אל תהיו פראיירים, השוו מחירים!

מחירון השוואת מחירי סלולר

כמה עולה הצטרפות למסלולי חבילות סלולר בכל חברה? צפו במחירון חבילות סלולר בתחתית הדף.

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון מלא ומעודכן עבור חבילות הצטרפות למסלולי סלולר לכל חברות התקשורת בישראל.

צרכנות נבונה מתחילה באתר כמה עולה, לא משנה איזה סוג מסלול או חבילת סלולר אתם מחפשים...? יש לנו הכל מהכל, בצעו השוואה לפי מחירי חבילות או לפי סוגי מסלולים ומבצעים. מהיום קל להשוות בין חבילות ומסלולים ואפילו לבחור חבילה מתאימה עבורך.

ניתן לקבל הצעות מחיר עבור : חבילות בפלאפון, חבילות בסלקום, חבילות בפרטנר, חבילות בהוט מובייל וחבילות ברמי לוי.

השוואות מחירים חברות סלולר בישראל חודש מרץ 2018

כל חבילות הסלולר, כל המסלולים וכל המחירים של כל החברות! בדוק, השווה והצטרף בקליק!

מסלולים עד 10 ג´יגה
הצעה
מחיר
מסלול Family אקסטרא
דקות והודעות ללא הגבלה. 16 ג´יגה גלישה לשנה!
₪44.90
מחיר 2 - 4 קווים - 39.90 ש"ח. מחיר 5 - 7 קווים - 34.90 ש"ח. מחיר 8 - 15 קווים - 29.90 ש"ח.
מושלמת בשבילך אקסטרא
גלישה חופשית באפליקציות פייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ, וויז וסנאפצ´אט. 20GB לגלישה נוספת.
₪59.90
מחיר 2 קווים ומעלה-49.90 ש"ח לחודש לקו
מתאים לך בסלקום 50GB
שיחות ו-sms ללא הגבלה חבילת גלישה בנפח 50GB
₪59.90
מחיר למנוי ל 36 חודשים, מחיר חבילת פקיעת חבילת גלישה 20 ש"ח.
חבילה אישית ללא הגבלה
שיחות והודעות ללא הגבלה גלישה עד 1 GB
₪19.90
מחיר לחודש
חבילה אישית ללא הגבלה
שיחות והודעות ללא הגבלה גלישה עד 8 GB
₪29.90
מחיר לחודש
משתלם ‏10 ג´יגה לשנה
3,000 דקות שיחה, 3,000 דקות SMS + חבילת גלישה בנפח 10 ג´יגה + הטבת ספק אינטרנט ביתי של HOTnet ב 9.90 לחודש למשך שנה.
₪29.9
למצרפים 2 מנויים ומעלה!
משתלם פלוס ‏10 ג´יגה לשנתיים
3,000 דקות שיחה, 3,000 דקות SMS + חבילת גלישה בנפח 10 ג´יגה + הטבת ספק אינטרנט ביתי של HOTnet ב 9.90 לחודש למשך שנה.
₪34.90
למצרפים 2 מנויים ומעלה!
מסלולים עד 20 ג´יגה
הצעה
מחיר
חבילת פלאפון מושלמת M
גלישה חופשית באפליקציות פייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ, וויז וסנאפצ´אט. 17GB לגלישה נוספת.
₪69.90
מחיר עבור 2 קווים ומעלה - 49.9 ש"ח לכל קו.
חבילת פלאפון מושלמת L
גלישה חופשית באפליקציות פייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ, וויז וסנאפצ´אט.20GB לגלישה נוספת.
₪79.90
מחיר 2 קוים-75.90 ש"ח לחודש לקו. מחיר 3 קווים-69.90 ש"ח לחודש לקו. מחיר 4 מנויים ומעלה-65.90 ש"ח לחודש לקו.
מבצע קלאסיק
דקות והודעות ללא הגבלה. גלישה עד 20 ג´יגה.
₪49.90
מחיר 2 קווים ומעלה - 47.90 ש"ח לקו.
טופ 15 ג´יגה
5000 דקות ו-5000 הודעות גלישה עד 15 ג´יגה 500 דקות שיחה לחו"ל
₪99.00
חבילת שיחות וגלישה מחו"ל (חד פעמית).
חבילה אישית ללא הגבלה
שיחות והודעות ללא הגבלה גלישה עד 10 GB
₪39.90
מחיר לחודש
מסלולים מעל 30 ג´יגה
הצעה
מחיר
מתאים לך בסלקום 30GB שלשות
שיחות ו-sms ללא הגבלה, חבילת גלישה בנפח 30GB
₪45.90
מחיר ל 3 מנויים ל 12 חודשים, מחיר חבילת פקיעת חבילת גלישה 20 ש"ח.
משתלם ‏50 ג´יגה לשנה
3,000 דקות שיחה, 3,000 דקות SMS + חבילת גלישה בנפח 50 ג´יגה + 300 דקות שיחה ל-31 יעדים. הטבת ספק אינטרנט ביתי של HOTnet ב 9.90 לחודש למשך שנה.
₪44.00
למצרפים 2 מנויים ומעלה!
משתלם פלוס ‏‏50 ג´יגה לשנתיים
3,000 דקות שיחה, 3,000 דקות SMS + חבילת גלישה בנפח 50 ג´יגה + 300 דקות שיחה ל-31 יעדים. הטבת ספק אינטרנט ביתי של HOTnet ב 9.90 לחודש למשך שנה.
₪50.00
למצרפים 2 מנויים ומעלה!
מסלולים לזוגות
הצעה
מחיר
מתאים לך בסלקום 10GB
שיחות ו-sms ללא הגבלה חבילת גלישה בנפח 10GB
₪39.90
מחיר למנוי ל 12 חודשים, מחיר חבילת פקיעת חבילת גלישה 20 ש"ח.
מתאים לך בסלקום 30GB
שיחות ו-sms ללא הגבלה חבילת גלישה בנפח 30GB
₪49.90
מחיר למנוי ל 12 חודשים, מחיר חבילת פקיעת חבילת גלישה 20 ש"ח.
מסלולים למשפחות
הצעה
מחיר
‏GLOBAL 40GB 2018
דקות והודעות ללא הגבלה. גלישה עד 40 ג´יגה. 700 דקות שיחה לחו"ל.
₪69.90
שני קווים ומעלה (עד 7 קווים): 65.90 ש"ח לחודש לכל קו.

 

השוואת מחירי סלולר בעידן האינטרנט 

מחפשים חברת סלולר מומלצת? מעוניינים לדעת איזו חברת סלולר היא הטובה ביותר בישראל? מחפשים חבילות סלולר לעסקים וחברות או מבצעי התחברות משתלמים ללקוחות פרטיים או עסקיים? ובכן, עידן האינטרנט פותח בפנינו אפשרויות חדשות על מנת לבצע השוואת מחירי סלולר ולבדוק האם אנו משלמים מעל הממוצע וכיצד ניתן להוזיל את עלויות התקשורת הסלולרית בבית או בעסק. בנוסף, כאן באתר כמה עולה מתעדכנים כל מחירי חבילות הסלולר של החברות המובילות בישראל וניתן לראות בקלות איזה מסלול סלולרי הכי משתלם לאדם פרטי, סטודנט, עסק או משפחה.


הורדת מחירי חבילות הסלולר

ענף הסלולר עובר שינויים תכופים לאורך השנים ואם בעבר היו בו שלוש שחקניות מרכזיות- סלקום, אורנג' ופלאפון הרי עם פתיחת השוק לתחרות והנהגת הרפורמה על ידי שר התקשורת לשעבר משה כחלון נכנסו לענף שחקנים חדשים כמו רמי לוי תקשורת, גולן טלקום והוט מובייל. עם פתיחת השוק הסלולרי לתחרות זכה הציבור הישראלי לתחרות עצומה בין החברות ולמבצעי הצטרפות משתלמים ואטרקטיביים ולמגוון חבילות חדשות כמו מסלול טלפון הכל כלול, חבילת גלישה סלולרית ללא הגבלה, מבצעי התחברות לשניים או שלושה מכשירים ויותר וכן מגוון חבילות אטרקטיביות לעסקים וחברות במשק הישראלי. יחד עם זאת, ריבוי החבילות ומבצעי ההתקשרות גורמים לעיתים ללקוחות חדשים המעוניינים להצטרף וללקוחות קיימים המעוניינים להוזיל את החבילה הקיימת לקושי להחליט איזה חברה מציעה את מסלול ההצטרפות הטוב ביותר עבורם.


שתי רפורמות עיקריות

משרד התקשורת ביצע שתי רפורמות עיקריות בשוק הסלולר, הראשונה היתה אישור להפעלת חברות סלולר וירטואליות הפועלות על גבי הרשת הקיימת ובין החברות ניתן למצוא את רמי לוי תקשורות, 012 מובייל וחברות נוספות. הרפורמה השנייה שמשרד התקשורת הוביל נערכה על ידי מכרז שאפשר לשתי חברות סלולריות חדשות להקים רשתות עצמאיות תוך התחייבות לגייס 7% מנתח השוק הפרטי ושתי החברות שאכן הצליחו לעשות זאת הן גולן טלקום והוט מובייל.

בעקבות הרפורמות של משרד התקשורת חלה מהפכת מחירים בשוק הסלולרי וכיום הצרכן הישראלי יכול ליהנות מחבילות הכל כלול אשר נחשבות למשתלמות ביותר וניתן בהם לעשות שימוש בלתי מוגבל בשיחות, שליחת הודעות טקסט (SMS) וגלישה בלתי מוגבלת באינטרנט, אך חשוב לדעת כי מסלול טלפון הכל כלול שונה בין החברות ויש הגבלות שונות עליהן יש לתת את הדעת מראש על מנת לבחור בחבילה המתאימה ביותר לצרכי המשתמש.


מבצעים בחברות הסלולר, ניתוק וניוד מהיר

על מנת לבצע השוואת מחירי סלולר מומלץ לנצל את האינטרנט לחיפוש מתקדם על מנת לקרוא בזמנכם החופשי את כל המידע הנחוץ לקבל החלטה צרכנית נכונה ואחראית. כאשר מדברים עם נציג שירות הרי המידע עלול להיות מטעה ולכן לפני שממהרים להצטרף לחברה זו או אחרת רצוי לקרוא את פרטי חבילות ההצטרפות של החברות השונות וכן ללמוד על פרטי מסלולי הסלולר שכל חברה מציעה וכך ניתן לקבל החלטה נכונה ומשתלמת כלכלית.

חברות הסלולר מתחרות על כל לקוח ולכן בכל חברה תמצאו מספר מסלולי הצטרפות ולכן אם אתם מעוניינים לעבור לחברה אחרת כדאי לחפש כאן באתר ביטויים כמו מבצעי הצטרפות לפלאפון, מבצעי הצטרפות לפרטנר, מבצעי הצטרפות לגולן טלקום, סלקום, רמי לוי או מבצעי הצטרפות להוט מובייל ו- 012.

היום לעבור חברת סלולר זה עניין פשוט ביותר, אין צורך לנתק את הקו בחברה שאותה עוזבים ואפילו לא צריך להודיע להם על כך. ניוד מספר טלפון מתבצע ע"י החברה שאליה אנו מצטרפים, תהליך לא מורגש שלוקח מספר דקות ובאותו הרגע גם מפסיקים לגבות מאיתנו כסף בחברה שעזבנו.

*** עצה צרכנית : שימו לב כי רוב העסקאות מול חברות הסלולר הן לשנה אחת בלבד ולאחר מכן המחיר קופץ משמעותית ולכן תשימו תזכורת בטלפון הסלולרי כי לאחר 11 חודשים יש לעבור לחברת סלולר מתחרה. במקום לבזבז זמן ואנרגיות כדי לנסות לשמור על המחיר הקיים עדיף ומומלץ לבצע ניוד לחברה אחרת, תמיד יש מבצעים טובים יותר ואם לא מרוצים אז אפשר בשיחת טלפון אחת קצרה לחזור לאחר 3 חודשים כלקוח חדש עם דילים שלא תקבלו בתור לקוח קיים.

חלק מסניפי המשווקים המורשים שמפורסמים כאן באתר כמה עולה נותנים מבצעי הצטרפות הכוללים סים ומשלוח חינם עד הבית! 


בדיקת מהירות גלישה, איזורי כיסוי וגודל חבילה בסלולר

נקודה חשובה שיש לתת עליה את הדעת היא מהירות הגלישה בסלולר ויותר חשוב גודל חבילת הגלישה. כיום באמצעות הסמארטפונים החדשים והמשוכללים, ביניהם מכשירים מתקדמים כמו אייפון 6, 7, 8 פלוס, סמסונג גלקסי, LG, וואווי ואחרים ניתן לגלוש בקצב סופר מהיר אך מומלץ לבדוק מראש איזורי כיסוי גיאוגרפי של כל חברה, תשתית רשת סלולר שונה בכל עיר ואזור בארץ תגרור מהירות גלישה שונה בכל חברה, לצורך הדוגמא יש מצב שבתל אביב הגלישה הסלולרית תהיה יותר מהירה בפלאפון מאשר בפרטנר אך באזור מסויים בעיר באר שבע המצב יהיה הפוך ופרטנר תהיה יותר מהירה.

הצרכן הישראלי נוהג לגלוש ולהפעיל אפליקציות שונות ורבות במכשיר הנייד שלו, בין האפליקציות הפופולאריות שדורשות חיבור קבוע לרשת ניתן למצוא את פייסבוק, ווייז, יוטיוב, וואטספ, משחקים מקוונים ועוד. לכן חשוב לבדוק מה כוללת חבילת גלישה סלולרית ללא הגבלה ומהי מהירות הגלישה שהספק מציע מאחר ויש הבדלים משמעותיים בין החברות, בהתאם למדיניות כל חברה ובהתאם לתשתית שלה.


קניית טלפון מחברות הסלולר

עד לפני הרפורמה בשוק הסלולרי נהגו רבים לרכוש את הטלפונים הניידים מחברות הסלולר ואלה הציעו חבילות שונות ומגוונות עם התחייבות ארוכה, לרוב לשלוש שנים. כיום, אין צורך להתחייב למסלולים אלה וניתן לרכוש סמארטפונים בחנויות המתמחות או להזמין באינטרנט וכך לחסוך פערי תיווך ועלויות נוספות.

באינטרנט ישנן חברות רבות המציעות מכשירים סלולריים מתקדמים ולכן חשוב לנצל את האינטרנט כדי להשוות מחירי סמארטפונים וכדאי לחפש מבצעים משתלמים באתרי הקניות ברשת ולהשוות את המחיר למחיר שחברות הסלולר מציעות, במיוחד כאשר מעוניינים לרכוש את המכשירים היקרים והמתקדמים ביותר כמו אייפון שמונה פלוס, אייפון אקס וסמסונג גלקסי נוט אג'. אגב, באתרי המכירות המקוונים ניתן לחפש טלפון סלולרי בהנחה או להשתתף במכירות פומביות או מכירות קבוצתיות ולהוזיל את עלויות המכשיר. כמו כן, כדאי לחפש במנועי החיפוש ובאתרים מובילים מבצעי טלפון סלולרי או לחפש באתרי השוואת מחירים ובאינדקסים המקצועיים העוסקים בתחום מכירת טלפונים סלולריים.

בעקבות חוק המס החדש הוזלו כל הטלפונים הסלולרים במאות שקלים וכיום את האייפון במחיר הכי זול בעולם ניתן למצוא אצלנו בעיר אילת שנותנת בנוסף גם הנחה בשיעור המע"מ. 

כמו כן, כאשר קונים טלפון סלולרי בין אם זה מחברה פרטית, מאתר באינטרנט או ספק סלולר חשוב לבדוק מי מספק את האחריות, היכן ניתן לתקן את המכשיר, ויש לבדוק מהי תקופת האחריות ומה היא כוללת. תיקון טלפונים סלולאריים אפשרי במעבדות פרטיות או בחברות הסלולר במידה וקונים את המכשיר מהן.


איכות שירות הלקוחות

כאשר מעוניינים להחליף ספק סלולר חשוב לבדוק באינטרנט מה לקוחות החברות חושבים על רמת ואיכות השירות הניתן להם . יש הבדלים בין החברות השונות ולכן כדאי לחפש במנועי החיפוש ביטויים כמו פלאפון שירות לקוחות, סלקום שירות לקוחות, פרטנר שירות לקוחות וכדומה. כך תוכלו לאסוף תגובות לגבי איכות השירות בחברות השונות, גם בפורומים העוסקים בתחום הסלולר ניתן להתרשם מאיכות השירות וכך ניתן לקבל אספקט נוסף לגבי כדאיות ההצטרפות לפלאפון, לסלקום, לפרטנר, רמי לוי, הוט מובייל, גולן טלקום וכדומה.


השוואת מחירי סלולר ומסלולים

כדי להשוות את מחירי הסלולר אין צורך לחפש באתרי השוואת מחירים או באינדקס המקצועי את הקטגוריה המתאימה להשוואת מחירי התקשורת הסלולרית, כאן באתר כמה עולה תמצאו את כל מבצעי ההצטרפות של החברות השונות, מסלולים מיוחדים כמו הכל כלול, מסלול משפחתי, מסלול לעסקים ועוד. כך, במקום אחד רואים את העלויות החודשיות של כל חברה וחברה וניתן לקרוא מידע על מסלולי ההצטרפות השונים וללמוד האם אחרי שלושה חודשים משלמים יותר, האם עלות החבילה קבועה ולכמה זמן, מהו נפח ומהירות הגלישה הסלולרית בכל חבילה ומהי עלות השיחה ושליחת ההודעות אלא אם בוחרים חבילת הכל כלול, אך גם אז יש לקרוא בקפידה את האותיות הקטנות.

     
הצטרפות לפלאפון    

ניוד מספרים לפלאפון

מכירות פלאפון

072-2556583

להצטרפות לפלאפון

  הצטרפות למסלולי פלאפון
פלאפון חבילות סלולר

 

     
הצטרפות לסלקום    

ניוד מספרים לסלקום

מכירות סלקום

072-2773171

להצטרפות לסלקום

  הצטרפות למסלולי סלקום
סלקום חבילות סלולר

 

     
הצטרפות לפרטנר    

ניוד מספרים לפרטנר

מכירות פרטנר

072-2773157

להצטרפות לפרטנר

  הצטרפות למסלולי פרטנר
פרטנר חבילות סלולר

 

     
הצטרפות להוט מובייל    

ניוד מספרים להוט מובייל

מכירות הוט מובייל

072-2773153

להצטרפות להוט מובייל

  הצטרפות למסלולי HOT mobile
HOT mobile חבילות סלולר

 

     
הצטרפות לרמי לוי תקשורת    

ניוד מספרים לרמי לוי

מכירות רמי לוי

072-2773169

להצטרפות לרמי לוי

  הצטרפות למסלולי רמי לוי תקשורת

רמי לוי תקשורת חבילות סלולר

 

 

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !