בקש הצעת מחיר בקליק מעורך דין ירושה

מחירון עורך דין ירושה

 

 

כמה עולה שירות של עורך דין ירושה?

כמה עולה

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון עורך דין ירושה מעודכן לשנת 2020 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : "הכל על דיני ירושה"

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של עורכי דין בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

ייעוץ והצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש עורך דין ירושה, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 עורכי דין יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

סוגי שירות עורך דין ירושה טווחי מחירים ועמלות

מחירון מומלץ

מחירון עורך דין ירושה עודכן בתאריך 26.06.20

ט.ל.ח

 

כמה עולה שירות של עורך דין ירושה?

 

עמלת מומחה עורך דין ירושה
10-15% מערך התביעה


שעת ייעוץ עורך דין ירושה
100-300 ₪


עריכת צוואה
1,800-1,900 ₪


עריכת שתי צוואות
2,600-2,700 ₪


הפקדת צוואה
800-900 ₪


בקשה לצו קיום צוואה
או ירושה ללא התתנגדות
1.5%-2% מערך הירושה


בקשה לצו קיום צוואה
או ירושה שקיימת התתנגדות
25%-27% מערך הירושה

 

מחירי אגרות בית משפט לעייניני ירושה או צוואה

 

התנגדות למתן צו ירושה או צו קיום צוואה
954 ₪


בקשה לתיקון וביטול צוי ירושה
980 ₪


בקשה למינוי מנהל עיזבון
980 ₪


כתיבת צוואה מול שופט
505 ₪


הוכחת צוואה
505 ₪


בקשת ערעור על החלטת רשם בנושא צוואה או ירושה
505 ₪

 

 

שירות 10 המומלצים

 

צריך לפרגן לאיש הזה!

עורך דין ונוטריון יניב אור צוואות וירושות

 

שבוע לאחר פגישתי עם עורך דין יניב אור התקשרו אלינו לשירות 10 וביקשו עורך דין לענייני צוואה שיגיע לבית לקוח בצפון הארץ ובדחיפות.

 

עורך דין זה לא וטרינר ולא נהוג להגיע לפגישה בבית הלקוח, ישר שיתפתי את יניב במקרה והוא נסע בדחיפות לטפל באותה משפחה, האישה שממנה "נלקחה העדות לצוואה" מתה כמה שעות לאחר מכן, לא הכרתי את האישה אבל כאב לי מאוד, אולי אני פשוט רגיש מדי... וליניב לא אמרתי ואולי הוא יקרא את זה כאן, תודה מעומק הלב, זה בכלל לא מובן מאליו, יש לך עבודה לא פשוטה ואתה פשוט עושה שליחות מצווה.

 

רשמים מהפגישה שלי עם עו"ד יניב אור - מעניין מאוד ושווה את הזמן.

 

 

 

הכל על דיני ירושה

 

סדר העדיפויות בין קרובי המוריש וכן ירושה לבן זוג

מי היורש בהעדר צוואה?

 

חוק הירושה נחקק בשנת 1965 ולפיו- במצבים בהם אדם נפטר ולא השאיר הסכם בכתב של צוואתו יחולק רכושו ל- 3 ענפים- לצאצאים, להורים ולצאצאיהם ולהורים של ההורים- היורשים הללו נקראים "יורשים לפי הדין".

 

כאשר ישנם צאצאים או צאצאים של צאצאים הם ירשו את כל הרכוש, גם במצבים בהם יש לנפטר אחים או הורים. במצבים בהם לא קיימים יורשים אשר שייכים לענף הראשון יועבר הרכוש אל היורשים הקיימים בענף השני- הלא הם ההורים של הנפטר והצאצאים שלהם. במקרים בהם אין לנפטר אחים, הורים וצאצאים- מקבלים ההורים של ההורים את הירושה- כך שהרכוש ניתן לענף השלישי.

 

במקרים בהם ניתנת הירושה לבת הזוג או לבן הזוג ולצאצאי המוריש- או לחילופין- להוריו, יקבלו בת הזוג או בן הזוג של המוריש חצי מהרכוש. במקרים בהם מקבלים בת או בן הזוג, אחיו והצאצאים שלהם את הירושה או לחילופין- בן או בת הזוג וההורים של ההורים, יקבלו בת או בן הזוג של המוריש כשני שליש מהרכוש.

 

לעיתים, זכאי בן הזוג לקבל את הדירה, הרכוש הנייד והרכב. במקרים בהם ישנה צוואה מסודרת, יכול המוריש לנשל את בן הזוג מקבלת הירושה. לפי החוק מוכר בן הזוג כנשוי למוריש והוא זכאי לקבל את הירושה.

 

במקרים בהם אימץ הנפטר ילד - יירשו הוא וצאצאיו את רכושו כאילו היו הם היורשים הביולוגיים. כמו כן, יכול הילד המאומץ לרשת את הדודים והסבתא. נוסך על כך, ירשו קרובי המאמץ את המאומץ וגם ילדיו של המאומץ ירשו אותו.

 

למרות שמדובר על ילד מאומץ הוא ממשיך לקבל את הירושה מהוריו הביולוגיים וקרובי משפחתו. במידה ואביו או אימו של המאמץ אינם מעוניינים שהמאומץ יקבל את הרכוש עליהם לרשום זאת בצוואה.

 

במידה ואין כל יורשים - מקבלת המדינה את הירושה.

 

מהם סוגי הצוואות הקיימים?

 

במידה ויש למוריש אזרחות זרה או במקרים בהם הוא לא התגורר בארץ פסק החוק כי לפעמים מופנה הדין לדין הזר ולעיתים מתקיים הדין בארץ.

 

לפי החוק, יכול המוריש להשאיר צוואה בדרכים שונות- בכתב יד, עם עדים, בפני הרשות או בעל פה.

 

במקרים בהם מתבצעת הצוואה בכתב יד, צריך המוריש לפרט כיצד יחולק רכושו ומה יעשה עימו לאחר מותו. על הצוואה להיות חתומה בכתב ידו ולכלול את התאריך בו נערכה.

 

במקרים בהם נערכת הצוואה עם עדים, על הצוואה להופיע גם בכתב ולכלול את התאריך והחתימה של המצווה בפני שני העדים, זאת לאחר שהצהיר בפניהם על צוואתו. לאחר מכן, יחתמו העדים על הצוואה.

 

צוואה בפני הרשות תוגש לגופים ספציפיים אשר הוגדרו בתור "רשות". דרך אחרת תהיה להגיע למקום ולומר את פרטי הצוואה בעל פה בפני הרשות.

 

את הצוואה יכולים לערוך לפני שופט, רשם אשר עוסק בירושה, רשם בית המשפט, נוטריון או חבר של בית משפט דתי. על בעל הצוואה להצהיר כי זוהי צוואתו. לאחר מכן תאושר הצוואה על ידי אחד הגורמים המוסמכים. במקרים בהם בעל הצוואה אינו שומע, ייעזר בית הדין במתרגם אשר יאשר את הצוואה.

 

במידה והצוואה ניתנה בעל פה משום שבעליה סובל מבעיות תחלואה קשות וחושש שהוא עומד למות הוא רשאי לשאת את.

 

פרטי הצוואה בעל פה לפני שני עדים אשר מבינים את שפתו.

 

דבריו של בעל הצוואה יכתבו בזיכרון דברים וייחתמו על ידי שני עדים. לאחר מכן, אלו ירשמו, יפקידו ויחתמו אצל רשם לענייני ירושה. במידה והצוואה ניתנה בעל פה, חלף חודש, הנסיבות אינן תקפות ובעל הצוואה בחיים הצוואה בטלה.

 

תקיפת צוואה - טענות נגד הצוואה

 

לפי הדין, ניתן לטעון כנגד הצוואה במספר מקרים:

 

1. מקרים בהם לא היה המוריש כשיר לכתוב את הצוואה- במידה והוא פסול דין, קטין או לא הבין את המשמעות של הדברים שרשם בצוואה.

 

2. מקרים בהם הופעלה על בעל הצוואה השפעה שאינה הגונה- כמו למשל השפעה בלתי הוגנת אונס ואיום וזו גרמה לו לבצע שינויים.

 

3. מקרים בהם מדובר על צוואה סתומה- צוואה שלא קובעת מי הם היורשים או לחילופין צוואה שלא מבהירה באופן מובן אילו נכסים כלולים בה.

 

4. מקרים בהם מדובר על צוואה בלתי חוקית, צוואה בלתי מוסרית או צוואה בלתי אפשרית- כלומר צוואה שמפרטת הוראות שאינן מוסריות או שבלתי אפשרי ליישם אותן.

 

5. מקרים בהם מדובר על צוואה לטובת מי שלקח חלק בעריכה ופעל לטובתו או לטובת בן הזוג שלו- במקרים אלו מתבצע ביטול מקצת הצוואה.

 

6. מקרים בהם בוצע ביטול ע"י המצווה אשר ערך צוואה חדשה או השמיד את הצוואה הישנה.

 

7. מקרים בהם הצוואה כוללת טעויות כתיב או טעויות תחביר ואלו עלולות להשפיע על הפרשנות. במקרים אלו ניתן לפנות אל בית המשפט ולבקש ממנו לתקן את הכתוב. כמו כן, עשויה הצוואה שלא להיות כשרה.

 

הסתלקות היורש מזכותו בעזבון

 

אילו סוגי הסתלקות קיימים? וכן זכות עיקול של נושי היורש

 

מקבל הירושה יכול לבצע הסתלקות כללית - במקרים אלה עוברת הירושה ליורשים של הנפטר בהתאם לחוק.

 

כמו כן, יכול מקבל הירושה לבצע הסתלקות מעיזבון במטרה להעבירו לאדם כלשהו- היורש יכול להעביר את הירושה רק לבת או בן הזוג של בעל הירושה.

 

במקרים בהם הגיש היורש הודעה של הסתלקות אין לו זכות לבצע עיקול.

 

במידה ומקבלי הירושה הינם חייבים אשר קיבלו רכוש יזכה בירושה הזריז מבין השניים.

 

במקרים בהם עוקל הרכוש של מקבל הירושה לפני שהודיע על הסתלקותו הוא אינו יכול לממש את זכותו להסתלק.

 

נמצאים במצוקה? פנו אל עורך דין מנוסה בתחום

 

במידה וקיבלתם ירושה ואתם מצויים במצב בעייתי - פעמים רבות ישנם מאבקים בנוגע לירושה, אי הסכמות שונות וסכסוכים רבים מומלץ עבורכם לקבל ייעוץ בענייני ירושה וצוואות מעורך דין אשר מתמחה בתחום דיני ירושה, בצורה זו תוכלו למנוע סכסוכים אשר עלולים להוביל לניתוק וכעסים מיותרים.

 

עריכת צוואה בפני עורך דין תוכל לבצע סדר בדברים משום שמדובר על גורם חיצוני שאינו מעורב באופן אישי.

 

חשוב מאוד לפנות אל עורך דין אשר מספק שירותים רבים ומבצע טיפול בצוואות וירושות לכל אורך הדרך.

 

עורך דין אשר צבר ניסיון במקרים רבים כמו למשל: אנשים שביצעו או תכננו לבצע עסקאות בירושה עתידה, מקרים בהם בוצע עיקול נכס מקרקעין בהוצאה לפועל, מקרים של פסילת צוואה בשל תחבולה או תרמית, מקרים של אי ביטול צוואה פגומה, מקרים בהם חלה הגשת התנגדות ובקשה לצו אי קיום צוואה או כינוס נכסי העיזבון וכו' יוכל לספק לכם שירות איכותי ומקצועי ולהגדיל את סיכויי ההצלחה שלכם.

