×


תפריט נגישות

מחירון ניתוחים פלסטיים

כמה עולה ניתוח פלסטי?

כמה עולה


ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון ניתוחים פלסטיים מעודכן לשנת 2023 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : "איך לבחור מנתח פלסטי בעידן האינטרנט?"

 

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מנתחים פלסטיים מובילים בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

ייעוץ והצעת מחיר ממנתחים פלסטיים מומלצים, ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

 

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש מנתח פלסטי, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 מנתחים פלסטיים יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים

 

סוג ניתוח פלסטי וטווחי מחירים

מחירון מומלץ

מחירון מנתח פלסטי עודכן בתאריך 27.05.23

ט.ל.ח

 

ניתוח הגדלת חזה
10,000-15,000 ₪

 

ניתוח הקטנת חזה
10,000-15,000 ₪

 

ניתוח הרמת חזה
10,000-15,000 ₪

 

ניתוח שאיבת שומ
5,000-20,000 ₪

 

המסת שומן בלייזר
6,000-8,000 ₪

 

ניתוח הצמדת אוזניים
5,000-8,000 ₪

 

ניתוח הרמת עפעפיים
10,000-12,000 ₪

 

ניתוח אף
10,000-12,000 ₪

 

ניתוח סנטר כפול
8,000-10,000 ₪

 

ניתוח עיצוב סנטר
8,000-20,000 ₪

 

ניתוח מתיחת צוואר
15,000-30,000 ₪

 

ניתוח מתיחת פנים
15,000-30,000 ₪

 

ניתוח מתיחת בטן
12,000-14,000 ₪

 

הסרת שומות
200-600 ₪

 

ניתוח הזעת יתר בכפות ידיים
2,000-6,000 ₪

 

ניתוח הזעת יתר בבית השחי
1,200-5,000 ₪

 

ניתוח הזעת יתר במצח
1,200-4,500 ₪

 

הסרת נקודת חן
180-250 ₪

 

הסרת צלקת בלייזר
700-1,600 ₪

 

הסרת קעקוע (תלוי בגודל)
250-1,500 ₪

 

איך לבחור מנתח פלסטי בעידן האינטרנט?

 

אחד מהתחומים המרכזיים יותר בעולם האסתטיקה הינו תחום ניתוחים פלסטיים וכיום מתבצעים מגוון ניתוחים פלסטיים לגברים וכן ניתוחים פלסטיים לנשים, הדבר הפך לאופנה ואנשים רבים מבצעים מגוון סוגים של ניתוחים כמו למשל: שאיבת שומן, ניתוח מתיחת בטן, ניתוח הגדלת חזה, ניתוח הקטנת חזה, הזעת יתר (ניתוח לטיפול בהזעת יתר מתבצע בבית השחי, בידיים, ובפנים), מתיחת פנים, מתיחת צוואר, המסת שומן, עיצוב סנטר, הצמדת אוזניים, הצרת היקפים, הסרת צלקות, הרמת חזה, המסת שומן, העלמת כוויות, ניתוח קרום הבתולין, העלמת כתמי לידה, ניתוח אף ועוד.

 

כמו כן, ישנם טיפולים רבים נוספים- ביניהם טיפולי דרמוקוסמטיקה. טיפולים אלו מתבצעים באמצעות תכשירים דרמו-קוסמטיים והם משלבים בין תחום הרפואה ותחום הקוסמטיקה. נוסף על כך, ניתן למצוא טיפולים אשר קשורים לתחום אסתטיקה שיקומית, טיפולים אלו מתקנים פגמים ויוצרים מראה אסתטי- בין הטיפולים השיקומיים ניתן למצוא: טשטוש צלקות לאחר ניתוח, העלמת צלקות לאחר ניתוח פלסטי, טשטוש צלקות לאחר השתלת שיער, העלמה וטשטוש צלקות של כוויות, שחזור שד, תיקון פגמים מולדים כמו שפה שסועה, תיקון פגם בגפיים, ניתוחים אשר מטפלים בכוויות ועוד.

 

הדעות חלוקות אך העובדות בשטח

 

הדעות בנוגע לביצוע ניתוחים פלסטיים חלוקות- יש אנשים שסבורים שהניתוחים מיותרים ונובעים משטחיות ומעיסוק אובססיבי בעצמנו, אחרים חושבים שהניתוחים הפלסטיים מועילים לאדם משום שהם גורמים לו להרגיש טוב עם עצמו ותורמים לביטחונו העצמי ולתחושתו הטובה. כך או כך, לא ניתן להתכחש לעובדה שבמהלך העשורים האחרונים השתנה עולם היופי וחשיבות המראה החיצוני הפכה להיות חלק בלתי נפרד מאיתנו.

 

העיסוק במראה החיצוני מקיף אותנו מכל עבר- הוא נמצא בטלוויזיה, ברדיו, באינטרנט, בעיתונים, בעלונים וכו'- לאן שלא נביט נראה דוגמניות יפיפיות ודוגמנים חסונים אשר מציעים לנו מוצרי צריכה מגוונים כמו תכשירים קוסמטיים, בגדים, הלבשה תחתונה, תסרוקות וכמובן-  הצעות ומידע על ניתוחים פלסטיים.

 

מסתכלים בקנקן ופחות על מה שבתוכו

 

אם בעבר הושם הדגש על האופי וההשכלה של האדם הרי שכיום מתייחסים רבים אל "האריזה" ופחות עוסקים באדם עצמו- באופיו ובתכונותיו. המראה האסתטי- האף הסולד, החזה השופע, האוזניים האסתטיות, העור המתוח והגמיש וכו' מזוהים עם הצלחה בכל תחומי החיים- אם מדובר על הצלחה כלכלית או הצלחה במישור האישי- החברתי, הזוגי וכו'.

 

כתוצאה מחשיבותו של המראה החיצוני ומהביקוש אחר ניתוחים פלסטיים נפתחו מגוון מרפאות פלסטיות אשר מבצעות שפע ניתוחים פלסטיים ומקצוע מנתח פלסטי לניתוחים אסתטיים קוסמטיים ומשחזרים הפך להיות מקצוע מכובד ומבוקש.

 

השינוי מתחיל מ.. בחוץ?

 

על אילו פרטים יש להקפיד לפני ביצוע הניתוח?

 

אם אתם מעוניינים לשנות את המראה החיצוני שלכם ולבצע ניתוח אף, הגדלת חזה, הרמת חזה, הצרת היקפים, המסת שומן, הצמדת אוזניים, מתיחת פנים, ניתוח להעלמת צלקות וכו' יהיה עליכם לוודא גורמים רבים- חשוב שתבחרו מומחה לניתוחיים פלסטיים בתחום הרצוי לכם, במידה ואתם מתכננים לבצע שאיבת שומן יהיה עליכם לפנות אל כירורג פלסטי בכיר ומוסמך אשר מתמחה בתחום, לא תוכלו לבצע ניתוחים פלסטיים אצל רופא שיניים או אורתופד, יהיה עליכם לבדוק כי הניתוח מתבצע במקום מורשה מטעם משרד הבריאות וכי הוא שומר על תנאי הבטיחות ברמה הגבוהה ביותר ועוד.

 

כמו כן, רצוי לדבר עם המרדים במסגרת פגישה לפני הניתוח- למרדים יש חשיבות רבה, יש לברר לאיזה גורם ניתן לפנות במידה ויהיה צורך בכך ובאילו שעות ניתן לפנות אליו (לרבות חגים ושבתות)- במקרים רבים מענה מהיר וטיפול יעיל עשויים להציל את המטופל מסיבוכים. נוסף על כך, יש לעבור סדרת בדיקות לפני ביצוע הניתוח או הטיפול בהרדמה מלאה.

 

לאחר סיום הבדיקות צריך להעביר אותן אל הרופא המנתח ואל הרופא המרדים ולקבל משניהם אישור ורצוי לקבל מידע ממנותחים אשר פנו אל אותו הרופא ובצעו ניתוח דומה- במהלך השיחה מומלץ לשאול אותם על הניתוח, על תהליך ההחלמה ואופן הטיפול. לא פחות חשוב להתאים את הציפיות ליכולותיה של הרפואה (הרפואה אומנם מתקדמת אך עדיין כוחה מוגבל ואין ביכולתו של המנתח לבצע ניסים).

 

מטופלים עשויים לפתח ציפיות גבוהות מידי ולהאמין שיראו כפי שנראו בצעירותם וחבל על עוגמת הנפש.

 

איך תמצאו מנתח פלסטי איכותי?

 

בקשו המלצות מחברות, קולגות או מההיא ממכון היופי

 

אם אתם מעוניינים למצוא מנתח פלסטי מומלץ רצוי שתבצעו בדיקה מקיפה ותבחנו את השוק משום שקיימים מגוון מנתחים פלסטיים, מרפאות פלסטיקה מומלצות ומרפאות פלסטיקה פחות מומלצות. ניתוח פלסטי יש לתכנן ולא לבצע באופן פזיז שכן התוצאות עלולות להיות קשות.

 

ניתן למצוא את המנתח הפלסטי באמצעות פנייה לקולגות, חברות או נשים במספרה, במכון היופי ועוד, גם אם הן לא מכירות מנתח פלסטי מתאים הן יוכלו לשאול חברות ומכרות שלהן ובמידה ושם כלשהו יעלה פעמיים תוכלו לדעת שאותו המנתח שווה בדיקה.

 


פנו אל אחיות אשר עובדות בחדר ניתוח

 

מעבר לזאת תוכלו לפנות אל אחיות אשר עובדות בחדרי ניתוח. האחיות יכירו מגוון רופאים ויהיו להם כלי שיפוט נכונים יותר. במידה ואינכם מכירים חדר ניתוח תוכלו לפנות אל הסביבה הקרובה ולבדוק אם מישהו מכיר אחות של חדר ניתוח.

 

בניגוד לפנייה אל אחות בחדר ניתוח לא כדאי לפנות אל רופאים אחרים כמו רופא הילדים או רופא השיניים שלכם משום שהרופאים מכירים זה את זה ועשויים להמליץ על חברים שלהם גם אם הם לא מקצועיים ואיכותיים מספיק (כמובן שההמלצה לא תגיע ממקום רע).


ערכו סקרים בפורומים

 

כמו כן, תוכלו לגלוש בפורומים אשר עוסקים בניתוחים פלסטיים. פורומים רבים כוללים שאלות ותשובות ניתוחים פלסטיים והגולשים מספקים המלצות רבות על מגוון מנתחים פלסטיים אשר עובדים בכל חלקי הארץ. מעבר לזאת, יוכלו הגולשים להגיד לכם אל אילו מנתחים פלסטיים לא כדאי לפנות ומדוע. בצורה זו תחסכו לעצמכם עוגמת נפש, כספים, זמן ודאגות מיותרות.


חיפוש באינטרנט פותח את דלתות המרפאות

 

דרך אחרת למציאת מנתח פלסטי איכותי תתבצע באמצעות האינטרנט. תוכלו להקליד בשורת החיפוש את המילים: מנתח פלסטי הכי טוב בארץ או "מנתח פלסטי המלצות?" ולמצוא מגוון אתרים אשר עוסקים בניתוחים פלסטיים. כאשר תכנסו לאתרים השונים הקפידו לבדוק את הפרטים הבאים: מקצועיותו של המנתח הפלסטי, וותק המכון, סוגי הניתוחים שהמקום מבצע, זמינות המקום במידה וישנה בעיה לאחר הניתוח (למי ניתן לפנות), בחנו את התמונות אשר נמצאות באתר- התמונות יציגו מטופלים שונים לפני ואחרי ניתוח פלסטי, ניתוח אף לפני ואחרי, ניתוח חזה לפני ואחרי, ניתוח אוזניים לפני ואחרי וכו' ובדקו האם המכון מאושר על ידי משרד הבריאות.

 

באמצעות התמונות תוכלו להתרשם מאיכות הניתוחים. מעבר לזאת תוכלו לבדוק כמה עולה ניתוח אף? על ידי הקלדת המילים: "ניתוח אף מחירים", תוכלו לבדוק כמה עולה ניתוח חזה באמצעות הקלדת המילים: "מחירים של ניתוחי חזה" וכו' ולקבל מושג על מחירי השוק. לא מומלץ לבצע ניתוח אצל מטפל שגובה עלות זולה מידי שכן הוא עלול שלא להיות מקצועי או מנוסה מספיק (ייתכן שהוא חדש בתחום, יתכן שהצוות פחות מוצלח וכו').

 

לאחר קבלת מלוא האינפורמציה, קיום פגישת ייעוץ עם המטפל (וודאו כי אתם מרגישים בנוח איתו), מסירת האינפורמציה הדרושה ושאילת כל השאלות, תוכלו לבצע את הבחירה הטובה ביותר.

 

הבהרה

 

מחירי ניתוחים פלסטיים משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות ממנתחים פלסטיים מומלצים ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר ומנתחים פלסטיים מובילים מאזור מגוריכם יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.

 

הצעת מחיר לניתוח פלסטי

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.