בקש הצעת מחיר בקליק מעורך דין מסחרי

מחירון עורך דין מסחרי

כמה עולה עמלת עורך דין המתמחה בדיני מסחר ? כמה עולה שעת ייעוץ של עורך דין מסחרי ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור שירותי עריכת דין.

לא משנה איזה סוג שירות מעורך דין מסחרי אתם מחפשים ? יש לנו הכל מהכל , חוזים והסכמים, דיני בנקאות, הסכמי סודיות, רישוי עסקים, קניין רוחני, הסכמי מייסדים ועוד. 

מלבד מחירון עורכי דין המספקים שירותים מסחריים תמצאו גם מדריך מלא ומקיף ואף לשאול שאלות ממומחים בתחומים השונים.

 

מחירון עורך דין מסחרי

מחירון עורך דין מסחרי באדיבות אתר עורכי דין בקליק !

כמה עולה עורך דין מסחרי? כמה עולה שעת יעוץ של עורך דין מסחרי?

 

איך לבחור עורך דין מסחרי בעידן האינטרנט

בדרך כלל, כשאנחנו חושבים על עורכי דין ומשפט, אנחנו מדמיינים שני צדדים שנאבקים אחד בשני, נפגשים בבית המשפט ומנסים בכל הכוח לנצח. על הכף עומדים כסף וניצחון, מול הפסד כספי ובמקרים מסוימים אפילו מאסר. אבל עורך דין מומחה לדיני חברות והסכמים, מתמחה בתחום שונה מאוד בתוך עולם המשפט. תחום שלאו דווקא מתרכז בתביעות של אנשים פרטיים או חברות, אלא בהסדרת חוזים והסכמים בתוך חברה או בין חברות שונות. לצד זאת, חשוב להבין כי בלי שירותי עורך דין מסחרי, אי אפשר לנהל חברה.

 

אז איך בוחרים?

מהו המשפט המסחרי בישראל ולמי הוא פונה?

המשפט המסחרי בישראל ובכלל, מתייחס לדינים בתוך חברה ובין חברה אחת לאחרות. הוא כולל בתוכו גם חלקים מסוימים מהתחום של  קניין רוחני וזכויות יוצרים, כמו רישום סימן מסחרי. באופן כללי, ניתן לומר שהדין המסחרי מתייחס פחות לאדם הפרטי. דיני חברות או אפילו הסכמי שותפות בין חברות נופלות בתחום המשפט המסחרי, ועל עורך הדין לטפל בהן. מסיבה זו, ניתן להבין כי עורך דין מסחרי יכול ללוות חברה אחת במשך שנים רבות, אם הוא מוכיח את עצמו כיעיל. לכן אתם צריכים לבחור את עורך הדין שלכם בחכמה.


בשביל מה אני צריך עורך דין מסחרי לצדי?

לא משנה מה העסק שלכם או איזה סוג חברה אתם מנהלים, בשלב מסוים תצטרכו את שירותיו של עורך דין מסחרי מומלץ. זה יכול לקרות כשתרצו לרשום את החברה שלכם כסימן מסחרי, אם תצטרכו ליצור הסכם מסחרי עם ספקים למשל, או בשלבים מאוחרים ומתקדמים מאוד, אם תרצו ליצור הסכם שותפות עם חברה אחרת שיניב תוצאות רווחיות לשניכם. עורך דין מסחרי מוצלח נמדד ביכולת שלו לבצע את כל הדברים האלו בקלות ובמהירות, וביכולת שלו לזהות את הצורך בהם ולהציע מהלכים משפטיים חכמים בעצמו.


מה לבחור - חברה קטנה או תאגיד גדול?

זה בדרך כלל תלוי בגודל שלכם כחברה. כפי שהדגמנו, הצורך בעורך דין מסחרי הוא תכוף והשימושים בו רחבים מאוד. מן הסתם, רישום חברה כסימן מסחרי היא עניין שגרתי שגם לא צריך לקחת יותר מדי זמן. עורך דין מחברה קטנה, גם אם לא מאוד מנוסה, יוכל לעזור לכם בנושאים בסיסיים כאלו, שכל חברה נתקלת בהם בימיה הראשונים. כך תוכלו לעבור את המשוכות הביורוקרטיות וגם לחסוך לא מעט כסף לאורך זמן. עם צמיחת החברה שלכם והשתנות הצרכים המשפטיים שלה, יכול להיות שתרצו לעבור להשתמש בחברה גדולה יותר.

 

חשוב שלפחות חלק מהמשרד יתמחה בדין המסחרי

חברות רבות בתחילת דרכן, חושבות שעורך דין מסחרי, עבור הצרכים הבסיסיים שלהן, הוא מעין חותמת גומי לא משמעותית. משום כך, טעות נפוצה היא לשכור את שירותיו של עורך דין שלא מתמחה בתחום המסחרי, לרוב קרובי משפחה או חברים שמבטיחים כי אין בעיה להסדיר נושאים פשוטים כאלו. בזמן שזה יכול להיות המקרה, כשאתם בוחרים עורך דין מסחרי מומלץ שהוא ילווה אתכם ואת החברה שלכם ממש מראשיתה. לא כדאי לבחור בעורך דין אחד למשימה יחידה, ואז לעבור לחברה אחרת כשהצרכים הופכים מורכבים.


מלבד הסדרה משפטית, האם עורך דין מסחרי מייצג בבית משפט?

