מחירון קייטרינג בשרי

כמה עולה שירותי קייטרינג בשרי ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור שירותי קייטרינג בשרי.

לא משנה איזה קייטרינג תרצו להזמין...? יש לנו הכל מהכל , קייטרינג בשרי, קייטרינג בשרי כשר, קייטרינג בשרי לאירועים, מגשי אירוח לאירועים ועוד.

מלבד מחירון עבור מנות קייטרינג מומלצות תמצאו גם דילים שווים וקופונים עבור מגוון רחב של סוגי קייטרינג בכל רחבי הארץ.

 

מחירון קייטרינג בשרי

מחירון קייטרינג בשרי באדיבות אתר אוכל טוב בקליק !

כמה עולה קייטרינג בשרי?

 

מדריך קייטרינג בשרי

הצלחת האירוע תלויה לרוב בטיב האוכל ורבים נוהגים לדבר בזמן האירוע ולאחריו רק על נושא זה. כדי להשאיר חותם על האורחים וליהנות מאירוע מדובר לטובה חשוב להשקיע בנושא בחירת הקייטרינג. באירועים רבים נהוג להזמין קייטרינג בשרי הכולל תפריט בשרים עשיר אך יש מגוון אפשרויות ולכן רבים תוהים כיצד עליהם לבחור את חברת הקייטרינג. למעשה, כדי לבחור בקייטרינג לאירוע יש להתחשב במספר גורמים עיקריים כגון: גודל האירוע, תקציב, סוג האירוע (חתונה, בר מצווה, אירוע חברתי, אירוע עסקי וכו'), כשרות ועוד. כאשר מזמינים קייטרינג בשרי לאירועים קטנים כדאי לפנות לחברות המתמחות באירועים קטנים ומציעות תפריט גורמה עשיר, כמובן בהתאם לתקציב העומד לרשותכם וכאשר זקוקים לחברת קייטרינג לאירועים גדולים יש לבדוק כי החברה מנוסה בעריכת אירועים גדולים וכי יש לה את כוח האדם והציוד הנדרש לשם כך. בנוסף, בבחירת חברות קייטרינג עליכם לבדוק מה כולל השירות והאם החברה מספקת כלי הגשה וציוד נוסף.


לבדוק את נושא הכשרות

לאחר שבדקתם מספר חברות קייטרינג מומלצות וערכתם סינון ראשוני חשוב לבדוק באתר של חברת הקייטרינג את נושא הכשרות. מומלץ ליצור קשר עם חברת הקייטרינג ולבקש לשלוח העתק במייל או בפקס של תעודת הכשרות. ניתן למצוא בשוק מגוון חברות קייטרינג בשרי כשר אך אם אתם זקוקים לכשרות מהדרין עליכם לחפש באינדקס חברות קייטרינג או במנועי החיפוש חברות קייטרינג בשרי כשר למהדרין. בנוסף, תוכלו למצוא חברות קייטרינג גלאט כשר ובהתאם לכשרות עליה אתם מקפידים תוכלו לבחור חברה העונה על הצורך שלכם ומתאימה גם לאורחים המגיעים לחגוג עמכם.


מיקום חברת הקייטרינג

לאחר שהחלטתם היכן אתם עורכים את האירוע ובחרתם אולם או גן אירועים כדאי לאתר חברות קייטרינג בשרי הנמצאות קרוב למקום האירוע. אם אתם עורכים חתונה בירושלים הרי מומלץ לחפש חברות קייטרינג בשרי כשר בירושלים ואילו האירוע נערך בתל אביב או באחד מיישובי המרכז, ואתם מקפידים בנושא הכשרות, עליכם לחפש חברות קייטרינג בשרי כשר במרכז. ההמלצה בענף קובעת כי יש להעדיף חברת קייטרינג קרובה למקום האירוע מאחר וכך האוכל המוכן מגיע עדיין חם וטרי ולא מוכן שעות ארוכות לפני מועד האירוע. בנוסף, חשוב לדעת כי יש חברות קייטרינג בשרי על האש ולכן יש לשנע את הבשרים והמנות בצד וככל שטווח הנסיעה קצר יותר כך מובטחת לכם לרוב איכות גבוהה יותר.


השוואת מחירים

כאשר אתם מחפשים קייטרינג בשרי השוואת מחירים נדרשת מאחר וחברות הקייטרינג גובות מחירים שונים. המחיר משתנה בין החברות מסיבות שונות, ביניהן המוניטין של חברת הקייטרינג, איכות חומרי הגלם והבשרים בהם משתמשים להכנת מאכלי הבשר, עונת השנה, סוג ההגשה ורמת השירות. את תהיתם כמה עולה קייטרינג בשרי הרי שתופתעו לגלות טווח מחירים עצום ושיטות חישוב שונות. כאשר אתם משווים מחירים עליכם לקרוא היטב את הצעות המחיר שתקבלו ולבדוק האם השירות כולל מלצרים, כלי הגשה, שולחנות בופה, עלות הנסיעה של משאית הקירור ושינוע המזון ועוד. יש חברות המגישות הצעת מחיר נמוכה אך גובות בנפרד עבור כל שירות נוסף ולכן הצעת המחיר שלהם יכולה להיות יקרה יותר מחברה המציעה מחיר אחיד למנה המגלם בתוכו את כל השירותים הנלווים מעבר להכנת הבשר ושאר המנות.


מוניטין של חברת הקייטרינג

יש מגוון חברות קייטרינג המציעות תפריט בשרי ולכן בבחירת חברה לאירוע שלכם כדאי לבדוק מהו המוניטין של חברת הקייטרינג ונהוג לבקש רשימת ממליצים. בנוסף, תוכלו לקרוא באתר של חברת הקייטרינג מכתבי המלצות של לקוחות אך כדאי לבקש המלצות מחברים ומבני משפחה על חברות קייטרינג מומלצות ואם הייתם באירוע מסוים ואהבתם את האוכל ואת השרות של החברה כדאי לבקש כרטיס ביקור. חשוב לדעת כי יש באינטרנט אתרים מקצועיים המאגדים בתוכם מידע על כל ספקי השירותים לאירועים, לרבות חברות קייטרינג, וכיום ניתן למצוא אינדקסים מקצועיים ופורטלים של חברות קייטרינג בשרי לאירועים גדולים או קטנים ולמעשה לכל סוגי האירועים. באתרים אלה יש אפשרות לקרוא מידע על החברה, לבדוק מהי רמת הדירוג שלה בעיני הגולשים ולקרוא דעות, ביקורת והמלצות מגולשים שהזמינו את שירותי החברה בעבר. ברוב האתרים ההמלצות הן אובייקטיביות ולכן כדאי להיעזר במידע זה.


ניסיון מקצועי

יש חברות קייטרינג מכל הסוגים והמינים ולכן תופתעו לעיתים לגלות כי יש גם חברות קייטרינג בבית ויש חברות המציעות מטבח תעשייתי גדול וצוות מנוסה. בנוסף, כיום ניתן להזמין שירותי קייטרינג משף וממסעדות שונות, חלקן ידועות, ולרוב הזמנת קייטרינג בשרי גורמה משף או מחברה המתמחה בקייטרינג גורמה תבטיח לכם תשואות מהאורחים אך צפו לרוב למחיר גבוה יותר. יש לבדוק היטב מהו הניסיון המקצועי של חברת הקייטרינג מאחר ואירועים נופלים וקמים על נושא האוכל ורמת השירות של צוות הקייטרינג. לאחר סינון ראשוני בין חברות הקייטרינג כדאי להתרכז בארבע עד חמש חברות המתאימות לתקציב שלכם ולסוג הבשרים והמנות ואז עליכם לתאם מבחני טעימה. מומלץ לערוך את מבחן הטעימה באירוע אותו עורכת החברה על מנת לבדוק את תפקוד החברה בזמן אמת, לבדוק האם השירות מקצועי ואדיב לאורחים והאם האוכל טעים כמו שהוא נראה בתמונות. נסו לבקר באזור הכנת האוכל כדי לבדוק את רמת הניקיון והסדר ולבדוק את הציוד הקיים עמו עובדת החברה.


תפריט ומנות מיוחדות

כאמור, יש חברות קייטרינג רבות המציעות מגוון תפריטים בשריים. יש חברות קייטרינג ייחודיות המציעות לדוגמה מנות גורמה והגשה על צלחות מעוצבות בעוד אם אתם חובבים בשר אמיתיים לבטח תשמחו לדעת כי יש קייטרינג אסאדו, קייטרינג ארגנטינאי, קייטרינג ברזילאי ועוד. בנוסף, תוכלו להזמין גרילמן פרטי לאירועים המציע את הכנת הבשרים על האש לעיני האורחים וכך כל אורח מגיע כאוות נפשו לגריל, מזמין את המנה הבשרית האהובה עליו בהתאם לטעם ולאופן ההכנה המתאים לו, וליד הגריל נהנים האורחים מביצועי הגרילמן המקצועי. יש שפים המציעים שירותי קייטרינג משף וכך ניתן ליהנות משף פרטי המציע את הכנת רוב המנות לעיני האורחים, לרוב מנות גורמה מיוחדות, אך כדאי לקבוע תפריט מראש יחד עם השף, על מנת להתאים את סגנון הבשרים לטעם שלכם ותוך התחשבות באורחים.

כאשר אתם מחפשים קייטרינג לחתונה או קייטרינג לבר מצווה או ליום הולדת עליכם להגדיר מראש תקציב וכדאי להשקיע בנושא בחירת קייטרינג בשרי לאירועים קטנים או גדולים לאחר השוואת מחירים, בדיקת אתר החברה ושיחה עם לקוחות ממליצים וכדאי להיעזר באינטרנט על מנת להשוות, לקורא המלצות ולזכור תמיד כי אחרי האירוע כולם ידבר רק על נושא האוכל.


טיפים - קייטרינג בשרי

בימים עברו, לאירוע משפחתי גדול כקטן, היו נאספות כל הנשים: סבתות, דודות, חותנות ומחותנות- במטבח אחד ומבשלות כמויות בלתי נתפסות של אוכל ומיני מאכלים. כך האירוח נעשה ביד רמה ובאופן סיזיפי למדי, גם אם טעים באופן שאין שווה לו. מאז, תודה לאל, עברנו להזמין קייטרינג. בהנחה והחלטתם לערוך את האירוע שלכם לא באולם או מסעדה, אין שום צורך שתשברו את הגב בבוקר בישולים ארוך.


אישה לאישה חברה

נכון הדבר כי אין כבר אותה אחווה ששרתה אז במטבחי נשות המשפחה, הרי אם אתן לא נמצאות יחד שעות על שעות מעל סירים מהבילים, ייתכן ותתקשרו פחות. האומנם? אישית, הייתי מעדיפה לאסוף את כל אותן נשים וללכת ליום כיף בספא, בידיעה כי הוזמן קייטרינג בשרי איכותי לאירוע שלי, מאשר לגהור מעל סירים ולבשל- למרות האפקט החברתי.


למה זה כדאי ?

לא נכון יהיה לאומר שהסיבה לאותם בישולים חברתיים של נשות המשפחה הייתה כלכלית. בסך הכל- לא תמיד היה מקום שיכול היה לקבל משפחה מורחבת, מה גם שזה לא היה נהוג. כיום, המשפחות המועטות שעדיין נוהגות מנהג ארכאי זה משתמשות לעיתים קרובות למדי בהסבר הכלכלי - לטענתם, לבשל בבית יצא זול יותר מאשר להזמין קייטרינג בשרי לאירוע שלהם. זוהי טעות נפוצה. גם אם פעם מחירי הקייטרינג היו במעט יקרים יותר מן המצרכים הגולמיים אשר קנו הנשים, הרי ששעות העבודה שהשקיעו בכך (אם להעריכם כשעות עובד) היו מורידות את הכדאיות של הדבר. כיום, לאור המחירים היקרים של חומרי הגלם יוצא לא אחת כי הזמנת קייטרינג בשרי היא דווקא זולה יותר מאשר החומרים הגולמיים, עוד לפני שמחשבים את זמן העבודה!


מנוחה ולא דאגה

בעולם המתוח בו אנו חיים, הדבר האחרון שאנו צריכים זה מתח נוסף. אישה אחרי לידת בן, לדוגמא, שטרם החלימה, לאחר 8 ימים מצופה לערוך אירוע ולמול את בנה. לזו המעוניינת לערוך את האירוע בביתה- לא משתלם בעליל לקחת את עניין הבישול לידיה. אחרת, גם אם תעמוד בכך פיזית, סביר להניח שתפגוש את אורחיה עצבנית ומותשת- ולא תהנה מהאירוע שלה כלל.

 

מחירון קייטרינג בשרי

טווחי מחירים למנה

קייטרינג בשרי - 70-200 ש"ח
    
קייטרינג בשרי יוקרתי - 120-300 ש"ח
    
קייטרינג בשרי גורמה - 300-600 ש"ח
    
קייטרינג בשרי עממי - 100-150 ש"ח
    
קייטרינג בשרי לארוחה בשטח - 80-160 ש"ח
    
מגש אירוח בשרי (עד 30 מנות)
120-250 ש"ח
    
תוספת מחיר עבור כשרות מהודרת 
10%-20%
    
    
עלות קייטרינג בשרי לאירועים

טווחי מחירים למנה
    
קייטרינג בשרי לחתונה - 200-300 ש"ח
    
קייטרינג בשרי לברית - 80-160 ש"ח
    
קייטרינג בשרי לבר מצווה - 120-250 ש"ח
    
קייטרינג בשרי לבת מצווה - 120-250 ש"ח
    
קייטרינג בשרי לאירועים קטנים - 100-150 ש"ח
    
קייטרינג בשרי לשבת חתן - 100-150 ש"ח
    
קייטרינג בשרי לאזכרה - 100-150 ש"ח
    
קייטרינג בשרי לשבעה - 100-150 ש"ח
    
    
עלות קייטרינג בשרי לשבת   
    
קייטרינג בשרי לשבת
- 50-120 ש"ח
    
מנת סלטים בחזקת בשרי לשבת
- 20-50 ש"ח
    
מנת דגים בחזקת בשרי לשבת
- 80-150 ש"ח

ט.ל.ח

 

התחבר בקליק
עדכונים אחרונים
מחירון יבוא תכולת בית מסין
כמה עולה לייבא תכולת בית מלאה מסין?
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
כמה עולה להשכיר לימוזינה?
מחירון השכרת לימוזינה בקליק !
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !