072-2706393

השוואת מחירים בין מוקדי מענה אנושי מומלצים. עד 30% חיסכון ממחירי השוק!

עד 3 הצעות מחיר בקליק!

מענה אנושי לעסקים - על קצה המזלג

 

 

בישראל ישנם מאות מוקדים אשר מספקים שירותי מענה טלפוני לעסקים, בין המוקדים הגדולים אפשר למצוא את חברת קישורית, טלקול, שידורית וכמובן החברה הוותיקה ביפר שהתפרסמה עוד בימי מכשיר הזימונית.

 

 

אם אתם מחפשים מענה אנושי חכם אז דווקא כדאי לקחת מוקד טלפוני קטן אשר ייתן לכם שירות אישי ומהיר, עדיף להיות לקוח VIP בחברה קטנה מאשר עוד לקוח.... בחברה גדולה. 

 

 

מוקד טלפוני שנמצא בשנותיו הראשונות ישתדל לתת תמורה גדולה יותר עבור לקוחותיו, היות וחובת ההוכחה עליו והוא עסק די חדש שרוצה לגדול ולקבל מכם המלצות שיביאו לקוחות נוספים, מוקד טלפוני בעל צוות עובדים קטן יעשה עבורכם הכל כדי שתהיו מרוצים.

 

 

לא משנה אם אתם צריכים שירות מענה אנושי למשרד, לעסק קטן או חברה גדולה תמיד תשאלו מה פרופיל עובדי המוקד, האם מדובר באנשים שעובדים מהבית או ממשרד מסודר? האם יענו לשיחות שלכם סטודנטים או פנסיונרים? במידה ואתם פונים למגזר הערבי אז כמובן שעדיף מוקד אשר מעסיק עובדים מהמגזר אך אם עונה מישהו מתרבות אחרת מזו של הלקוחות שלכם אז יכול להיות שזה יהיה חיסרון היות והוא הינו מבין את המנטליות או מושגים בסיסיים בתחום העסק שלכם, כנ"ל לגבי המגזר הרוסי וכדומה....

 

 

מהו המחיר לשירות מענה אנושי? לשם כך מומלץ לבצע השוואת מחירים ושירות בין מספר חברות לשירותי מענה טלפוני וזאת כדי לקבל את ההצעה המשתלמת ביותר והחברה שהכי מתאימה לאופי העיסוק ולצרכים הייחודים שלכם.

 

 

מלאו טופס בקשה להצעת מחיר, קבלו ייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות, בהצלחה :)