×


תפריט נגישות

מחירון ונטה

מחפש לדעת כמה עולה ונטה? המלצות על חנויות למכירת ונטות.

 

כמה עולה ונטה?

כמה עולה

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון ונטה מעודכן לשנת 2023 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : מדריך ונטה - פתרונות אוורור לכל צורך.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות המשווקות ונטות בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

ייעוץ והצעת מחיר לקניית ונטה, ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש ונטה, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 ספקי ונטות מומלצים גולשי אתר "כמה עולה שירות 10" יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

סוגי ונטות

מחירון מומלץ

מחירון ונטה עודכן בתאריך 21.08.23

ט.ל.ח

 

טווחי מחירים

 

ונטה 4 אינ'צ שואב אוויר
מחיר -  80-300 ש"ח

וונטה טיימר 4 אינ'צ שואב אוויר השהייה 
מחיר - 250-350 ש"ח

ונטה מושתקת 4 אינ'צ שואב אוויר מושתק 
מחיר - 400-500 ש"ח

ונטה 4 אינ'צ עם תריס חשמלי
מחיר -  350-370 ש"ח

ונטה 4 אינצ' טורבו
שואב אויר צנטרפוגלי בייתי 
מחיר - 400-850 ש"ח

ונטה 4 אינצ' טורבו טיימר שואב אויר
צנטרפוגלי בייתי עם השהייה
מחיר -  550-850 ש"ח

וונטה 4-6 אינצ' טורבו פנל דקורטיבי
שואב אויר צנטרפוגלי בייתי
מחיר - 650-700 ש"ח

ונטה עם תריס חשמלי 5 אינ'צ
מחיר - 450-470 ש"ח

ונטה 6 אינ'צ מושתקת טיימר
+ שואב אוויר מושתק עם השהייה 
מחיר - 500-600 ש"ח

ונטה 6 אינ'צ
שואב אוויר
מחיר -  150-400 ש"ח

ונטה 6 אינ'צ טיימר
+ שואב אוויר עם השהייה
מחיר - 350-500 ש"ח

ונטה 6 אינ'צ מושתקת
מחיר - 500-600 ש"ח

וונטה 6 אינ'צ עם תריס חשמלי
מחיר - 650-670 ש"ח

ונטה 8 אינ'צ בייתית
מחיר -  350-800 ש"ח

ונטות לשירותים
מחיר - 120-150 ש"ח

וונטות למקלחת
מחיר - 120-180 ש"ח

ונטה טורבו 1700 
מחיר - 680-750 ש"ח

ונטה תעשיתית 8 אינ'צ
מחיר -  790-850 ש"ח

ונטה מוסתרת בפנל פלסטי 
מחיר - 250-270 ש"ח

ונטה מוסתרת בפנל נירוסטה
מחיר -  350-380 ש"ח

ונטה מוסתרת בפנל זכוכית יוקרתית
מחיר - 400-450 ש"ח

ונטות עם חוט משיכה להפעלה
4-8 אינצ' 
מחיר - 250-350 ש"ח

ונטה פנל תעשייתית
8-50 אינצ' 
מחיר - 550-3,800 ש"ח

ונטות התקנה ע"ג זכוכית או פרספקס או עץ
מחיר - 400-1,800 ש"ח

עלות מוצרי אוורור נוספים
מסכי אויר מחוזקים במגוון אורכים 
מחיר - 1,000-2,000 ש"ח

מאווררים בייתיים 
מחיר - 90-460 ש"ח

מאווררים חצי תעשייתים
מחיר -  400-2,800 ש"ח

ווסתי תדר למנוע
מחיר - 350-2,000 ש"ח

תריסי הגנה 
מחיר - 20-800 ש"ח

רשתות הגנה 
מחיר - 20-800 ש"ח

כיפות סיניות
מחיר - 20-800 ש"ח

אביזרי פחחות
מחיר - 20-800 ש"ח

 

מדריך ונטה - אוויר תחת כנפיים


מה אומרת לכם המילה בית? אין ספק שמדובר בהרבה יותר מארבע קירות, דלת וגג.

בית הוא המקום המכיל, האוהב, המחבק.

המערה החמימה אליה אנחנו חוזרים אחרי יום שלם של מרדף מלחיץ אחרי ההצלחה, הקבלה, העושר והתהילה.

הבית הוא מקום מקבל. נוח. אוהב. אם תעצמו את העיניים- מה תראו כשאתם אומרים את המילה בית? אור רך בסלון, רהיטים רכים ובעיקר- ריח.

ריח של תבשיל מעלה אדים העולה מהמטבח, ריח של הבושם של אמא, של האפטרשייב של אבא.

במציאות, חווית הבית שונה ולא במעט. ברב הבתים, הריח השולט אינו הריח המקבל והמרגיע של הכביסה הנקייה והבישול הביתי וזו יכולה להיות בעיה מהותית.

 

להילחם בריח

 

אז בואו ונדבר רגע על ריחות. על הריח שבוקע מסל הכביסה שלכם, או מחדר השירותים שלכם- וזה עוד כשהכל תקין ואין בעיית ביוב בדירה שמעלה גם ריחות מצנרת המקלחת. אין ספק שמדובר על ריח לא נעים, אך למה הוא לא נעים לנו?

היכולת של הגוף לזהות ריחות לא נעימים ולהיגעל מהם הינה יכולת הישרדותית, תאמינו או לא. שכן ריח, משמעו זוהמה וזוהמה- משמעה חיידקים ולכלוך- שילוב ששם את בריאותנו ובעיקר בריאות החלשים מבני ביתנו: תינוקות, נשים הרות ואנשים מבוגרים, בסכנה. כן, כן.

גם הכביסה שלכם תעלה עובש אם תשאירו אותה זמן מספק עם שאריות האוכל של ארוחת הצהריים מימים עברו ועובש- זהו סוג של חי הפולט גזים רעילים לאוויר.

 

חללים קטנים ואוורור קבוע

 

בבתים רבים, סל הכביסה נמצא בתוך מרפסת שירות מסוג כלשהו ולא בכדי. מקום מאוורר הינו המקום היחיד בו אפשר למזער את נזקי הריח הרע על כל גווניו. אבל מה עושים עם חדרי שירותים קטנים בתוך הבית עם חלונות לתוך חדרים פנימיים של הבניין או חדרי שירותים עם חלונות אוורור קטנים במיוחד? במיוחד בשביל זה, יש את אתר ונטה.

לא יודעים מה זה ונטה? מדובר על מכשיר פשוט, שנראה במבט ראשוני כמו מאוורר קטן. תפקידו לינוק את האוויר המזוהם מחוץ לחדר בכוח הפרופלור. הנחה של ריחן מסוג כלשהו לצד הוונטה, תפיץ גם ריח נהדר- באופן יעיל יותר.

 

למה ונטה?


עבור וונטות יש יתרונות מגוונים- הם משמידים עובש ומקטינים לחות וכמובן, נלחמים בריח הרע, על כל המשתמע מכך.

לכן, לא מפתיע כי היום אפשר למצוא מגוון רחב של דגמים עבור ונטה למטבח, ונטה למקלחת, ונטה לשירותים, וונטה לעליית גג, ונטה למרתף ומקלטים בתוך חנויות של אביזרי אוורור.

לוונטה יש גם תפקיד של קירור החדר במידת מה, אם כי אינו יעיל כסוגים שונים של מאווררים שייעודם המרכזי הוא הקירור והשליטה על חום החדר כגון מאוורר תקרה, מסכי אוויר ועוד. בחלק מהמקרים יעדיפו, בעיקר בעלי עסקים, להתקין מאווררים תעשייתיים ולא מזגנים כפתרון לחימום יתר של המקום- בזכות העלות הנמוכה יחסית שלהם והיעילות הגבוהה.

 

חם על הגג


ואם כבר מדברים על להוזיל את עלויות הקירור של הבית או העסק בימי הקיץ החמים, אפשר למצוא בתוך אתר ונטה שלל הצעות של מערכות אוורור מעניינות. למשל, בתים פרטיים יכולים לבדוק אופציה של התקנת מפוחים- החסכוניים מאד מבחינת בזבוז אנרגטי (בטח ביחס למזגן סטנדרטי) ומקררים את הבית באופן יעיל למדי.

גם התקנת מפוח גג רעפים אינו יקר במיוחד- לעיתים מחירו כשליש בלבד מעלותו של מזגן ממוצע. לכן, הטכנולוגיה של האוורור, שהייתה קודמת לזו של המזגן, כנראה יעילה יותר בהרבה מהמקרים כאשר מדובר בחסכון- מבחינות רבות.

 

חזרה לוונטה


אבל בואו נחזור אל הונטה- אם התקנתם ונטה בשירותים שלכם, כמעט ואין צורך שהדבר יראה. דגמים מסוימים של וונטות הם זעירים ממש אך בעלי עוצמה גבוהה.

ישנה גם אופציה לחסכון בחשמל ע"י חיבור בין מתג האור בשירותים למתג הוונטה- מה שיגרום לכם, באופן כמעט אוטומטי, לכבות את הוונטה כל פעם שתצאו מחדר השירותים, עם כיבוי האור.

בעיקר כאשר מדובר על חדרים ללא חלונות אוורור או כאלה עם חלונות קטנים במיוחד, חדרים שחלונותיהם פונים לכיוונים של בניינים אחרים, כבישים או שאר חוסמי אוויר- יש לשקול בחיוב לאוורר את החדרים בעזרת ונטות. כדי שריח הבישולים יהיה הריח השולט של הבית שלכם.

 

וונטה למקלחת

 

אנו רוצים שהבית שלנו יהיה נקי ונעים. אנו משקיעים זמן רב בניסיון להפוך אותו לנוח יותר. אך לעיתים, אנו לא חושבים על פרטים קטנים שיכולים להפוך את השהייה בו לנעימה בהרבה.

קחו לדוגמא את חדר המקלחת שלנו. אנו דואגים לקרצף אותו, לשים בו מבשמים שונים, ולקנות לו וילון חדש כאשר הישן מתלכלכך. אך משום מה בכל זאת מצטברים בו ריחות לא נעימים. מה עושים במצב כזה? דבר קטן ופשוט יכול לפתור את הבעיה בקלות רבה!

ישנו מגוון רחב של מוצרי וונטה למקלחת. וונטה איכותית תחסוך לכם את הצורך לפתוח את החלון כדי שהאדים יצאו מן החדר, או להשאיר את הדלת פתוחה על מנת לאוורר אותו. היא תעזור לכם למנוע הצטברות של טחב בחדר המקלחת- שהוא אחד מן הגורמים לריח הלא נעים. כל שיהיה עליכם לעשות הוא ללחוץ על כפתור ומיד מערכת האיוורור תתחיל לפעול ולדאוג לאוויר נקי וצלול.

המקלחת שלנו היא מקום להתנקות בו ולצאת ממנו כאשר אנחנו מבושמים ומפיצים ריח נעים של סבון ושמפו. אלא שלעיתים, אחרי שאנו יוצאים מחדר המקלחת, נשאר שם ריח לא נעים של רטיבות ושל טחב. רבים שואלים את עצמם מה ניתן לעשות כדי למנוע זאת. התשובה למצב זה היא במקרים רבים וונטה למקלחת, שמסייעת לאוויר להתחדש.

 

וונטה למקלחת עם טיימר

 

כיום, הטכנולוגיות החדשות מאפשרות לנו המצאות שבעבר היו נראות לנו חלומיות. אם ברצונכם לעשות את חייכם פשוטים וקלים באמת, בחרו במערכת איוורור למקלחת שמותקן בה טיימר. כך לא תצטרכו לזכור לכבות את הוונטה אחרי עשר דקות כדי לחסוך בחשמל- הטיימר יעשה זאת עבורכם באופן אוטומטי! אם ברצונכם ליהנות ממערכת מתוחכמת עוד יותר, תוכלו להתקין בעזרתו של איש מקצוע וונטה למקלחת אשר נדלקת ונכבית יחד עם האור.

 

השוואת מחירים בתחום וונטה למקלחת


עליכם להשוות מחירים שונות שמוצעים לכם בחברות שונות. שוק הוונטות הוא שוק שיש בו לא מעט אפשרויות, ועל כן אל תהססו להתקשר, לשמוע על הוותק של החברה ועל המקצועיות שלה, וגם לבקש הצעת מחיר. כדאי גם תמיד להתייעץ בחברים שמבינים בתחום, כלומר כאלו שהתקינו וונטה אצלהם בבית לא מזמן... הם יוכלו לתת לכם מושג לגבי טווח מחירים הגיוני, וגם המלצות לגבי אנשי מקצוע שכדאי לכם לעבוד איתם.

וונטה למקלחת היא דוגמא מובהקת לדבר קטן שעושה הבדל גדול. מרגע שתתקינו אותה בביתכם תהנו מאיכות חיים גבוהה יותר וכמעט לא תוכלו להיזכר כיצד הסתדרתם לפני.

 

חשיבות של וונטה למקלחת


פעמים רבות, התקרה של חדר המקלחת שלנו מתחילה לקבל ציפוי של טחב עליה. הדבר נגרם בשל איוורור לקוי של החדר. לעיתים מדובר פשוט בריח לא נעים.

מה ניתן לעשות בנוגע לכך? ראשית, פתחו חלון. נכון שלעיתים בחורף לא נעים להיכנס לאמבטיה קרה אך חמש דקות יכולות לעזור לאוויר לצאת החוצה מבלי להקפיא אתכם יותר מדי.

שנית, השאירו את דלת חדר המקלחת פתוחה, במיוחד אחרי שסיימתם להתקלח בו.

אם הפתרונות הללו לא מספיקים, נראה שעליכם להתקין וונטה למקלחת. וונטה כזאת תעשה את העבודה עבורכם בצורה יעילה וזריזה- כמה דקות בהן היא דולקת, והאוויר בחדר יתנקה במהרה.

 

סוגים של וונטה למקלחת


בחירת וונטה לחדר המקלחת תלויה במספר גורמים. ראשית, עליכם לחשוב ולבדוק מה הוא סכום הכסף אותו אתם רוצים להשקיע במערכת אוורור למקלחת.

הדבר יעזור לכם להתכוונן ולהבין אילו מוצרים פשוטים מדי בשבילכם ואילו יקרים מדי. שנית, עליכם לבדוק את יעילות המאוורר ביחס לגודל החדר.

וונטה קטנה תספיק לחדר מקלחת קטן אולי, אך אם מדובר בחדר גדול שיש בו גם שירותים, למשל, רצוי לבחור במוצר גדול יותר. כדאי גם להיוועץ במי שמבינים שתחום- ייתכן והמוכרים בחנות יוכלו לסייע לכם ולתרום לכם מן הידע שלהם.

תחום הוונטות הוא תחום רחב ומורכב משנדמה בתחילה. כך למשל, ישנן סוגי מערכות שונות שמופעלות בצורה שונה, לדוגמא וונטות למקלחת שמתחילות להסתובב כאשר האור נדלק.

כדי להתקין מערכת כזו יהיה עליכם להביא הביתה איש מקצוע. הביאו את מכלול השיקולים בחשבון ונסו לשאול חברים ומכרים האם הם מרוצים ממערכת האיוורור שלהם. כמו כן בקשו מחברות העוסקות בתחום הסברים והצעות מחיר שונות.

 

ונטה לשירותים

 

לעיתים אנחנו רוצים לשפץ משהו קטן בבית, משהו קטן שיש לו השפעה גדולה על איכות החיים. כך למשל במקרה של התקנת וונטה לשירותים- מדובר במאורר קטן שמונע ריחות לא נעימים וכך הופך את הביקור בחדר לנעים בהרבה. חדר השירותים אוגר בתוכו הרבה חיידקים וריחות לא נעימים, ושימוש במאורר יכול להקטין מאוד את התופעה. ישנם סוגים רבים של מערכות איוורור המיועדות לחדרי שירותים ומקלחת, ועליכם לבחור מביניהם את מה שמתאים ביותר לצורך שלכם.

וונטה פשוטה

וונטה לשירותים יכולה להיות מאורר קטנטן שנצמד לחלון ומונע ריחות לא נעימים. ההתקנה עשויה להיות פשוטה מאוד במקרים רבים- עליכם רק לקנות ולחבר לחשמל. רצוי לבדוק כמה דגמים שונים אפשריים- יש בכל זאת הבדלים במחירים ובאיכויות, גם כאשר מדובר במכשיר בסיסי. כמו כן יש לוודא מול המוכרים בחנות אם אכן ההתקנה היא פשוטה כפי שאתם חושבים, על מנת למנוע סכנת התחשמלות.

וונטה מתוחכמת

יש מי שרוצים להתקין וונטה לשירותים שתופעל בצורה חכמה- למשל כזו שנדלקת יחד עם האור, אחרי שמורידים את המים או כשפותחים את הברז כדי לשטוף את הידיים. אם זהו הכיוון שלכם, עליכם לעשות מחקר מקיף על סוגי וונטות והתקנתנן- מה מצריך ביקור קצר של חשמלאי שיסדר את המערכת כפי שאתם רוצים? מה מסובך מאוד ויעלה לכם כסף רב? מה הם היתרונות של כל מערכת? אלו מכם שיש להם עניין במוצרי חשמל יוכלו להתעמק ולגלות שכל וונטה מופעלת בצורה שונה ומערבת טנכולוגיות אחרות.

המבחר נע מוונטה פשוטה וקטנה שניתן לחבר לחלון או לקיר והיא מופעלת ומכובה בלחיצה, ועד למכשירים גדולים שזמן הפעולה שלהם נקצב מראש על פי טיימר. לא משנה באיזו וונטה לשירותים תבחרו, בכל מקרה מדובר במוצר שכדאי שיהיה מותקן בכל בית. אין ספק שיהיה נעים יותר להביא לשירותים שלכם אורחים, וכמו כן להיכנס אליהם בעצמכם. נכון, מדובר אמנם בהשקעה- לצאת ולחפש, לערוך השוואות מחירים, לשלם ולדאוג להתקנה- אך התוצאה בהחלט משתלמת. שדרוג קטן של הבית יכול להפוך את החיים בו לנעימים בהרבה!

טיפים עבור וונטה לשירותים

רוצים לדאוג לנשום אוויר נקי גם בשירותים שלכם? נמאס ממטהרי אוויר שלא באמת משפרים את הריח ורק תורמים לחור באוזון? זה הזמן לרכוש לביתכם וונטה לשירותים, שתדאג להפיג ריחות רעים במהירות! וונטה איכותית תוכל לחסוך לכם אי נעימויות רבות, ולשפר את הנוחות ואיכות החיים שלכם בקלות רבה.

אנו מבלים בשירותים שלנו כמה דקות בכל יום, וכדאי שהם יהיו נעימים ככל האפשר. השירותים הם מקום בו מצטברים לעיתים חיידקים וריחות שלא תמיד אנו נהנים להריח. לעיתים מדובר בבעיה במערכת האינסטלציה עצמה, ואז יש להזמין אינסטלטור שיברר מהו מקור הריח הלא נעים ויתקן את הבעיה - במצב כזה לא מטהר אוויר ולא וונטה לשירותים יעזרו. אבל במקרה בו מדובר בריח רגיל שמופיע אחרי שימוש בשירותים, מאורר טוב בהחלט יכול לפתור את הבעיה.

כיצד לבחור וונטה לשירותים?

כיום יש מבחר רב של מאווררים המיועדים לחדרי שירותים ומקלחת. עליכם לבדוק את הסוגים השונים כדי להחליט מה נכון ומתאים לכם. ככלל, רצוי להתמקד בכמה פרמטרים שונים: מחיר הוונטה- לעיתים מחיר גבוה יותר מעיד על איכות טובה יותר, אך לא תמיד הדבר הוא כך. כדאי לעשות השוואת מחירים בין כמה וכמה מקומות שונים. שנית, כדאי לבדוק האם הוונטה מרעישה- כיום ישנן וונטות שקטות למדי ואין שום סיבה שמאורר קטן יוציא רעש של מקרר גדול! כמו כן יש מערכות איוורור פשוטות מאוד וישנן מורכבות יותר- גם בזאת עליכם להתחשב.

התקנה של וונטה לשירותים

ישנם מוצרים אשר דורשים תהליך התקנה מורכב המערב גם מומחים בתחום. קחו לדוגמא קניית מזגן חדש- תצטרכו לחכות שאנשי מקצוע יביאו אותו לביתכם ויעשו את כל החיבורים הנדרשים. התקנת מאורר קטן, לעומת זאת, היא דבר פשוט ונוח. קופצים לחנות, בוחרים בדגם הרצוי, ותוך כמה רגעים של עבודה בבית הכל מסודר. לעיתים אנשים רוצים מערכת איוורור מורכבת יותר- למשל כזאת שנדלקת באופן אוטומטי כאשר פותחים את הדלת או מדליקים את האור. אם אתם מעוניינים בוונטה כזו, אכן מומלץ להזמין אנשי מקצוע שיעשו את ההתקנה בעבורכם- הדבר יחסוך לכם זמן ומאמץ רבים.

 

שאלה לגבי ונטה עם טיימר


בשיפוץ הכינו נקודת חשמל ליד הפתח שהוכן, שמוזנת ממפסק קיר בחוץ, שאינו קשור לתאורה, האם זו בעיה?

שלום. יש לי ונטה כזו שטרם הופעלה ויש לה טיימר. בשיפוץ הכינו נקודת חשמל ליד הפתח שהוכן, שמוזנת ממפסק קיר בחוץ, שאינו קשור לתאורה (לה יש מפסק אחר) בונטה יש חיבורים L N T האם לחבר את ההזנה שלי (L) ואת האפס (N) וזהו ול- T לא לחבר מאומה? האם אז הונטה תהיה רגילה ותעבוד, כשיש מתח ותעצור כשאין, ובעצם בוטל הטיימר?
אם לא מה לעשות?

תשובת מומחה ונטה:

שלום רב,

ראשית – עליך היה לקבל הסבר מבית העסק בו קנית את הציוד. חוסר מקצועיות או שלא נתת את הדעת להסבר ... ?  אצלי זה לא היה קורה.

שנית ולשאלתך – עבור וונטה עם טיימר יש לעשות הכנה חשמלית בטרם עת. צריך פאזה קבועה, פאזה ממותגת ואפס.

בדגם הספציפי שלך: אל האות L יש לחבר את הפאזה הקבועה, אל האות T יש לחבר את הפאזה הממותגת ואל האות N יש לחבר את האפס.

אנו תמיד מחייבים להשתמש בחשמלאי מוסמך ע"פ חוק. אין לך את הזכות, היכולת וההכשרה לעשות זאת לבד. אסור !

ונטה בחדר ארונות, האם כדאי?

אני רוצה לעשות חדר ארונות, האם כדאי להתקין וונטה?

תשובת מומחה אוורור בקליק:

חדר ארונות ללא חלון ..... ?  סביר להניח שיהיה לך בגדים מסריחים ...
חדר סגור , עלול להיות לך ריח טחב.
ברור שנמליץ לך לעשות אוורור. אין קבלן (חכם ולא חסכן) שבונה חדר ארונות ללא אוורור.

מפוח למטבח במקום קולט אדים

התקנתי מפוח למטבח במקום קולט אדים. הבעיה היא הרעש שנוצר בזמן השאיבה. האם קיים אלמנט הפחתת רעשים אותו ניתן לחבר לאורך צנרת השאיבה.

תשובת מומחה

קודם כל – יפה שלקחת מפוח מאשר קולט אדים. אנחנו כאן, צוות המומחים , ממש לא אוהבים קולטי אדים ברמה המיקצועית ויש לנו עשרות סיפורים ולקוחות שהחליפו קולט אדים במפוח טוב.
בקשר לרמת הרעש ... ישנן מספר דרכים לפתור את הבעיה.
הדרך ראשונה היא ווסת מהירות מיוחד למנוע המיועד לשלוט על כמות האויר ומפלס הרעש.
הדרך השניה מאוד יעילה אבל מחייבת להבין את אופן ההתקנה.

אפרט את הדרך בקצרה :

משתיק קול . משתיק קול כשמו כן הוא אבל בגלל אורכו וגודלו, כאמור, עלינו להבין את הסיטואציה.

 

מפוח לגג רעפים


בצורה שגג הרעפים בנוי אין אפשרות לבניית פתחים אלו בנסיבות אלה האם יש טעם להסתייע במפוח ?

מומלץ לאוורור חלל גג רעפים. אני ממליץ לאוורור את חלל גג הרעפים שמצתבר בו חום אשר משפיע על הטמפרטורה בכל הבית. אוורור חלל גג רעפים והחום הכלוא בו יאפשר לך להנות מבית קריר יותר, צריכת החשמל שלך תרד (עקב אי שימוש במזגן בימים רבים ושימוש בטמפרטורה גבוהה יותר בימים שכן תמזג את הבית).

שנית, לשאלתך: מהו החלל מתחת לגג הרעפים שיש לאוורר אותו ? מה הסיבה שיש לאוורר אותו ? מה מידות החדר ? מה הפעילות שעושים בחדר ? (שרותים, מקלחת, חדר ארונות, מטבח, חדר שינה, מחסן, חדר עבודה – הסבר: שרותים נאוורר מהר וחזק כי השהייה בחדר יחסית קצרה לעומת חדר עבודה שנאוורר לאט יותר ובאופן חרישי).

 

הבהרה

 

מחירי וונטות משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות ממשווקי וונטות מומלצים ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר ונותני שירות מובילים מאזור מגוריכם יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.

הצעת מחיר עבור ונטה

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.