 

ייצוג בבית משפט בתיקי צוואה וירושה

 

איך תמצאו את עורך הדין המתאים?

אולי האתרים יסייעו לי למצוא עורך דין מקצועי?

 

תוכלו לאתר את עורך הדין המתאים בדרכים שונות- ראשית, תוכלו לערוך חיפוש באינטרנט ולהקליד את המילים: "משרד עורכי דין ירושה מומלץ", " רישום מקרקעין בירושה", " הסכם חלוקת עזבון" או כל נושא אשר מתאים לסיטואציה אליה נקלעתם ולמצוא אתרים שונים של עורכי דין אשר מתמחים בדיני ירושה.

 

חשוב מאוד לבחון מספר עורכי דין ולבדוק מהו הוותק והניסיון שלהם בתחום - כמה שנים הם עוסקים בתחום, האם הם מופיעים בבית המשפט, באילו מקרים הם טיפלו במהלך השנים בהן הן עוסקים בתחום, מהם אחוזי ההצלחה שלהם, היכן נמצא המשרד שלהם, מהו המחיר שהם גובים עבור שירותיהם, מי מטפל במקרה - האם נותן השירות הינו עורך הדין הראשי או אחד מעורכי הדין או המתמחים האחרים? וכו'. נוסף על כך, תוכלו למצוא באתרים מידע משפטי בנושאי ירושה וצוואות ולהבין את הדברים בצורה עמוקה יותר.

 

גולשים יקרים - המשפחה משגעת אותי. אשמח לקבל המלצות על עורכי דין אשר עוסקים בתחום הירושה

 

כמו כן, תוכלו למצוא מגוון פורומים אשר עוסקים בתחום- כל שעליכם לעשות יהיה להקליד את המשפטים: "פורומים הגנה על צוואה", "פשיטת רגל של העיזבון" או כל נושא אחר אשר רלוונטי לגביכם. גולשי הפורומים יוכלו להמליץ לכם על מגוון עורכי דין אשר מספקים שירות איכותי ומקצועי או לחילופין - להמליץ לכם אל אילו עורכי דין לא כדאי לפנות ולחסוך לכם התלבטויות, זמן וכספים.

 

כמו כן, תוכלו להקליד את המשפט: "דין ירושה השוואת מחירים" בשורת החיפוש ולקבל אומדן על מחירי השוק.

 

חשוב לזכור כי לא תמיד יהיו עורכי הדין אשר גובים מחירים גבוהים טובים יותר מאחרים, אך מנגד לא מומלץ לפנות אל עורכי דין אשר נמצאים בתחילת דרכם או גובים מחירים נמוכים באופן קיצוני.

 

חברים (או בני משפחה עימם אינני מסוכסך) - עזרו לי למצוא עורך דין מתאים

 

נוסף על כך, תוכלו למצוא את עורך הדין המתאים בדרכים המוכרות והנושנות- על ידי פנייה אל מכרים, קולגות, בני משפחה (כמובן שיש לפנות אליהם במידה והם לא מעורבים במקרה או נמצאים בצד שלכם) וכו'. סביבתכם הקרובה תוכל לסייע לכם למצוא את עורך הדין המתאים ובמידה והקרובים לא יכירו עורך דין אשר עוסק בתחום הם יוכלו לפנות אל מכרים וחברים שלהם ולהרחיב את מעגל החיפושים.

 

לאחר בחינת עורכי הדין הקיימים, קיום פגישת ייעוץ  עם עורך דין אחד או יותר, בדיקת המחירים וכו' תוכלו לבצע את הבחירה הנכונה עבורכם.

 

הבהרה

 

מחירי שירות של עורך דין ירושה משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות ממשרדי עורכי דין מומלצים ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר ועורכי דין מובילים מאזור מגוריכם יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.