בקש הצעת מחיר בקליק לקידום אתר אינטרנט

מחירון קידום אתרים

כמה עולה קידום אתר אינטרנט ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור קידום אתרים.

לא משנה איזה סוג קידום אתר אתם צריכים...? יש לנו הכל מהכל , קידום אתרי תדמית, קידום אתרי חנות אלקטרונית,  קידום אתרים בקוד פתוח וכל זאת מחברות לקידום אתרים מקצועיות ואמינות מאיזור מגוריכם.

מלבד המחירון המומלץ לסוגי קידום האתרים השונים תמצאו גם דילים שווים, מבצעים וקופונים משתלמים.
.

כמה עולה קידום אתרים?

 

המדריך להבנת קידום האתרים

לא משנה במה עוסק העסק שלך, אם אינך נמצא ברשת בימים אלה- אתה לא קיים. או לפחות לא תהיה קיים עוד זמן רב. אלא שבשנים האחרונות ברור כי הקמת אתר לעסק בלבד לא מספיקה יותר- אתר קיים ברשת שאינו מופיע במקומות הנכונים, שאינו נגיש ללוקחות הפוטנציאלים שלך, כמוהו כאתר שאינו קיים כלל. כדי למנוע את התופעה של אי קיום אינטרנטי שכזה בדיוק מתקיימות היום שלל חברות המתמחות בעריכת קידום אתרים באופן מקצועי, עליך רק לבחור לך אחת שתעזור לך לקדם את האתר שלך בעולם הוירטואלי.


שלב א - לבד

טרם נתחיל לדבר בהרחבה על חברות מקצועיות של קידום אתרים, הבה ונודה באמת: אפשר בהחלט להגיע למצב בו אתה עושה קידום לאתר שלך באופן עצמאי. אלא שאם מדובר על עסק לא חובבני, עליך לקחת את העבודה ברצינות ומומלץ לפנות אל קורס קידום אתרים ולהתמחות בנושא. קורסים כאלה, בדומה אל קורס בניית אתרים אפשר למצוא בכמה רמות אצל כמה מכוני לימוד שונים ועליך להקפיד לבחור את הקורס המקצועי ביותר כדי אכן לקדם את העסק והאתר שלך באופן יעיל. היתרון הבולט של לקיחת קורס כזה הוא שקידום אתרים הוא דבר מתמשך, בגלל ההתפתחות והתנועה המתמדת של האינטרנט, על כן – אם אכן יהיה לך את הזמן להתעסק בזה ולהפוך להיות מומחה קידום אתרים עצמאי עבור העסק שלך אפשר שזה כדאי. אם אינך מעוניין בקורס מקצועי תוכל לחפש מדריך קידום אתרים כזה או אחר ברשת ולנסות ולמצוא שם מידע מועיל- אך דרך זו אינה יעילה ברב המקרים ולרב רק תגמר בבזבוז מוחלט של זמן ואנרגיה שלך.


שלב ב - לפנות למקצוענים

בד"כ, עם זאת, אין לך את היכולת או הזמן לעסוק במטלות נוספות בנוסף לעסק אותו אתה מחזיק ולכן מומלץ לבחור בשירותים של מומחה לקידום אתרים בגוגל חיצוני. זה יחסוך לך לא מעט זמן. הבחירה של חברת קידום יכולה להיעשות באופן מקוון או דרך חיפוש המלצות מעסקים של חברים שלך, אם יש כאלה. גם חיפושים בתוך פורום קידום אתרים, אתרי שאלות ותשובות קידום אתרים או בלוג קידום אתרים ולא באתרי פרסום ישירים של חברות קידום יכול להועיל לך מאד הן בחיפוש אחר שמות מועסקים פוטנציאליים והן בחיפוש ההמלצות עליהם. לחיפוש של חברות קידום אתרים ברשת יש יתרון נוסף של מהימנות העבודה: אחרי הכל, הראשונים בתוצאות החיפוש הן חברות שהצליחו להעלות את דירוג עצמם גבוה מאד ועל כן הינם בהיכרח יודעים מה הם עושים. מתוך המגוון הרחב של חברות לקידום אתרים עליך למצוא מספר מועמדים ראויים ולברר עליהם מה שיותר פרטים ברשת ומחוצה לה, במידת האפשר.


שלב ג - פגישות יעוץ

צריך להבין כי קידום אתרים הינו סוג של פרסום לעסק שלך ומשווק אותך ישירות ולמרות שכולו כרובו עוסק בדירוג האתר, יש לכך השלכות על התכנים של האתר, המיצגים שלו ואפילו המבנה. כיוון שמדובר על עבודה מעמיקה ומקצוענית, חשוב מאד שאת פגישת ייעוץ קידום אתרים תעשה מול יועץ קידום אתרים באופן פרונטאלי ולא במיילים למשל. יועץ מקצועי יערוך הכרות מעמיקה עם האתר שלך, יצביע על הבעיות שלו, יעריך את משך העבודה ותוכנית העבודה ויתן בידך הצעת מחיר. הוא גם יכול לייעץ לך לפנות אל מומחים נוספים שישפרו את האתר שלך, או לספק לך שירותים כאלה אם הם מתקיימים בחברתו. בין השאר ייתכן שהוא יפנה אותך למומחה בניית אתרים עבור תיקונים לאתר, יועץ אינטרנט מומחה לאסטרטגיות שיווק ופרסום באינטרנט וכותבי תוכן מקצועיים שיעזרו לך להכניס לאתר תכנים יעודיים, יחודיים ואמינים שיעזרו לך בהשגת הדירוג הרצוי.


שלב ד - סגירת החוזה

כאמור, קשה לענות מראש על השאלה כמה עולה קידום אתרים בגוגל ובמנועי חיפוש אחרים כיוון שהכל תלוי באתר ההתחלתי. ייתכן שהאתר שלך דורש עבודה רבה, הכוללת קידום אתרים אורגני אינטנסיבי וייתכן שהוא זקוק רק לתכנים חדשים. בכל מקרה, קידום אתרים במנועי חיפוש דורש שעות עבודה לא מועטות ולפעמים כמות גדולה של עובדים (כל אחד ומומחיותו) ועל כן הצעת המחיר לקידום אתר תהיה אינדיווידואלית וקשה לחיזוי מראש, לפני ההערכה הראשונית. שירותי קידום אתר מקצועיים יתחילו תמיד בפגישת הערכה ראשונית בה תקבל את הצעת המחיר מידי מקדם אתרים מקצועי. הקפד לקחת שניים או שלוש הצעות מחיר מחברות המופיעות ברשימה המצומצמת שלך של עסקים עבור קידום אתר לעסקים ובחר מהן את האחת עמה תרצה לעבוד. הקפד כי כל פרטי העסקה מופיעים בחוזה והציפיות שלך מהחברה ברורות לה, בדיוק כמו ההצעות שלה לעבודה ואותה עלות קידום אתר בגוגל עליו סגרתם.


שלב ה - קדימה לעבודה

מהרגע בו מומחה קידום עסקים ברשת מתחיל לעבוד עבורך, הוא ידריך אותך באופן פעיל ואקטיבי איך להיות בדף הראשון בגוגל. אם יהיו שינוים מהתוכנית המקורית והצעת המחיר הראשונית, יהיה עליו ליידע אותך על כך בכל עת. קידום אתרים באינטרנט הוא עסק משתנה כאמור, המתעדכן כל הזמן, ולכן אין תשובה חד משמעית איך לקדם אתר בגוגל בכל המקרים. מדובר על לא מעט ניסוי וטעייה, אשר מומחי קידום אתרים עושים על סמך ניסיונם העשיר ומומחיותם. מטרתם קידום אתר לדף הראשון בגוגל והם יציעו לך כל שיטה ודרך להגיע לכך, גם אם היא שונה מהתוכנית קידום הראשונית שהוצעה לך.


שלב ו - לא להזניח את שאר הרשת

קידום בגוגל הוא דבר הכרחי וחשוב אך אסור בשום פנים ואופן להזניח פרסום עסק באינטרנט באתרים מובילים, רשתות חברתיות ושאר מקומות ראויים בנוסף. גם שיווק בגוגל וגם פרסום בגוגל בדרכים אחרות, ולא רק ע"י קידום האתר, הוא משהו שכדאי לשקול בחיוב. בחברות קידום אתרים רבות תמצא לרב גם מומחי קידום ממומן בגוגל אדוורדס או מומחה קידום בפייסבוק שיעזרו לך לקדם את העסק שלך עוד. מומחה לפרסום בפייסבוק  יכול למקסם את אפשרויות החשיפה שלך ברשת החברתית ולהשתמש בו כמנוע מעולה עבור שיווק באינטרנט. מומלץ בחום להקים אתר בפייסבוק, אשר הקמתו פשוטה ועניינית ולקשר אותו עם האתר הרשמי של העסק שלכם. מומחה לקידום אתרים בפייסבוק ידריך אתכם איך לשמור על אתר הפייסבוק שלכם "חי" וענייני כדי למשוך קהל לקוחות ולהגדיל את החשיפה של העסק שלך ואת הפוטנציאל העסקי שלו.

 

סוגי קידום אתרים

טווחי מחירים
    
קידום אתרים בגוגל לביטוי אחד קל -  350-500 ש"ח לחודש
    
קידום אתר בגוגל לביטוי אחד בתחרות בינונית -  500-750 ש"ח לחודש
    
קידום אתרים בגוגל לביטוי אחד תחרותי קשה  - 1,000-5,000 ש"ח לחודש
    
קידום אתר תדמיתי לחברה קטנה -  1,000-1,500 ש"ח לחודש
    
קידום אתר תדמיתי לחברה גדולה  - 3,000-6,000 ש"ח לחודש
    
קידום אתר קטלוגי  - 1,000-2,000 ש"ח לחודש
    
קידום אתר חנות אלקטרונית בגוגל -  1,000-3,000 ש"ח לחודש
    
קידום אתר גלריית תמונות -  1,000-2,500 ש"ח לחודש
    
קידום אתר השוואת מחירים תחום אחד  - 1,000-2,000 ש"ח לחודש
    
אתר השוואת מחירים תחומים מרובים -  2,000-5,000 ש"ח לחודש
    
קידום אתר ג'ומלה בגוגל  - 1,000-2,500 ש"ח לחודש
    
קידום אתר וורדפרס בגוגל - (wordpres)   1,000-2,500 ש"ח לחודש
    
קידום אתר דרופל בגוגל - ( Drupal )   2,500-5,000 ש"ח לחודש
    
קידום אתר מאג'נטו בגוגל - 3,000-5,000 ש"ח לחודש
    
קידום אתר בגוגל  PHP / ASP / HTML  - 1,000-5,000 ש"ח לחודש
    
קידום אתר נחיתה בגוגל  - 500-1,000 ש"ח לחודש
    
קידום דף נחיתה בודד  - 250-500 ש"ח לחודש
    
קידום דף אוהדים בפייסבוק -  1,000-1,500 ש"ח לחודש
    
קידום ערוץ יוטיוב  - 1,000-2,000 ש"ח לחודש
    
לימודי קידום אתרים  - 3,000-8,000 ש"ח
    
קורס קידום אתרים  - 10,000-15,000 ש"ח
    
ט.ל.ח

התחבר בקליק
עדכונים אחרונים
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
כמה עולה להשכיר לימוזינה?
מחירון השכרת לימוזינה בקליק !
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !