מחירון קריאה בקלפי טארוט

 

כמה עולה קריאה בקלפי טארוט?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון קריאה בקלפי טארוט מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של קוראי קלפי טארוט בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לקריאה בקלפי טארוט מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לקריאה בקלפי טארוט?

 

קריאה בקלפי טארוט: 150-400 ש"ח

*מחיר לחודש או מפגש

ט.ל.ח

 

טיפים עבור קריאה בקלפי טארוט - בחירות בחירות

 

בחיים שלנו יש אין סוף בחירות. קטנות וזוטרות כמו איזו חולצה לשים בבוקר, והרות גורל של ממש כמו האם להינשא לאדם זה או לא. במציאות האובייקטיבית אין לנו מספיק מידע, אף פעם, כדי לדעת האם הבחירה שעשינו הינה הנכונה ביותר עבורנו- אחרי הכל, אף אחד לא יודע את העתיד, נכון? תורות נסתר שונות מנסות להתגבר על הבעיה הזו ומחפשות דרך להעצים את הידיעה הפנימית, את העתיד שאנו חשים בעזרת אותם חושים מחודדים ולהסתמך עליהם בעת החלטות כאלה ואחרות.

 

בואו נפתח

 

אחת השיטות המבוססות, העתיקות והפופולאריות ביותר של ראיית הנסתר והצצה אל העתיד היא פתיחה בקלפים ובעיקר פתיחה עם קלפי טארוט. הפתיחה של קלפי טארוט שונה במאוד מפתיחות של קלפים רגילים ונחשבת למיסטית, מדויקת ובעלת כוחות גדולים יותר מאשר הקלפים הרגילים. לא מומלץ למשל לשאול את הטארוט אותה השאלה פעמיים באותו יום, אך אין מניעה לעשות פתיחה יומית ולשאול אותה אחת ליום. פתיחה "לא נכונה" נחשבת למביאה מזל רע או "מרגיזה" את קלפי טארוט ועלולה אף לגרום להם לתת מידע שגוי מכוון.

 

מה זה אומר

 

עיקר ההתעסקות בטארוט, אינה הפתיחה בלבד. נכון- פתיחה טובה היא חשובה מאד אך פירוש קלפי טארוט חשוב פי כמה. לכן, אם החלטת שיש לך את המשיכה והחוש השישי לעסוק בקריאת העתיד בכלל ובעולם קריאת העתיד בקלפי טארוט בפרט- תמצאי לך את הזמן והכסף ולכי אל לימוד קלפי טארוט מקצועי, עדיף בקורס המקנה גם תעודה בסוף התהליך. קורס כזה אמור לכלול את ההסברים המקיפים לעולם הטארוט והקלפים, קצת היסטוריה וכל מה שמסביב ולא רק פריסת טארוט ופירושם באופן בנאלי. אם תלמדי את כל הדברים שמסביב ותביני את התורה כולה סיכויי ההצלחה שלך גבוהים יותר.

 

עולם ומלואו

 

הטארוט דומות לאומנות לחימה במישורים רבים. הם נלחמים בלא ידוע, ומכוונים את החיים שלנו לעתיד טוב יותר. בדומה לתורות אומנויות לחימה, מדובר על עולם מלא ולא רק יישום של טכניקה. כדי להבין את מלוא השימוש באותם קלפי טארוט פתיחה בלבד אינה מספיקה. בדומה לאומנות לחימה יש ללמוד על הלך הרוח והשקפת העולם- כדי להבין את עולם הקלפים המדהימים הנ"ל.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא קריאה בקלפי טארוט ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.