×


תפריט נגישות

מחירון הקטנת חזה

כמה עולה ניתוח הקטנת חזה?

כמה עולה

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון ניתוח הקטנת חזה מעודכן לשנת 2023 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : "מדריך בנושא ניתוח הקטנת חזה לגברים ונשים"

 

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מנתחים פלסטיים בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

ייעוץ והצעת מחיר לניתוח הקטנת חזה, ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

 

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש מנתח פלסטי עבור ניתוח הקטנת חזה, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 מנתחים פלסטיים יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

סוגי ניתוח הקטנת חזה וטווחי מחירים

מחירון מומלץ

מחירון ניתוח הקטנת חזה עודכן בתאריך 18.05.23

ט.ל.ח

 

כמה עולה ניתוח הקטנת חזה?

 

ניתוח הקטנת חזה לנשים

15,000-30,000 ₪

 

ניתוח הקטנת חזה לגברים

8,000-15,000 ₪

מדריך קצר בנושא ניתוח הקטנת חזה לגברים ונשים

 

אז אתה לא הספורטאי הכי גדול שיש בארץ, אבל אתה גם לא מזניח עד כדי כך את עצמך.

 

אתה אוכל בריא ומקפיד לעשות ריצה פעמיים בשבוע. עדיין, אתה- מה שנקרא "גבר בריא". רק חבל שהבריאות הזו שלך מתבטא במקום כל כך לא מחמיא וצמחו לך זוג שדיים, שיכולים היו לבלבל כמה אנשים באשר לגבריות שלך.

 

לאט לאט אתה מרגיש איך זה מכרסם בביטחון העצמי שלך, אתה מתחיל ללכת כפוף כדי להחביא אותם ולא רחוק היום שבו זה ישפיע גם על תחושת הגבריות שלך. למה?

 

אף אחד לא ידע

 

הקטנת חזה. שמעת נכון. לא מדובר רק על פתרון לנשים עם חזה גדול.

 

הקטנת חזה יכולה להעלים לך את האיברים המיותרים האלה, ולעצב לך חזה גברי ויפה- כמו שתמיד רצית. כיום, בשיטות החדישות של הקטנת חזה יש סיכוי לצלקות מינימאליות בלבד, או בכלל לא, כך שאף אחד גם לא ממש צריך לדעת.

 

בשיטות של הקטנת חזה ללא ניתוח אין צלקות בכלל למשל אבל גם אם תהיה לך צלקת - אין ספק שהיא נראית גברית יותר מזוג שדיים מלאים ונשיים.

 

להציל את הנפש

 

זה ידוע מכבר כי תחושת הגבריות תורמת ישירות לאונות הגבר, אם תחוש גבר- תהיה גבר, במילים אחרות.

 

לעיתים לא מבוטלות קורה כי גברים החשים שאינם נראים מושך מפתחים סוגי דיכאון שונים, המפתחים בין השאר אין אונות וחוסרי תפקוד אחרים.

 

אין ספק כי לניתוח הקטנת חזה מחיר זעום ביחס לזה. קיימת אופציה לביצוע הקטנת חזה רפואית גם לגברים, באותם מכונים המומחים בעריכת הקטנת חזה לנשים.

 

ככלל ניתוח להקטנת חזה אצל האישה שונה במקצת בגלל המבנה והצורה השונים, אך אין הדבר קשה יותר מניתוחי הקטנת חזה לגברים וההפך.

 

לחתוך מעצמי

 

יש שיגידו כי הרבה יותר "גברי" להיכנס למשטר ולהוריד את החזה העודף בפעילות ספורטיבית. זה נכון כמובן, אך לא נכון לכולם. אם אתה נלחם להוריד את החזה מזה זמן ולא מצליח, אם זה מעכיר את מצב רוחך ומתסכל אותך כל פעם שאתה במצב אינטימי או מנסה למצוא חולצה הגיע הזמן לעשות ניתוח הקטנת חזה. התחושה של הקטנת חזה לפני ואחרי- שונה לגמרי.

 

הבהרה

 

מחירי ניתוח הקטנת חזה משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות ממנתחים פלסטיים מומלצים ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר ומנתחים פלסטיים מובילים מאזור מגוריכם יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.

 

הצעת מחיר להקטנת חזה

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.