מחירון קייטנת מדע

 

כמה עולה קייטנת מדע?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון קייטנת מדע מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי קייטנות מדע בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לקייטנת מדע מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לקייטנת מדע?

 

מחיר הקייטנה נקבע על פי מספר פרמטרים:

● מקצועיות הקייטנה: ככל שרמת הקייטנה גבוהה ומקצועית יותר, כך המחיר עולה.

● גודל הקבוצה: ככל שהקבוצה גדולה יותר, כך מחיר הקייטנה יקטן יותר


קייטנת מדע: 1,000-1,500 ש"ח

ט.ל.ח

 

קייטנת מדע – קייטנה בכיוון שונה

 

כמעט כל המוסדות האקדמאים בארץ מקיימים קייטנת מדע וחשיבה בשיטחן, קייטנה שאינה מיודעות בהכרח לילדים של העובדים באותם מוסדות, אלא פתוחה בפני ילדים סקרנים, מתעניינים שאוהבים במיוחד חשיבה ויצירה. במקביל, אפשר למצוא גם קייטנת מדעים ביישובים רבים, כזו המאורגנת על ידי מפעילי קייטנות פרטיים.

 

קייטנת מדע – למידה תוך חוויה

 

אל קייטנת מדע מגיעים בדרך כלל ילדים אשר כל השנה משתתפים בחוג מסוג של חוג מדע לילדים, במסגרת פרטית או כחוג העשרה עירוני. כמו כן מגיעים לקייטנת מדע ילדים אשר מחפשים סוג אחר של קייטנה, שתהיה לא רק חווייתית אלא גם תורמת ידע. המדריכים בקייטנת מדע אינם רק תלמידי תיכון שמחפשים תוספת הכנסה בקיץ, אלא בעיקר צעירים אשר אוהבים את התחום ושמחים להעביר את הידע שלהם, ואת ההתלהבות שלהם מהמדע לצעירים מהם. במקרים רבים הם רואים בזה אפילו שליחות. חשוב לדעת כי ברוב קייטנות המדע יש ליווי מקצועי של מרצים וחוקרים בתחום.

 

קייטנת מדע – תכנים מגוונים בדרך מעניינת

 

קייטנת מדע היא קייטנה אשר פותחת בפני ילדים היכרות עם עולמות אחרים. למרות שנראה לנו כי ילדים יאהבו יותר לרוץ אחרי כדור ולהשתולל, מאשר לשבת בתוך מעבדה, הניסיון מלמד כי ילדים הם יצורים סקרניים מיסודם, ואם מציעים להם פעילויות מעניינות, אתגרים וגירויים נכונים, הם משתפים פעולה בשמחה רבה ומוכנים לקחת חלק גם בפעילות שנראית לנו כלמידה נטו, אם מציעים להם אותה בדרך של משחק מהנה.

 

חשוב כמובן שאותה קייטנת מדעים לא תהיה קייטנה של הרצאות עם חומר תיאורטי בכיתה ממוזגת, אלא פעילות מעשית בתוך מעבדה מצוידת. בקייטנת מדעים איכותית וטובה נערכים ניסויים רבים הן בחומרים שהם בדרך כלל מחוץ להישג ידם של הילדים, וזו הזדמנות גדולה לילדים לראות ולהיפגש באותם חומרים. וכן, נערכים ניסויים עם חומרים פשוטים אשר נמצאים בכל בית, וניתנים לרכישה בסופר הקרוב ביותר. קייטנה מסוג זה מלמדת חשיבה מסודרת וסיסטמתית, עריכת תצפיות, הסקת מסקנת, ושאר כלים מדעים בהם משתמש החוקר בעבודתו היום יומית.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא קייטנת מדע ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.