השוואות מחירים מסלולי פלאפון חודש נובמבר 2017

פלאפון חבילות סלולר
הצעה
מחיר
מסלול סימפל
5000 דקות ו-5000 הודעות 16 ג´יגה גלישה לשנה!
₪44.90
מחיר 2 קווים ומעלה - 42.90 ש"ח
מושלמת בשבילך + גלישה חופשית באפליקציות נבחרות
גלישה חופשית באפליקציות פייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ, וויז וסנאפצ´אט. 14GB לגלישה נוספת.
₪59.90
מחיר 2 קווים ומעלה-49.90 ש"ח לחודש לקו
אקסטרה לארג´ + גלישה חופשית באפליקציות נבחרות
גלישה חופשית באפליקציות פייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ, וויז וסנאפצ´אט. 17GB לגלישה נוספת.
₪69.90
מחיר 2 קווים-65.90 ש"ח לחודש לקו. מחיר 3 קווים-59.90 ש"ח לחודש לקו. מחיר 4 מנויים ומעלה-55.90 ש"ח לחודש לקו.
‏אקסטרה אקסטרה לארג´ + גלישה חופשית באפליקציות נבחרות
גלישה חופשית באפליקציות פייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ, וויז וסנאפצ´אט.20GB לגלישה נוספת.
₪79.90
מחיר 2 קוים-75.90 ש"ח לחודש לקו. מחיר 3 קווים-69.90 ש"ח לחודש לקו. מחיר 4 מנויים ומעלה-65.90 ש"ח לחודש לקו.
מבצע משפחות 12 ג´יגה
5000 דקות ו-5000 הודעות. גלישה עד 12 ג´יגה
₪49.90
מחיר 4-2 קווים - 39.90 ש"ח. מחיר 5-7 קווים - 34.9 ש"ח. מחיר 8-15 קווים - 29.90 ש"ח.
טופ 15 ג'יגה
5000 דקות ו-5000 הודעות גלישה עד 15 ג'יגה 500 דקות שיחה לחו"ל
₪99.00
חבילת שיחות וגלישה מחו"ל (חד פעמית).
לארג' 17 ג'יגה
5000 דקות ו-5000 הודעות גלישה עד 17 ג'יגה
₪59.90
מחיר 2 קווים ומעלה-55.9 ש"ח לחודש לקו
אקסטרה לארג' דיל 20 ג'יגה
5000 דקות ו-5000 הודעות גלישה עד 20 ג'יגה
₪69.90
מחיר 2 קווים-65.9 ש"ח לחודש לקו. מחיר 3 קווים-59.9 ש"ח לחודש לקו. מחיר 4 קווים-55.9 ש"ח לחודש לקו.
אקסטרה אקסטרה לארג' 23 ג'יגה
5000 דקות ו-5000 הודעות גלישה עד 23 ג'יגה
₪79.90
מחיר 2 קווים-75.90 ש"ח לחודש לקו. מחיר 3 קווים-69.90 ש"ח לחודש לקו. מחיר 4 קווים ומעלה-65.90 ש"ח לחודש לקו.
מסלול כשר
שיחות בלבד ללא הגבלה.
₪29.00
מחיר מנוי השני ומעלה-19 ש"ח לכל קו נוסף.
פריפייד ללא הגבלה - תשלום מראש
עד 3000 דקות שיחה עד 3000 הודעות SMS
₪59.00
שיחות והודעות ללא הגבלה ו 5GB גלישה. 9GB גלישה ב-79 ש"ח לחודש.

השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון.

טלפון מוקד מכירות מבצעי פלאפון - 072-2556595

 

כל מה שצריך לדעת על הצטרפות לפלאפון

חברת פלאפון הוקמה בשנת 1986 על ידי החברות תדיראן ומוטורולה. משנת 2004 עברה החברה לבעלותה של חברת "בזק". החברה מספקת מגוון שירותים ומוכרת טבלטים, מכשירים סלולריים, מחשבים ניידים ועוד. בחברה עובדים כ- 3,000 איש. מרבית העובדים עובדים בתחום השירות במסגרת מוקד מכירות פלאפון.

שירות לקוחות פלאפון כולל מעבדה גדולה של תיקון מכשירים. מעבדה זו מתקנת מכשירים רבים.

Pelephone מתגאה במתן גלישה מהירה ומצליחה מאוד במגזר העסקי. בין מגוון המשתמשים בשירותי פלאפון לעסקים ניתן למצוא עובדי מדינה , משרדי ממשלה, קופות חולים, עיריות, חברות ביטוח ועוד. יש לציין כי ניתן ליהנות ממהירות גלישה מהירה עוד יותר- הצטרפות לפלאפון דור 4 מאפשרת ללקוחות להשתמש בשירותים מהירים במיוחד.

 

ניוד לפלאפון - כמה זמן לוקח ניוד? איך מתבצע? חבילות, מסלולים, המלצות ומחירים!

לעבור לחברת פלאפון הכי כדאי דרך משווק מורשה מכיוון שמקבלים שירות מהיר ומעבר תוך חצי שעה, SIM מגיע עד אליך לבית עם שליח, אין צורך להתנתק מחברת הסלולר הקודמת, נציג מכירות מורשה של חברת פלאפון מטפל בכל תהליך הניוד וממש אין צורך לעשות כלום פרט לחתימה על טופס ניוד לפלאפון , גם מבחינת מבצעי ניוד לפלאפון המגוון רחב יותר ויש גמישות שאין לנציגי החברה עצמה.

ניוד מהיר לחברת פלאפון מומלץ ע"י מוקד ניוד לפלאפון של משווק מורשה סלטק תקשורת : 072-2556595

לפי החוק החדש התניידות לחברת פלאפון או כל חברה אחרת בפרט אינה כרוכה בקנסות או תשלומים לחברה שאנו עוזבים, כדי לעבור לחברת סלולר אחרת יש לפנות לחברה שאליה אנו רוצים לעבור, כנ"ל לגבי ביטול התניידות.

 

איזה טלפונים יש בפלאפון? אילו שירותי תקשורת מספקת החברה?

פלאפון מציעה ללקוחותיה מגוון סוגי מכשירים- ביניהם– G4 LG, סמסונג גלקסי S6, APPLE IPHNE 6 ,208NOKIA ועוד.

את המחיר של המכשירים ניתן לפרוס ל- 12 תשלומים. קניית טלפון מחברת פלאפון מאפשרת למשתמשים ליהנות משירותים רבים, ביניהם יכולים המשתמשים לאחסן עד 100 ג'יגה של מוסיקה, יכולים לגבות תמונות ומידע מהמחשב והסלולר ואף יכולים להשתמש בשירות של אנטי וירוס, לבצע הצטרפות לפלאפון TV ועוד. כמו כן, מקפידה החברה להגן על הסביבה ודואגת לפנות מכשירים ישנים, חלקי חילוף וסוללות לפי הכללים של איכות הסביבה, היא אוספת קרטונים ונייר וממחזרת אותם, עומדת בתקן 14 ISO בעבודות במעבדה ומשתמשת בטכנולוגיה ששמה "סמארט" אשר חוסכת באנרגיה.

מעבדת התיקונים של Pelephone Israel מציעה מגוון שירותים אשר מקלים על החיים- ראשית, המעבדה גובה מחירים משתלמים אשר ידועים מראש ומספקת שירותי תיקונים לכל החברות. כמו כן, כוללת החברה יותר מ- 20 מרכזים אשר מציעים שירות תיקונים, כך שכל לקוח יכול למצוא מעבדה קרובה ולבצע את התיקון במהירות. נוסף על כך, התיקונים מתבצעים על ידי טכנאים מנוסים אשר משתמשים בחלפים איכותיים, מספקת אחריות של 3 חודשים על כל התיקונים, המשתמשים יכולים לקבוע את מועד התיקון על ידי פתיחת פניה באתר כך שניתן לחסוך זמן ובמידת הצורך ניתן לבצע תיקון אקספרס ולקבל את המכשיר מתוקן תוך שעתיים.


חבילות בפלאפון עבור גלישה לסלולר- מבצעי טלפון סלולרי

פלאפון מציעה ללקוחותיה מגוון חבילות בהתאמה אישית כך שניתן לבצע הצטרפות לפלאפון עסקים, להיות לקוח פרטי פלאפון, אפשר לשלם פחות על קו פלאפון ואינטרנט, ניתן לבחור בחבילות שמציעות מספר קווים בפלאפון- ביניהם 2 קווים בפלאפון, 3 קווים בפלאפון וכו'. החבילות הנפלאות מאפשרות למשתמשים ליהנות משפע הטבות, ביניהן: שיחות ללא הגבלה, הודעות ללא הגבלה, אינטרנט ללא הגבלה וניתן להתעדכן באתר ולמצוא מגוון חבילות אשר משתנות מידי תקופה ומציעות הורדת מחיר חבילת סלולר.

חבילות סלולר פלאפון כוללות גם מסלולים משתלמים ללקוחות אשר נוסעים לחו"ל. כדי ליהנות מחבילות אלו יש להיכנס לאתר החברה, לבחור את החבילה המועדפת, לסמן את התאריכים בהם נמצאים בחו"ל וללחוץ על המילה "רכישה". כמו כן, ניתן לבצע את הרכישה באמצעות נציג.

 

איך לקבל את ההחלטה הנכונה לכם?

החלטה חשובה לכל הדעות

מבחר החברות והמכשירים עשויים לבלבל כל אחד ובימינו, בשנים בהן המכשיר הסלולרי הפך ליותר מחבר- הוא השעון המעורר שלנו בבוקר, לוח השנה שלנו, התזכורות, הדרך שלנו לצור קשר עם הסובבים על ידי שיחות, אפליקציות, רשתות חברתיות וכו', הוא המייל שלנו, המצלמה, הדרך שלנו לשמוע מוסיקה בדרכים, הוא מנווט אותנו בדרכים, הוא מספק לנו משחקים, עוזר לנו לשמור על הבריאות, מאפשר לנו להתעדכן בנוגע לאירועים שחלים בעולם וכו'. בשל כל הסיבות הללו ועוד רבות אחרות מדובר על בחירה חשובה ביותר.

כדי לקבל מידע ראשוני תוכלו לפנות אל שירות הלקוחות של החברה. עובד השירות יוכל להסביר לכם על החבילות השונות- להסביר לכם על מסלולי פלאפון כמה עולה קו בפלאפון, להסביר לכם על מכשירי פלאפון השוואת מחירים, לספר לכם על השירותים, האפליקציות, האחריות, מעבדת התיקונים ועוד. מידע זה הינו חשוב ביותר אך תמיד מומלץ לקבל עוד חוות דעת מהסביבה.

 

חברים, יש לי החלטה רצינית לקבל. תעזרו לי?

אם אתם מעוניינים להצטרף לפלאפון אך אתם עדיין מתלבטים בין הצטרפות לפלאפון ובין הצטרפות לחברה אחרת, תוכלו לפנות אל חברים, מכרים, קרובי משפחה או קולגות ולבקש מהם חוות דעת על פלאפון ושירותיה. כמעט בטוח שתוכלו למצוא אנשים אשר מחזיקים מכשיר בפלאפון או חבילה שכוללת מספר קווים. כמו כן, יוכלו הסובבים לסייע לכם לבחור בין מסלולי סלולר, לספר לכם על מסלולים שמתאימים למנהלים ועל היתרונות שלהם ( האופציה לנהל את העובדים דרך הפלאפון ולפקח על ביצוע המשימות השונות, האופציה לדווח על שעות בלי צורך להגיע אל המשרד, האופציה להשתמש בשירות פקס למייל וכו'), לתת לכם לנסות להשתמש בפלאפון שלהם ולהרגיש האם הוא נוח לכם, תוכלו לבקש מהסובבים לסייע לכם לבצע השוואת חברות סלולר- לבחון חברות סלולר השוואת מחירים ולהחליט האם מדובר על שירותים משתלמים ביחס לשאר החברות ועוד.

