×


תפריט נגישות

פניות אחרונות מהאתר

עורך דין מקרקעין

20-06-2024 19:12

עורך דין מקרקעין

צריך להעביר מסמכים לרישום ירושה בטבו
21-06-2024 11:20

עורך דין מקרקעין

whatsapp
25-06-2024 17:11

עורך דין מקרקעין

25-06-2024 21:30

עורך דין מקרקעין

01-07-2024 16:04

עורך דין מקרקעין

07-07-2024 14:54

עורך דין מקרקעין

10-07-2024 15:19

עורך דין מקרקעין

12-07-2024 18:41

עורך דין מקרקעין

14-07-2024 15:14

מחירון עורך דין ליקויי בניה

 

כמה עולה שירות של עורך דין בדק בית לתביעה נגד ליקויי בניה?

כמה עולה

 

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון עורך דין ליקויי בניה מעודכן לשנת 2023 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : "איך לבחור עורך דין לבדיקות ליקויי בניה בדירות ובתים פרטיים" 

 

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של עורכי דין בדק בית בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

 

ייעוץ והצעת מחיר לעורך דין ליקויי בניה, ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

 

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש עורך דין לתביעות ליקויי בניה, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 עורכי דין תביעות בדק בית יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

 

סוגי שירות עורך דין בדק בית וטווחי מחירים

מחירון מומלץ

מחירון עורך דין בדק בית עודכן בתאריך 25.08.23

ט.ל.ח

 

מחירון עורך דין בדק בית

 

 

עורך דין ליקויי בניה
10-20% מערך התביעה

 

שעת ייעוץ עורך דין בדק בית
100-500 ₪

 

ייעוץ בתחום בדק בית כולל אפיון מסמכים
500 – 1,500 ₪

 

פגישה שלישית והלאה
500 – 1,000 ₪

 

שליחת התראות
250 – 350 ₪

 

כתיבת תצהירים
400 – 1,200 ₪

 

הכנת כתב הרשאה עורך דין בדק בית
400 – 1,200 ₪

 

הכנה וכתיבת חוות דעת משפטיות
900 – 3,500 ₪

 

 

איך לבחור עורך דין בדק בית

 

על אף שבדיקת בדק בית הוא אחד השלבים החשובים ביותר לביצוע לאחר כניסה לבית חדש, בעיקר אם מדובר בדירת קבלן, אך לא רק, מרבית האנשים כלל אינם מודעים על עצם קיום הבדיקה, על המשמעות שלה ועל האופן בו ניתן לבצע אותה.

 

בישראל ישנן מספר חברות בדק בית המציעות מגוון רחב של שירותי בדק בית.

 

שירותים אלה מיועדים לבחון את השלמות ההנדסית, הבטיחותית והאסתטית של מבנה מסויים, בין אם באופן יזום בכל שלב של חיי הנכס, ובין אם מייד לאחר קבלת הנכס לאחר רכישתו.

 

בכל מקרה, בדיקה זו מיועדת לייצר בנצ'מרק הנדסי, ולהגדיר בצורה מדוייקת את מצבו של הנכס לקראת צעדים אפשריים הבאים.

 

 

מהי בדיקת בדק בית, ואילו ליקויים היא נועדה לאתר?

 

בדיקת בדק בית נועדה לאתר ליקויי בניה בדירות חדשות, ולאתר ליקויי בנייה בכלל. המדובר על חוות דעת משפטית ממהנדסי בדק בית מומחים לליקויי בניה, המבצעים בדיקה יסודית של כל חלקי הבית ומייצרים דוח בדק בית המפרט את כל הליקויים הקיימים בנכס.

 

אפשר לציין מספר ליקויי בניה שכיחים: סדקים בקירות, קילופים בקירות, בעיות רטיבות, בעיות עובש,  נזילות בקירות, נזילה בתקרה, פגמים בריצוף, רטיבות במרצפות, פגמים בריצוף, שקיעת מרצפות, ליקויי אקוסטיקה, נפילת אריחי קרמיקה ועוד.

 

 

ליקויים בטיחותיים, אסתטיים והנדסיים

 

אחרי שאמרנו את זה, דוח מהנדס בנין או דוח ליקויי בניה שיימסר לכם לאחר בדיקת בדק בית כולל לא רק ליקויי בנייה אסתטיים שאפשר לראות בעין, אלא גם ליקויים שאתם, שאינכם אנשי מקצוע, כנראה לא תהיו מודעים אליהם כלל, ואלו יכולים להיות ליקויים בטיחותיים שבהעדר הטיפול המתאים יכולים להוביל גם לסכנת נפשות.

 

דוגמאות לליקויים אלה יכולים להיות: בנייה לא נכונה של מרפסת, כמות בטון וברזל לא מספיקה במרפסת תלויה, עמודי בניין לא יציבים, משקופי דלתות שאינם מחוזקים, סורגים רעועים, מערכת צנרת גז שחוקה ובלויה וכדומה.

 

דו"ח משפטי לכל דבר, באמצעותו ניתן לבסס תביעות משפטיות

 

הדבר החשוב להבין בתחום זה הוא שהדוח שאותו תקבלו הוא מסמך משפטי לכל דבר ובאמצעותו תוכלו לבסס תביעות נזקי בניה, לתבוע את הקבלן על ליקויי בניה, ואפילו לבסס תביעת קבלן שיפוצים בגין ליקויים בשיפוץ הדירה.

 

יחד עם זאת, אם אתם אכן ניגשים למהלך משפטי של תביעה בגין ליקויי בניה, אתם רוצים שלצידכם יעמוד עורך דין מומחה לליקויי בניה, שיעניק לכם ייצוג משפטי בתביעות ליקויי בניה, ויאפשר לכם למצות את הזכויות שלכם בהיבט זה.

 

תביעות נזקי בניה הן תביעות מורכבות מאחר והן מערבות נתונים הנדסיים רבים המחייבים ידע מקצועי רב, הן מערבות חוות דעת מקצועיות, והן מתנהלות בדרך כלל מול גופים פיננסיים חזקים ואיתנים, שיודעים להחזיר מלחמה.

 

עורך דין מומחה בדק בית  המכיר את התחום

 

ויכול ללוות אתכם לאורך כל הדרך

 

אם אתם שואלים את עצמכם מתי כדאי לתבוע את הקבלן בבית משפט ומתי כדאי לתת לו לסדר את ליקויי הבניה, אתם רוצים לערוך חיפוש אחרי עורכי דין מומלצים עבור בדק בית, עורכי דין בעלי ניסיון עם ביקורות מבנים מסוג המבנה שלכם, כאלה שיכולים להעניק לכם ייצוג פרטי ובהתאם לצורך והמקרה גם ייצוג ועדי בנין בגין ליקויי בניה בבניין משותף.

 

השאלות שעלולות לצוף אצלכם הן רבות ומגוונות, וללא הידע המקצועי והמשפטי יהיה לכם קשה, עד בלתי אפשרי, לספק לעצמכם את התשובות הנכונות ואת המהלכים הנכונים לביצוע הלאה.

 

גיוס עורך הדין בשלב מוקדם ככל האפשר

 

בחיפוש אחר עורך דין בדק בית המלצות הוא אולי הכלי הטוב ביותר העומד לרשותכם לבחירת עורך הדין המתאים, אם כי לא בטוח שתוכלו למצוא כאלה, ובמקרה כזה, אתם רוצים להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחומים משיקים, לקרוא על הנושא באינטרנט ובאתרי חדשות, ולזהות שמות בולטים ושמות כאלה שאולי כדאי להתרחק מהם.

 

את שירותי עורך הדין כדאי לשכור כבר מההתחלה, ובאמצעותו להזמין דוח שמאי, דוח ביקורת וכל מהלך נדרש, בין שמדובר על בדיקה המיועדת לבדוק נזקי בניה בדירות יד שניה, ובין שמדובר על בדיקת דירה לאחר קבלת מפתח מהקבלן.

 

 

תהליכים שבדרך כלל מסתיימים בבתי משפט, או שלא

 

המטרה הברורה שלכם היא להוביל את הקבלן להבנה שהליקויים הם באחריותו, ועליו לבצע תיקון ליקויי בניה במבנה מבלי שזה יגיע כלל לבית המשפט, אך כפי שתגלו קבלנים לא אוהבים את הקונספט של תיקון בית על חשבון הקבלן, ולכן מקרים רבים כאלה אכן מגיעים לבית משפט, וכשזה קורה אתם לבטח תזדקקו לעורך דין לצידכם.

 

ככל שתקדימו לשכור את העורך דין לאורך התהליך, כך תוכלו לבצע אותו יותר מהר, יותר נכון, ואולי גם לקצר אותו מאוד, ולחסוך את ההגעה לבית המשפט מלכתחילה.

 

 

שירות לא זול, אבל אם הוא נדרש,

 

הוא נדרש ואין דרך לברוח מזה

 

בשלב הזה, השאלה שבדרך כלל עולה היא כמה עולה שירות עו"ד בדק בית, והאם יהיה עליכם לשבור חסכון לטובת העניין? ובכן, התשובה היא שלא מדובר על שירות זול, אבל גם לא על שירות יקר.

 

מה שחשוב יותר להבין הוא שאי טיפול בליקויי הבנייה כשעוד יש לכם את ההזדמנות לעשות את זה, כשהכל טרי, כשהקבלן עוד בקשר עין איתכם, יכול להוביל בעתיד להוצאות גדולות יותר לאין שיעור, וגם בעתיד הזה אתם תצטרכו את שירותיו של עורך הדין.

 

ככלל, כדאי לשקלל את עלות עורכי הדין והייעוץ המשפטי במחיר הדירה, ולקחת את הכל בחשבון מראש.

 

בחיפוש אחרי עורכי דין בדק בית השוואת מחירים יכולה לסייע לכם מאוד להגיע לאנשי המקצוע הזולים, ובתוך כך גם להתרשם מהיכולות שלהם והשירותים שהם מציעים.

 

קבלו את כל התשובות על כל השאלות המטרידות אתכם בנושא

 

עורך הדין יוכל לענות לשאלות המטרידות אתכם כמו למשל עד מתי ניתן לתבוע את הקבלן על ליקויי בניה, ועליכם לדעת שיש זמן מוגבל לכך בהיבט של איכות התביעה.

 

ככל שתאחרו עם התביעה, כך יהיה לכם קשה יותר להוכיח את הקשר של ליקוי הבנייה לעבודת הקבלן.

 

בנוסף לכך, יוכל עורך הדין לענות לכם על שאלות כמו כמה זמן אחריות יש על דירה חדשה? מהי תקופת הבדק? על מה יש אחריות ולכמה זמן? וכדומה, שאלות שהתשובות עליהן נמצאות גם בחוזה הרכש וגם בחוק, ועורך דין מקצועי יכול לספק לכם אותן במלואן.

 

 

הבהרה


מחירי שירות של עורך דין בדק בית משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות ממשרדי עורכי דין מומלצים ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר ועורכי דין מובילים מאזור מגוריכם יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.

 

ייעוץ ראשוני בחינם מעורך דין ליקויי בניה

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.