כן. בזמן שרוב עבודתו של עורך הדין המסחרי נעשית מולכם (החברה השוכרת) ומול גופים ממשלתיים, יש גם מקרים בהם תצטרכו את שירותיו של עורך הדין המסחרי בעימות משפטי. זה יכול להיות בנושא קניין רוחני וזכויות יוצרים למשל, כאשר אתם חשים כי זכויותיכם נפגעו, או במקרה ותצטרכו להתגונן מפני תביעה דומה שהוגשה נגדכם. דיני תאגידים הופכים למסובכים מאוד ומלאי סעיפים ותתי סעיפים ברגע שהחברה שלכם גדלה וכסף גדול יותר מתחיל להתגלגל בה. בחרו עורך דין בעל ניסיון בייצוג משפטי עם נצחונות מוכחים.


האם חשוב שעורך הדין המסחרי יהיה בקיא ביותר משפה אחת?

זו הופכת להיות יכולת חשובה ומשמעותית בשלבים מתקדמים יותר של בניית חברה. בעיקר כאשר יש צורך ביצירת שותפויות עם חברות אחרות. זו אחריותכם, לעומת זאת, להכיר את העסק שלכם ואת התחום שבו אתם מתנהלים, ולדעת עם אילו גופים סביר שתשתפו פעולה. אף משרד עורכי דין לא יוכל להציע עזרה בכל השפות, ועברית, אנגלית, ערבית ורוסית הן השפות הבולטות בייצוג מסחרי בארץ. עורך דין לחברת הייטק למשל, ישתמש בעיקר באנגלית ליצירת חוזים עם חברות שותפות מחו"ל.


יש לבדוק באילו גופים דומים לכם מטפל המשרד

באופן כללי, אתם לא רוצים להיות הלקוח הראשון של חברה קטנה או של עורך דין פרטי. יתרה מכך, עליכם לשאוף להיות לקוח שמצטרף לרשימה ארוכה של לקוחות דומים ומרוצים. בתהליך בחירת עורך הדין המסחרי שלכם, עליכם לבחור בעורך דין או במשרד שמייצג חברות נוספות בגודל ובתחום העיסוק שלכם. בקשו את פרטי ההתקשרות איתם ובדקו את ההתנהלות שלכם מול עורך הדין. כל עורך דין ישמח לתת לכם רשימת המלצות, וזו אחריותכם לעבור עליה ולאשר כי עורך הדין הזה עומד בסטנדרטים שלכם.


החוזה הראשון הוא ההזדמנות לבחור עורך דין מסחרי

כאמור, הצורך בעורך דין מסחרי הוא לא יומיומי, והוא נוצר על בסיס צורך משתנה. לכן בתור חברה חדשה, אל תחכו עד שתצטרכו עורך דין עבור חוזה או רישום מסוים. עם הקמת החברה, התחילו לחפש עורך דין מסחרי מוצלח על פי הקריטריונים שציינו כאן. שיתוף פעולה עם עורך דין או עם משרד עורכי דין לא יעלה לכם כסף על בסיס חודשי, אלא עבור כל עבודה בנפרד. עדיף להגיע למכשולים הביורוקרטיים (שעתידים להגיע בשלב זה או אחר) כשאתם כבר מצוידים בעורך דין, ונפטרים מהבעיות כמה שיותר מהר.


במקרה הצורך, דווקא עכשיו פשוט יותר לעבור

זכרו שבניגוד לעורך דין פלילי למשל, שיכול לייצג אתכם לאורך מאבק משפטי מתמשך, עורך דין מסחרי נדרש למשימות ספציפיות בדרך כלל. ובזמן שיש עדיפות לגוף אחד שייצג אתכם לאורך זמן ויכיר את העסק שלכם, לא מסובך מאוד לעבור עורך דין או להחליף חברה במקרה של אי התאמה. זה נכון גם למצב שבו החברה שלכם מתפתחת וצומחת ומגיעה לרמה שהיא צריכה את סיועו של משרד עורכי דין גדול יותר. המידע על העסק שלכם יוכל לעבור בקלות, ואתם תשדרגו את הייצוג המשפטי שלכם ברגע.

 

כמה עולה עורך דין מסחרי?

טווחי מחירים ועמלות

עמלת מומחה עורך דין מסחרי  - 10-15% מערך התביעה
    
שעת ייעוץ עורך דין מסחרי -  200-500 ש"ח

ייעוץ בתחום הדין המסחרי כולל אפיון מסמכים
500 – 1,500 ש"ח

פגישה שלישית והלאה
500 – 1,000 ₪

רישום חברות, אגודות שיתופיות או עמותות
 - 1,500-2,500 ש"ח
    
עריכה והגשת בקשה לרישום של סימן מסחרי
כשאין התנגדות -  800-900 ש"ח
    
כתב הגנה בפני התנגדות לרישום של סימן מסחרי
- 1,800-1,900 ש"ח
    
ייצוג בפני הרשם לסימני מסחר
- 800-900 ש"ח
    
הגשה לפירוק תאגידים
- 3,400-3,500 ש"ח
    
הגשת שינוי במסמכי רישום תאגיד
- 900-1,000 ש"ח
    
ייצוג בעסקעות השקעה עד מיליון דולר
- 5,000$-10,000$

 

פעולות עורך דין מסחרי

ייעוץ בתחום הדין המסחרי לעסקים
300 – 1,000 ₪

שליחת התראות
250 – 350 ש"ח

כתיבת תצהירים
400 – 1,200 ש"ח

הכנת כתב הרשאה עורך דין 
400 – 1,200 ש"ח

הכנה וכתיבת חוות דעת משפטיות
900 – 3,500 ₪

ט.ל.ח

 

מחירון עורכי דין

 

 

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !