מחירון קריאה בקפה

 

כמה עולה קריאה בקפה?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון קריאה בקפה מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של קוראי קפה בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לקריאה בקפה מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לקריאה בקפה?

 

(מחיר לחודש או מפגש)

קריאה בקפה: 150-300 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור קריאה בקפה - ערב בנות

 

יש לך אירוע מיוחד: חינה, מסיבת רווקות, יום הולדת או אפילו בריתה ביתית. מזל טוב. את דואגת למקום מארח, לאוכל ומוזיקה, אפילו לצלם ומעצב שולחנות. אבל בסופו של יום, דווקא במסיבות אינטימיות כאלה, את יודעת שהסיכון לאורחים משועממים הינו גדול למדי. תחשבי על זה: הרבה אנשים מתאספים יחד- אוכלים, שומעים מעט מוזיקה ו... מתפזרים. בעיקר אם הם לא מכירים זה את זה. מה יכול לעשות את החיבור בניהם טוב יותר- אטרקציות כמובן.

 

מפעיל של גדולים

 

גם בגיל הגן המסיבות השוות ביותר היו אותן מסיבות עליהן ניצח מפעיל. אז למה נדמה לנו איכשהו, שהגיל משנה את הקונספט? כל שצריך לעשות הוא להתאים את התוכן של ההפעלה אליכם- והנה- ערב משגע של צחוק ודיבור קולח, שיכול לזרום עד הבוקר.

 

ערבי בנות

 

אין ספק כי האטרקציות השוות ביותר הן אטרקציות המיועדות לבנות בלבד. כך למשל אפשר להזמין מומחית קריאה בקפה ולהתפנק על ספל קפה חם, שיחה עירה וגם פרטים "עסיסיים" על חיי הנוכחות. מובן שבעת קריאה בקפה אפשר לבקש גם להתבודד עם הקוראת, כדי לא לחשוף יותר מדי- אבל בפעילויות כאלה, דווקא ההנאה הקבוצתית היא שמפתה. קריאה בקפה יכולה להיות משעשעת עד מאד.

 

לעומק העמקים

 

בערבי בנות ישנה זרימה טבעית בין השטחי והמצחיק אל העמוק והנוגע- כך שכאשר עוסקים בתוך קריאה בקפה פירושים עמוקים מתערבבים בשמחת החג הכללית. בנות יודעות לתת מקום לרגש וליצור סוג של קבוצת תמיכה ספונטנית המאפשרת קריאה בקפה סימנים של מצוקה, שמחה, עתיד קודר או שמח- בתוך העטיפה המלטפת של החבורה.

 

מי הן

 

קוראות בקפה בדיוק כמו כל בני האדם, נבדלות בניהן בסגנון, כריזמה ועוד- יש שיעדיפו אותה קודרת ומסתורית, אחרים עליזה וקלילה. בכל מקרה, כדי ליהנות- הזמינו את מה שמתאים לכם. מובן כי בעולם קריאה בקפה מטפלים רבים ואין טיבם קשור רק להופעה או הצגה עצמית שלהם. אפשר גם לבדוק אם אין לכן חברה שעברה לימוד קריאה בקפה, קורס קריאה בקפה או הכשרה חובבנית אפילו של קריאה בקפה סמלים כאלה ואחרים.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא קריאה בקפה ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.