מחירון לימודי נגינה באורגן

 

כמה עולה לימודי נגינה באורגן ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג נגינה באורגן מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגי נגינה באורגן בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג נגינה באורגן מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג נגינה באורגן?

 

חוג נגינה באורגן לילדים - 100-150 ש"ח (מחיר לשיעור)

חוג נגינה באורגן למבוגרים - 100-200 ש"ח (מחיר לשיעור)

ט.ל.ח

 

חוג אורגן

 

כדי לנגן ברמה גבוהה, כידוע, צריך להתאמן יום יום במשך זמן רב. אפילו אם אינכם רוצים להתקדם, אלא פשוט לשמור על היכולות שלכם ולא לרדת ברמה, רצוי שתקדישו כמה דקות כדי שגופכם לא יאבד את מה שלמד. אם אתם נגני כינור או חליל לא תתקשו לסחוב איתכם את הכלי, גם כאשר אתם יוצאים לטיול. אבל מה קורה לנגני פסנתר כאשר הם נאלצים לנסוע לזמן מה, או כאשר הם גרים במקום בו אין אפשרות להציב את הכלי המאסיבי?

 

אורגן במקום פסנתר

 

רבים מן הצעירים עוזבים את בית הוריהם לדירות קטנות בהן לא ניתן למקם פסנתר בשום אופן. לעיתים ישנו מקום, אך אין תקציב להחזיק שני פסנתרים. במקרה כזה, או במקרה של נסיעה, ישנן כמה אפשרויות. ניתן לברר אם יש פסנתר בסביבה בה נמצאים (אולי נמצא בסביבה מתנ"ס או בית ספר למוזיקה שניתן לתרגל בו מדי פעם בתשלום סמלי בלבד), ואפשר גם לבדוק אפשרות של אורגן קטן שיעבור אתכם ממקום למקום. מובן שלא מדובר ב'דבר האמיתי', אך ללא ספק זה עדיף מכלום.

 

בעיה נוספת שמתעוררת אצל נגני פסנתר הוא הצורך להתאמן בשעות לא שגרתיות. מי שחוזרים הביתה מאוחר בערב, או רוצים לנגן דווקא כאשר מישהו בבית נח ומבקש שלא יפריעו לו, יעמדו בפני בעיה. אם אתם מחזיקים אורגן, תוכלו להשתמש באוזניות וכך לשמוע את הנגינה רק אתם ולתת לסביבתכם שקט. כך הבעיה תיפתר בצורה שמתאימה ונוחה לכולם.

 

אורגן לילדים

 

לעיתים ילדים רוצים ללמוד לנגן על כלי כלשהו. אורגן הוא בחירה מצוינת עבורם- מדובר בכלי נוח, ידידותי מאוד למשתמשים, כלי שניתן להגיע איתו לאיכויות שמע טובות וגם לשחק עם צלילים שונים במידה ומדובר בכלי חשמלי משוכלל.

 

בתי ספר רבים מעניקים לתלמידים בהם שיעורי אורגנית, וייתכן והילדים שלכם ייהנו מאוד מהשימוש בכלי וירצו להמשיך את האימונים בבית. ישנם סוגי אורגניות שונים- החל מכלים מתוחכמים בעלי אפשרויות טכנולוגיות מתקדמות, וכלה בכאלו פשוטים ללא תחכומים כלל, אך עם צליל נקי וטוב. זו יכולה להיות מתנה נהדרת ליום ההולדת או לחג.

 

טיפים עבור לימודי נגינה באורגן

 

עולמנו הוא עולם של סיפוקים מידיים. כל דבר במציאות שלנו הוא כאן ועכשיו, ללא המתנה או דחיית סיפוקים, אפילו מיילים נשלחים בשניות אל מדינות מעבר לים והתשובה תגיע תוך דקות ספורות- שלא כמו הדואר של פעם. אז איך מלמדים את הילד סבלנות וסובלנות, השקעה לטווח ארוך, פיתוח סיבולת והתמדה? איך מלמדים את הילד שלך שאם אתה לא מצליח במשהו, אתה משקיע עוד ועוד באימון, עד שאתה משתפשף ומצליח? שולחים אותו אל לימודי נגינה.

 

הכי הרבה אופציות

 

את המחקרים הרבים שנעשו על ילדים מנגנים ועל התרומה הרבה של מוסיקה לבריאות הנפש של האדם, עוד טרם הלידה ועד יומנו האחרון ממש- אין צורך לצותת שוב. נסתפק באמירה: מוסיקה זה דבר חשוב. גם את העובדה כי לימודי מוסיקה ונגינה משפרים ריכוז, יכולות קשב ואפילו (יש הטוענים) מגדילים אינטליגנציה ומשפרים יכולות מתמטיות לא נזכיר ביותר מאשר משפט. היום, נדבר על היכולות של לימודי נגינה ללמד אותנו על מאמץ, השקעה ורווח עתידי.

 

ללמוד או לחוות

 

ילדים קטנים ורב המבוגרים לא לומדים את הדברים הבסיסיים האלה (כי השקעה היום תביא פירות מחר) בעזרת קורסים או סדנאות פרונטאליות משעממות. אפילו קורסים או סדנאות מעניינים, בנושאים של בנקאות או כלכלה, לא יוכלו להיכנס ללב האדם- כמו שיוכלו להיכנס אליהם קורסים או סדנאות מעשיים- כקורסי נגינה. זאת מהסיבה הפשוטה כי העשייה קרובה אל לב כולנו יותר מהתיאוריה. הפעלות של שרירים, חוויה של תזוזה ותחושה, הפעלות של דמיון ובעיקר הפעלות של מנגנוני הסיבה ותוצאה ממשית- מה היה, מה יש עכשיו ומה עוד יהיה- גורמים לכל לקח שאנו למדים על בשרנו להיחרט טוב יותר בזיכרוננו, מאשר לקח שאנו רק שומעים עליו.

 

לאן פנינו?

 

אחד מכלי הנגינה הפופולאריים ביותר בקרב לומדי המוסיקה הינו האורגן. נגינה באורגן דורשת מהאדם הממוצע שעות של תרגול, ריכוז ואימון- יום אחרי יום, כדי להשתפר ולהגיע למצב בו יודע האדם באמת לנגן. נגינה באורגן מציעה אופציות להשתלב ולנגן גם מוזיקה קלאסית וגם להשתעשע ביכולות הסינתיסייזר של האורגן ובכלל נגינה באורגן מומלצת מאד למעוניינים ללמוד כי משמעת היא המחיר להנאה.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא לימוד נגינה באורגן ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.