בקשי הצעת מחיר בקליק להקטנת חזה

מחירון הקטנת חזה

כמה עולה ניתוח הקטנת חזה ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור ניתוח הקטנת חזה.

למה לעשות ניתוח הקטנת חזה? שדיים לא בפרופורציה, חזה גדול מדי, חזה לא יפה, חזה נפול בעקבות הנקות וירידה במשקל ועוד. תוכלו למצוא מנתחים פלסטיים מקצועיים ואמינים מאיזור מגוריכם.

מלבד המחירון המומלץ לניתוח הקטנת חזה תמצאו גם דילים שווים, מבצעים וקופונים למגוון שירותים נוספים.
 

 

מחירון הקטנת חזה

מחירון הקטנת חזה באדיבות אתר ניתוחים פלסטיים בקליק !

כמה עולה ניתוח הקטנת חזה? תעשו את החשבון...

 

מדריך קצר בנושא ניתוח הקטנת חזה לגברים ונשים

אז אתה לא הספורטאי הכי גדול שיש בארץ, אבל אתה גם לא מזניח עד כדי כך את עצמך. אתה אוכל בריא ומקפיד לעשות ריצה פעמיים בשבוע. עדיין, אתה- מה שנקרא "גבר בריא". רק חבל שהבריאות הזו שלך מתבטא במקום כל כך לא מחמיא וצמחו לך זוג שדיים, שיכולים היו לבלבל כמה אנשים באשר לגבריות שלך. לאט לאט אתה מרגיש איך זה מכרסם בביטחון העצמי שלך, אתה מתחיל ללכת כפוף כדי להחביא אותם ולא רחוק היום שבו זה ישפיע גם על תחושת הגבריות שלך. למה?


אף אחד לא ידע

הקטנת חזה. שמעת נכון. לא מדובר רק על פתרון לנשים עם חזה גדול. הקטנת חזה יכולה להעלים לך את האיברים המיותרים האלה, ולעצב לך חזה גברי ויפה- כמו שתמיד רצית. כיום, בשיטות החדישות של הקטנת חזה יש סיכוי לצלקות מינימאליות בלבד, או בכלל לא, כך שאף אחד גם לא ממש צריך לדעת. בשיטות של הקטנת חזה ללא ניתוח אין צלקות בכלל למשל אבל גם אם תהיה לך צלקת- אין ספק שהיא נראית גברית יותר מזוג שדיים מלאים ונשיים.


להציל את הנפש

זה ידוע מכבר כי תחושת הגבריות תורמת ישירות לאונות הגבר, אם תחוש גבר- תהיה גבר, במילים אחרות. לעיתים לא מבוטלות קורה כי גברים החשים שאינם נראים מושך מפתחים סוגי דיכאון שונים, המפתחים בין השאר אין אונות וחוסרי תפקוד אחרים. אין ספק כי לניתוח הקטנת חזה מחיר זעום ביחס לזה. קיימת אופציה לביצוע הקטנת חזה רפואית גם לגברים, באותם מכונים המומחים בעריכת הקטנת חזה לנשים. ככלל ניתוח להקטנת חזה אצל האישה שונה במקצת בגלל המבנה והצורה השונים, אך אין הדבר קשה יותר מניתוחי הקטנת חזה לגברים וההפך.


לחתוך מעצמי

יש שיגידו כי הרבה יותר "גברי" להיכנס למשטר ולהוריד את החזה העודף בפעילות ספורטיבית. זה נכון כמובן, אך לא נכון לכולם. אם אתה נלחם להוריד את החזה מזה זמן ולא מצליח, אם זה מעכיר את מצב רוחך ומתסכל אותך כל פעם שאתה במצב אינטימי או מנסה למצוא חולצה הגיע הזמן לעשות ניתוח הקטנת חזה. התחושה של הקטנת חזה לפני ואחרי- שונה לגמרי.

 

כמה עולה ניתוח הקטנת חזה?

ניתוח הקטנת חזה לנשים  - 15,000-30,000 ש"ח

ניתוח הקטנת חזה לגברים  - 8,000-15,000 ש"ח

 

מחירון ניתוחים פלסטיים

 

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !