מחירון זגגים

כמה עולה עבודות זגגות ? איך לבחור זגג מקצועי ואמין ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור תחום הזגגות ועבודות הזכוכית.

לא משנה איזה עבודת זגגות אתם מחפשים... יש לנו הכל מהכל , זיגוג חלונות ראווה, מקלחונים לחדר האמבטיה, דלתות הזה מזכוכית מחוסמת, בניה והתקנת מחיצות זכוכית, החלפות זכוכית חלון ואפילו התקנה של ויטרינות מיוחדות.

מלבד מחירון זגגים מומלץ תמצאו גם דילים שווים, המלצות וקופונים עבור עבודות זכוכית וזגגות.

 

 

 

מחירון זגגים

מחירון זגגות באדיבות אתר זגגים בקליק !

כמה עולה עבודות זגגות? עבודות זכוכית ?

 

המדריך לבחירת זגג מומחה

בין אם מדובר בחלון, במקלחון או אפילו בוויטרינות המזנונים שלך- לעיתים תצטרך להזמין שירותי מומחים לעבודות זגגות כדי לתחזק, לתקן, לחדש או להחליף את הזגוגיות בבית שלך. בחירה של מומחה זגגות לבית, וגם לרכב אגב, הינה בחירה משמעותית וחשובה שכן מדובר על בעל מקצוע שחייב להיות בעל מיומנויות ואמינות גבוהה- כדי שלא תמצא את עצמך במצב של עוגמת נפש גדולה עקב בזבוז זמן, כסף ואנרגיה על עבודה ממוצעת ומטה. אם יש בידך טלפון של מומחה עבודות זגגות איכותי ואמין שקיבלת ממליץ שאתה מכיר, הרווחת. אבל מה עושים אם אין בידך כזה? להלן כמה שלבים פשוטים שיש לעקוב אחריהם כדי למצוא את האחד מבין זגגים מומלצים שיתאים לצרכיך.


שלב א - חיפוש בעל מקצוע

מציאת מומחה או יועץ זגגות בעידן הדיגיטלי פשוט למדי. חיפוש במנוע חיפוש ברשת, בתוך אתרי שירותים או דפי זהב פשוט יכול להעלות בפניך מגוון רחב של שמות בעלי מקצוע. את הבחירה עליך לעשות באופן חכם: בקר באתרים של מומחי ייעוץ עבודות זגגות המציעים את שירותיהם, קרא את ההמלצות וההשמצות ברשת ועוד. צמצם את הרשימה שלך לשלושה או ארבע מועמדים של מומחי תיקוני זגגות וצור איתם קשר טלפוני ישיר. בסיום הטלפון קבע עמם פגישת יעוץ עבור שירותי זגגות לדירה ולרכב, במהלכה יגיעו לביתך. אל תסתפק בתמונות, הסברים או שיחות טלפוניות לפני שהמומחה יבדוק במו עיניו את הבעיה- בין אם היא בביתך או בתוך מוסך מומחה לעבודות זגגות לרכבים אם אתה מחפש שירותי זגגות רכב. לאחר בדיקה אישית של המומחה, יהיה עליו לתת לך הצעת עבודה והצעת מחירה בהתאם- כוללת חומרים ועבודה ומע"מ כמובן. הערך יותר את המומחה שיבקש לשלוח לך הצעה מסודרת יום או יומיים לאחר הפגישה, כדי לבדוק עלויות חומרים ושירותים באופן קפדני יותר.


שלב ב - בחירת בעל המקצוע

לאחר שתקבל את הצעות המחיר, בין אם מדובר על תיקון סאן רוף ברכבים, תיקון חלונות חשמל לרכב או יעוץ בהתקנת ויטרינות זכוכית ללובי בניין כולל אינטרקום ועבודות אלומיניום לבית- השווה את שלושת הצעות המחיר. הקפד על קבלת הצעות מחיר מפורטות, המסבירות בדיוק כמה עולה העבודה וכמה כל החומרים. קח בחשבון כי הצעת מחיר גבוהה בגלל עלויות גבוהות של חומרים יכולה בהחלט להצטמצם ובשלב הזה, אחרי מספר שיחות ומגעים עם אותם מומחה עיצובי זכוכית וזגגות, כבר תוכל לאומר גם דבר או שניים על הרצינות שלהם, על אדיבות היחס ועל המקצועיות הנראית לעין. בחר את בעלי המקצוע המקצועיים יותר, גם אם עלותם גבוהה במעט מאלה של המתחרים- שהרי את העלות תוכל להוריד ע"י שימוש בחומרים אחרים. אם אתה מתלבט בקש הצעות מחיר נוספות מאותם מומחים, עם חומרים שונים וזולים יותר וכו'. קח בחשבון שלעיתים, תהיה תחת לחץ לא קטן ממוחה עבודות זכוכית כזה או אחר לסגור על העסקה כאן ועכשיו עוד בפגישה הראשונה של היעוץ. אלא אם כן נכבשת כליל בקסם ה אדם והחוש השישי שלך טוען שיש לסמוך עליו בעיניים עצומות- המנע מלעשות זאת ועבור על הצעות המחיר האחרות באופן חכם לאחר לכתו.


שלב ג - סגירת החוזה

לאחר שהחלטת מיהו בעל המקצוע המועדף עליך- שבו על סגירת חוזה. עדיף, כמובן, למצוא את עצמך עם חוזה כתוב החתום ע"י בעל המקצוע ועל ידיך. הקפד על פרטים חשובים כגון סוג השירות המדויק, בעיקר אם מדובר על הזמנת שירותים לעסק שלך כגון התקנת ויטרינות זכוכית לחנויות, התקנת קיר מסך לחנויות, ויטרינות זכוכית לחנויות, התקנת דלתות זכוכית לבתי קרקע המשמשים כקליניקות פרטיות ועוד. הקפד לפרט מה שיותר בחוזה- על איזה התקנת חלונות זכוכית בתוך הדירה מדובר, הגדרת החומרים והמידות מהם יתבצע תיקון חלונות הבית וכו'. ציין גם אם סגרתם על עבודות זכוכית מיוחדות, חלונות ויטראז' דקורטיביות, התקנה או תיקון תריס חשמלי, עבודות אלומיניום מיוחדות ועוד. בנוסף עדיף שיופיע בחוזה גם עלות השירות, מועדי הביצוע וקנסות על איחורים- על אף שלאלה בד"כ תמצא התנגדות בקרב עובדי זגגות מסוימים. חשוב לציין כי גם אם בחרתם איש מקצוע שאינו מסכים לחתום על מסמכים כתובים, עליכם לסכם את כל הפרטים הללו בעל פה ואל תתביישו לרשום אותם לעצמכם. אלה יגנו עליכם מחוסרי הבנות בהמשך הדרך.


שלב ד - לעבודה בבקשה

מומחה זגגות או מומחה התקנה ועיצוב דלתות וחלונות אלומיניום יתחיל את העבודה מיד אם יש בידיכם את החוזה. עם זאת, חשוב שתבינו כי החוזה אסור שיהיה נוקשה ובין אם מדובר על חוזה כתוב או לא, עליו להיות ערוך לשינוים. במקרים מסוימים, ולא מדובר על מקרים נדירים כלל- כאשר מתחיל בעל המקצוע את העבודה הוא מגלה כי יש דברים שאינו לקח בחשבון בהתחלה ועליו למצוא פתרונות יצירתיים כדי להתגבר על בעיות כאלה ואחרות. לעיתים אומר הדבר לשנות תוכניות ולהשתמש בחומרים אחרים ופעמים אחרות, להעריך את זמני הביצוע. כל זה, כמובן יכול להשפיע גם על זמן ביצוע העבודה. דעו, כי ככל שטיב העבודה גדול ומורכב יותר, כן צפויים יותר להיות שינויים שכן יש יותר גורמים בלתי צפויים שעלולים לצוץ. הסיכוי שתצטרכו לשנות תוכניות כאשר מדובר על החלפת זכוכית שבורה פשוטה בתוך חלון קיים קטן מאד, אך הסיכוי שתצטרכו לשנות תוכניות כאשר מגדילים חדר אמבטיה ומוסיפים בו מקלחונים מיוחדים ומרווחים הוא גדול למדי- לדוגמא.


סיכומו של תהליך

כדי למצוא לעצמכם איש מקצוע מעולה שיעשה עבורכם עבודות זגגות, הן לבית והן לרכב, באופן הטוב ביותר עליכם לחפש בעל מקצוע ולצמצם את רשימת המועמדים לשלושה. מאלה, בקשו להגיע אל ביתכם ולערוך פגישת יעוץ. הם יספקו לכם הצעות מחיר ולאחריהן הקפידו על ירידה לפרטים הקטנים ביותר של תנאי העבודה, תוך שאתם כותבים לעצמכם הערות או מחתימים חוזה כתוב של ממש, כדי למנוע חוסר הבנה. לאחר סגירת התנאים הקפידו על ראש פתוח בעת שינוים והיו מעודכנים בכל צעד. חשוב מאד שתקפידו על שמירה על הזכויות שלכם, הקפידו על בדיקת לוחות זמנים ואיכות העבודה- ואל תתפשרו על יחס שאינו אדיב. אולם כדאי להתרשם מראש על טיב האנשים שאתם מעסיקים, אך גם ברגע האמת אל תתביישו לדרוש את שמגיע לכם, בין עם סגרת עם חברת זגגות גדולה או פרילנסר קטן.

 

מחירון מומלץ עבודות זגגות

סוג עבודת זגגות וטווחי מחירים

    
עלות זיגוג ויטרינות   
    
זיגוג ויטרינה עם זכוכית מחוסמת
500-700 ש"ח
    
זיגוג ויטרינה עם זכוכית בידודית
400-800 ש"ח
    
זיגוג ויטרינה עם זכוכית טריפלקס
280-380 ש"ח
    
    
עלות זיגוג חלונות ראווה   
    
זיגוג חלון ראווה עם זכוכית מחוסמת
450-600 ש"ח
    
זיגוג חלון ראווה עם זכוכית בידודית
300-500 ש"ח
    
זיגוג חלון ראווה עם זכוכית טריפלקס
300-400 ש"ח
    
    
עלות בניה והתקנת מחיצות זכוכית   
    
בניה והתקנת מחיצת זכוכית מחוסמת
450-650 ש"ח
    
בניה והתקנת מחיצת זכוכית בידודית
700-800 ש"ח
    
בניה והתקנת מחיצת זכוכית טריפלקס
350-800 ש"ח
    
    
עלות החלפות זכוכית חלון   
    
החלפת זכוכית חלון עם זכוכית מחוסמת
400-500 ש"ח
    
החלפת זכוכית חלון עם זכוכית בידודית
350-500 ש"ח
    
החלפת זכוכית חלון עם זכוכית טריפלקס
300-500 ש"ח

ט.ל.ח

 

התחבר בקליק
עדכונים אחרונים
מחירון יבוא תכולת בית מסין
כמה עולה לייבא תכולת בית מלאה מסין?
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
כמה עולה להשכיר לימוזינה?
מחירון השכרת לימוזינה בקליק !
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !