מחירון חוג פסיפס

 

כמה עולה חוג פסיפס?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג פסיפס מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגים לפסיפס בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג פסיפס מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג פסיפס?

 

מחירו של החוג נע בין עשרות למאות שקלים לשיעור והוא נקבע על פי מספר פרמטרים:

● מקצועיות החוג: ככל שרמת החוג גבוהה ומקצועית יותר, כך מחיר החוג עולה

● גודל הקבוצה: ככל שהקבוצה גדולה יותר, כך מחיר החוג קטן יותר

● גיל הקבוצה: עם הגיל המחיר עולה

● חוג במתנ"ס יוזיל משמעותית את העלויות שכן חלק מהן יהיו מסובסדות

 

טווחי מחירים עבור חוג פסיפס

 

חוג רישום לילדים: 100-200 ש"ח

חוג רישום למבוגרים: 150-250 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוג פסיפס: עבודת נמלים

 

אחד הדברים בהם מצטיינת אומנות, מסוגים מסוימים, הינה הסבלנות. אותה סבלנות אשר הולכת ונעלמת מהעולם עם עידן הטכנולוגיה המהירה של התקשורת סביבנו. באם תרצו להקנות לילד שלכם סבלנות ודרך ארץ, לא תמיד יעזרו ההרצאות, ההסברים והדוגמא האישית. לעיתים- חשוב פשוט להתעסק בעבודה איטית, סובלנית, הנותנת פרי יצירתי- מיוחד ומקורי.

 

ההפוך והישר

 

שני קצוות קיימים לעשייה סובלנית: האחד- הינו עשייה אקטיבית דווקא: הספורט. לספורט יש יכולת לגרום לאדם להאט את הקצב, בגלל חומרים המופרשים בדמו בעקבות הפעילות הגופנית. הכיוון השני- הינו היצירה האיטית. כך למשל אפשר לרשום את הילד שלכם אל סדנאות חוג פסיפס כדי ללמד אותו אחת מהאומנויות העתיקות, המרשימות והסובלניות ביותר. למרות מה שאולי נדמה לכם, לימודי פסיפס כוללים בעצמם הרבה יותר מהיצירה עצמה. מדובר על תכנון עתידי, אסטרטגיה של ממש, כדי ליצור את השלם מהחלקים הקטנים.

 

לא רק קטנים

 

נכון שהקטנים מבנינו הם שצריכים ללמוד את ערכי הסבלנות, השלם, ההרכבה והתכנון יותר מאשר המבוגרים, לכן גם חוגי פסיפס לילדים הינם פופולאריים כל כך. אך אין ספק כי גם חוגי פסיפס למבוגרים צצים לאחרונה כפטריות אחרי הגשם. למה? מהסיבה הפשוטה והמובנת כי לא רק הילדים צריכים את היכולות הנ"ל ולא כל המבוגרים פתחו אותם באופן גורף. אגב, גם אלה שפתחו אותם, לעיתים שוכחים אותם וצריכים רענון.

 

דור 3

 

בדומה למשחקי מחשב ותשבצים, גם לעבודות פסיפס מוזאיקה יש השפעה עמוקה על המח שלנו ובכך היא יכולה להוות "תרגילי כושר" למח. תרגילים כאלה מונעים מהמח להזדקן ויש מחקרים המראים כי מח מיומן נוטה פחות לדמנציה מכל הסוגים, כולל אלצהיימר, בגיל המבוגר. לכן, חוג פסיפס לדור השלישי גם הוא חוויה מדהימה של אסטרטגיה ובריאות. חוג מוזאיקה או חוג פסיפס יכול להיות מקום נהדר להעביר את הזמן, ליצור יצירות וכמובן- לפגוש אנשים חדשים- מה שטוב בכל גיל. אין לדעת באיזו סדנת פסיפס תמצא את בת הזוג החדשה שלך, נכון? אגב, לא צריך חוג פסיפס כדי לעבוד עם פסיפס, אך אם אתה באמת רוצה ללמוד על אומנות הפסיפס- כדאי שיהיו לך מדריכים מקצועיים.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג פסיפס ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.