחוק ישנם מקרים רבים בהם מנצלים המעסיקים את מעמדם הגבוה. מעסיקים אלו עשויים לנצל קטינים, עובדים זרים, נשים וכו'. על ידי כך הם מונעים מהם לקבל זכויות סוציאליות בהתאם לחוק.

 

מה קורה כאשר חלה תאונת עבודה?

תאונת עבודה הינה תאונה שמתרחשת בדרך לעבודה, בדרך חזרה מהעבודה, במקום העבודה- במהלך העבודה או כתוצאה מאופייה של העבודה. הזכויות של העובד במקרים של תאונת עבודה חלות גם על עובד שכיר וגם על עובד עצמאי ובשני המקרים זכאי העובד לפנות אל המוסד לביטוח לאומי. אין זה משנה כלל אם התאונה נגרמה בעקבות סכסוכי עבודה, אי הסכמה על הסכמים אישיים או במקרים בהם המעביד לא היה מעורב בדבר- בכל מקרה יהיה העובד זכאי לקבל פיצוי כספי.

במידה והעובד נעדר מעבודתו בעקבות הפגיעה הוא רשאי לפנות אל עורך דין אשר מתמחה בתחום ולקבל ממנו שירות ייצוג עובד שנפגע בתאונת עבודה. במידה והוא תובע את דמי הפגיעה עליו לעשות זאת תוך 182 ימים ממחרת היום בו נפגע. התשלום עבור הפגיעה יהיה כ- 75% משכרו של העובד במהלך שלושת החודשים הקודמים לתאונה עד למקסימום הזמן שנקבע בחוק.

במידה והתאונה הובילה לנכות- רשאי הנפגע להגיש תביעת נכות ולקבל מענק או לחילופין- גמלת נכות. ניתן להגיש תביעה בגין דמי פגיעה תוך שנה מהיום בו אירעה הפגיעה. כמו כן, רשאים האנשים התלויים בנפגע (במידה ונפטר) לקבל גמלאות. נוסף על כך, זכאי המבוטח לקבל טיפול רפואי ללא תשלום כדי לרפא את הפגיעה הספציפית. הטיפול הרפואי יינתן לזמן בלתי מוגבל- עד שהנפגע יחלים.

במידה והביטוח הלאומי אינו מכיר בתאונה בתור "תאונת עבודה" זכאי הנפגע לפנות אל בית הדין האזורי לצורך הגשת ערעור. במקרים בהם מעוניין הנפגע לתבוע את המעביד בגין הנזק שגרמה התאונה עליו להוכיח כי התאונה נגרמה בשל רשלנותו של המעביד או בשל הפרת חובתו. יש לציין כי הביטוח הלאומי ומשרד הביטחון מכירים גם במחלה שהתקיימה והתפרצה או החריפה כתוצאה מהעבודה.

 

מחפשים עורך דין מומחה לדיני עבודה?

כיצד תמצאו את עורך הדין המתאים?

אם המעסיק שלכם התייחס אליכם באופן שאינו מכבד ועבר על החוקים הבסיסיים אשר מגיעים לכם יהיה עליכם להגיב בהתאם ולא להיכנע למצב אליו נקלעתם- זכרו כי מה שאותו המעביד עושה לכם הוא יוכל לעשות גם לאחרים כך שתגובה הולמת תסייע גם לכם וגם לשאר העובדים.

אם החלטתם שאתם מעוניינים לאתר עורך דין מנוסה ומקצועי אשר מתמחה בתחום דיני עבודה ולקבל סיוע משפטי מקיף יהיה עליכם למצוא עורך דין אשר מתמחה במגוון נושאים אשר כלולים בתחום הנרחב. עורך דין אשר סייע במקרים רבים – סיפק שירותי ייצוג עובדים וחברות בבית הדין לעבודה, ביצע גישור בין העובדים למעסיקים, סיפק שירותי ייצוג בתביעות נגד המעביד, ייצוג בתביעה בין עובד לרשות המקומית, ייצג עובדים מול חברות הביטוח, מול משרד הביטחון, מול וועדות רפואיות וכו', יוכל להגן עליכם בצורה הטובה ביותר.

לפנות אל הסביבה הקרובה ורק לאנשים בהם אתם בוטחים

תוכלו למצוא את עורך הדין המתאים בדרכים שונות- ראשית, תוכלו לפנות אל קולגות אשר עובדים במשרד וקרובים אליכם- ייתכן והמעסיק התנכל גם להם. לעובדים אלו יהיה אינטרס לסייע לכם במציאת עורך הדין המתאים כך שהם יוכלו לפנות אל סביבתם הקרובה ולערוך חיפושים. כמובן שאין לפנות אל עובדים שאינם קרובים אליכם.
כמו כן, תוכלו לפנות אל חברים, קרובים ובני משפחה. קרובים אלו עשויים להכיר עורכי דין ,לשמוע המלצות או לחילופין- לפנות אל סביבתם הקרובה ולקבל המלצות. חשוב מאוד שלא לפנות אל כל עורך דין ולוודא כי אתם מקבלים שירות מעורך דין אשר מתמחה בתחום דיני עבודה שכן עורך דין שאינו מתמחה בתחום לא יהיה בקיא בדברים כמו עורך דין אשר עוסק בתחום באופן יסודי ונאבק במקרים כאלו מידי יום.

גולשים אל הפיצויים

אופציה נוספת למציאת עורך הדין המתאים תוכל להתבצע באמצעות גלישה באתרים של עורכי דין אשר מתמחים בתחום דיני עבודה. תוכלו להקליד בשורת החיפוש באינטרנט את המשפטים: " עורך דין עבודה המלצות", "עורכי דין מומלצים לענייני עבודה" או- "עורכי דין מתמחים במשפט דיני עבודה" ולמצוא מגוון אתרים רלוונטיים. כאשר תבחנו את האתרים התמקדו בפרטים החשובים- בדקו מהו הוותק של כל עורך דין, כמה ניסיון הוא צבר, באילו מקרים טיפל (למשל- האם סייע במקרה של פיטורי אישה בהריון או במקרה של הרעה בתנאי עבודה וזכויות פנסיה), בדקו היכן ממוקם משרדו, האם האתר מכיל המלצות של לקוחות, האם הוא מופיע בבתי משפט, האם הוא זמין ללקוחותיו (ואם כן – באילו שעות?), מהו המחיר שהוא גובה עבור שירותיו ועוד. כמו כן, תוכלו לבדוק האם קיים באתר מידע משפטי בנושא דיני עבודה וביטוח לאומי ולקרוא על התחום. נוסף על כך, תוכלו להקליד במנוע החיפוש את המשפט- "אינדקס עורכי דין" ולקבל רשימה של עורכי דין.

גולשי פורומים - יש המלצות על עורך דין מתאים?

אופציה נוספת למציאת עורך דין אשר מתמחה בתחום פסקי דין עבודה תוכל להתבצע באמצעות גלישה בפורומים שונים. תוכלו להקליד את המשפטים: "פורומים של משרד עורכי דין לענייני עבודה מומלץ, "פיצויים עורך דין פורומים" וכו' בשורת החיפוש ולמצוא פורומים אשר דנים בתחום.

גולשי הפורומים יוכלו להמליץ לכם על עורכי דין שונים, לענות לכם על השאלה: "כמה עולה עורך דין דיני עבודה" או לשלוח לכם מסמך של עורכי דין עבודה השוואת מחירים, בצורה זו תוכלו להשוות בין בעלי המקצוע ולהבין מהי עלות עו"ד דיני עבודה ממוצעת.

לאחר שתקבלו את כל המידע ותעשו קצת סדר בדברים תוכלו לקבוע פגישת ייעוץ מסודרת ולהתקדם בתהליך.

 

כמה עולה עורך דין עבודה?

טווחי מחירים ועמלות

שכר טרחה מינימלי לפגישה אחת
550 – 500 ש"ח

ייעוץ עורך דין כולל אפיון מסמכים
1,000 – 900 ש"ח

עמלת עורך דין עבודה
-  10-15% מערך התביעה

 

טווחי מחירים ועמלות תביעות בית דין עבודה

תביעות עבודה בסכום שלא יעלה על
26,375 ש"ח
15% מסכום התביעה

תביעות עבודה בסכומים שנעים בין
26,375 עד 107,217 ש"ח
10% מסכום התביעה

תביעות עבודה בסכומים שנעים בין
107,217 עד 1,053,628 ש"ח
10%-4 מסכום התביעה

תביעות עבודה בסכום שמעל
1,053,628 ש"ח
שכר טרחה - 49,361 ש"ח

ערעור לבית הדין הארצי לעבודה
50% מסכום התביעה

 

הליכי בוררות עורך דין עבודה

הליך בוררות עד 3 שעות
1,166 ש"ח

הליך בוררות שהסתיים בפשרה
33% מסכום התביעה

הליך בוררות שהסתיים ללא פשרה
66% מסכום התביעה

בקשת ביטול פסק בורר
66% מסכום התביעה

 

שירותים נוספים עורך דין עבודה

כתיבת מכתבי התראות
250 – 300 ש"ח

כתיבת תצהירים
400 – 450 ש"ח

הכנת כתב הרשאה
400 – 450 ש"ח

הכנה וכתיבת חוות דעת משפטיות
950 – 900 ש"ח

ט.ל.ח

 

מחירון עורכי דין

 

התחבר בקליק לקבוצת חיסכון
עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !