קבלו הצעת מחיר בקליק להזרקות בוטוקס

מחירון הזרקות בוטוקס

 

 

 

כמה עולה בוטוקס?

כמה עולה

 

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון הזרקות בוטוקס מעודכן לשנת 2020 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : "מדריך הזרקות בוטוקס".

 

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מרפאות להזרקות בוטוקס בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

>>> מחירון הזרקות בוטוקס באדיבות אתר בוטוקס בקליק !

 

ייעוץ והצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש קליניקות להזרקות בוטוקס, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 קליניקות יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

 

סוג טיפול וטווחי מחירים הזרקות בוטוקס

 

מחירון מומלץ

מחירון הזרקות בוטוקס עודכן בתאריך 19.05.20

ט.ל.ח

 

הזרקת בוטוקס במצח
מחיר : 800-900 ₪

 

הזרקת בוטוקס בין הגבות
מחיר : 800-900 ₪

 

הזרקת בוטוקס סביב העיינים
מחיר : 800-900 ₪

 

הזרקת בוטוקס בשפתיים
מחיר : 400-600 ₪

 

הזרקת בוטוקס בחלק העליון של הפנים
מחיר : 2,500-2,700 ₪

 

הרמת גבות באמצעות בוטוקס
מחיר : 800-1,100 ₪

 

הזרקת בוטוקס בצוואר
מחיר : 1,200-1,300 ₪

 

 

בוטוקס נגד הזעות יתר


טיפול הזעת יתר במצח באמצעות בוטוקס
מחיר : 1,200-1,300 ₪

 

טיפול הזעת יתר בכפות ידיים באמצעות בוטוקס
מחיר : 4,500-4,700 ₪

 

טיפול הזעת יתר בכפות רגליים באמצעות בוטוקס
מחיר : 5,500-5,700 ₪

 

טיפול הזעת יתר בבית השחי
מחיר - 1,200-1,300 ₪

מחירון בוטוקס נגד הזעת יתר

 

מחירון טיפולים נוספים

עיגולים שחורים סביב העיניים
מחיר : 1,500-2,200 ₪

 

טיפול במיגרנה באמצעות בוטוקס
מחיר : 2,500-2,600 ₪

 

מזותרפיה 
מחיר : 2,500-10,000 ₪

 

מחירון אנטי טיפולי אייג'ינג 
מחיר : 900-9,000 ₪

 

מחירון פיסול פנים 
מחיר : 700-7,000 ₪

 

הצערת עור הפנים 
מחיר : 1,500-8,000 ₪

 

מחירון מילוי קמטים

מילוי קמטים באמצעות חומצה היאלורונית
מחיר : 1,600-1,800 ₪

 

מילוי קמטים באמצעות רדיאס
מחיר : 2,800-3,000 ₪

 

מילוי קמטים באמצעות ג'ובידרם
מחיר : 1,800-1,900 ₪
 

מחירון עיבוי שפתיים

עיבוי שפתיים באמצעות רסיטלן
מחיר : 1,800-2,300 ₪

 

עיבוי שפתיים באמצעות ביו אלקמיד
מחיר : 4,000-4,200 ₪ (5 זריקות)

 

עיבוי שפתיים באמצעות סיליקון
מחיר : 800-900 ₪ לזריקה

 

עיבוי שפתיים באמצעות סיליקון
מחיר : 4,000-4,200 ₪ ל 5 זריקות

 

מחירון הזרקות בוטוקס באדיבות אתר : הזרקת בוטוקס שירות 10

 

 

השוואת מחירים הזרקות בוטוקס
הצעה
מחיר
בוטוקס 3 אזורים
המרפאה במגדלי מידטאון תל אביב צמוד למגדלי עזריאלי ולרכבת השלום, 072-2706396 ( דר אלדר אורן מומחה ברפואת עור )
₪1,800

 


מדריך הזרקות בוטוקס


טכנולוגיות רפואיות והתפתחויות מדעיות האריכו את חיי האדם במאות אחוזים בכמה עשרות שנים האחרונות.

 

ובכל זאת, נראה כי יש בנינו המרגישים קשישים כבר בשנות הארבעים לחייהם ויש שנראים רעננים ומעוררי מרץ גם בגיל שבעים.

 

נכון, הכל עניין של גישה. אבל בואו ונאמר את האמת מבלי להתחבא: הגישה מושפעת לעיתים ובמידה גדולה ביותר ע"י המצב הפיזיולוגי שלנו.

 

היכולת של האדם להביט במראה ולראות מראה שמספק אותו גורמת לו להישאר צעיר יותר ברוחו ובריא יותר בנפשו. ואכן, מחקרים רבים מראים כי אנשים המגדירים את עצמם כ"זקנים" נוטים לפתח יותר מחלות זקנה ולחיות חיים מגבילים יותר, מכאלה שמגדירים עצמם "צעירים" לגילם.

 

כמה כבר קל יהיה לך להגדיר את עצמך צעיר לגילך אם הפנים שלך חרושות קמטים כבר בשנות השלושים המאוחרות שלך, אם הגבות והעפעפיים שלך נפולים והשפתיים שלך נוטים כלפי מטה? המבע הרציני, המבוגר, העייף- נוטה ליצור מציאות ולאו דווקא לשקף אחת.

 

המודעות ההולכת וגדלה להליכים קוסמטיים מקטינה תופעה זו בקרב אנשים רבים, והנה לפניכם, כמה שאלות ותשובות חשובות שרציתם לשאול בנוגע אל זריקת בוטוקס- הדרך הפופולארית להעלמת קמטים.


מהו בוטוקס ולמה הוא משמש?


הבוטוקס מופק מרעלן ונכנס אל הרפואה בשנות השבעים. ע"י הזרקה של כמויות קטנות של הרעלן אל שריר, אפשר לגרום להרפייתו. לכן, יש לבוטוקס יעילות גבוהה בעת טיפול בקמטי הבעה, בעיקר בטיפולי קמטים בגיל צעיר הנגרמים משימוש יתר בשרירי הפנים.

 

קמטים סטטיים, גנטיים או כאלה המופיעים עם הגיל מסיבות אחרות, שאינן שימוש בשרירים, אינן ניתנות לשיפור עם בוטוקס.

 

חשוב להבין כי הבוטוקס אינו תרופת פלא.

 

הרפיית השריר יכולה להעלים כמעט כליל קמט מסוים אצל אדם אחד, אך לא להשפיע על קמט אחר אצל אותו אדם או לא להשפיע כלל על אדם אחר- בהתאם לסוג העור והקמט.

 

כאן בדיוק נכנס הרופא המומחה שיידע לנבא האם בוטוקס הוא הפתרון היעיל עבורכם ומה צריכות להיות צפי התוצאות של הטיפולים.

 

הבוטוקס נותן תוצאה זמנית, לא פולשנית, שמשך זמנה יכול להיות עד 6 חודשים.

 

טיפולי בוטוקס המשלבים מילוי קמטים הם היעילים ביותר (אפשר למצוא מידע על חומרי מילוי שונים בתוך פורום מילוי קמטים) ויכולים להצעיר פני אדם בעשרות שנים ע"י העלמת הקמטים.

 

ואולם, בוטוקס משמש לא רק להעלמת קמטים. תחילת ההיסטוריה של הבוטוקס החלה כאופציית טיפול לפזילה ועין עצלה ומשם התקדמה רבות. הרעלן מרפה השרירים יכול לעשות ניסים עם כל בעיה של שריר מכווץ יתר על המידה, במינון הנכון ובידיו של מומחה.

 

כך למשל הזרקות בוטוקס בבית השחי משמשים לעיתים כאפשרות טיפול בהזעת יתר, הזרקת בוטוקס לטיפול מיגרנהגם היא טיפול מקובל, הזרקת בוטוקס לשלפוחית השתן לטיפול בבריחת שתן, הזרקת בוטוקס לרגל, יד, גבאו איבר אחר כחלק מטיפול בהתכווצויות והרשימה עוד ארוכה.

 

האם הזרקות בוטוקס וחומרי מילוי הוא טיפול לנשים בלבד?


הקלישאה לפיה רק נשים מתעניינות במראה הפנים שלהם הולכת ודועכת עם השנים, תודה לאל. גברים ונשים כאחד סובלים מבעיית קמטי ההבעה והפתרון הוא פתרון אפשרי לשני המינים.

 

כיום, גברים נוהרים אל טיפולי בוטולינום טוקסין- הלא הוא בוטוקס. נכון יהיה לאומר, עם זאת, כי קיים עדיין פער בין אחוזי הגברים הניגשים לטיפולים לעומת הנשים הניגשות אליו- אך פער זה הולך ומצטמצם בהתמדה ובקצב גובר.

 

בחלק מהשימושים בבוטוקס יש אחוזים גבוהים יותר של נשים מגברים מסיבות "מוצדקות" של עיצוב מראה גברי או נשי יותר- כך לדוגמא אחוזי הגברים שעורכים מילוי עצמות לחיים נמוך יחסית לאחוזי הנשים ואילו אחוזי הגברים שעורכים העלמת קמטים במצח גבוהים יחסית.

 

קיים גם פער גדול מאד בין מספרי הגברים הניגשים אל טיפולי בוטוקס על כל סוגיו ובין מספרי הגברים שיודו או ידווחו על ביקור בטיפול כזה לו ישאלו. עם זאת, המגמה היא לכיוון הפתיחות יותר ויותר והמספרים מתאזנים בקצב עולה קבוע.

 

כיום לא נדיר למצוא גברים משתמשים בבוטוקס גם עבור טיפול בוטוקס בין הגבות, הרמת קצה הגבות, הזרקת בוטוקס בשפתיים וגם עבור טיפולים במחלות שונות.

 

 

מה הקשר בין זקנה, דיכאון והזרקות בוטוקס?


כאמור, הזקנה היא יותר מצב תודעתי מאשר מצב פיזיולוגי ואולם למצבים פיזיים ונפשיים יש השפעה גדולה על מצבינו התודעתי.

 

אנשים חולים, או כאלה הנראים חולים- לעיתים ללא קשר לבריאותם המציאותית- נוטים להיות מרוצים מעצמם ומהסביבה שלהם פחות ומכאן לחוש רגשות שליליים, שלא מעודדים בריאות נפשית.

 

מחקרים רבים מראים כי שמירה על גישה חיובית ואופטימית קשורה קשר הדוק בבריאות האדם והיכולת שלו להתגבר על מצבים מורכבים- הן פיזיים והן נפשיים.

 

מחקרים אחרים מראים כי קיים קשר ישיר בן התרצות האדם ממראהו ליכולתו לחוש אופטימי וחיובי. מכאן מן הנמנע להסיק כי שיפור המראה של האדם בעיני עצמו טוב לבריאותו הנפשית והפיזית ויכול להגן עליו גם מטרדות נפשיות קשות כגון התפתחות דיכאון, גישה "זקנה" לחיים ושלל רעות אחרות.

 

היתרון הגדול של בוטוקס על טיפולי קוסמטיקה אחרים הינה העובדה שמדובר על הליך לא כירורגי.

 

הזרקת בוטוקס בעיניים למשל אינה מסכנת את החולה בזיהומים, הרדמות, אשפוזים או דחיית עבודה- כמו הליך כירורגי.

 

כאשר מדובר על תהליכים כגון בוטוקס למיגרנות, בוטוקס במצח, בוטוקס סביב העיניים או השפתיים- מדובר על פתרון מהיר, יעיל, זול וחסר סיכונים יחסית.

 

איפה כדאי לעשות בוטוקס?


לא משנה מה הסיבה שאתם שוקלים לעבור הליך בוטוקס, כדאי שתדעו כי עליכם לגשת אל רופאים מומלצים לטיפולי הזרקות בוטוקס בלבד.

 

מדריך טיפולי בוטוקס או סקר שוק פשוט יראו לכם כי תאורטית כל רופא יכול לעשות לכם את ההזרקה, אך כמו שלא תבקשו ממנתח מח לנתח את לבכם - אל תבקשו מרופא שאינו מומחה לעשות בכם תהליכים של מילוי קמטי הבעה (מילוי קמטים בפנים), הסרת קמטים עמוקים במצח, קמטים מתחת לעיניים, קמטים בצידי הפה, הרמת גבות ללא ניתוח כטיפול למצב של צניחת גבות ועוד.

 

במקרה הטוב לא תקבלו את התוצאות שרציתם. רק רופא מומחה יוכל לאומר לכם למה לצפות מעריכת הרמת גבות בוטוקס תופעות לוואי וסיכונים, מתי להפסיק טיפולי הזרקות בוטוקס? הזרקת יתראו שימוש יתר בעייתיות ועוד.

 

הדבר האחרון שתרצו הוא להתעסק עם חובבן שיסכן אתכם ובמקום העלמת קמטים סביב העיניים ישתק לכם חלק מהפנים בגלל שימוש לא נכון בתכשיר.

 

הבהרה חשובה


*** מחירי הזרקת בוטוקס משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות ממרפאות להזרקות בוטוקס מומלצות ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר ומרפאות בוטוקס מובילות מאזור מגוריכם יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.