תוכלו לקבל חוות דעת נוספות באמצעות הרשת החברתית הפופולארית, הלא היא- הפייסבוק. תוכלו לרשום על ה"וול" שלכם שאתם מתלבטים ומעוניינים לקבל חוות דעת על פלאפון וחבריכם לרשת יענו לכם. כמו כן, תוכלו לחפש את הדף העסקי של פלאפון ולבדוק האם הוא מכיל חוות דעת וכמה לייקים הוא קיבל.

 

אני חושב לרכוש טלפון פלאפון. מה יש לכם להגיד בנושא?

נוסף על כך, תוכלו לגלוש בפורומים שונים אשר עוסקים בחברה. תוכלו להקליד בשורת החיפוש את המשפטים:

"הצטרפות לפלאפון טלפון פורומים", "עוברים לפלאפון פורום" וכו' ותמצאו את הפורומים הרלוונטיים במהירות.

גולשי הפורומים רווי הניסיון יוכלו להמליץ לכם על חבילות שונות, לספק חוות דעת על החברה, לספר לכם מה דעתם על אופציית לקוח עסקים פלאפון, להגיד לכם האם כדאי לכם לבצע הצטרפות לפלאפון 4g, לומר לכם מה דעתם על מהירות גלישה בפלאפון, האם לדעתם מדובר על חברת סלולר הכי טובה בארץ, לספר לכם על יתרונות פלאפון על שאר חברות הסלולר ולענות לכם על שאלות שונות.

תוכלו לשאול את הגולשים בפורום: "מה דעתכם על מוקד תמיכה טלפוני פלאפון?", "למה לרכוש טלפון מפלאפון ולא מחנות פלאפונים והאם הדעה הזו שגויה?", "האם ניתן למצוא פלאפון מבצעים?", "כמה עולה להצטרף לפלאפון?" וכו'.

נוסף על כך, תוכלו למצוא מענה עבור שאלת המחיר על ידי הקלדת המשפט- "מחירון הצטרפות לפלאפון" ולבדוק האם המחירים משתלמים על ידי בדיקת המחירים של שאר החברות. במידה ותקלידו את המשפטים " מסלולי סלולר השוואה" או "השוואת מחירי סלולר" בשורת החיפוש תוכלו למצוא את מבוקשכם.

 

לעבור או לא לעבור לפלאפון? זו השאלה, ואם כן, באיזו חבילה לבחור?

לאחר שתבחנו את החבילות, המחירים, תבדקו האם החברה מציעה מבצעים מיוחדים- חבילות משפחתיות, הנחות לחיילים, הנחות לאנשי עסקים או כל אופציה אחרת אשר רלוונטית עבורכם ולאחר שתבדקו אילו שירותים מציעה החברה, תוכלו לקבל את ההחלטה המתאימה לכם ביותר וליהנות מחבר חדש אשר ילווה אתכם בכל יום.


מסלולי סלולר נוספים בחברות מתחרות

כל המסלולים וכל המחירים של כל החברות! בדוק, השווה והצטרף בקליק!

השוואת מסלולי סלולר כל החברות

הצטרפות למסלולי סלקום

הצטרפות למסלולי פרטנר

הצטרפות למסלולי HOT mobile

 

 
עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון יבוא תכולת בית מסין
כמה עולה לייבא תכולת בית מלאה מסין?
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
כמה עולה להשכיר לימוזינה?
מחירון השכרת לימוזינה בקליק !
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !