בקש הצעת מחיר בקליק לבניית אתר אינטרנט

מחירון בניית אתרים

כמה עולה אתר אינטרנט ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור בניית אתרים.

לא משנה איזה סוג אתר אתם צריכים...? יש לנו הכל מהכל , אתרי תדמית, אתרי חנות אלקטרונית, אתרים בעיצוב אישי, אתרים בקוד פתוח וכל זאת מחברות לבניית אתרים מקצועיות ואמינות מאיזור מגוריכם.

מלבד המחירון המומלץ לסוגי האתרים השונים תמצאו גם דילים שווים, מבצעים וקופונים משתלמים.
.

כמה עולה לבנות אתר אינטרנט?

 

המדריך המלא לבחירת מומחה בניית אתרים

פרסום העסק שלך חייב להיות חלק בלתי נפרד מהאסטרטגיה העסקית שלך- וחלק חשוב מאד מהפרסום בשנות האלפיים וקצת הוא כמובן הפרסום הוירטואלי וההפצה האינטרנטית. הדרך המהירה ביותר למצוא את עצמך מתרחב, מוצא לקוחות חדשים ומשתמש בכל היתרונות הרבים שיש לאינטרנט לשירותך (כמו התעלמות ממיקום גיאוגרפי בעת חיפוש לקוחות וחשיפה דרך גורמים שלישיים רלוונטיים) יכולים להכפיל ולשלש את קהל הלקוחות שלך בזמן קצר ביותר- מה שכמובן יהיה בעל השפעה ישירה על רווחיות העסק שלך. אבל איך עושים את זה? ובכן, פשוט למדי: בדיוק כשם שההופעה שלך והמוניטין שלך חשובים בעולם האמיתי, כך הם חשובים גם בעולם הוירטואלי. האתר של העסק שלך הוא הפנים של העסק שלך למאות לקוחות פוטנציאלים, אם לא יותר. על כן, בחירת מומחה עיצוב ובניית אתרים היא משימה בעלת משקל כבד וצריכה להיעשות בזהירות מירבית.


שלב א - זיהוי מדויק של צרכים

בין אם העסק שלך הוא עסק קטן מאד, של אדם אחד, שאינו דורש אתר גדול ומרשים במיוחד ובין אם לא, אתה חייב למצוא את עצמך ברשת. אבל, כדי שההוצאות על האתר יצדיקו את עצמם ולא יכניסו אותך למעגל בעייתי של הוצאות והכנסות עליך להבין איזה אתר בדיוק אתה צריך. עיצוב אתרי אינטרנט מגוון מאד, ואת הפשוטים ביותר אפשר לעשות גם בעצמך. כך למשל תוכל לפתוח עמוד עסק בפייסבוק או בבזק. עם זאת, אין ספק כי עסקים המחפשים להתרחב חייבים להתקדם אל אתרים גדולים יותר. גם את הפשוטים שבהם אפשר לערוך לבד- בירור קצר בתוך פורום בניית אתרים או בלוג בניית אתרים יכול לעזור לכם להתחיל. מתקיימים גם קורסים שונים של בניית אתר לבד בשיטת עשה זאת בעצמך קצרים יחסית שיכולים לעניין את העסקים הקטנים במיוחד.


עוד על זיהוי צרכים

ואולם, לרב, כוונת ההתרחבות מעמידה בפני העסק לא מעט אתרים ולימוד והשקעת זמן בבניית אתרים אינו מתאפשר באופן יעיל. במצב כזה כדאי לפנות אל מומחה לבניית אתרים מקצועי. קחו בחשבון כי מדריך בניית אתרים מקצועי יכול לעזור לכם גם אם אתם מעוניינים באתר קטן במיוחד- ואיכותו תהיה לרב הרבה יותר גבוהה מאשר אתר שאתם בונים לבדכם, אם אינכם מקצוענים. כדי להתלבט האם אתם יכולים או לא יכולים לעשות זאת לבד, גם מבחינה טכנית, אפשר להתייעץ בתוך פורום בוני אתרים, יש מספר כאלה ברשת. שם תוכלו למצוא שאלות ותשובות בניית אתרים ואף לקבל יועץ הקמת אתרים עצמיים ראשוני, גם כאשר מדובר על בניית אתרים חינם וגם כאלה שיש להם עלות רק עבור אחסון אתר אינטרנט.


שלב ב - פניה אל המקצוען

אם כבר החלטתם כי קורס בניית אתרים רשמי או לימוד בניית אתרים זה יותר מדי בשבילכם, עליכם לחפש איש מקצוע. פגישה אישית מול המומחה תעלה בפניכם אין ספור אפשרויות כמעט של בניית אתרים בוורדפרס, בניית אתרים בג'ומלה, בניית אתר ב HTML, בניית אתר קוד פתוח, בניית אתרים ב PHP, בניית אתר ב ASP, הקמת אתרי פלאש, בניית אתרים לילדים ועוד ועוד- לכל אחד את היתרונות והחסרונות שלו וכל אחד מתאים יותר או פחות לעסק שלכם. חשוב מאד, אחרי הבדיקה הראשונית של מומחיות המומחה, השכלתו, ניסיונו ואף עבודותיו הקודמות, שתראו כי אתם דוברים עימו בשפה משותפת. ההבנה שלו את צרכי החברה שלכם קריטית כדי ליצור אתר שישרת אתכם נאמנה.


שלב ג - בניית האתר

בין אם חיפשת בניית אתרים בזול או שאתם מוכנים להשקיע סכום לא מבוטל כדי לערוך הקמת אתר לעסק, עליכם לדעת כי מדובר על עבודה הכוללת הרבה דיאלוג. בונה האתרים ינסה לעמוד בתוכנית המקורית שעליה הסכמתם לגבי איך לבנות אתר לעסק שלכם. את התוכנית מראש הוא יכוון בין הצרכים שלכם לבין ניסיונו בכל הקשור אל פיתוח אתרים, אך קחו בחשבון שגמישות היא תכונה חשובה- ולעיתים יהיה על המומחה למצוא אלטרנטיבות להצעות המקוריות בגלל בעיות כאלה ואחרות. כדי למזער את העיקופים והשינוים, פנו מראש אל מומחה המתמחה בעבודה על אתרים בסגנון אותו אתם מחפשים, למשל בניית אתרים לעורכי דין שונה מזו של בניית אתרים לסלולארי או בניית אתר חנות באינטרנט ועדיף לגשת למי שכבר עשה עבודות דומות בעבר.

 

שלב ד - קידום האתר

לבנות אתר זה טוב ויפה אך לא מספיק. הרי אם אין מי שיודע שהאתר שלכם קיים, אין לו הרבה ערך. בעיקר כאשר האינטרנט הינו המקום העיקרי בו אתם אמורים להימצא, כמו בעת בניית חנות וירטואלית, אך גם כאשר מדובר בסגנונות שונים מזה כגון הקמת אתר תדמיתי לעסק. חברות לבניית אתרים גדולות מציעות לעיתים גם שירותי קידום אתרים (ולעיתים חברות קידום אתרים מציעות שירותי בניית אתרים) ויכולים עם סיום עבודות הבנייה להתחיל ישירות בעיסוקי הקידום דרך קידום אתרים בגוגל, פרסום אתרים בגוגל, שיווק אתר בפייסבוק ועוד. מבחינה זו, קיימת עדיפות לפנות אל מומחה הקמת אתרי תדמית העובד בשיתוף עם מומחה קידום אתרים כדי שהאתר שלכם מראש יעמוד בכל הסטנדרטים הדרושים לקידומו. יועץ קידום אתרים הוא נכס לא קטן גם ואולי בעיקר בשלב הבנייה של האתר.


לסיכומו של עניין

יצירת אתר כוללת בתוכה מידע רב ושאלות שיש לענות עליהם: אפיון אתר אינטרנט כדי שיענה טוב יותר על הצרכים שלכם, שפת הכתיבה שלו, פלטפורמה לבניית אתרים בה עדיף לכם להשתמש, שלא לדבר כלל על סוגי כתיבה שונים (אתרים קוד פתוח, בניית אתר בקוד סגור) וסוגי קידוד שונים שהיכולות וההשפעות שלהם על האתר יוצרים אפקט שונה לחלוטין ויכולים לשרת אתכם באופן שונה. בניית אתרים מקצועיים לעסקים שמצריכים אתרים מרשימים חייבת להיעשות דרך מומחה להקמת אתרים. קיימת בפניכם האפשרות לפנות אל פרילנסר להקמת אתר אינטרנט או חברה גדולה המחזיקה מספר מקצוענים תחת קורת גג אחת. בין אם מדובר על פרילנסר או על עובד בחברה, עליכם לוודא כי הוא מבין ולו במעט בדרישות של קידום אתרים כדי שהאתר שלכם לא ימצא את עצמו מראש בעמדת נחיתות מבחינת קידומו וחשיפתו. בנייה נכונה של אתר בהחלט משמעותית כאשר מדובר על קידום אתרים ולכן, תעדיפו לעבוד עם מקדם אתרים מקצוען עוד משלב הבנייה או לפנות אל חברה המאפשרת לכם את שני השירותים בכפיפה אחת. אחרי הכל, אתר צריך גם לתחזק אז מדובר על התקשרות לטווח לא קצר.

  
כמה עולה לבנות אתר אינטרנט?

סוגי אתרים וטווחי מחירים
    
עלות אתר תדמיתי   
    
אתר תדמיתי תבניתי
מחיר - 2,500-5,000 ש"ח
    
אתר תדמיתי באפיון אישי
מחיר -  4,500-10,000 ש"ח
    
אתר תדמיתי באפיון אישי
+ פיתוחים ייחודיים
מחיר -  8,000-30,000 ש"ח
    
    
עלות אתר קטלוגי   
    
אתר קטלוגי ללא חנות אלקטרונית
מחיר - 4,000-8,000 ש"ח
    
אתר קטלוגי כולל חנות אלקטורנית  
מחיר - 5,000-10,000 ש"ח
    
אתר קטלוגי כולל חנות אלקטורנית
איפיון ייחודי  
מחיר - 10,000-30,000 ש"ח
    
    
עלות אתר חנות אלקטורנית   
    
אתר חנות אלקטרונית בסיסי
מחיר -  4,000-8,000 ש"ח
    
אתר חנות אלקטרונית עם קטגוריות מרובות  
מחיר - 5,000-10,000 ש"ח
    
אתר חנות אלקטרונית עם פיתוחים ייחודים
מחיר -  10,000-30,000 ש"ח
    
    
עלות אתרי תמונות   
    
אתר גלריית תמונות מובנית
מחיר -  3,000-5,500 ש"ח לשנה
    
אתר גלריית תמונות באיפיון אישי
מחיר -  5,000-15,000 ש"ח לשנה
    
אתר גלריית תמונות באיפיון אישי
+ חנות אלקטרונית
מחיר -  5,000-15,000 ש"ח לשנה
    
    
עלות אתרי השוואות מחירים   
    
אתר השוואת מחירים
תחום אחד
מחיר -  5,000-15,000 ש"ח
    
אתר השוואת מחירים
תחומים מרובים  
מחיר - 30,000-70,000 ש"ח
    
אתר השוואת מחירים
תחומים מרובים עם פתוחים ייחודיים
מחיר -  50,000-150,000 ש"ח
    
    
עלות אתרים באפיון אישי   
    
אתר באיפיון אישי ללא טפסים  
מחיר - 5,000-10,000 ש"ח
    
אתר באיפיון אישי כולל טפסים
מחיר -  5,000-20,000 ש"ח
    
אתר באיפיון אישי כולל טפסים ופיתוחים ייחודיים
מחיר -  10,000-30,000 ש"ח
    
    
עלות אתרים בקוד פתוח   
    
אתר ג'ומלה  
מחיר - 3,000-14,000 ש"ח
    
אתר וורד פרס (wordpres)
מחיר - 3,000-18,000 ש"ח
    
    
עלות אתרי פלאש   
    
אתר פלאש עד 5 דפים
מחיר -  1,000-4,000 ש"ח
    
אתר פלאש עד 10 דפים
מחיר - 3,000-8,000 ש"ח
    
אתר פלאש בשילוב מערכת ניהול
מחיר -  5,000-20,000 ש"ח
    
    
עלות אתרי דפי נחיתה   
    
בניית אתר נחיתה  
מחיר - 5,00-4,000 ש"ח
    
בניית דף נחיתה בודד
מחיר -  250-1,000 ש"ח

ט.ל.ח
    

התחבר בקליק
עדכונים אחרונים
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
כמה עולה להשכיר לימוזינה?
מחירון השכרת לימוזינה בקליק !
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !