בקש הצעת מחיר בקליק מעורך דין המומחה במשפט מנהלי

מחירון משפט מנהלי ועתירות

כמה עולה עמלת עורך דין המומחה במשפט מנהלי ? כמה עולה שעת ייעוץ של עורך דין למשפט מנהלי ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור שירותי עריכת דין.

לא משנה איזה סוג שירות מעורך דין למשפט מנהלי אתם מחפשים ? יש לנו הכל מהכל , אשרות לעובדים זרים, עתירה מנהלית, קנסות מנהליים, ייצוג מול רשויות מקומיות, אשרות עבודה לישראל ועוד. 

מלבד מחירון עורכי דין למשפט מנהלי תמצאו גם מדריך מלא ומקיף ואף לשאול שאלות ממומחים בתחומים השונים.

 

מחירון משפט מנהלי ועתירות


מחירון עורך דין מנהלי באדיבות אתר עורכי דין בקליק !

כמה עולה עמלת עורך דין למשפט מנהלי? כמה עולה שעת יעוץ של עורך דין למשפט מנהלי?

 

איך לבחור עורך דין מנהלי בעידן האינטרנט?

הגשת תביעה וכניסה למאבק משפטי היא אף פעם לא מאורע פשוט. החל מבחירת עורך הדין ועד המשפט עצמו, מדובר בהרבה "התעסקות" והתמודדות עם ביורוקרטיה ולחצים רבים. הדבר נכון לגבי כל סוג של תביעה, אבל נכון במיוחד כשמדובר על דין מנהלי. לתבוע גוף ציבורי הוא עניין מורכב שמעמת אתכם עם גופים גדולים מאוד ולהם עורכי דין רבים ומיומנים. עתירה נגד רשויות מקומיות או נגד עירייה למשל, יכולה להיגרר במשך חודשים רבים ואף שנים בלי עורך דין מתאים. אז איך הופכים את התהליך הזה לפשוט ככל הניתן?


מה נופל תחת הגדרת "דין מנהלי" בישראל?

ראשית כל, עלינו להבין מה נחשב לתביעה מנהלית בישראל. בעיקרון, הדין המנהלי מתייחס לגופים הרשמיים של המדינה, ולכן כל תביעה נגד גוף כזה דורשת עורך דין מומחה למשפט מנהלי. בין אם אתם תובעים את העירייה על נזק שנגרם לכם, או מגישים עתירה מנהלית נגד גוף ממשלתי כמו המוסד לביטוח לאומי או הממשלה עצמה, מנסים להוציא אשרת שהייה או מגישים תביעה למען הסדרת מעמד בישראל, עליכם "להצטייד" בעורך דין מנהלי. עכשיו נותר לכם רק לבחור את עורך הדין הנכון. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם.


האם עורך הדין שמולכם מתמחה בדין המנהלי?

עורך דין, כמו מקצועות רבים אחרים, עוסק בתחום רחב ביותר שלו הסתעפויות רבות והתמחויות ספציפיות. ישנם עורכי דין פליליים, עורכי דין לענייני גירושין ועורכי דין המתמחים בנושאי נדל"ן. לפני הכל, עליכם לצמצם את החיפוש שלכם לעורכי דין ולמשרדי עורכי דין שמתמחים בדין המנהלי. עורך דין מנהלי מומלץ לכם כיוון שרק לו יש את הידע הדרוש כדי לייצג אתכם כראוי בבית המשפט. מלבד הכרת החוק, עליו להיות בעל ניסיון בהתמודדות עם גופים גדולים, והכרת המערכת שמולה אתם מתמודדים. זה הסינון הראשון שעליכם לעשות.


מה חשיבות ההתמחות בדין המנהלי?

כאמור, תביעת גוף ממשלתי אינה עניין פשוט. כל מי שנאלץ לעבוד ברמה כלשהי מול גופים ממשלתיים, יודע שכל בקשה ולו הקטנה ביותר, צריכה לעבור דרך פקידים רבים, טפסים על גבי טפסים ובדרך כלל הרבה כאב ראש. עו"ד מומלץ למשפט מנהלי והגשת עתירות ועררים יודע למצוא את דרכו דרך הסבך הביורוקרטי הזה, ולהגיע ישירות אל בעל התפקיד שיכול לעזור לכם. בנוסף, עורך דין מנהלי מכיר את כל החוקים ותתי הסעיפים הקטנים שיכולים להכשיל אתכם בדרך, ויודע להתגבר עליהם כדי לעזור לכם לנצח בעתירה לבית המשפט.


האם ללכת עם חברה גדולה ומרשימה או עם חברה קטנה וממוקדת יותר?

זו תמיד שאלה גדולה וחשובה. בזמן שחברות גדולות מעסיקות עורכי דין רבים וגובות מחירים גבוהים יותר, חברות קטנות עושות בדיוק את ההיפך. על פני השטח הבחירה נראית ברורה: חברה גדולה יותר היא ערובה וודאית יותר לניצחון במשפט. עם זאת, הדבר לא תמיד נכון. חברות גדולות אמנם מתאימות יותר לטיפול בתיקים גדולים, מטעם חברות למשל. אך חברות קטנות נוטות להיות ממוקדות יותר, ולשרת בצורה טובה יותר לקוח יחיד. כך שאם אתם תובעים בתור אדם פרטי ולא בתור חברה או גוף, זה יכול להיות פתרון מתאים יותר.


כיצד נראה מבנה חברה גדולה לעומת חברה קטנה?

חברה גדולה היא למעשה סוג של הלחם של חברות קטנות. חברה קטנה (הנקראת גם "משרד בוטיק") מתמחה בתחום יחיד (למשל, דין מנהלי) והיא מעסיקה עד כעשרה עורכי דין המתמחים באותו תחום. בחברה חברים בכירים יותר ופחות, אך במשפט עצמו, סביר להניח שתיוצגו על ידי החבר הבכיר, בזמן שאת הכנת התיק יעשו החברים הצעירים יותר. כך או כך, אתם מקבלים יחס אישי יותר וטיפול מסור וממוקד. חברה גדולה אמנם מעסיקה עורכי דין ותיקים יותר, אך יכול להיות שתיפלו בין הכסאות אם לצדכם תיקים גדולים יותר.


כמה ניסיון הוא "מספיק ניסיון" כדי שאתעניין בעורך דין ספציפי?

במיוחד אם אתם מתעניינים בשירותי משרד עורכי דין המתמחה במשפט מנהלי, התמקדו קודם כל בראש החברה. זה האדם מולו תנהלו את התיק שלכם וכאמור, סביר להניח שהוא יהיה זה שייצג אתכם בבית המשפט. ניסיון הוא קריטי ומשמעותי ביותר בבחירת עורך דין, והוא יכול להיות כל ההבדל בין הפסד וניצחון. כלל האצבע אומר שעשר שנים הוא הותק המומלץ המינימלי עבור עורך הדין שיעמוד לצדכם במשפט. עשר שנים הן מספיק זמן ליצור התמחות מעמיקה ומשמעותית, שתשרת אתכם כהלכה לפני המשפט ובמהלכו.


האם יש צורך בכימיה אישית ביני לבין עורך הדין שלי?

התשובה היא חד משמעית כן. למרות שעריכת דין נשמעת כמו תחום טכני למדי, בו רק העובדות חשובות והבנת המקצוע, עליכם לדעת כי תבלו זמן רב בחברת עורך הדין שלכם, ובלי כימיה לא תצליחו להוציא את המירב מהתיק שלכם. ייצוג עותרים לבית המשפט העליון הגבוה לצדק לדוגמה, הוא תהליך שיכול להימשך חודשים רבים. דמיינו פגישות על גבי פגישות במשך תקופה כזו, בחברת אדם עליו אתם לא סומכים או פשוט לא מחבבים ברמה האישית. כדי להקל על התהליך המורכב הזה, בחרו בעורך דין שיש לכם כימיה איתו.


עם כמה עורכי דין עליי להיפגש לפני שאקבל החלטה?

באופן כללי, ניתן לומר כי עליכם לערוך שניים או שלושה "ראיונות עבודה" עם עורכי דין שמוצאים חן בעיניכם לפני שתחליטו. כך תוכלו לקבל מושג לגבי סוג האנשים איתם תעבדו, לגבי ההיכרות שלהם עם התחום וגם לגבי המחירים והשירותים שהם מציעים. אל תתפתו להצעות שנשמעות טובות מדי, ואם קיבלתם אחת כזו, נסו לעמת את עורך הדין הבא שתפגשו איתן. בדין המנהלי מוגשות תביעות בסכומים גדולים, וחברות מסוימות יגידו הרבה דברים כדי שתחתמו איתן. זה זמן טוב ללכת עם תחושת הבטן ולבחור במי שנותן תחושה טובה.


איך אני יכול לברר כיצד מתנהל עורך הדין ואם אוכל לסמוך עליו?

בקשו המלצות מלקוחות קודמים, שהגישו תביעה דומה ככל הניתן לזו שלכם. כל משרד עורכי דין, קטן כגדול, אמור להיות שמח להפנות אתכם למכתבי המלצה, וגם לספק לכם פרטי התקשרות עם לקוחות מרוצים שיעידו על תהליך העבודה ועל תוצאת המשפט. עורכי דין מומלצים מחזיקים בתיק מסודר של לקוחות ממליצים, ולא צריך להתבייש לבקש שניים או שלושה ממליצים עבור כל עורך דין איתו תיפגשו.

 

כמה עולה עורך דין משפט מנהלי?

טווחי מחירים ועמלות

שכר טרחה מינימלי לפגישה אחת
550 – 500 ש"ח

ייעוץ עורך דין כולל אפיון מסמכים
1,000 – 900 ש"ח

עמלת עורך דין משפט מנהלי
 - 10-20% מערך התביעה

כתיבת מכתבי התראות
250 – 300 ש"ח

כתיבת תצהירים
400 – 450 ש"ח

הכנת כתב הרשאה
400 – 450 ש"ח

הכנה וכתיבת חוות דעת משפטיות
950 – 900 ש"ח

 

טווחי מחירים ייצוג בבתי משפט מנהליים

עתירות לבתי המפשט המחוזיים - 7,611 ש"ח

דיון נוסף בית מפשט מחוזי בנושא מנהלתי
640 ש"ח מהדיון השלישי

ערעור לבית משפט מחוזי בנושא מנהלתי
50% מהסכום

מיסים וארנונוה לבית משותף
7.5% מהסכום במחלוקת

ערעור למס הכנסה בנושא מנהלתי
7.5% מהסכום במחלוקת

ערעור לבית המשפט העליון בנושא מנהלתי
50% מהסכום

עתירות לבג"ץ בכל עניין חוץ מצוי שחרור
10,129 ש"ח

ט.ל.ח

 

מחירון עורכי דין

 

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !