אל תהיו פראיירים, השוו מחירים!

מחירון השוואת מחירי סלולר

כמה עולה הצטרפות למסלולי חבילות סלולר בכל חברה? צפו במחירון חבילות סלולר בתחתית הדף.

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון מלא ומעודכן עבור חבילות הצטרפות למסלולי סלולר לכל חברות התקשורת בישראל.

צרכנות נבונה מתחילה באתר כמה עולה, לא משנה איזה סוג מסלול או חבילת סלולר אתם מחפשים...? יש לנו הכל מהכל, בצעו השוואה לפי מחירי חבילות או לפי סוגי מסלולים ומבצעים. מהיום קל להשוות בין חבילות ומסלולים ואפילו לבחור חבילה מתאימה עבורך.

ניתן לקבל הצעות מחיר עבור : חבילות בפלאפון, חבילות בסלקום, חבילות בפרטנר, חבילות בהוט מובייל וחבילות ברמי לוי.

השוואות מחירים חברות סלולר בישראל חודש דצמבר 2018

כל חבילות הסלולר, כל המסלולים וכל המחירים של כל החברות! בדוק, השווה והצטרף בקליק!

מסלולים מעל 30 ג´יגה
הצעה
מחיר
מסלול Family
דקות והודעות ללא הגבלה (עד 3000). 30 ג´יגה גלישה לשנה! שליחות וסימים ללא עלות.
₪39.90
מחיר 1 עד 3 קוים - 39.90. מחיר 4 - 34.90 ש"ח. מחיר 5 קווים ומעלה - 29.90 ש"ח.
פלאפון קלאסיק
דקות והודעות ללא הגבלה (עד 3000), גלישה עד 50 ג´יגה.
₪49.90
מחיר 3 קווים - 44.90 ש"ח. מחיר 4 קווים ומעלה - 39.90 ש"ח. שליחות וסימים ללא עלות.
30GB
שיחות ו SMS ליעדים סלולריים בארץ בשימוש עד 3,000 דקות זמן אויר/הודעות SMS במחזור חיוב, 300 דקות שיחה לחו"ל ל-35 יעדים, עד 30 ג´יגה גלישה, ספק אינטרנט ביתי ב 9.90 ש"ח לחודש למשך שנה.
₪34.90
מחיר לשנתיים, עלות סים 36 ש"ח​​.
100 ג´יגה ל-5 שנים
דקות והודעות ללא הגבלה, גלישה עד 100 ג´יגה ל 5 שנים.
₪69.90
מחיר 2 קוים ומעלה-59.90 ש"ח לחודש לקו.
100 ג´יגה פלוס NEXT TV
שיחות, וSMS בישראל, גלישה בישראל עד 100GB, כולל אפליקציית התוכן נקסט טי וי, 200 דקות שיחה לחו"ל ל-35 יעדים, חבילת גלישה בחו"ל 2Gb ל-21 יעדים, הטבת ספק אינטרנט ביתי ב 9.90 ש"ח לחודש למשך שנה.
₪49.00
מחיר עבור 2 קווים ומעלה 54.00 ש"ח לחודש לקו, עלות סים 36 ש"ח​​.
חבילת פרטנר משפחתית קיץ 30GB
דקות והודעות ללא הגבלה וגלישה עד 30 ג´יגה, 100 דקות שיחה לחו"ל ל- 42 יעדים נבחרים לנייחים בלבד. ארה"ב וקנדה - נייחים וניידים.
₪49.90
7-2 מנויים- 39.90 ש"ח לקו.
משתלם 100 ג´יגה
שיחות ו SMS ללא הגבלה, 300 דקות שיחה לחו"ל ל-35 יעדים, גלישה עד 100 ג´יגה, ספק אינטרנט ביתי ב 9.90 ש"ח לחודש למשך שנה, מחיר לשנתיים.
₪44.90
מחיר עבור 2 קווים ומעלה 39.90 ש"ח לחודש לקו, עלות סים 36 ש"ח​​.
‏More Cyber 40GB
דקות והודעות ללא הגבלה, גלישה עד 40 ג'יגה ושימוש באפליקציות: WAZE Facebook Instagram ו- WhatsApp ללא הגבלה, 350 דקות שיחה לחו"ל ל- 42 יעדים נבחרים (נייחים בלבד) דרך 012 סמייל.
₪59.90
מחיר 2 מנויים ומעלה 54.90 לקו
45GB
דקות והודעות ללא הגבלה, גלישה עד 45 ג'יגה , 350 דקות שיחה לחו"ל ל-42 יעדים נייחים וניידים.
₪59.90
שני קווים ומעלה (עד 7 קווים) - 55.90 ש"ח לחודש לכל קו
מתאים + 50
שיחות ו-sms ללא הגבלה, חבילת גלישה בנפח 50 ג'יגה, 50 דקות לחו"ל לנייחים וניידים.
₪49.90
מחיר למנוי 1
100 ג´יגה
דקות - ללא הגבלה, הודעות - ללא הגבלה, גלישה - 100 גי´גה
₪49.90
מחיר לחודש למשך שלוש שנים, כרטיס SIM חינם
50 גי´גה
דקות - ללא הגבלה, הודעות - ללא הגבלה, גלישה - 50 גי´גה, 350 דקות שיחות לחו"ל בחודש עבור 42 יעדים נבחרים.
₪39.90
מחיר לחודש למשך שנה, כרטיס SIM חינם
TOTAL 100GB
דקות והודעות ללא הגבלה, גלישה עד 100 ג´יגה, 700 דקות שיחה לחו"ל ל- 42 יעדים נבחרים (נייחים וניידים) דרך 012 סמייל.
₪69.90
2-7 קווים - 65.90 ש"ח לחודש לקו,
מסלולים לזוגות
הצעה
מחיר
מתאים + 30
שיחות ו-sms ללא הגבלה, חבילת גלישה בנפח 30 ג´יגה, 50 דקות לחו"ל לנייחים וניידים.
₪39.90
מחיר למנוי 1
מסלולים למשפחות
הצעה
מחיר
מסלול Family
דקות והודעות ללא הגבלה (עד 3000). 30 ג´יגה גלישה לשנה! שליחות וסימים ללא עלות.
₪39.90
מחיר 1 עד 3 קוים - 39.90. מחיר 4 - 34.90 ש"ח. מחיר 5 קווים ומעלה - 29.90 ש"ח.
100 ג´יגה ל-5 שנים
דקות והודעות ללא הגבלה, גלישה עד 100 ג´יגה ל 5 שנים.
₪69.90
מחיר 2 קוים ומעלה-59.90 ש"ח לחודש לקו.

 

השוואת מחירי חברות סלולר

מחפשים חברת סלולר מומלצת? מעוניינים לדעת איזו חברת סלולר היא הטובה ביותר בישראל? מבררים על חבילות סלולר זולות, מחפשים חבילות סלולר לעסקים וחברות או מבצעי התחברות משתלמים ללקוחות פרטיים או עסקיים? ובכן, עידן האינטרנט פותח בפנינו אפשרויות חדשות על מנת לבצע השוואת מחירי סלולר ולבדוק האם אנו משלמים מעל הממוצע וכיצד ניתן להוזיל את עלויות התקשורת הסלולרית בבית או בעסק. בנוסף, כאן באתר כמה עולה מתעדכנים כל מחירי חבילות הסלולר של החברות המובילות בישראל וניתן לראות בקלות איזה מסלול סלולרי הכי משתלם לאדם פרטי, סטודנט, עסק או משפחה.


מחירי חבילות סלולר

ענף הסלולר עובר שינויים תכופים לאורך השנים ואם בעבר היו בו שלוש שחקניות מרכזיות - סלקום, אורנג' ופלאפון הרי עם פתיחת השוק לתחרות והנהגת הרפורמה על ידי שר התקשורת לשעבר משה כחלון נכנסו לענף שחקנים חדשים כמו רמי לוי תקשורת, גולן טלקום והוט מובייל.

עם פתיחת השוק הסלולרי לתחרות זכה הציבור הישראלי לתחרות עצומה בין החברות ולמבצעי הצטרפות משתלמים ואטרקטיביים ולמגוון מסלולי סלולר חדשים כמו מסלול טלפון הכל כלול, חבילת גלישה סלולרית ללא הגבלה, מבצעי התחברות לשניים או שלושה מכשירים ויותר, חבילת סלולר זולה, וכן מגוון חבילות אטרקטיביות לעסקים וחברות במשק הישראלי.

יחד עם זאת, ריבוי החבילות ומבצעי ההתקשרות גורמים לעיתים ללקוחות חדשים המעוניינים להצטרף ולבדוק חבילת סלולר זולה וללקוחות קיימים המעוניינים להוזיל את החבילה הקיימת לקושי להחליט איזה חברה מציעה את מסלול ההצטרפות הטוב ביותר עבורם.

 

רפורמות עיקריות בשוק הסלולר

שתי רפורמות עיקריות

משרד התקשורת ביצע שתי רפורמות עיקריות בשוק הסלולר, הראשונה היתה אישור להפעלת חברות סלולר וירטואליות הפועלות על גבי הרשת הקיימת ובין החברות ניתן למצוא את רמי לוי תקשורות, 012 מובייל וחברות נוספות.

הרפורמה השנייה שמשרד התקשורת הוביל נערכה על ידי מכרז שאפשר לשתי חברות סלולריות חדשות להקים רשתות עצמאיות תוך התחייבות לגייס 7% מנתח השוק הפרטי ושתי החברות שאכן הצליחו לעשות זאת הן גולן טלקום והוט מובייל.

בעקבות הרפורמות של משרד התקשורת חלה מהפכת מחירים בשוק הסלולרי וכיום הצרכן הישראלי יכול ליהנות מחבילות הכל כלול אשר נחשבות למשתלמות ביותר וניתן בהם לעשות שימוש בלתי מוגבל בשיחות, שליחת הודעות טקסט (SMS) וגלישה בלתי מוגבלת באינטרנט, אך חשוב לדעת כי מסלול טלפון הכל כלול שונה בין החברות ויש הגבלות שונות עליהן יש לתת את הדעת מראש על מנת לבחור בחבילה המתאימה ביותר לצרכי המשתמש.

 

מבצעי סלולר

מבצעים בחברות הסלולר, ניתוק וניוד מהיר

על מנת לבצע השוואת מחירי מבצעי סלולר מומלץ לנצל את האינטרנט לחיפוש מתקדם על מנת לקרוא בזמנכם החופשי את כל המידע הנחוץ לקבל החלטה צרכנית נכונה ואחראית. כאשר מדברים עם נציג שירות של חברה סלולרית הרי המידע עלול להיות מטעה ולכן לפני שממהרים להצטרף לחברה זו או אחרת רצוי לקרוא את פרטי חבילות ההצטרפות של החברות השונות וכן ללמוד על פרטי מסלולי הסלולר שכל חברה מציעה וכך ניתן לקבל החלטה נכונה ומשתלמת כלכלית.

מבצעים סלולרים משתנים לעיתים קרובות וחברות הסלולר מתחרות על כל לקוח ולכן בכל חברה תמצאו מספר מסלולי הצטרפות ולכן אם אתם מעוניינים לעבור לחברה אחרת כדאי לחפש כאן באתר ביטויים כמו סלולרי השוואת מחירים, פלאפון מבצעים, פרטנר מבצעים, מבצעי הצטרפות לפלאפון, מבצעי הצטרפות לפרטנר, מבצעי הצטרפות לסלקום, מבצעי הצטרפות להוט מובייל, רמי לוי או מבצעי הצטרפות ל 012.

היום לעבור חברה סלולרית זה עניין פשוט ביותר, אין צורך לנתק את הקו בחברה שאותה עוזבים ואפילו לא צריך להודיע להם על כך. ניוד מספר טלפון מתבצע ע"י החברה שאליה אנו מצטרפים, תהליך לא מורגש שלוקח מספר דקות ובאותו הרגע גם מפסיקים לגבות מאיתנו כסף בחברה שעזבנו.

