דר לארי ספוזניקוב

ד"ר לארי ספוז'ניקוב יועץ באתר כמה עולה לענייני השתלות שיניים בשיטה הבזאלית.

אודות ד"ר לארי ספוז'ניקוב

 

ד"ר לארי ספונזיקובד"ר לארי ספוז'ניקוב בעל וותק של מעל 37 שנים, ניסיונו המקצועי החל בשנת 1982 כאשר סיים את לימודיו באוניברסיטת מוסקבה. בשנת 1992 פתח בתל אביב מרפאת שיניים פרטית המתמחה בהשתלות שיניים עם דגש על השתלת שיניים בזאלית, מרפאת השיניים ממוקמת מול הים ומכיסא הטיפולים יכול המטופל לצפות בים ולהירגע.

ד"ר לארי ספוז'ניקוב חבר בעמותה הישראלית להשתלות דנטליות, כמו כן באגודות נוספות בינהם האגודה הגרמנית להשתלות שיניים דנטליות, האגודה של הקונגרס הבינלאומי להשתלות שיניים, חבר בפקולטה האקדמית המלכותית של אנגליה, אירלנד וסקוטלנד להשתלות שיניים ואת תעודת ה Expert בתחום השתלות שינייים בזאליות קיבל בניס שבצרפת. 

מרצה ומלמד על הטכניקה הבזאלית ברחבי העולם, בעל המצאות ופטנטים רשומים בתחום השתלות השיניים.

ד"ר לארי בתוכנית הבוקר בערוץ 13

סניפים, מתי פתוח? ויצירת קשר :

 

כתובת : סניף תל אביב רציף הרברט סמואל 60

ימים א-ה , פתוח בין השעות 9:00-20:00

שישי שבת המרפאה סגורה

 טלפון ליצירת קשר : 072-2773212

תעודות :

 

רישיון לעסוק ברפואה

רישיון לעסוק ברפואה   

דיפלומה מאוניברסיטת ניס בצפרת

דיפלומה מאוניברסיטת ניס בצפרת

 

תעודות נוספות

 

תחומי טיפול ולקוחות ממליצים :

 

גברת ג'נט נאמן מהרצליה ממליצה על ד"ר לארי, "בשנת 2009 עשיתי השתלת שיניים בהרדמה ובשיטה הבזאלית אצל ד"ר לארי, הטיפול היה נהדר, אחרי 6 שעות טיפול קמתי עם שיניים חדשות, עד היום אין בעיות ובעתיד אם אצטרך שתלים נוספים אפנה רק לד"ר לארי"

 

 

מר צורי מנתניה ממליץ לעשות השתלת שיניים אצל ד"ר לארי : "בשנת 2010 הגעתי לד"ר לארי לאחר השתלת שיניים לא מוצלחת שבעקבותיה המשיכו לנשור לי השיניים, קבלתי מספר חוות דעת אצל מומחים לרפואת שיניים שכולם טענו שאין מה לעשות, מזל שהגעתי לד"ר לארי, השתלת שיניים בשיטה הבזאלית שיפרה לי את איכות החיים, בהתחלה עשיתי השתלת שיניים ללסת העליונה ולאחר שלוש שנים עשיתי השתלה בזאלית גם ללסת התחתונה, תודה רבה ד"ר לארי".

 

 

גברת ליאנה נרזניה מחולון ממליצה על השתלה בזאלית אצל ד"ר לארי : "בשנת 2006 עשיתי אצל ד"ר לארי, השתלת שיניים בזאלית בלסת העליונה, הגעתי למרפאה במצב של חוסר עצם קיצוני וסבלתי מציסטה חוזרת שנפתרה לאחר ההשתלה, זה מרגיש כמו שיניים אמיתיות וסוף סוף אני יכולה לחייך".

 

מומלץ לראות :

 

ד"ר לארי מתראיין לערוץ 9 בטלוויזיה הישראלית לדוברי השפה הרוסית

Базальная имплантация зубов - Доктор Ларри Сапожников

 

ד"ר לארי בעל פטנטים רשומים בעולם בתחום רפואת השיניים

מחירון טיפולים :

 

הרבה לקוחות פוטנציאלים רוצים לדעת בטלפון כמה עולה השתלת שיניים בזאלית, השתלות שיניים הן דבר שמורכב מהרבה מאוד פרמטרים, לכל אדם מקרה ייחודי לו, ולדברי ד"ר לארי יהיה זה לא אחראי "לזרוק" כאן מחירים, "כל מטופל לגופו ורק לאחר פגישת ייעוץ, צילומי שיניים ובדיקה אישית בקליניקה אפשר יהיה לתת הצעת מחיר אמיתית.

פגישות הייעוץ והצעות המחיר הן ללא התחייבות ותמיד טוב לקבל חוות דעת נוספת.

 

ביקורות :

 

צפייה והוספה של ביקורות

 

 

עדכונים אחרונים