*** עצה צרכנית : שימו לב כי רוב העסקאות מול חברות הסלולר הן לשנה אחת בלבד ולאחר מכן המחיר קופץ משמעותית ולכן תשימו תזכורת בטלפון הסלולרי כי לאחר 11 חודשים יש לעבור לחברת סלולר מתחרה.

במקום לבזבז זמן ואנרגיות כדי לנסות לשמור על המחיר הקיים עדיף ומומלץ לבצע ניוד לחברה אחרת, תמיד יש מבצעים טובים יותר ואם לא מרוצים אז אפשר בשיחת טלפון אחת קצרה לחזור לאחר 3 חודשים כלקוח חדש עם דילים שלא תקבלו בתור לקוח קיים.

חלק מסניפי המשווקים המורשים שמפורסמים כאן באתר כמה עולה נותנים מבצעי הצטרפות הכוללים סים ומשלוח חינם עד הבית! 


בדיקת מהירות גלישה, איזורי כיסוי וגודל חבילה בסלולר

נקודה חשובה שיש לתת עליה את הדעת היא מהירות הגלישה בסלולר ויותר חשוב גודל חבילת הגלישה. כיום באמצעות הסמארטפונים החדשים והמשוכללים, ביניהם מכשירים מתקדמים כמו אייפון 6, 7, 8 פלוס, סמסונג גלקסי, LG, וואווי ואחרים ניתן לגלוש בקצב סופר מהיר אך מומלץ לבדוק מראש איזורי כיסוי גיאוגרפי של כל חברה, תשתית רשת סלולר שונה בכל עיר ואזור בארץ תגרור מהירות גלישה שונה בכל חברה, לצורך הדוגמא יש מצב שבתל אביב הגלישה הסלולרית תהיה יותר מהירה בפלאפון מאשר בפרטנר אך באזור מסויים בעיר באר שבע המצב יהיה הפוך ופרטנר תהיה יותר מהירה.

הצרכן הישראלי נוהג לגלוש ולהפעיל אפליקציות שונות ורבות במכשיר הנייד שלו, בין האפליקציות הפופולאריות שדורשות חיבור קבוע לרשת ניתן למצוא את פייסבוק, ווייז, יוטיוב, וואטספ, משחקים מקוונים ועוד. לכן חשוב לבדוק מה כוללת חבילת גלישה סלולרית ללא הגבלה ומהי מהירות הגלישה שהספק מציע מאחר ויש הבדלים משמעותיים בין החברות, בהתאם למדיניות כל חברה ובהתאם לתשתית שלה.


קניית טלפון מחברות הסלולר

עד לפני הרפורמה בשוק הסלולרי נהגו רבים לרכוש את הטלפונים הניידים מחברות הסלולר ואלה הציעו חבילות שונות ומגוונות עם התחייבות ארוכה, לרוב לשלוש שנים. כיום, אין צורך להתחייב למסלולים אלה וניתן לרכוש סמארטפונים בחנויות המתמחות או להזמין באינטרנט וכך לחסוך פערי תיווך ועלויות נוספות.

 

השוואת מחירים סמארטפונים

באינטרנט ישנן חברות רבות המציעות מכשירים סלולריים מתקדמים ולכן חשוב לנצל את האינטרנט כדי להשוות מחירי סמארטפונים וכדאי לחפש מבצעים משתלמים באתרי הקניות ברשת ולהשוות את המחיר למחיר שחברות הסלולר מציעות, במיוחד כאשר מעוניינים לרכוש את המכשירים היקרים והמתקדמים ביותר כמו אייפון שמונה פלוס, אייפון אקס וסמסונג גלקסי נוט אג'.

אגב, באתרי המכירות המקוונים ניתן לחפש טלפון סלולרי בהנחה או להשתתף במכירות פומביות או מכירות קבוצתיות ולהוזיל את עלויות המכשיר. כמו כן, כדאי לחפש במנועי החיפוש ובאתרים מובילים מבצעי טלפון סלולרי או לחפש באתרי השוואת מחירים ובאינדקסים המקצועיים העוסקים בתחום מכירת טלפונים סלולריים.

בעקבות חוק המס החדש הוזלו כל הטלפונים הסלולרים במאות שקלים וכיום את האייפון במחיר הכי זול בעולם ניתן למצוא אצלנו בעיר אילת שנותנת בנוסף גם הנחה בשיעור המע"מ. 

כמו כן, כאשר קונים טלפון סלולרי בין אם זה מחברה פרטית, מאתר באינטרנט או ספק סלולר חשוב לבדוק מי מספק את האחריות, היכן ניתן לתקן את המכשיר, ויש לבדוק מהי תקופת האחריות ומה היא כוללת. תיקון טלפונים סלולאריים אפשרי במעבדות פרטיות או בחברות הסלולר במידה וקונים את המכשיר מהן.


איכות שירות הלקוחות

כאשר מעוניינים להחליף ספק סלולר חשוב לבדוק באינטרנט מה לקוחות החברות חושבים על רמת ואיכות השירות הניתן להם .

יש הבדלים בין החברות השונות ולכן כדאי לחפש במנועי החיפוש ביטויים כמו פלאפון שירות לקוחות, סלקום שירות לקוחות, פרטנר שירות לקוחות וכדומה. כך תוכלו לאסוף תגובות לגבי איכות השירות בחברות השונות, גם בפורומים העוסקים בתחום הסלולר ניתן להתרשם מאיכות השירות וכך ניתן לקבל אספקט נוסף לגבי כדאיות ההצטרפות לפלאפון, לסלקום, לפרטנר, רמי לוי, הוט מובייל, גולן טלקום וכדומה.


השוואת מחירי סלולר ומסלולים

כדי להשוות את מחירי הסלולר אין צורך לחפש באתרי השוואת מחירים או באינדקס המקצועי את הקטגוריה המתאימה להשוואת מחירי התקשורת הסלולרית, כאן באתר כמה עולה תמצאו את כל מבצעי ההצטרפות של החברות השונות, מסלולים מיוחדים כמו הכל כלול, מסלול משפחתי, מסלול לעסקים ועוד. כך, במקום אחד רואים את העלויות החודשיות של כל חברה וחברה וניתן לקרוא מידע על מסלולי ההצטרפות השונים וללמוד האם אחרי שלושה חודשים משלמים יותר, האם עלות החבילה קבועה ולכמה זמן, מהו נפח ומהירות הגלישה הסלולרית בכל חבילה ומהי עלות השיחה ושליחת ההודעות אלא אם בוחרים חבילת הכל כלול, אך גם אז יש לקרוא בקפידה את האותיות הקטנות.

     
הצטרפות לפלאפון    

ניוד מספרים לפלאפון

מכירות פלאפון

072-2556583

להצטרפות לפלאפון

  הצטרפות למסלולי פלאפון
פלאפון חבילות סלולר

 

     
הצטרפות לסלקום    

ניוד מספרים לסלקום

מכירות סלקום

072-2773171

להצטרפות לסלקום

  הצטרפות למסלולי סלקום
סלקום חבילות סלולר

 

     
הצטרפות לפרטנר    

ניוד מספרים לפרטנר

מכירות פרטנר

072-2773157

להצטרפות לפרטנר

  הצטרפות למסלולי פרטנר
פרטנר חבילות סלולר

 

     
הצטרפות להוט מובייל    

ניוד מספרים להוט מובייל

מכירות הוט מובייל

072-2773153

להצטרפות להוט מובייל

  הצטרפות למסלולי HOT mobile
HOT mobile חבילות סלולר
     
הצטרפות ל 012 מובייל    

ניוד מספרים ל 012

מכירות 012

072-2556619

להצטרפות ל012

  הצטרפות למסלולי 012 מובייל

012 חבילות סלולר

 

 

התחבר בקליק לקבוצת חיסכון
עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !